صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: نقش پورت lan اکسس پوینتی که در مود repeater قرار داره

نام حقيقي: v,a

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوستان البته برای من یه سوال پیش اومد ،ریپیتر مود در اکسس پوینت مگه صرفا برای تقویت امواج گرفته شده به منظور بالا بردن برده محدودهٔ تحت پوشش نیست؟ و نه برای گرفتن امواج بیسیم و باز پس دادن آن به کابل

البته اگه اشتباه نمیکنم اون حالت هم در اکثر اکسس پینتا*ها میشود یافت که به اصطلاح کلاینت مد می*باشد،که عملکرد اکسس پوینت را به صورت عکس تغییر میدهد یعنی* با وایرلس کانکت میشود و ارتباط را با شبکه کابلی برقرار می*کند

و لطفا کمی* در رابطه با نحو کار با ریپیتر مود اکسس پوینت هم صحبت کنید،چون راجع به کلاینت مود تجربه دارم ولی* در حالت ریپیتر مود خیر،سوال اصلی* اینجاست که وقتی* یک اکسس پوینت را در حالت ریپیتر مود کانفیگ می*کنیم، که هدفمان افزایش برده اکسس پوینت اولی* است ،آیا این اکسس پوینت مان خود یک گره دیده میشود در شبکه یا خیر (یعنی* بردکست نیم و آی*پی جداگانه می*گیرد یا بصورت نامحسوس با اکس پوینت اصلی* ارتباط برقرار کرده و اطّلاعات آن را منعکس می*کند چنان که شخصی* که در محیط پوشش ریپیتر قرار می*گیرد وقتی* مبادرت به برقراری ارتباط با آن شبکه بیسیم کند اسم عکس پوینت اصلی* اولی* را می*بیند یا اسم ریپیترمان را )؟

تمنا می*کنم اگر اطلاعاتم ناقص یا اشتباه بود راهنماییم کنید
    با تشکر

ویرایش توسط mankhodamh : 2010-12-04 در ساعت 06:34 AM

نام حقيقي: معتمد

عضو غیر فعال شناسه تصویری tyrant
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yokefellow نمایش پست ها
    با سلام
    من در يك كلام ميگويم كه نميشود
    حال كه ج.اب گرفتيد سر فرصت برويد و در مورد مطالب مورد نظر تحقيق كنيد
    Access point ها حتما بيد از طريق LAN تغذيه بشوند و از طريق راديو Broadcast كنند
    دقيقا برعكس چيزي كه شما ميخواهيد
    براي اين كار اگر ميخواهيد كه بوق تلفن رو به نقطه اي ديگه انتقال بديد از آنتهاي P2P يا همون تلترونيكس ها و خانوادشون استفاده كنيد

موفق باشيد
    پوريا
    جناب صحبت نژاد ... اتصال ip phone به repeater منظورم هست . نه تلفن معمولي !!

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    آقا جان بزن كار مي كنه

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

ریپیتر

اکسس پوینت

ریپیتر شبکه کابلیعکس روترریپیتر وایرلسريپيترنقش پورتتفاوت wds و repeater site:forum.persiannetworks.comwap54g as a repeaterمودهای اکسس پوینترپیترaccess point چه چیزی هستریپیتر و بریجريپيتر بيسيمنقش ریپیتر در شبکهتفاوت بین repeter و universal repeaterتحقیق در مورد ریپیتر هاآی پی wap54gکانفیگ اکسس پوینت مد universal repeaterتصویر ریپیترعكس routerریپیتر خروجی لن داردمود repeaterفرق بريج وريپيتردرشبكه تفاوت wds و universal در اکسس پوینت

برچسب برای این موضوع