صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 22 از مجموع 22

موضوع: تعویض Port در Squid

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    تو خدای لینوکس و اسکوید

من شاگردت

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    اصلا به من چه که میخوام به مردم کمک کنم
    من چیزی بلد نیستم
    خودتون جوابشو بدین

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ميداني درخت خرما چه موقع بار ميدهد؟ وقتي كه پس از بلوغ به گردنش طناب ميبندند و سرش را خم ميكنند و مدتها اينطوري نگهش ميدارند تا نه تسليم بلكه تواضع را بياموزد.
    (منصور نجمایی)

نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    خوب

نام حقيقي: tolouee

عضو غیر فعال شناسه تصویری toloue
    نوشته
    149
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    بسيار از گفته شما كورش جان لذت بردم
    اما در مورد اسكوئيد نكته اي كه كمتر دوستان به ان توجه مي كنند و خودم هم البته بابت اين خيلي اذيت شدم سخت افزار است بسياري از مشكلاتي كه البته بعد از نصب اسكوئيد پيش مي ايد (در طول پروسه خدمت دهي) بخاطر عدم دقت در تهيه سخت افزار مناسب مي باشد . من مدتها با اسكوئيد مشكل داشتم و بعد از چند ماه فهميدم كه رم سيستم من مشكل دارد و البته اعتقاد دارم كه كمتر از دو مگ رم براي كش نبايد گذاشت . و نوع كارت شبكه هم بسيار مهم است به هر حال اين توقعي كه ما داريم و يك سيستم خانگي را بجاي سرور مي گذاريم كار درستي نيست . مثلا هارد ساتا به ولتاژ نسبت به مدل هاي قبلي حساس تر است اما خيلي ها با يك پاور ارزان قيمت مي خواهند يك سيستم كشينگ را ه بيندازند . يا در مورد همين رم ايا فكر كرده ايد چرا اينقدر اختلاف قيمت بين رم ها با يك خصوصيت ولي ماركهاي مختلف وجود دارد و يا مادر بردهاي مختلف .من با دويست هزار تومن مادر برد سوپر مايكرو خريدم كه از لحاظ قابليت البته تئوري برابر با يه مادربرد خوب 100 هزار تومني موجود در بازار است اما فقط يه نگاه به برد مادر برد نشان مي دهد چرا سوپر مايكرو گران تر است . به هر حال اگر دوستان در مورد اسكوئيد مشكلي دارند و معتقدند كه اسكوئيد ايراد دارد فقط به اين نكته توجه داشته باشند كه 90 درصد كش هاس سخت افزاري در بازار بر مبناي اسكوئيد كار مي كنند .

نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط toloue
    بسيار از گفته شما كورش جان لذت بردم
    اما در مورد اسكوئيد نكته اي كه كمتر دوستان به ان توجه مي كنند و خودم هم البته بابت اين خيلي اذيت شدم سخت افزار است بسياري از مشكلاتي كه البته بعد از نصب اسكوئيد پيش مي ايد (در طول پروسه خدمت دهي) بخاطر عدم دقت در تهيه سخت افزار مناسب مي باشد . من مدتها با اسكوئيد مشكل داشتم و بعد از چند ماه فهميدم كه رم سيستم من مشكل دارد و البته اعتقاد دارم كه كمتر از دو مگ رم براي كش نبايد گذاشت . و نوع كارت شبكه هم بسيار مهم است به هر حال اين توقعي كه ما داريم و يك سيستم خانگي را بجاي سرور مي گذاريم كار درستي نيست . مثلا هارد ساتا به ولتاژ نسبت به مدل هاي قبلي حساس تر است اما خيلي ها با يك پاور ارزان قيمت مي خواهند يك سيستم كشينگ را ه بيندازند . يا در مورد همين رم ايا فكر كرده ايد چرا اينقدر اختلاف قيمت بين رم ها با يك خصوصيت ولي ماركهاي مختلف وجود دارد و يا مادر بردهاي مختلف .من با دويست هزار تومن مادر برد سوپر مايكرو خريدم كه از لحاظ قابليت البته تئوري برابر با يه مادربرد خوب 100 هزار تومني موجود در بازار است اما فقط يه نگاه به برد مادر برد نشان مي دهد چرا سوپر مايكرو گران تر است . به هر حال اگر دوستان در مورد اسكوئيد مشكلي دارند و معتقدند كه اسكوئيد ايراد دارد فقط به اين نكته توجه داشته باشند كه 90 درصد كش هاس سخت افزاري در بازار بر مبناي اسكوئيد كار مي كنند .
    __________________________-
    Cache Memباید محاسبه بشه گذاشت 2 MB کم
    Main میتونی دفترچه ببینی با لینوکس سازگار یا نه
    .............

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1

مشكل در squid

با سلام
    من به چه شكل ميتوانم squid را طوري تنظيم كنم كه وقتي كاربري يك file را download كرد مثلا با حجم 6meg كاربر بعدي كه مي خواهد همان file را download كند از داخل cache آن file را دريافت كند,نه از اينترنت.
    مشكل دوم من اين است كه كاربراني كه صفحه از cache باز مي كنندpage آنها اكثرا miss مي شود نه hit .

لطفا راهنمايي كنيد

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

تغییر پورت squid

تعویض پورت squid

تعویض پورت 80

تغییر پورت در squid

نحوه عوض کردن port 80

مقاله در مورد squid

تعویض پورت در http

refresh_pattern روش عوض کردن

نحوه تغییر پورت Squid