صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 23 از مجموع 23

موضوع: هک نمودن سایت

نام حقيقي: NewNet

عضو عادی
    نوشته
    1,840
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    315
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    مشکل از وردپرس نباید باشه؛ سایت های زیادی داریم روی وردپرس، مشکلی نداشتن تابحال.

یه عکس یا نمونه ای چیزی میذارین از وقتی که هک شدین ؟ فایل ها رو حذف میکنن یا ایندکس رو عوض میکنن ؟ هاست از کجاست ؟
    با سپاس
    عکس چی بزارم
    سایتم رو الان باز میکنم یکسری حروف مثل الفبای چینی نوشته شده
    هستم از شرکت RFM

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    آدرس سایتتون چی هست؟
    کار شما مثل این میمونه که زنگ بزنی دکتر بگی آقا من جند روزه سردرد دارم چیکار کنم؟
    دکتر یه سری مشاوره بهت میده میگه ببین خوب میشی یا نه. که ما هم همین کار رو کردیم اما شما نیاز به اطلاعات بیشتر داری باید بری پیش دکتر تا معاینه کنه.
    تا معاینه نکنیم و نبینیم سایت رو که نمیتونیم بگیم. بعدش هم سایت های امنیتی هم زیاد هستند. مثل گروه آشیانه که فروم خیلی خوبی داره و مثل اینجا پربار.

popco سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    1,840
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    315
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    آدرس سایتتون چی هست؟
    کار شما مثل این میمونه که زنگ بزنی دکتر بگی آقا من جند روزه سردرد دارم چیکار کنم؟
    دکتر یه سری مشاوره بهت میده میگه ببین خوب میشی یا نه. که ما هم همین کار رو کردیم اما شما نیاز به اطلاعات بیشتر داری باید بری پیش دکتر تا معاینه کنه.
    تا معاینه نکنیم و نبینیم سایت رو که نمیتونیم بگیم. بعدش هم سایت های امنیتی هم زیاد هستند. مثل گروه آشیانه که فروم خیلی خوبی داره و مثل اینجا پربار.
    آقای دکتر ما در خدمتیم
    یک نکته ای امروز متوجه شدم
    فقط صفحه index بالا نمیاد
    مجری پروژه های پسیو | شبکه سازان نسل جدید

- - - Updated - - -

پسورد cpanel تغییر نکرده اما پسورد ورد پرس یاز نمیشه

- - - Updated - - -

تازه دیدم یه dr.php هم اضافه شده
    اونم پاک کردم اما باز نمیاد

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    ا شما از کجا فهمیدی دارم واسه پزشکی میخونم؟
    آقا هر گردی که گردو نیست ، فایل index.php رو از یه نسخه اصلی وردپرس کپی کن توی سایتت. برای قالبت هم همینطور. یکبار فایل ها رو overwrite کن مشکلت احتمالا حل بشه.
    هربار که سایتت مشکل پیدا میکنه دلیل نمیشه که هک شدی!!! مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه حکایت تو هست.
    البته شاید هم هک شدی. احتیاط کن

- - - Updated - - -

از phpmyadmin پسورد وردپرس رو عوض کن.
    به نظرم اینکه کلا سایتت رو بیاری پایین و یه نسخه وردپرس نصب کن و از اول اطلاعات دیتا بیس رو import کنی. فایل های عکس و غیره هم یه بار اسکن کنی و بعد آپلود کنی.

عضو عادی
    نوشته
    1,840
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    315
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    ا شما از کجا فهمیدی دارم واسه پزشکی میخونم؟
    آقا هر گردی که گردو نیست ، فایل index.php رو از یه نسخه اصلی وردپرس کپی کن توی سایتت. برای قالبت هم همینطور. یکبار فایل ها رو overwrite کن مشکلت احتمالا حل بشه.
    هربار که سایتت مشکل پیدا میکنه دلیل نمیشه که هک شدی!!! مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه حکایت تو هست.
    البته شاید هم هک شدی. احتیاط کن

- - - Updated - - -

به نظرم اینکه کلا سایتت رو بیاری پایین و یه نسخه وردپرس نصب کن و از اول اطلاعات دیتا بیس رو import کنی. فایل های عکس و غیره هم یه بار اسکن کنی و بعد آپلود کنی.
    آقای دکتر معاینه کردی سایتو؟/!
    قالبم مشکل نداره چون بعضی از دوستا نطرشون روی قالب و پلاگین بود
    آنتی ویروس مگه خوده هاستیه انجام نمیده؟؟

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    بله دیدم ، به نظرم چیز مشکوکی نیومد ، پیشنهادم هم دادم ( حالا شما عین این بیماران سریش گیر بده به دکتر فلان دارو نه فلان آمپول نه )
    سایتت رو روی کامپیوترت دانلود کن ، کلا کل فولدر public_html رو پاک کن و خالی کن ، یه نسخه تازه وردپرس نصب کن ، دیتابیس رو بهش امپورت کن ( دیتا بیس سایت قبلیت ، البته اگر شانس داشته باشی روی اون چیزی نذاشته باشند ) بعد فایلهایی که لازم هست مثل عکس ، کتاب ها ، و چیزهایی که برای دانلود گذاشتی رو بعد از اسکن توی کامپیوترت و یه بار باز کردن آپلود کن روی سرور. با این کار سایتت دوباره مثل روز اول میشه ، اما دقت کن قالب رو حتما یه نسخه جدید بگیری چون ممکنه فایلهای php یا js یا html قالبت هم آلوده کرده باشند. دقت کن هیچ فایلی از نسخه قدیمی نباید آپلود کنی ، فایل های کتابخونه ای مثل js رو که اصلا آپلود نکن و یه نسخه جدید از سایت اصلی بگیر ، پسوردهات رو هم کلا عوض کن ، برای یکی از دوستام همین مشکل پیش اومده بود ، لامصب انقدر ماهرانه برداشته بود توی همه فایل های js یه خط ساخته بود document.write و کدهای خودش رو توی همه صفحه های سایتش نشون میداد که گوگل بهمون هشدار داد سایت ویروسی شده. با همین روش تک تک فایل ها رو جایگزین کردم ( البته پولش رو ازش گرفتم )

- - - Updated - - -

آنتی ویروس خود سرور هم خوبه اما خب نمیشه بهش اتکا کرد و در مورد آلودگی های php خیلی خوب میتونه شناسایی کنه ، با اون هم تست کن اما وقتی کار یکه گفتم انجام بدی دیگه نیازی به اسکن نیست.

عضو عادی
    نوشته
    1,840
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    315
    کجاست این فایل
    پسورد رو همینطوری نشون میده هش نمیکنه؟؟؟

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    داداش phpmyadmin یه رابط کاربری برای مدیریت دیتابیس هست. به احتمال قوی هم پسورد hash شده اون هم با متد md5 ، رکورد مربوط به یوزر مورد نظر رو پیدا کن و شما هم با همین متد پسورد کاربر رو نغییر بده
    ( احتمال میدم آشنایی هم نداشته باشی باهاش ، یهخورده توی منابع بگرد با این عنوان : how to change wordpress password phpmyadmin

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هک نمودن

نمونه صفحه ایندکس هک

هک forum.persiannetworks.com

شکایت برای هک سایت

برچسب برای این موضوع