نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 11سپاس
  • 1 توسط mehdi_zx
  • 2 توسط maaziyar
  • 3 توسط mehrzadmo
  • 1 توسط mehdi_zx
  • 2 توسط maaziyar
  • 1 توسط mehdi_zx
  • 1 توسط maaziyar

موضوع: تنظیم pico2hp

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mehdi_zx
    نوشته
    367
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    95

تنظیم pico2hp

سلام
    ما یک اکسس پوینت pico2hp خریداری کردیم طبق عکس کانفیگ شده برای اینکه وصل بشه به سوئیچ ولی در اکسس پوینت علاوه بر چراغ پاور و چراغ lan یک سری چراغ داره و بغلش یک مثل ولوم می ماند که روشن نمی شود کاربرد انها برای چی هست و چه جوری می شه کانفیگش کرد

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_zx نمایش پست ها
    سلام
    ما یک اکسس پوینت pico2hp خریداری کردیم طبق عکس کانفیگ شده برای اینکه وصل بشه به سوئیچ ولی در اکسس پوینت علاوه بر چراغ پاور و چراغ lan یک سری چراغ داره و بغلش یک مثل ولوم می ماند که روشن نمی شود کاربرد انها برای چی هست و چه جوری می شه کانفیگش کرد

یک چنل رو از 1 بردار بزار روی چنل های وسط
    دو یوزرا در چه فاصله ای وصل می شن به دستگاهت چه مساحتی رو می خوای پوشش بدی
    اون پاور هم بابت خروجی رادیو هست که میشه زیاد تر کرد رادیوت قدرت خروجیش بیشتر میشه
    اون rate هم مربوط به پهنای باند هستش
    یه قسمت دیگه هم داره که تو ادونس هست برای تنظیم فاصله در رادیو اون ولم ها هم به قول شما یه یوزر به رادیوت وصل شه روشن میشه صداش میره بالا!!!!!!! ، برای کیفیت لینک هست

arash3400 و mehdi_zx سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    یک سری چراغ داره و بغلش یک مثل ولوم می ماند که روشن نمی شود کاربرد انها برای چی هست
    در حالت كلاينت درصد آنتن رو نشون ميده . و در حالت اكسس پوينت تا زماني كه كلاينتي بهش وصل نيست خاموشه و وقتي متصل شد كلش روشن ميشه .

arash3400، mehdi_zx و abbasrtr سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    367
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    95
    اون پاور هم بابت خروجی رادیو هست که میشه زیاد تر کرد رادیوت قدرت خروجیش بیشتر میشه
    یه قسمت دیگه هم داره که تو ادونس هست برای تنظیم فاصله در رادیو اون ولم ها هم به قول شما یه یوزر به رادیوت وصل شه روشن میشه صداش میره بالا!!!!!!! ، برای کیفیت لینک هست
    من می خواهم حداکثر فاضله ای که می شه با این دستگاه استفاده کرد قرار بگیره الان خیلی ضعیف بود تو یک طبقه فقط سیگنال می داد قسمت اودینش کجا هست و چگونه تنظیمش کنم

قسمت اودنش چگونه تنظیمش کنم

ویرایش توسط mehdi_zx : 2012-02-21 در ساعت 08:48 PM

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    من می خواهم حداکثر فاضله ای که می شه با این دستگاه استفاده کرد قرار بگیره الان خیلی ضعیف بود تو یک طبقه فقط سیگنال می داد قسمت اودینش کجا هست و چگونه تنظیمش کنم

قسمت اودنش چگونه تنظیمش کنم
    پاور رو بزار تا اخر advance زو کلیک کن یه جا زده distance از 0.7 شرو کن کم کم زیاد من تست کن ببین بهترینش کدوم مسافته

arash3400 و mehdi_zx سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    367
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    95
    نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    پاور رو بزار تا اخر advance زو کلیک کن یه جا زده distance از 0.7 شرو کن کم کم زیاد من تست کن ببین بهترینش کدوم مسافته
    مرسی تب advance تغییر دادم از 0.7 شروع کردم رفتم بالا ولی فرقی نکرد از لحاظ سیگنال یعنی درصد کم زیاد نشد وقتی لب تاپی بهش وصل هست کیفیتش بالا پایین نمیره وقتی دیستنس تغییر می دی ایا تنظیم خاص دیگهای نداره که سیگنالش بهتر بشه تو مسافت طولانی تردر کل من تعریفش زیاد شندیم ولی اون جوری تعریفی نیست یا من بد تنظیمش کردم یک طبقه را فقط جواب می ده اون قسمتی که نوشته distance مثلا تا 5 کیلومتر جواب می ده اون فکر کنم زیاد واقعی نباشه تنظیم دیگری نداره که توانش قوی تر بکنی حداقل دو طبقه را کامل سیگنال بده

ویرایش توسط mehdi_zx : 2012-03-11 در ساعت 10:40 PM

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    مرسی تب advance تغییر دادم از 0.7 شروع کردم رفتم بالا ولی فرقی نکرد از لحاظ سیگنال یعنی درصد کم زیاد نشد وقتی لب تاپی بهش وصل هست کیفیتش بالا پایین نمیره وقتی دیستنس تغییر می دی ایا تنظیم خاص دیگهای نداره که سیگنالش بهتر بشه تو مسافت طولانی تردر کل من تعریفش زیاد شندیم ولی اون جوری تعریفی نیست یا من بد تنظیمش کردم یک طبقه را فقط جواب می ده اون قسمتی که نوشته distance مثلا تا 5 کیلومتر جواب می ده اون فکر کنم زیاد واقعی نباشه تنظیم دیگری نداره که توانش قوی تر بکنی حداقل دو طبقه را کامل سیگنال بده
    خوب هر دیوایسی یک توانی داره و این تجهیزات هم بسته به موانع و دیوار هایی که جلو راهش وجود دارن تا این مقدار پاسخ گو هستن شما برای کاور کردن محیط بیشتر باید از 2 رادیو استفاده کنی

کلمات کلیدی در جستجوها:

کانفیگ اکسس پوینت

عکس اکسس پوینت

عکس از اکسسکاربرد اکسس پوینتکاربردهای اکسس پوینتسوئیچ اکسس پوینتpico2hpکانفیگ سوئیچاکسس پوینت pico2hpچه جوری تنظیم Bullet 2 hp

برچسب برای این موضوع