نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: هاست لينوكس در شبكه داخلي و اينترنت

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341

هاست لينوكس در شبكه داخلي و اينترنت

سلام
    من سايتي دارم روي اينترنت كه توسط يك هاست خارجي تامين ميشه ولي 95 ذرصد يازديد ها كه حدود 30 بازديد كننده در روز هست از داخل كشوره البته بجز موتورهاي جستجو كه خيلي زياد مراجعه دارند حالا مي خوام اين هاست رو به داخل شركت انتقال بدم تا هم كاركنان ديگه نيازي به اينترنت نداشته باشن و هم اون سايت دست خودمون باشه .
    چند سوال :
    1- چه ميزان پهناي باند لازمه ؟ و چه بستري رو پيشنهاد مي كنيد ؟
    2- به لحاظ امنيتي چه روشي رو براي جلوگيري از حملات پيشنهاد مي ديد؟
    3- چطور مي تونم هاست خارجي رو به عنوان پشتيبان حفظ كنم تا در صورت مشكل خودكار كاربران منتقل بشن به اون سرور؟
    باز هم ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علي

خواننده شناسه تصویری ali55
    نوشته
    217
    سپاسگزاری شده
    70
    سپاسگزاری کرده
    52
    سلام
    فکر می‌کنم مقدار پهنای باند رو بر اساس محتوای سایت (متن، صوت، تصویر و ...) خودتون باید تشخیص بدید. شاید برای شروع کار و با آمار 30 بازدیدکننده در روز حداقل 2 مگابیت بصورت Send لازمه کار باشه.
    در خصوص ایجاد امنیت هم راهکارهای مختلفی وجود داره مثل اینکه شما سر راه سرورتون یک فایروال (نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری) قرار بدید باز هم بستگی به اهمیت سرور و محتوای شما داره. ضمن اینکه چنانچه از لینوکس برای وب سرور استفاده کنید میتونید راهکارهای امنیتی مختلفی رو روی اون اجرا کنید؛ مثلا فایروال‌های نیمه هوشمندی میتونن کنترل پورت‌ها و سرویس‌های باز شما رو به عهده بگیرند و انواع حملات رو تشخیص بدن مثل DDos و ...
    در خصوص مورد سوم هم در سطح دیتابیس که تصور میکنم باید Replication راه بندازید یا اینکه از قابلیت‌های خود سیستم عامل (مثل CentOS) که ظاهرا این امکان رو دارند استفاده کنید (بنده تجربشو ندارم).

ehsan653 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    ممنون از توجهتون
    ميشه يه كم بيشتر راجع به جزئيات توضيح بديد ؟يعني فايروالها رو نام ببريد و در مورد محتوا هم بايد بگم مقدار زيادي مولتي مديا و حتي كانال برادكست صدا هم داره

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع