صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 22 از مجموع 22

موضوع: 50 متر كابل پاورستيشن2

نام حقيقي: amir fallahi

عضو غیر فعال
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام

در مورد این سوال با توجه به تجربه کار با آنتنهای نانو و پاور این مورد مربوط به خود POE و یا از کابل می باشد و این آنتنها با POE های مختلف کار نمی کنند

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash3400 نمایش پست ها
    اگه ممكنه اينم پاسخ بدهيد
    poe آدابتور و تغذيه دستگاه درسته؟
    وسيله اي نيست خوده سيم رو وقتي طولاني ميشه يا حالا مرغوب نيست تقويت كنه
    مثل تقويت كابل آنتن مركزي يا كواكسيال؟؟
    آخه این ماجرا زمانی لازمه که دوطرف سیم این نیاز رو داشته باشن ، در صورتی که اگه POE رو نزدیک رادیو ببندی دیگه مشکل خاصی نداری ، در رابطه با آنتن مرکزی شما سیگنال دریافتی رو نیاز داری برسونی به سوئیچ ها و یا ریسیورها ، اما در اینجا برق فقط برای روشن شدن دستگاه نیازه و دیگه هیچ احتیاجی بهش نیست چون سیگنال به صورت جدا مدلاسیون می شه و به سمت لن کامپیوتر می ره که تا 100 متر رو با کابل نامناسب می تونی جواب بگیری ( مگر موارد خاص )

نام حقيقي: Mehdi

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357
    POE رو بردم نزديك خود راديو چون اونجايي كه راديو هست برق نبود از اين سيم هاي خشك و نازك كه در كابل هاي شبكه به كار ميره يك زوج جدا كردم و به اندازه 20 متر كشيدم و بردم زدم به POE يعني خود اداپتور پائين هست و اون فيش برقش بالا در اين روش داره كار ميكنه و مشكلي نداره و تا 20 مگابيت پهناي باند ميده ولي
    آيا اين كاري كه من كردم براي راديو مشكلي ايجاد نمي كنه؟ منظورم برق 12 ولت آداپتور رو با دو رشته سيم خشك بردم بالا ؟
    اين هم مشخصات پاور برق من هست 12 ولت 1 آمپر 12 وات
    اين هم بگم كه من چندتا كابل رو بهم وصله كردم حدود 5 وصله از چند مدل كابل افشان و خشك و 50 متر كابل هم كه گفتم الان كمش كردم ويه جايي ديگه نصب كردم كه شده 30 متر كابل

فعلا همه چيز حله ولي روزها مقدار سيگنال خيلي افت ميكنه از -46 ميره به -80 بنظرتون اين ربطي به كابلها و كابل برق كه كشيدم بالا ميشه؟
    و مقدار پهناي باند بين راديو و سيتسم همون 20 مگابيت ميده

روش دوم هم كه POE پائين بود وبرق از طريق كابل شبكه ارسال ميكرد به اين صورت كه تست كردم فقط چراغ لن روشن ميشد و اون هم خيلي ضعيف بود نوع استاندارد كابل هم Stright هست

ویرایش توسط skype : 2011-01-27 در ساعت 04:47 AM

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    تنها مشکلش از نظر حفاظت اتصال کوتاه امثالهم هستش

در مورد افت سیگنالت فعلا مطلبی به ذهنم نمی رسه ( شاید این ماجرا رو دوستان دیگه بتونن تفصیر کنن )

arash3400 و mjzaret سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: arash

عضو عادی شناسه تصویری arash3400
    نوشته
    590
    سپاسگزاری شده
    319
    سپاسگزاری کرده
    11646
    نقل قول نوشته اصلی توسط skype نمایش پست ها
    POE رو بردم نزديك خود راديو چون اونجايي كه راديو هست برق نبود از اين سيم هاي خشك و نازك كه در كابل هاي شبكه به كار ميره يك زوج جدا كردم و به اندازه 20 متر كشيدم و بردم زدم به POE يعني خود اداپتور پائين هست و اون فيش برقش بالا در اين روش داره كار ميكنه و مشكلي نداره و تا 20 مگابيت پهناي باند ميده ولي
    آيا اين كاري كه من كردم براي راديو مشكلي ايجاد نمي كنه؟ منظورم برق 12 ولت آداپتور رو با دو رشته سيم خشك بردم بالا ؟
    اين هم مشخصات پاور برق من هست 12 ولت 1 آمپر 12 وات
    اين هم بگم كه من چندتا كابل رو بهم وصله كردم حدود 5 وصله از چند مدل كابل افشان و خشك و 50 متر كابل هم كه گفتم الان كمش كردم ويه جايي ديگه نصب كردم كه شده 30 متر كابل

فعلا همه چيز حله ولي روزها مقدار سيگنال خيلي افت ميكنه از -46 ميره به -80 بنظرتون اين ربطي به كابلها و كابل برق كه كشيدم بالا ميشه؟
    و مقدار پهناي باند بين راديو و سيتسم همون 20 مگابيت ميده

روش دوم هم كه POE پائين بود وبرق از طريق كابل شبكه ارسال ميكرد به اين صورت كه تست كردم فقط چراغ لن روشن ميشد و اون هم خيلي ضعيف بود نوع استاندارد كابل هم Stright هست
    با يك آدابتور ولت12 2 آمپر تست كنيد

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash3400 نمایش پست ها
    با يك آدابتور ولت12 2 آمپر تست كنيد
    چرا ؟؟؟

نام حقيقي: unknown

عضو عادی شناسه تصویری peymansham
    نوشته
    445
    سپاسگزاری شده
    285
    سپاسگزاری کرده
    85
    رنگبندی سیم ها هم خیلی مهمه!!

خیلی از دوستان میگن فرقی نداره فقط باید ترتیب رنگ سیم های دو طرف کابل مثل هم باشه، ولی این تفکر کاملا غیر اصولی و اشتباهه!!
    چرا؟
    چون فرکانس بالای دیتا یک میدان مغناطیسی(ناچیز) در اطراف سیم به وجود میاره و وقتی طول سیم زیاد بشه طبیعتا تاثیر این میدان بیشتر میشه و اگه ما این سیمهارو اشتباه(از نظر ترکیب رنگ)ببندیم میدان مغناطیسی هم دیگه رو ضعیف می کنند که باعث افت شدید سرعت میشود.(مثل یک شبکه که کلاینت هاش 100 مگه ولی 5 مگ هم پهنای باند ندارن)

1- حتما حتما از سیم STFP استفاده کنید نه FTP

mjzaret سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

power over ethernet

poe injector

poe lan

lan poeethernet poepower over ethernet injectorpoe power over ethernetpower on ethernetواندوگراف چیستpower over ethernet deviceواندوگرافPower over Ethernet (PoE)power poeواندوگراف چیست؟LON POEPOWER OF ETHERnetvpn چیستpoe برقبار الکتریکی جرقهكابلمولد واندوگرافمولد واندو گرافکابل انتن مرکزیداخل poe injectorقطر سیم برای جریان 1.5آمپر چیست؟

برچسب برای این موضوع