صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 37

موضوع: شبكه بي سيم دو نفره.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    مي توني Senao هم بگيري ولي قبل از خريد حتما رو سايتشون برو و مشخصات فني شون رو بگير و دقت كن هر چي دورتر بشي كيفيت و قدرت سيگنالت كم ميشه و سرعت هم خيلي پايين مي ياد.

عضو سابق شناسه تصویری voodoo
    نوشته
    304
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    پس رديفه فقط ميمونه مدل كارتها و طرز راه انداختن شبكه كه اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

عضو عادی شناسه تصویری ataasgari
    نوشته
    392
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    فرقي نمي كنه چه مدلي بگيري... راه اندازيش هم وقتي گرفتي بگو كامل توضيح ميدم

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا اين كاري كه شما مي گين من حدود 5 ماه پيش انجام دادم و الان هم دارم استفاده مي كنم. شما به دو تا كارت شبكه بي سيم احتياج داري. بهترين مارك هم به نظر من D-Link هستش (من الان از +DWL650 برای نوت بوک و از DWL540 برای دسکتا‍‍‍‍‍‍‍پ استفاده مي كنم) . منکه خیلی راضیم.
    برد اونها هم تا ۱۰۰ متر داخل ساختمان و تا ۴۰۰ متر بیرون در فضای آزاد. سرعت اين نوع كارتهايي كه من دارم 22 مگابيت در ثانيه است ولي مدلهاي جديدتر با استاندارد g تا ۵۴ مگابیت در ثانیه رو ‍‍‍پشتيباني ميكنن.

قيمت اين نوع كارتها در داخل ايران نبايد بيشتر از 50 تا 60 هزار تومان باشه.
    نكته جالب و بسيار مفيد بويژه براي داخل ايران كه هم براي تلفن و هم براي سرويس اينترنت بايد پول بدين اينه كه اينترنت رو هم علاوه بر چاپگر و غيره ميتونين به اشتراك بگذارين و همزمان استفاده كنين.

موفق باشين
    محمد

نوشته
    304
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا اين كاري كه شما مي گين من حدود 5 ماه پيش انجام دادم و الان هم دارم استفاده مي كنم. شما به دو تا كارت شبكه بي سيم احتياج داري. بهترين مارك هم به نظر من D-Link هستش (من الان از +DWL650 برای نوت بوک و از DWL540 برای دسکتا‍‍‍‍‍‍‍پ استفاده مي كنم) . منکه خیلی راضیم.
    برد اونها هم تا ۱۰۰ متر داخل ساختمان و تا ۴۰۰ متر بیرون در فضای آزاد. سرعت اين نوع كارتهايي كه من دارم 22 مگابيت در ثانيه است ولي مدلهاي جديدتر با استاندارد g تا ۵۴ مگابیت در ثانیه رو ‍‍‍پشتيباني ميكنن.

قيمت اين نوع كارتها در داخل ايران نبايد بيشتر از 50 تا 60 هزار تومان باشه.
    نكته جالب و بسيار مفيد بويژه براي داخل ايران كه هم براي تلفن و هم براي سرويس اينترنت بايد پول بدين اينه كه اينترنت رو هم علاوه بر چاپگر و غيره ميتونين به اشتراك بگذارين و همزمان استفاده كنين.

موفق باشين
    محمد
    محمد جان ممنون اطلاعات خوبي بود والا من 100 در 100 ميخوام راه بندازم فقط مشكل اينه كه من بايد يكي رو پيدا كنم كه كارتهارو بهم بده اگه كار كرد ازش بخرم اگر نكرد بهش پس بدم حالا بگزريم اگه بشه يكي روش اين كار رو بگه كه من خيلي ازش ممنون ميشم.

نوشته
    392
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط voodoo
    محمد جان ممنون اطلاعات خوبي بود والا من 100 در 100 ميخوام راه بندازم فقط مشكل اينه كه من بايد يكي رو پيدا كنم كه كارتهارو بهم بده اگه كار كرد ازش بخرم اگر نكرد بهش پس بدم حالا بگزريم اگه بشه يكي روش اين كار رو بگه كه من خيلي ازش ممنون ميشم.
    در مورد كار كردن كه مطمئن باش كار ميكنه! من خودم دارم استفاده ميكنم . بالا هم برات نوشته بودم. كارت ها هر دو كامپكس و مدلشون WLU11A , WL11A هستش. مراحل نصب و راه اندازيش هم خيلي سخت نيست کافيه دو تا کارت رو نصب کني . روي يکي از دستگاهها براي شبکه يک اسم بگذاري و سرعت و نوع شبکه رو مشخص کني . اون يکي خودش شبکه رو ميبينه و ميتوني به ليستت اضافه کني. بقيه مشخصات مثل شبکه هاي wired هستش. اگر بخواي برد دستگاهها بيشتر بشه ميتوني يك آنتن ياگي اكسترنال هم براش بگيري . نميدونم ايران هست يا نه. اما اينجا قيمتش حدود 60 دلاره.

نوشته
    304
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    آنتن ياگي اكسترنال
    بابا اسم آنتن كه مياري تن آدم ميلرزه آخه آنتن اينجا خيلي گرونه(البته ميگن).
    خيلي خيلي خيلي ممنون ديگه بايد برم بخرم.
    راستي اگه از 2 تا بيشتر بشه اونوقت ديگه به چي احتياج خواهيم داشت؟؟؟؟

نوشته
    392
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط voodoo
    بابا اسم آنتن كه مياري تن آدم ميلرزه آخه آنتن اينجا خيلي گرونه(البته ميگن).
    خيلي خيلي خيلي ممنون ديگه بايد برم بخرم.
    راستي اگه از 2 تا بيشتر بشه اونوقت ديگه به چي احتياج خواهيم داشت؟؟؟؟
    خواهش.
    همين الان سه تا شو تست كردم و مشكلي نداره و راحت كار ميكنه... راستي اگر ميخواي اينترنت Share كني يا درايو هاي كامپيوترهاتو Share كني حتما يادت باشه Key براش تعريف كني . در غير اينصورت هر كسي - در نزديكي شما - با يك كارت بي سيم ميتونه از اينترنت و درايوهاي share شده استفاده كنه.

ویرایش توسط ataasgari : 2004-01-20 در ساعت 01:12 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    عرض به حضور شما كه همونطور كه پيش از اين هم گفتم خودم در حدود پنج ماه هست كه از اين روش استفاده مي كنم و همه چيز به خوبي پيش رفته. فقط بايد چند تا نكته رو در نظر بگيري:

1. حتما دو تا كارتي كه ميگيري از يك مارك باشن، يعني اگر D-link یا net-gear یا هر مارکی که میگیری هردو تا رو از همون مارک انتخاب کن تا مشکلی برات در آینده ‍‍‍‍پيش نياد. هر چند من امتحان كردم با ماركهاي مختلف و مشكلي نداشتم ولي براي راحتي كار از يك مارك استفاده كني بهتره

2. از نظر آنتن هم اگر يك كمي حوصله به خرج بدي ميتوني خودت درست كني براي راهنمايي هم ميتوني به اين آدرس مراجعه كني: http://www.air.net.au

3. براي امتحان كردنش من شرمنده ام كه فاصله مون از هم خيلي زياده و گرنه من مخلص شما هم بودم.

4. اگر در آينده خواستين تعداد بيشتري از درو همسايه هم پوشش بدين اونوقت ميتونين از يك access point استفاده كنين. با اومدن ADSL به ايران كم كم بايد به فكر اين هم باشين. با اينكار هر قدر هم كه گرون باشه با سرشكن كردن هزينه روي چند كاربر براتون خيلي ارزون تموم ميشه. توي سايتي كه آدرسش رو دادم ميتوني ايده هاي خوبي در اين زمينه بگيري

با آرزوي بهروزي
    محمد

نوشته
    304
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    خيلي جالب بود اما من هنوز متوجه نشدم كه اگر بخوام بيشتر از 2 تا كامپيوتر رو باهم شبكه كنم(به صورت بيسيم) نياز به تجهيزات اضافي خواهم داشت(چه ميدونم توي سيمي ها كه ميگن هاب ميخواد اما اينجا نميدونم چي مگن؟)
    بازم از شما ممنونم واقعا حيفه كه جمعه به اين خوبي اين همه از هم فاصله دارن اما اينترنت همينه ديگه......

نوشته
    392
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگر به اول آخرين نوشته من دقت كني نوشتم !!!

نام حقيقي: Sotoodeh Toofanian

عضو عادی شناسه تصویری tsotodeh
    نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    آقا اين تجهيزات Wireless تو ايران گارانتي داره ؟ و كدام يكي از اينا بهترن ؟ Net-gear -- D-Link -- Giga--....

نوشته
    392
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    D-link , Compex گارانتي دارند... من Compex دارم و خيلي ازش راضيم

نام حقيقي: Sotoodeh Toofanian

عضو عادی شناسه تصویری tsotodeh
    نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    آقا خيلي ممنون از توضيح تون

نوشته
    304
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    همين الان سه تا شو تست كردم و مشكلي نداره و راحت كار ميكنه... راستي اگر ميخواي اينترنت Share كني يا درايو هاي كامپيوترهاتو Share كني حتما يادت باشه Key براش تعريف كني . در غير اينصورت هر كسي - در نزديكي شما - با يك كارت بي سيم ميتونه از اينترنت و درايوهاي share شده استفاده كنه.
    يعني چيزي احتياج نداره ديگه؟؟

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

wlu11a قیمت

بیسم سناوو

wlu11a طرز کار

برچسب برای این موضوع