نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mehrshad
  • 1 توسط SADEGH65

موضوع: نحوه برقراري winboxو ميكروتيك

نام حقيقي: Mehdi

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357

Icon14 نحوه برقراري winboxو ميكروتيك

سلام من برنامه ميكروتيك رو رو يه سيستم p3 نصبش كردم الان مي خواهم با وين باكس كنترلش كنم چون اينطور بصورت command هست و خيلي سخته بايد چيكار كنم من برنامه وين باكس و دانلود كردم كه يك آيپي مي خواهد+يوزر نيم و پسورد من مي خواهم با ميكروتيك هم مديريت پهناي باند و هم اكانتينگ و هم كش رو داشته باشم با تشكر فقط الان بگيد چطور مي تونم اين ارتباط وينباكس رو برقرار كنم تا مراحل بعد رو خودم در سايت پيدا كنم با تشكر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علیرضا محمود نژاد

عضو غیر فعال
    نوشته
    34
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط skype نمایش پست ها
    سلام من برنامه ميكروتيك رو رو يه سيستم p3 نصبش كردم الان مي خواهم با وين باكس كنترلش كنم چون اينطور بصورت command هست و خيلي سخته بايد چيكار كنم من برنامه وين باكس و دانلود كردم كه يك آيپي مي خواهد+يوزر نيم و پسورد من مي خواهم با ميكروتيك هم مديريت پهناي باند و هم اكانتينگ و هم كش رو داشته باشم با تشكر فقط الان بگيد چطور مي تونم اين ارتباط وينباكس رو برقرار كنم تا مراحل بعد رو خودم در سايت پيدا كنم با تشكر

winbox رو روی یک سیستم دیگه نصب کن و با کابل شبکه از این سیستم به سیستمی که میکروتیک روش نصبه بزن بعد winbox رو اجرا کن اتوماتیک میشناسه میکروتیک رو user=admin پسورد هم جیزی داخلش نزن.
    براحتی وارد میکروتیک میشه و هر بلایی دوست داری سرش بیار

skype سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357
    وقتي برنامه وين باكس رو باز مي كنم و كانكت رو ميزنم ارور مي ده و آي پي كارت شبكه اي كه هم ميكروتيك بهش وصله زدم 192.168.0.1 و هيچ تنظيمي هم در ميكروتيك نكردم فقط نصبش كردم و بازش كردم الان هم وصل نميشه آيا نمي خواهد به مكيروتيك آي پي داد كه بشناسش

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357
    آي پي كارت شبكه اي كه ميكروتيك بهشص وصل شده رو چه بايد بزنم من زدم 192.168.0.1 باز هم توي وين باكس نمي شناسش و اين هم بگم من هر وقت كارت شبكه رو روي كامپيوتري كه ميركوتيك نصبه قرار ميدم ارتباط UNPLUGهست و قتي ميزنم به كارت لLAN داخلي خود كامپيوتر ارتباط PLUG هست ولي با وين باكس كار نمي كنه بعد حالا اگه من هم بخواهم روي يه سيستم ديگه كه كارت لن آن بورد نداره كارت لن نصب كنم اونوقت وقتي نميشناسش بايد چيكار كنم ممنون ميشم اگه كامل توضيح بديد

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357
    _لطفا دوستان

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    در صورت داشتن ارتباط صحیح از لحاظ فیزیکی باید میکروتیک در لیست قرار بگیرد.
    میتوانید از طریق کنسول چک کنید که آیا میکروتیک کارت شبکه را شناسایی کرده است یا خیر
    بعد دستی به آن IP بدهید و با پینگ کردن ارتباط را چک نمایید.

skype سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357
    من اين كارها رو انجام دادم ببينيد لطفا مشكل از كجا ست
    برنامه ميكروتيك رو روي يه سيستم نصب كردم و با يوزر ادمين وارد برنامه شدم و بعد از طريق كارت شبكه آن بورد خود كامپيوتري كه ميكروتيك روش نصبه به كامپيوتري كه وين باكس روشه وصل كردم بعد برنامه وين باكس رو باز كردم و 10 دقيقه هم صبر كردم هيچي رو پيدا نكرد الان مشكل از كجاست لطفا كمك كنيد

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357
    مشكل حل شد خدا رو شكر و تشكر از آقاي نجاتي زاده

نام حقيقي: Javad Afzalan

عضو عادی شناسه تصویری javad_1368
    نوشته
    188
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    57
    نقل قول نوشته اصلی توسط skype نمایش پست ها
    من اين كارها رو انجام دادم ببينيد لطفا مشكل از كجا ست
    برنامه ميكروتيك رو روي يه سيستم نصب كردم و با يوزر ادمين وارد برنامه شدم و بعد از طريق كارت شبكه آن بورد خود كامپيوتري كه ميكروتيك روش نصبه به كامپيوتري كه وين باكس روشه وصل كردم بعد برنامه وين باكس رو باز كردم و 10 دقيقه هم صبر كردم هيچي رو پيدا نكرد الان مشكل از كجاست لطفا كمك كنيد
    من هم این مشکل رو بسیاری از مواقع دارم مشککل از کجا بود؟

نام حقيقي: ابراهیم

عضو عادی شناسه تصویری EMSebi
    نوشته
    276
    سپاسگزاری شده
    171
    سپاسگزاری کرده
    21
    دوستان نسخه میکروتیک خودشون رو هم ذکر کنند اگه از نسخه 3 یا نسخه کرک شده استفاده میکنند بله مجبورید فقط با مک به میکروتیک متصل بشید و نمیشه از ایپی استفاده کرد

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود وین باکس

نرم افزار وین باکس

دانلود نرم افزار وین باکس

دانلود وین باکس میکروتیکدانلود وینباکسدانلود برنامه وین باکس آموزش نرم افزار وین باکسدانلود وين باكسبرنامه وین باکساموزش وین باکسhttp://forum.persiannetworks.com/f75/t26906.htmlآموزش وین باکسدانلود برنامه میکروتیکآموزش کار با وین باکسوین باکسوین باکس دانلودآموزش نرم افزار winboxکار با نرم افزار وین باکسدانلود وينباكسنحوه ی کار با وین باکسوین باکس میکروتیکدانلود وین باکس جدیدنحوه ی کار کردن با وین باکسآموزش کار با نرم افزار winboxدانلود وین بکس

برچسب برای این موضوع