نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 7سپاس
  • 1 توسط mahdy
  • 1 توسط gallaxy67
  • 1 توسط Mask
  • 2 توسط gallaxy67
  • 1 توسط dodvaod
  • 1 توسط dodvaod

موضوع: مانیتورینگ اینترنت کاربران

نام حقيقي: ramin

عضو عادی
    نوشته
    88
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    52

مانیتورینگ اینترنت کاربران

با سلام
    بنده یک سوال داشتم گفتم از شما بپرسم
    کارفرمای بنده ازم خواسته که یه آمار از چندتا کارمندا بگیرم که در روز چقدر تایم میزارن برا تفریحات اینترنتی و مهمتر از همه فیs بوک!
    حالابنده لازم دارم که به طریقی آمار وب سایت هایی که کاربرا میرنو داشته باشم. با کریو من اینکارو تا حدودی انجام میدم اما مشکل اینه که برا رفتن به فیs بوکو ... باید فیلtر شکن داشته باشن و وقتی کاربری با فیلtرشکن لاگین میشه دیگه نمیشه فهمید که چه سایت هایی باز کرده و چندبار وارد سایت ها شده!
    میخواستم نظر شمارو در این مورد بپرسم به نظر شما بنده چه راه حلی دارم؟ ضمنا همه دیوایس ها لپتاپ نیستن و موبایل هم وارد شبکه میشه
    ممنون از شما
    منتظر راهنمایی عزیزان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی محّب الطّاهر

عضو عادی شناسه تصویری mahdy
    نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    فیلتر شکن رو تاجایی که من میدمنم نمیشه مانیتورینگ کرد ...
    شما هرگی VPN زد یا از فریگیت استفاده می کرد رو به عنوان کارمند خاطی بفرست پیش مدیر

ramin006 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    هیچ راه قطعی وجود نداره. مگر اینکه روی سیستم های کلاینت برنامه های کنترلی نصب کنی. اکثر آنتی ویروس ها این قابلیت رو بهت میدن.
    ولی به رئیست بگو بچه های فروم گفتند کارش اصلا درست نیست فضولی کنه. اگر مشکلی با این قضیه داره بگو کلا فیسبوک ( خیلی ترس داشت گفتن این کلمه که فیSبوک نوشتی ؟ ) رو بنده ، فیلتر شکن ها رو ببنده و اصلا قوانین ضد اینترنتی تو شرکت وضع کنه . اخلاق رو رعایت کن جانم ( شوخی بود آ )

نام حقيقي: Mask

خواننده شناسه تصویری Mask
    نوشته
    553
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    98
    با نصب یه اسنیفر حرفه ای بر روی سیستم گتوی به راحتی میتونید همه چیز رو بررسی کنید.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mask نمایش پست ها
    با نصب یه اسنیفر حرفه ای بر روی سیستم گتوی به راحتی میتونید همه چیز رو بررسی کنید.
    دوست من اسنیفر میتونه کانکشن های رمز شده رو هم شناسایی کنه و محتویاتش رو نشون بده؟
    گزارش گیری مدون و جامع چی؟
    دوستمون دنبال گزارش هست نه آنالیز دیتا

mohsenhvac و ramin006 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    اگر شبکه شما دامین هست بهتره از ISA و یا TMG استفاده کنی و یادت باشه مجبوری برای گزارش گیری کامل یوزرها از حالت web P-r-o-x-y و یا بهتر از اون firewall client استفاده کنی.همچنین برای ارائه گزارش خیلی بهتر و قابل فهم برای رئیست! از نرم افزارهای add-in مثل web monitoring gfi و یا P-r-o-x-y Inspector تحت ISA استفاده کن.اینها بحثهای زیادی داره و توی فروم هم راهنماییهای کاملی پیدا میکنی.

اگر هم شبکه شما دامین نباشه و workgroup باشه:
    نرم افزار Kerio از بهترینهاست.البته squid هم هست. اولی هم تحت لینوکس ، هم تحت ویندوزی داره.تازگی ها هم یه OS داده بیرون.کار باهاش هم راحته.
    از سخت افزار میکروتیک هم میتونی استفاده کنی ولی برای ارائه گزارش قابل فهم نیاز به کار روی گزارشها داری.
    موفق باشید.

ویرایش توسط M-r-r : 2014-07-07 در ساعت 11:12 AM علت: squid ;)

نام حقيقي: ramin

عضو عادی
    نوشته
    88
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    52
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    هیچ راه قطعی وجود نداره. مگر اینکه روی سیستم های کلاینت برنامه های کنترلی نصب کنی. اکثر آنتی ویروس ها این قابلیت رو بهت میدن.
    ولی به رئیست بگو بچه های فروم گفتند کارش اصلا درست نیست فضولی کنه. اگر مشکلی با این قضیه داره بگو کلا فیسبوک ( خیلی ترس داشت گفتن این کلمه که فیSبوک نوشتی ؟ ) رو بنده ، فیلتر شکن ها رو ببنده و اصلا قوانین ضد اینترنتی تو شرکت وضع کنه . اخلاق رو رعایت کن جانم ( شوخی بود آ )
    دادا خوبی شما؟ سلام
    آقا من میرم همین الان فیسبوکو میبندم! چه کنم نوشتم فیSبوک که خدایی نکرده فروم یهو قربانی تدابیر امنیتی نشه!!!

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط dodvaod نمایش پست ها
    اگر شبکه شما دامین هست بهتره از ISA و یا TMG استفاده کنی و یادت باشه مجبوری برای گزارش گیری کامل یوزرها از حالت web P-r-o-x-y و یا بهتر از اون firewall client استفاده کنی.همچنین برای ارائه گزارش خیلی بهتر و قابل فهم برای رئیست! از نرم افزارهای add-in مثل web monitoring gfi و یا P-r-o-x-y Inspector تحت ISA استفاده کن.اینها بحثهای زیادی داره و توی فروم هم راهنماییهای کاملی پیدا میکنی.

اگر هم شبکه شما دامین نباشه و workgroup باشه:
    نرم افزار Kerio از بهترینهاست.البته squid هم هست. اولی هم تحت لینوکس ، هم تحت ویندوزی داره.تازگی ها هم یه OS داده بیرون.کار باهاش هم راحته.
    از سخت افزار میکروتیک هم میتونی استفاده کنی ولی برای ارائه گزارش قابل فهم نیاز به کار روی گزارشها داری.
    موفق باشید.
    دوست عزیز شبکه من ورک گروپ هست و کریو هم دارم اما متاسفانه مشکل کریو اینه که وقتی فرری گیت آن میکنی دیگه مانیتورینگ خاصی بهت نمیده.
    به دلایلی نمیخوام محدودیت اعمال کنم فقط میخوام مشخص کنم میزان تفریح رو
    سپاس از همه دوستان
    من ملاک رو استفاده از فییلTر شکنها قرار میدم البته نمیشه رو اینم کامل حساب باز کرد چون ملت صب اول وقت یه لاگین میزن تو فرریی گییت نصف شب دیسکانکت میزن!!!

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin006 نمایش پست ها
    دوست عزیز شبکه من ورک گروپ هست و کریو هم دارم اما متاسفانه مشکل کریو اینه که وقتی فرری گیت آن میکنی دیگه مانیتورینگ خاصی بهت نمیده.
    به دلایلی نمیخوام محدودیت اعمال کنم فقط میخوام مشخص کنم میزان تفریح رو
    یه خورده کارت سخت میشه چون مدیریت متمرکز نداری.شما برای اینکه بتونی اونها رو مونیتور کنی باید از روشهای خاص غیر مستقیم استفاده کنی!
    هر کسی از اینترنت خواست استفاده کنه و مثلا غیر از پورت 80 ، 21 ، 443 و ... پورتهای مشخص برنامه های خاص استفاده کرد، قرارش بده توی لیست استفاده کنندگان از فیل تر شکن.یه خورده تحقیق می خواد که آیا برنامه خاصی داری و داره از پورت خاصی استفاده میکنه و یا نه.
    معمولا برنامه های پروکسی میان از پورتهای مختلف استفاده میکنند تا کسی نتونه از اونها جلوگیری کنه.
    به نظرم این راه کار با توجه به امکاناتت در دسترس تره.

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf75t66303-new.html

مانیتورینگ سخت افزار چگونه باهاش کار کنمبرنامه مانیتورینگ شبکه های ورک گروپ

برچسب برای این موضوع