صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: تجربیات شما در اتصال به اینترنت در سالهای 1375-1380

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    یادش بخیر
    من سال 81 یه مودم Rockwell 3 چیپ خریدم 12 تومن اینترنت آنالوگ 2.5 ساعته بود 1000 تومن میخریدیم کانکت میشدیم میرفتیم یاهو مسنجر (ورژن 5) بعد میرفتیم چت روم قسمت کاستوم بود اگه اشتباه نکنم همه ایرانی ها هم همونجا بودن بعضی وقت ها هم میرفتیم با برادران هندی به انگلیسی چت میکردیم به انگلیسی باهاشون حال احوال میکردیم دیگه بلد نبودیم سریه آفلاین میشدیم :دی
    بعد این ISP ما به ازای هر 50 ساعت استفاده 5 ساعت هدیه میداد که من همیشه این هدیه رو دریافت می کردیم و یکی از پایه های ثابت این امر بودم :دی
    دیگه یه سری سایت میرفتم ذوق سایت یاختن داشتم با فرونت پیچ 2000 سایت میساختم با همون سرعت ذغالی روی سایت freewebs.com آپلود میکردم که آپلودش ساعت ها طول میکشید
    بعد توی شهر ما اول وایرلس اومد که تجهیزاتش سال 83 میشد 250 تومن یه اینترنت 1 گیگ با سرعت 32 هم ماهی 20 تومن
    اصلا عالمی بود واسه خودش
    یه چند وقتی هم اون اوایل افتاده بودم دنبال هک کردن یا شماره های الکی توی کانکشن وارد میکردم به امید اینکه کانکت بشه اما نامرد هیچ وقت کانکت نمی شد
    یه چیز جالب دیگه هم از اون زمان یادمه اینه که ما به عنوان یه مهندس که میرفت توی اینترنت میاست به آشناها و دوستان توضیح بدیم که این کارت اینترنت کجای کامپیوتر میخوره فک میکردن مثه فلاپی باید بزنیش توی کامپیوتر
    یادمه توی همین سایتهایی که برای آموزش هک بهشون سر میزدم به یه گزینه برخوردم که چجوری صدای مودم رو خاموش کنیم از وقتی اینکارو کردم دیگه یه پا هکر شده بودم شبا با خیال راحت میرفتم اینترنت حالشو میبردم (قابل توجه دوستانی که مشکل خفه کردن صدای مودم داشتن :دی)
    یه چیز جالب دیگه هم این بود که من گوگل رو نمیشناختم با یاهو سرچ می کردم )

samira1989 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط samira1989 نمایش پست ها
    کسی هست عکس های از کارت اینترنت همون دوران رو داشته باشه ؟
    کارت اینترنت اون زمان شاخ و دم نداشته که. همین الانش هم کارت اینترنت دیال آپ گیر میاد.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط samira1989 نمایش پست ها
    کسی هست عکس های از کارت اینترنت همون دوران رو داشته باشه ؟
    کارت اینترنت اون زمان شاخ و دم نداشته که. همین الانش هم کارت اینترنت دیال آپ گیر میاد.

نام حقيقي: smith

عضو عادی شناسه تصویری nsmcse
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    23
    من هنوز کارتهای اینترنتم رو دارم که تو کرج شرکتهای galaxy و golden window یا همون پنجره طلایی کارت اینترنت میدادن 150 تا کارت اینترنت دارم و نگه شون داشتم به بچه ام نشون بدم که با چه بدبختی وارد این عرصه شدیم -- تا چند وقت دنبال این ترفند بودیم که صدای بوق مودم رو قطع کنم

نام حقيقي: mojtaba a.s

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba24
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    51
    سپاسگزاری کرده
    23
    سایلت کردن صدای مودم تو نیمه شب و
    پشت بوق اشغال خط آنالوگ موندن و
    ویندوز 95 بعدش 98 معجزه بود از داس راحت میشدی pe2 وای ............ 4.3 گیگ هارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! فلاپی با حجم 1.2 مگ مثلا آهنگرو باید می گشتی حجم پایینش انتخاب میکردی یه نرم افزار بود فایل رو تقسیم بر تعداد مشخصی که تعیین میکردی میکرد بعد تو چند تا فلاپی میریختی می بردی خونه میریختی تو کامپیوتر و با همون نرم افزار 4 تا فایل رو یکی می کردی با مدیا پلیر اون موقع گوش می کردیم .
    خسته شدم از بس نوشتم .
    بعد یادمه 6 تا کارت اینترنت رو می دادیم به ای اس پی یا فروشنده های کارت و یه کارت رایگان میدادن یادش به خیر می گفتن 64 کی ولی واقعی 10 کی بود
    یادش به خیر نیم ساعت منتظر میموندیم تا یه صفحه بازشه 10 تا صفحه باز می کردیم مثل کباب سیخ ها رو هی این رو اون رو میکردیم تا ببینیم کدوم پیج لود شده

ویرایش توسط mojtaba24 : 2013-01-20 در ساعت 07:05 PM

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

وصل کردن دوتامودم به هم

چجوری صدایی که موقع اتصال به اینترنت دیال اپ میاد رو قطع کنم

برچسب برای این موضوع