صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 23

موضوع: خرید تجهیزات وایرلس Outdoor با قابلیت استفاده Indoor

نام حقيقي: ﺣﺎﻣﺪ پیروز

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954

خرید تجهیزات وایرلس Outdoor با قابلیت استفاده Indoor

سلام
    2 تا محیط اداری به فاصله 6 تا 7 کیلومتر دید در دید است. قراره فقط ارتباط دوربینهاش برقرار بشه با پهنای باندی حدود 6 یا 7 مگ هم کافیه
    تقریبا 3 ماه دیگه میخواد استارت این کار انجام بشه ولی مسئول شبکشون دوست داره تا اون موقع با تجهیزاتش بازی کنه و به صورت INDOOR ازشون استفاده کنه
    حالا میخام براشون تجهیزاتی بگیرم که تا 3 ماه به صورت INDOOR استفاده بشه و بعدا همونارو رویه دکل ببریم و تا 7 کیلومتر ارتباط 2 نقطه برقرار بشه
    منظورم فقط تجهیزات وایرلس( اکسس پوینت) هستش
    جهنمو ضرر اینم تا 500 هزار هزینه
    دوستان و اساتید محترم امر بفرمایید

موضوعات مشابه:
    m-ajdari سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    شما که خودت در جریانی تجهیزات Outdoor بهترین بازدهی رو توی محیط خارج دارن ولی واسه 7 کیلومتر از دوتا Nano Bridge M میتونی استفاده کنی از تجهیزات میکروتیک هم میتونی

itpirooz و m-ajdari سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    خودمم همین فکرو کردم
    فرض کنید یه اکسس پوینتی باشه با مشخصات nano brige m ولی indoor باشه که بتونند چند مدت داخل ازش استفاده کنند در آینده هم فوقش یه آنتن براش بزاریم بیرون . میشه ؟
    من نانو رو دیدم تابلویه که out door ولی میکروتیکو نمیدونم چه جوریه.
    اگه همچین چیزی هست دوستان راهنمایی کنید.

m-ajdari سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    دوستان ؟!؟
    دید راهنمایی نمیکنید
    بجاش مدیریت لطف کردند پیام خصوصی دادند
    ازون پیاما

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    همون نانو رو بگیرید، مشکلی پیش نمیاره... یه کم سرش درد میگیره، عوضش دیگه با این ابزارا بازی نمیکنه.

yogishiip، Zahmatkesh و itpirooz سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    گناه داره تفلکی عشقه شبکه اس
    دوستان خارج از شوخی
    یعنی با هزینه 500 هزار تومن آیا یه اکسس پوینت رومیزی ایندور نیست که حداقل لبتابا باهاش کانکت بشن و قابلیت آنتن داشته باشه
    که بعدا تا 6 کیلومترو ساپورت کنه ؟

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    وقتی میگی تا 6 کیلومتر؛ عقل سلیم میگه ایندور نمیشه ! وقتی میگی ایندور، بازم همون عقل سلیم میگه 6 کیلومتر !؟ ها ؟

mehrzadmo، yogishiip، dazimi و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    وقتی میگی تا 6 کیلومتر؛ عقل سلیم میگه ایندور نمیشه ! وقتی میگی ایندور، بازم همون عقل سلیم میگه 6 کیلومتر !؟ ها ؟
    ها به جمالت

M-r-r و m-ajdari سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    نقل قول نوشته اصلی توسط itpirooz نمایش پست ها
    ها به جمالت
    شما فرمودید
    یعنی با هزینه 500 هزار تومن آیا یه اکسس پوینت رومیزی ایندور نیست که حداقل لبتابا باهاش کانکت بشن و قابلیت آنتن داشته باشه
    که بعدا تا 6 کیلومترو ساپورت کنه ؟
    خب این جمله نه تنها ها بلکه هو داره
    آخه دوست گرامی اگه رومیزی ایندور باشه یعنی فقط داخل اتاق یعنی بسیار بسیار کمتر از 6 کیلومتر
    اگر بخواهید یک نانو رو بذارید تو اتاق افرادتون ممکنه کمی دچار مشکلاتی روحی و روانی بشند البته اگر تا الان نگذاشته باشیدش.....

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    نقل قول نوشته اصلی توسط yogishiip نمایش پست ها
    شما فرمودید
    خب این جمله نه تنها ها بلکه هو داره
    آخه دوست گرامی اگه رومیزی ایندور باشه یعنی فقط داخل اتاق یعنی بسیار بسیار کمتر از 6 کیلومتر
    اگر بخواهید یک نانو رو بذارید تو اتاق افرادتون ممکنه کمی دچار مشکلاتی روحی و روانی بشند البته اگر تا الان نگذاشته باشیدش.....
    فعلا که خودم دچار مشکل روهی روانی شدم
    خدا وکیلی دمتون گرم
    شماها مرجع ما مبتدی ها هستید
    این حرفا کدومه اگه قرار بر ها و هو باشه پس احترام متقابل دیگه معنی نداره
    کلا دلسرد شدم از ایجاد پستهای بعدی

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    فعلا که خودم دچار مشکل روهی روانی شدم
    خدا وکیلی دمتون گرم
    شماها مرجع ما مبتدی ها هستید
    این حرفا کدومه اگه قرار بر ها و هو باشه پس احترام متقابل دیگه معنی نداره
    کلا دلسرد شدم از ایجاد پستهای بعدی
    دوست من ، با توجه به تعداد پست هاتون و تاریخ عضویتتون فکر نمی کنم اونقدر بی اطلاع از رسم و رسوم فروم و همینطور عادات دوستان باشید .
    آقای راستی یکی از بهترین دوستان ما توی این فروم هستند و از قدیمی ترین ها . و کمتر جایی مشاهده شده ایشون به تندی برخورد کنند چه برسه به توهین ! از جمله ایشون من برداشت شوخی رو بیشتر دارم . فضای تاپیک هم به این سمت و سو داره میره و باز به نظر من مقصر در این وسط خود شمایید . توی 5 پست اول شما جواب فنی و لازم و کافی رو گرفتید و بیشتر ادامه دادن موضوع بحث رو مطمئنا به بیراهه می کشونه .

در مورد سوالتون هم من یه نتیجه گیری از صحبت دوستان می کنم و امیدوارم شما هم موضوع رو تموم شده ببینید .

نگاه کنید عملا داشتن خیلی از گزینه ها با هم غیر ممکنه . یکی از این موارد هم موضوع شماس . شما نمی تونید یک دیوایس رو برای هر دو کاربرد خاج و داخل ساختمون پیدا کنید ! -شاید در آینده چیزی توی این مایه ها اختراع بشه اما فعلا چیزی نیست - تجهیزات ایندور عموما بخاطر توان و قدرت آنتنشون و همینطور کاورشون امکان استفاده بیرونی رو ندارند و برعکس . معمولا برای برد بالا از فرکانس 5.8 استفاده میشه که با تجهیزات پرتابل عموما سازگاری نداره . که این هم یه مشکل دیگه شماست .
    پس بهترین راه برای شما اینه : یه دیوایس داخلی ساده 50-60 تومنی (مثل تجهیزات لول وان و لینک سیس اسیوس یا حتی دی لینک )برای این دوستتون بگیرید که بشینه باهاش بازی کنه . و یه دستگاه مثل پاور (بریج یا استیشن 5) یا میکروتیک و ... رو برای لینکتون تهیه کنید که کارتون رو انجام بدید .

M-r-r، yogishiip، itpirooz و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    دوست من ، با توجه به تعداد پست هاتون و تاریخ عضویتتون فکر نمی کنم اونقدر بی اطلاع از رسم و رسوم فروم و همینطور عادات دوستان باشید .
    آقای راستی یکی از بهترین دوستان ما توی این فروم هستند و از قدیمی ترین ها . و کمتر جایی مشاهده شده ایشون به تندی برخورد کنند چه برسه به توهین ! از جمله ایشون من برداشت شوخی رو بیشتر دارم . فضای تاپیک هم به این سمت و سو داره میره و باز به نظر من مقصر در این وسط خود شمایید . توی 5 پست اول شما جواب فنی و لازم و کافی رو گرفتید و بیشتر ادامه دادن موضوع بحث رو مطمئنا به بیراهه می کشونه .

در مورد سوالتون هم من یه نتیجه گیری از صحبت دوستان می کنم و امیدوارم شما هم موضوع رو تموم شده ببینید .

نگاه کنید عملا داشتن خیلی از گزینه ها با هم غیر ممکنه . یکی از این موارد هم موضوع شماس . شما نمی تونید یک دیوایس رو برای هر دو کاربرد خاج و داخل ساختمون پیدا کنید ! -شاید در آینده چیزی توی این مایه ها اختراع بشه اما فعلا چیزی نیست - تجهیزات ایندور عموما بخاطر توان و قدرت آنتنشون و همینطور کاورشون امکان استفاده بیرونی رو ندارند و برعکس . معمولا برای برد بالا از فرکانس 5.8 استفاده میشه که با تجهیزات پرتابل عموما سازگاری نداره . که این هم یه مشکل دیگه شماست .
    پس بهترین راه برای شما اینه : یه دیوایس داخلی ساده 50-60 تومنی (مثل تجهیزات لول وان و لینک سیس اسیوس یا حتی دی لینک )برای این دوستتون بگیرید که بشینه باهاش بازی کنه . و یه دستگاه مثل پاور (بریج یا استیشن 5) یا میکروتیک و ... رو برای لینکتون تهیه کنید که کارتون رو انجام بدید .

من به همتون احترام میزارم و خدایی نکرده قصد توهین به کسی رو نداشتم
    ولی وقتی شما سوال بنده رو بخونی به قول خودتون متوجه هستی که من جوابشو نمیدونم و کمک خواستم
    پس همون اول یه جواب منطقی بدید تا طرف گمراه نشه و برداشت نادرستی از این موضوع نکنه
    تا من مجبور نشم یه سوال بی ربط دیگه بپرسم
    راستش یه مقدار بیشتر باید به همدیگه بها بدیم
    البته متاسفانه من زیاد با استاد معاشرتی نداشتم و شاید به قول شما برداشتم از پاسخ ایشون اشتباه بود
    من شرمنده همتونم
    m-r-r عزیز چیزی نیست تو دلم من متاسفم
    ولی شاید این موضوع باب دوستی جدیدی باشه برایه ما البته اگه ما رو قابل شاگردیتون بدونید

از شما بابت پاسختون ممنون

M-r-r، yogishiip و m-ajdari سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    2 تا محیط اداری به فاصله 6 تا 7 کیلومتر دید در دید است. قراره فقط ارتباط دوربینهاش برقرار بشه با پهنای باندی حدود 6 یا 7 مگ هم کافیه
    تقریبا 3 ماه دیگه میخواد استارت این کار انجام بشه ولی مسئول شبکشون دوست داره تا اون موقع با تجهیزاتش بازی کنه و به صورت INDOOR ازشون استفاده کنه
    حالا میخام براشون تجهیزاتی بگیرم که تا 3 ماه به صورت INDOOR استفاده بشه و بعدا همونارو رویه دکل ببریم و تا 7 کیلومتر ارتباط 2 نقطه برقرار بشه
    منظورم فقط تجهیزات وایرلس( اکسس پوینت) هستش
    جهنمو ضرر اینم تا 500 هزار هزینه
    دوستان و اساتید محترم امر بفرمایید
    برای کوتاه مدت
    شما می تونید ، دیوایس outdoor تهیه کنید و توان خروجیش رو کاهش بدید و زمانی که خواستید در حال Outdoor نصبش کنید ، توان رو به حالت دیفالت در بیارید ، با این کار دیکه نیازی ندارید آنتن رو تعویض کنید ، یعنی می تونید با آنتنی که می خواهید در حالت Outdoor نصب کنید تجهیزات رو خریداری و بعد با این کار در محیط indoor به صورت موقت استفاده نمایید.

در مورد این گونه شوخی هایی که شده : مطمئن باش بیشتر برای احساس صمیمیت بوده نه خدای نکرده بی احترامی به اعضا ، ولی در اینگونه مسائل که امکان داره استخون جمجمه مغز اون بنده خدایی که می خواد با این تجهیزات کار کنه رو بترکونه ، بهتره شوخی نشه. >>> <<<

M-r-r، yogishiip، dazimi و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    بهتره تویه این فروم یه کارگاه تولید سوسیس کالباس راه بندازیم و یه بخششم اختصاص بدیم به بخش نیاز مندیها تا از این جمجمها و استخونهایی که بچهای مبتدی شبکه از مشتر یهاشون به عنوان موش ازمایشگاهی به دست میارند استفاده بجا بشه و حداقل مشخص بشه طرف سیستمی که واسه مشتری بسته از کارایی مناسبی برخوردار بوده یا نه
    تا حداقل اموزشها پشت سرهم و مفید واقع بشن
    بروبچ و اساتید وایرلس کار هم به عنوان کنترل کیفیت این بخش از بین خودشون چند نفرو انتخاب کنند تا درصد این گونه حوادث فاجعه انگیزرو تخمین بزنند

M-r-r و m-ajdari سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها

من به همتون احترام میزارم و خدایی نکرده قصد توهین به کسی رو نداشتم
    ولی وقتی شما سوال بنده رو بخونی به قول خودتون متوجه هستی که من جوابشو نمیدونم و کمک خواستم
    پس همون اول یه جواب منطقی بدید تا طرف گمراه نشه و برداشت نادرستی از این موضوع نکنه
    تا من مجبور نشم یه سوال بی ربط دیگه بپرسم
    راستش یه مقدار بیشتر باید به همدیگه بها بدیم
    البته متاسفانه من زیاد با استاد معاشرتی نداشتم و شاید به قول شما برداشتم از پاسخ ایشون اشتباه بود
    من شرمنده همتونم
    m-r-r عزیز چیزی نیست تو دلم من متاسفم
    ولی شاید این موضوع باب دوستی جدیدی باشه برایه ما البته اگه ما رو قابل شاگردیتون بدونید

از شما بابت پاسختون ممنون
    شاید اشتباه از من بوده باشه (که احتمالا هم هست؛) هدف من صرفا اعلام این موضوع و نکته بود که یک ابزار که برای مصرف داخلی تولید شده، قاعدتا نمیتونه بجای ابزاری با مصرف خارجی مورد استفاده قرار بگیره.
    یه چیزی شبیه به پسته ای که داخل مصرف میکنیم و پسته ی صادراتی !
    از هر دو عزیز عذرخواهی میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط dazimi نمایش پست ها
    دوستان این نانو چند واته ؟
    این اکسس پوینت های جدید pepwave هم چیزای جالبی هستن. یه بررسی بفرمایید. محیط کنترلی خیلی پیشرفته ای دارند و توان خروجی بالا. البته قیمت حدود 300 تومنه. اگر یه بررسی کارشناسی بفرمایید ممنون میشیم.
    اینجا گفته 8 وات مصرف؛ NanoStation M2 2GHz Hi Power 2x2 MIMO Air MAx TDMA Station نمیدونم منظورش مصرف برقشه یا توان رادیو !؟

طبق تجربه و لینک هایی که داشتیم، توان نانو احتمالا زیر 1000 میلی وات (1وات) و بالای 500 میلی وات باید باشه.

yogishiip، Zahmatkesh، dazimi و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

تجهیزات وایرلس outdoor

وایرلس outdoor

تجهیزات وایرلس

بهترین اکسس پوینت outdoors و قابلیت نصب آنتن با برد بالاخرید اکسس پوینت indoor out doorتهیزات وایرلس indoorخرید وایرلس out doorتفاوت انتن وایرلس indor outdooroutdoor تجهیزاتpepwave خریداكسس پوينت با قابليت نصب آنتن خارجيتفاوت اکسس پوینت indoor و outdoorوایرلس outdorتفاوت انتن های indoor و outdoor وایرلس indoorنصاب دکل مشهدخرید وفروشتجهیزات outdoorمشخصه کابلهای شبکه indor outdoorتجهیزات indour وایرلساكسس indoor outdoorتجهیزات وایرلس برد بالاتجهيزات وايرلس outdoorنتیجه گیری درمورد وایرلسخرید اکسس پوینت pepwave خرید تجهیزات وایرلس در مشهد

برچسب برای این موضوع