صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 43

موضوع: ایجاد شبکه وایرلس

عضو عادی شناسه تصویری ghasempouri
    نوشته
    176
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    23
    ما هم در شهر خودمان موضوع مشابهی را دنبال می کنیم. سوال فرعی بنده اینست: قراره یک میله 6 متری بالای یک ساختمان 20 متری قرار بدهیم و چندان شبیه به دکل نیست. آیا در مورد مجوز وایرلس از اداره فرکانس باید اقدام کنیم؟ از کجا شروع کنیم. لازمه عرض کنم تا حالا توی سایتهای رسمی چیزی ندیدم

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط Odin
    می تونی یه قیمت بگی برای یوزها در چه مصافه ای و چه قیمتی راه می افته چون اگه برای هر یوزر راه اندازی و اینستال ارزون بیفته حداقل می دونم چیزی حدود 300 -400 تا یوز خانگی دارم در ضمن نگفتی دکل چطور من بالای یک ساختمان دکل میخوام بزنم اینجا زیاد هم امواج رادیوئی نیست جز یکی دوتا شرکت کله گنده شرکت دیگه ای نیست که اونقدر گرون می گیرن که جز شرکت ها و کافی نت ها کس دیگه نمیتونه بگیره شهر هم شهر کوچیکیه نهایت ساختمانها 3 طبقه ویلایی هستند و نهایت پاساژها و مراکز خرید 5 طبقه هستند
    برای يوزر بسته به نوع و کارايي راديو هزينه متفاوته (تماس بگيريد). اين قيمت ها برای تجهيزاتی هست که در بالاترين کارايي بيشتر از 40-50 کاربر نمی تونه از آنها استفاده کنه اگه شما 300-400 کاربر داريد کليه طرح شما فرق ميکنه. همچنين اگه شرايط محيطی شما به اين شکله شما احتياج به دکل نداريد بالای همون ساختمان با يه ميله آنتن کار شما راه ميافته.

ویرایش توسط vahsha1 : 2006-08-23 در ساعت 05:38 PM

نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasempouri
    ما هم در شهر خودمان موضوع مشابهی را دنبال می کنیم. سوال فرعی بنده اینست: قراره یک میله 6 متری بالای یک ساختمان 20 متری قرار بدهیم و چندان شبیه به دکل نیست. آیا در مورد مجوز وایرلس از اداره فرکانس باید اقدام کنیم؟ از کجا شروع کنیم. لازمه عرض کنم تا حالا توی سایتهای رسمی چیزی ندیدم
    اگه احتياج به بالاتر رفتن نيست و ديد لازمه وجود داره احتياج به دکل نيست. برای گرفتن مجوز هم قبلا بحث شده بايد از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اقدام بفرماييد. اما اين رو بدونيد که اين فقط در حد يک مجوزه و با مقرراتی که اونها دارند بايد از دستگاههايي استفاده کنيد که داخل اتاق کنار همديگه هم بزور باهم کار ميکنند.

ویرایش توسط vahsha1 : 2006-08-23 در ساعت 05:39 PM

خواننده شناسه تصویری Odin
    نوشته
    408
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    50
    تشکر وحشا جان
    خوب حالا دوستان عزیز که شرایط بنده را دونستن ممنون میشم اگه تجهیزات لازمه را برای من یه قیمت بزنند برای حد اقل 300و400 تا یوزر

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    ادین عزیز تجهیزاتی که برات معرفی کردم برات خودش برای 1000 یوزر مدیریت می کنه احتمالاً وحشا 2611 سناو !! رو فکر کرده می گم تجربه این 4-5 سال به من میگه این ایده آل هست.
    اگر نزدیک تهران باشی می برمت گردش علمی تا همین هایی رو که گفتم و برای 3-4 شهر نزدیک تهران اجرا داشتیم نشونت بدم تا قشنگ ببینی برای آینده و اجرای کارت چه کار بکنی.
    دوست داشتی خبرم کن یک روزی مهمون ما باشی .
    wi fi is best way for easy internetic life if you have a best goal

نوشته
    408
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    50
    سلام الماس جان عزیزم من فعلاَ اطراف تهران نیستم وگرنه حتماَ میومدم پیشت در خارج از کشور هستم یکی از کشورهای آسیایی فعلاَ برای یه چند وقتی سکونت دارم اگه لطف کنید لیست قیمتها را حالا بهم بگید و مدلشون رو ممنون میشم چون مجبورم برای خرید این قطعات ایران بیام و نمیتونم همین طوری بیام ایران و هیچ گونه اطلاعاتی از وسایلی که لازم دارم نداشته باشم برای همین دارم دنبال یه شرکت خوب و همین طور تجهیزات خوب و ارزان قیمت می گردم

عضو غیر فعال شناسه تصویری aiyar2000
    نوشته
    130
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز همین کارو من توی یکی از شهرستانهای جنوبی با حرارت و رطوبت بالا انجام دادم اگر خواستی ÷یام بده شاید بتونم کمکت کنم

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    اگر خارج از کشوری باید بتونی خیلی از تجهیزاتت رو از اونجا بیاری خیلی برات ارزون در می یادو
    گفتم اگر شهرت رو بفرمایی و بگی کجا می خوای اجرا کنی برات اطلاعات رو بصورت دیتیل می فرستم برات

نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط almas455
    1 اکسس پوینت بدرد بخور می خوای 600هزار دو سه تا پاور 1وات می خوای 400-600 هزار و چند تایی هم آنتن که بنا به وضعیت جغرافیایی و سیاسی مخابرات انتظامی قابل انتخاب هست که باید 600-800 براش پیش بینی کنی
    200-300 هم کنار بگذاری دم دست لازم میشه!
    شهرت هم بگو بهتر بررسی کنم
    تو محل ما 2611 به اين قيمت نيست محل شما رو نميدونم . حالا منظور شما چی بوده الله اعلم.
    ولی اگه شما روی اين اکسس پوينت 600 هزار تومانی 400 تا يوزر داريد و مشکلی نداريد واقعا چيز خوبيه من حاضرم با شما بيام گردش علمی .

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    سلام
    این وسیله ای که من در نظرم هست یکی از محصواتی هست که در بیش از 100wi-fi zoneدر دنیا ازش استفاده شده دربیش از 130شهر بزرگ برای مش کردن شبکه ازش استفاده شده و واقعاً خودش همه 1000یوزر رو سر انگشتاش اینترنت میده
    در مورد گردش علمی هم من مشکلی ندارم بفرمایید در خدمت همه هستیم.
    2611 رو هم خیلی گرون حساب کردن باشما توی شهرتون
    ما نوکر همه هستیم کل فنی می گذارم چون حرف الکی از زبونم یا از کیبردم نمی پره بیرون

نوشته
    408
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    50
    خوب دوستان گلم این حل شد کل چیزو فهمیدم حالا اگه من بخوام سند و رسیو ماهواره ای بگیرم برام کلی تموم میشه
    حالا اگه من با استفاده از یه آنتن از یه شرکت دیگه یه کانکشن بگیرم 64kb یا 128kb انوقت میشه از یه دی وی بی برای رسیو استفاده کنم

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    شرکت ها به شما سند نمی دن اگر هم بدن گرون تموم می شه .
    تذکر آیین نامه ای:اینجا بخش وایرلس هست نقطه سر خط

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط Odin
    خوب دوستان گلم این حل شد کل چیزو فهمیدم حالا اگه من بخوام سند و رسیو ماهواره ای بگیرم برام کلی تموم میشه
    حالا اگه من با استفاده از یه آنتن از یه شرکت دیگه یه کانکشن بگیرم 64kb یا 128kb انوقت میشه از یه دی وی بی برای رسیو استفاده کنم
    دوست خوب من.
    تا اونجایی که من فهمیدم شما در کشوری زندگی می کنید که من سابقه انجام پروژه وایرلس رو در اونجا دارم. همچنبن بااین توصیف اینکه شما فرمودید تلقن ها بیسیم هستند دیگه شکی برام نمونده.

نمونه راه اندازی شده توسط ما شرکت Danesh Net در نیمروز هست که کاملا TURNKEY بوده. درصورت تمایل با EMAIL من تماس بگیرید تا راهنمایی تون بکنم و هماهنگی های لازم برای بازدید از محل رو براتون فراهم کنم.
    همچنین در صورت تمایل می تونم جایی رو بهتون معرفی کنم که سرویس هاش رو از شرکت ATLAS Communication ارزون تر بده . البته به پروایدر های اونجا اطمینان نکن . سروریسهای اشتراکی 1 به 10 رو به اسم Dedicated می دن. وقتی می گی پس کو IP می گن هر دونه 30 دلار می خوای پولش رو بده.

موفق باشی.

نوشته
    408
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    50
    خوب رضا جان عزیزم من که برات ایمیل گزاشتم لطف کن چک کن
    خوب الماس جان عزیز از تذکرت ممنون قصد بی احترامی ندارم استاد عزیز ولی میشه گفت اتصالات ماهواره ای هم جز اطلاعات بیسیم طبقه بنده میشه

نوشته
    408
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    50
    سلام یکی لطف کنه بگه من برای 100 تا یوزر باید چقدر سند داشته باشم ؟؟

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

ایجاد شبکه وایرلس برای یک پاساژ

میخوام دکل وایرلس بزنم

برچسب برای این موضوع