صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 17 از مجموع 17

موضوع: شبکه کامپیوتری وایرلس در هتل لطفا مشاوره دهید

نام حقيقي: kazi

عضو عادی شناسه تصویری fireboy007
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    من خیلی با سخت افزارهای میکروتیک آشنا نیستم.مثل اینکه باید یکم بیشتر بهش توجه کنم اگر اینطوره که دوستان میگن ، شاید من هم از این به بعد جای AP در بعضی جاها از همین میکروتیک استفاده کنم . به هرحال همه ی اینها با تست به دست میاد و هروقت استارت کار رو زدی و به هر نتیجه ای رسیدی ، ما رو هم در جریان بزار تا از تجربیات همدیگه به خوبی بتونیم استفاده کنیم روی کاغذ همیشه همه چی خوبه اما پای اجرا که میرسه میبینی خیلی چیزا اونطور که فکر میکردی پیش نمیره.ایشاا... که به نتیجه ی مطلوبی برسی در مورد پهنای باند هم ، با توجه به تجربه ای که من داشتم ، تو یه هتل 70 اتاقه ، با همون 3 تا 5 مگ کار راه میفته ، به شرطی که traffic shapping رو به خوبی انجام بدی.راجع به هزینش هم من متوجه نشدم اون دوستمون چجوری حساب کرد که 1 مگ ماهی 6میلیون.فکر کنم من متوجه منظورش نشدم شاید سرویس خاصی رو گفته.به هرحال هر هزینه ای هم که داشته باشه(که در این حد نیست) ، مدیران هتل اگر به فکر پیشرفت هتلشون باشن حتما خرج می کنن.

itpirooz سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سینا ساحلی

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط fireboy007 نمایش پست ها
    من خیلی با سخت افزارهای میکروتیک آشنا نیستم.مثل اینکه باید یکم بیشتر بهش توجه کنم اگر اینطوره که دوستان میگن ، شاید من هم از این به بعد جای AP در بعضی جاها از همین میکروتیک استفاده کنم . به هرحال همه ی اینها با تست به دست میاد و هروقت استارت کار رو زدی و به هر نتیجه ای رسیدی ، ما رو هم در جریان بزار تا از تجربیات همدیگه به خوبی بتونیم استفاده کنیم روی کاغذ همیشه همه چی خوبه اما پای اجرا که میرسه میبینی خیلی چیزا اونطور که فکر میکردی پیش نمیره.ایشاا... که به نتیجه ی مطلوبی برسی در مورد پهنای باند هم ، با توجه به تجربه ای که من داشتم ، تو یه هتل 70 اتاقه ، با همون 3 تا 5 مگ کار راه میفته ، به شرطی که traffic shapping رو به خوبی انجام بدی.راجع به هزینش هم من متوجه نشدم اون دوستمون چجوری حساب کرد که 1 مگ ماهی 6میلیون.فکر کنم من متوجه منظورش نشدم شاید سرویس خاصی رو گفته.به هرحال هر هزینه ای هم که داشته باشه(که در این حد نیست) ، مدیران هتل اگر به فکر پیشرفت هتلشون باشن حتما خرج می کنن.
    میکروتیک خودش یک دنیا هست هرچی بری جلو بازم میخوای بری جلوتر ماشا او اس اش خیلی چیز های جالبی داره تا رده ای اس پی های متوسط میشه روش حساب باز کرد
    در مورد هزینه پهنای باند گفتم اگر دست بالا بگیرید به ازای هر مگابیت پهنای باند 400 هزار تومان 15 مگابیت هزینه براشون در میاد حدود 6 میلیون *اگر به نظر شما که قبلا در مورد هتل کار کردی 5 مگابیت کافی بوده هزینه اشون خیلی پایین تر میاد حدود 2 میلیون تومان(شاید ام کمتر من دست بالا گرفتم پهنای باند ارزان تر از 400 تومان هم هست)

shie، itpirooz و fireboy007 سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

نقشه شبکه کامپیوتری

کابل کشی شبکه

نقشه کابل کشی شبکهحامد پیروزهتلكابل كشي شبكهوایرلس برای هتلپلان سیم کشینقشه شبكه كامپيوترعلامت درب در نقشه کشیچه سروری برای شبکه هتل نیاز استپلان برای شبکه کامپیوترینقشه کابل کشیپلان شبکه هتلکار با اکسس ÷وینتپرسش در مورد میکروتیک پرشین ادمیننقشه كابل كشي شبكهنقشه سیم کشی شبکهپلان کابل کشی شبکهپلان هایه نقشه کشیپلان کابل کشی شبکه در طبقه اولپلان شبکه کامپیوتریap دو باند wds هتلبهترین سخت افزار برای وایرلس هتلنقشه شبكه كامپيوتري

برچسب برای این موضوع