صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 28 از مجموع 28

موضوع: تعرفه قیمت کارشناس کامپیوتر

نام حقيقي: محمدی

خواننده
    نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    168
    منم به شدت مشکل شما رو داشتم و خواهم داشت، ولی چند وقتیه که یه جایی با حداقل حقوق کارمو آزمایشی شروع کردم و قصد دارم بعد از معرفی توانمندی هام و اثبات شدنش به اونا موقع بستن قرارداد اصلی ، درخواست دستمزد واقعی رو از اونا داشته باشم، احتمالا انتهای همین ماه و شاید هم انتهای ماه بعد این اتفاق بیوفه.

نام حقيقي: shahram

عضو عادی شناسه تصویری comiser
    نوشته
    160
    سپاسگزاری شده
    93
    سپاسگزاری کرده
    16

Thumbs up

دوست من

پیشنهاد من اینه که شما با کارفرما توافق کن که من یکماه واست مجانی کار می کنم . توی این ماه هم تو دستت میاد که کاری که ازت توقع دارن چی هست و هم کارفرما که چقدر بارت هست . اگه سوادش رو داشته باشی به کارفرما ثابت می کنی که بیشتر از این حرفها واسش سود آوری داری .

اگه بخوای بیایی واسه من کار کنی حتی بگی من کلی مدرک دارم ، تا در عمل هنرت رو نشون ندی پولی دریافت نمی کنی . سر 2 - 3 تا پروژه می فرستمت تا ببینم چند مرده حلاجی .

پیشنهاد یکماه رایگان کار کردن فکر کنم بنفع 2 طرف باشه . نه تو خیلی ضرر می کنی و نه کارفرما خیلی خوش به حالش میشه . اما حسنش واسه تو اینه که می تونی اهمیت دانش و هنر خودت رو به کارفرما نشون بدی .

و برای دست مزد نمیشه برای همه یک نسخه پیچید . خیلی موارد دخیل هستند .

1- شهر محل کار
    2- وضعیت فناوری اطلاعات و بازار IT
    3-شرکت مورد نظر
    4- میزان سهم شرکت از بازار و دامنه فعالیت
    5- تجربه و دانش مدیرعامل یا کارفرما
    6- شرایط اقتصادی خودت
    7-. . . .

mgholami سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    نقل قول نوشته اصلی توسط comiser نمایش پست ها
    دوست من
    پیشنهاد من اینه که شما با کارفرما توافق کن که من یکماه واست مجانی کار می کنم . توی این ماه هم تو دستت میاد که کاری که ازت توقع دارن چی هست و هم کارفرما که چقدر بارت هست . اگه سوادش رو داشته باشی به کارفرما ثابت می کنی که بیشتر از این حرفها واسش سود آوری داری .
    این پیشنهاد برای کسی که تا کار عملی نکرده خوبه، ولی این دوستمون 5 سال سابقه کار داره . . .

نام حقيقي: ساسان ب

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    138
    سپاسگزاری کرده
    35
    یه راهی که میتونم بهتون پیشنهاد کنم اینه که شما اصول کارتو بذار روی تخصصی ترین حالت . یعنی هر کاری که میکنی استاندارد ، منطقی و به روز باشه چون بعد از یک مدت که سیستم عادت کرد به اون استاندارد نیاز شما برای حفظ اون احساس میشه .

فقط یادت باشه پیکان راه میره اما ممکنه زود به زود خراب شه ، تعمیرکارش اگه شما باشی درستش میکنی ، صاحب اون ماشین هم میبینه اینرو که شما دائما مشغولی ولی از طرفی هم میدونه که ماشینش پیکانه و خیلی ها اینرو میتونن تعمیر کنن
    بی ام و هم راه میره اما به این زودی ها خراب نمیشه ، شما شاید خیلی دچار مشکل نشی و سرتم خلوت باشه اما روزی که خراب بشه دیگه اصلا راه هم نمیره چون اینقدر پیچیده میشه که طراح خودشو میخواد ...

و کسی که عادت به ماشین خوبه کرد ، به سمت پیکان بر نمیگرده . اینم در جواب اون دوستانی که میگن ممکنه یکی با 400 تومان بیاد کار تورو بکنه .

mse1445 سپاسگزاری کرده است.

خواننده شناسه تصویری mse1445
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    55
    بنظر من همه چیز بر میگرده به شرایط اون مجموعه و البته سیاست خوده طرف

شما فرض کنید وارد یک مجموعه شدید که قبلا خبری از IT و شبکه نبوده و برای مدیر اونجا توجیه هزینه ها و منفعتی که ازش میبره مهمه

مثلا اینجایی من هستم با اینکه مجموعه قدیمی و بزرگیه ولی تا حالا خبری از IT توش نبوده ( خیلی جا هست )

بنابراین سعی کردیم مرحله به مرحله جلو بریم و سرویس های جدیدی و معرفی کنیم البته منم که اینجا توسعه شبکه انجام میدم زیاد راضی نیستم

بدلیل اینکه خیلی از طرح ها و بطبع هزینه ایی که باید انجام بگیره قبول نمیشه ( بدلیل عدم اشنایی کارفرما و .. ) ولی خوب مثلا رغبت بیشتری رو توسعه نرم افزاری و اتوماسیون و پرتال اینا دارن .. بنابراین من سعی میکنم پروزه های خودمو کم کم رو کنم تا پیشرفت کار احساس بشه .

نتیجه اینکه شناخت محیط کار و انتظارات و مهمتر بوجود اوردن نیاز خیلی مهمه تا کار و دستمزد بیشتر توجیه بشه

نام حقيقي: Keyvan Ghadimi

عضو عادی شناسه تصویری keyvan
    نوشته
    337
    سپاسگزاری شده
    33
    سپاسگزاری کرده
    13
    والا ما ثابت هم کردیم کارمون رو حرفا رو هم سر حقوق زدیم ولی گاهی وقتی میری پای قرارداد می بینی عدد با اون چیزی که حرف زدین یه مقداری فرق داره !
    اما کلا الان بازار کار واقعا خرابه ! من خودم مدتیه دنبال اینم جام و عوض کنم ولی خوب متاسفانه وقتی سابقه کار هم زیاد میشه جابجایی سخت تر میشه ! یه وقتایی طرف فکر می کنه اگه تو بری باید مسول شبکه فعلیش رو بگذاره کنار ! یا نمی تونه ببینه یکی بشتر از خودش می فهمه رو بخواد استخدام کنه !
    اما من فکر می کنم الان تو بازار تهران بین 700 تا 900 می دن ! مگر جای خوبی پیدا کنی اون موقع حدود 1 تا 1200 یا 1300 هم می دن !
    البته اینا واقعا کمه !
    چون شما این 6-7 سالی که ما تو این کار وقت گذاشتیم و اگه بقالی هم می داشتی الان بیشتر از اینا گیرت می اومد !

نام حقيقي: farid nasiri

عضو عادی
    نوشته
    219
    سپاسگزاری شده
    134
    سپاسگزاری کرده
    164
    یکم بر میگرده به scale اون مجموعه ها و همینطور سطح تحصیلات و استانداردهای اداری که دارن.
    مثلا در یکی از موسسات مطبوعاتی تهران(رزونامه) ماکزیمم پرداختی به نفرات IT با بیش از 7 سال سابقه که بندگان خدا از windows , cisco و lan , wan و helpdesk همه کار رو انجام میدن به 800 نمیرسه - تاکید میکنم نمیرسه چون اولا نصفیشون لیسانس دانشگاهی ندارن - اون نصفه هم تحت چارت سازمانی مسخره 20 سال پیش قرار گرفتن و اینقدر میگیرن مدیرشون 1 نمگیره دیگه حساب کنید جاهای دولتی رو

جاهای خصوصی medium سایز تا 60 کاربر بعضا یک نفر میخوان رستم دستان! از سخت افزار و نرم افزار و شبکه همه کار براشون انجام بده طرح توسعه هم بده و اجرا هم بکنه اینجا از 900 تا 1200 که دوستمون هم گفت میدن البته یه سابقه کاری بالای 5 هم باید داشته باشی من مبلغ بیشترشو حقیقتا ندیدم تا الان . جاهای خصوصی بزرگتر هم که دیگه شما میشین نفر دوم به پایین IT منطقا کمتر از این ارقام پرداخت میشه.مگه حالت خاص یا با لابی و اینها که بحث ما نیست.
    این تجربه من بود در تهران بزرگ در 8 سال اخیر

ویرایش توسط fnasiri : 2010-09-14 در ساعت 09:44 AM
    mse1445 و mgholami سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: هومن

عضو عادی شناسه تصویری houman_wan
    نوشته
    191
    سپاسگزاری شده
    80
    سپاسگزاری کرده
    11
    آقا این که خوبه . . من خودم با 10 سال سابقه شبکه . . مدارک بین االمللی MCSE+ Meesaging 2003 ، و CCNA و +Network و عضویت انجمن مهندسی استرالیا و helpdesk و عیب یابی و سخت افزار و شبکه و آموزش نرم افزارهای خاص اون شرکت به مشتری ها (که بعضا ربطی هم به شبکه ندارن) و ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و حتی ترجمه متون حقوقی از زبان اسلواکی به فارسی (مدیر عامل توی اسلواکی شرکت داشت و قراردادهاش رو به زبان اسلواکی بهش میدادن و من اینجا ترجمه میکردم!!!!!!!!!) ............... ماهی 450 تومان می داد !!!!!!!! بعد از یه سال من گفتم 700 میخام که بهم با منت گفت 550 بیشتر نمیشه ! منم ول کردم اومدم بیرون . . .
    واقعا کیه که قدر بدونه . . با این حال بعنوان کسی که هم مدیر آی تی شرکت ها ی کوچیک بودم و هم توی ISP کار کردم . . معتقدم فقط باید توی شرکتهای بزرگ کار کرد . . حداقل 4 نفر هستن که باهم کار کنید و یه چیزایی یواش یواش یاد بگیری . . .

نام حقيقي: محمدی

خواننده
    نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    168
    برای ما تازه کار بحث جذاب و مفیدیه ، لطفا دیگر دوستان نظرات و تجربیاتشونو بگن.

نام حقيقي: کیوان

عضو غیر فعال شناسه تصویری key-one
    نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    من تصمیم گرفتم برم تو کار فیلم
    یه چند تا دابلی هم دارم از این روزا میزنم تو کار تکثیر سودش بهتره بابا ول کنین این شبکه رو

به جون خودم اونروز رفتم تو یکی از این ادارات واسه رفع یه مشکل میبینم طرف رو دیوار بالا سرش زده (سر متخصص رایانه ) بعد از کلی بحث میگه تازه راهبر کل رایانه ها اومده و گفته این سیستم دیگه خراب شده بدین نمیدونم کدوم قسمت و تقاضای یه سیستم نو بکنید

حالا مشکل چی بود نمیتونستن از روی درایو اکسترنال و usb ویندوز نصب کنن !!!!!!!!!!

پرسیدم چقدر حقوق میگیرین بعد از یه ساعت نا شکری میگه هی 1500 ی میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!

کی میاد تکثیری بزنیم؟

نام حقيقي: کامران محبتی

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط key-one نمایش پست ها
    من تصمیم گرفتم برم تو کار فیلم
    یه چند تا دابلی هم دارم از این روزا میزنم تو کار تکثیر سودش بهتره بابا ول کنین این شبکه رو

به جون خودم اونروز رفتم تو یکی از این ادارات واسه رفع یه مشکل میبینم طرف رو دیوار بالا سرش زده (سر متخصص رایانه ) بعد از کلی بحث میگه تازه راهبر کل رایانه ها اومده و گفته این سیستم دیگه خراب شده بدین نمیدونم کدوم قسمت و تقاضای یه سیستم نو بکنید

حالا مشکل چی بود نمیتونستن از روی درایو اکسترنال و usb ویندوز نصب کنن !!!!!!!!!!

پرسیدم چقدر حقوق میگیرین بعد از یه ساعت نا شکری میگه هی 1500 ی میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!

کی میاد تکثیری بزنیم؟
    در اداره ما من به عنوان مدیر شبکه 800 هزار تومان می گیرم (با کارانه و اضافه کاری) . یک تایپیست داشتیم واقعا روز اول بلد نبود کامپیوتر را روشن کند . یعنی واقعا فقط مانیتور را روشن می کرد . انگار تا به حال کامپیوتر ندیده بود . او 750 حقوق می گیرد (با دیپلم) که با مزایای مهدکودک بچه و ... به 900000 می رسد . ما هم با لیسانس کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی و کلی مدارک ماکروسافت کمی کمتر از این مقدار . حالا پیدا کنید پرتغال فروش را

mse1445 و mgholami سپاسگزاری کرده‌اند.

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    من خودم اگر علاقه نداشتم، مطمئنا میرفتم سر خیابون دکه سیگار فروشی میزدم، یا حتی توی آژانس کار میکردم یا اگرم می خواستم خیلی پول در بیارم، میرفتم مکانیکی میزدم!!!

فقط و فقط و فقط علاقه، همین

بنظر من اگر محتاج نباشید، نباید با حقوق و دسمزد پایین کار بگیرید، چون اولا کار خودتون را خراب میکنید، دوم کار بقیه، سوم هیچوقت رشد لازم را نخواهید داشت!!!
    شما در 30 تا مکانیکی برید همه میگن تعمیر سرسیلندر، دستمزد 70 الی 80 تومن
    حالا شما بگو اکتیو، از مجانی الا 500 قیمت میدن
    دلیلش هم اینه که هر کسی که چهارتا خط خونده و یک ویندوز XP نصب کرده، میاد برات اکتیو نصب میکنه میره!!!

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: کیوان

عضو غیر فعال شناسه تصویری key-one
    نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    کاملن قبول دارم من چندین ساله که به شغل شریف شرکت و فروشگاه کامپیوتری مشغولم ولی دوستان دیگه خیلی راحت و از راههای بسیار مطبوع البته به قول خودشون به مستغلات آن چنانی رسیدن و بنده نیز چون کامی جون رو دوست دارم فعلن دارم در جا میزنم ولی دیگه خیلی وضعیت کاری این شغل شریف خراب شده همه ماشا... دارای مدارک آنچنانی شدن و در مراکز معتبر مشغول به کار

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

دستمزد کارشناس نرم افزار

نرخ کارهای کامپیوتری

دستمزد کارشناس شبکه

تعرفه کامپیوتر

تعرفه های مشاغل کامپیوتر

تعرفه کارشناس شبکه

دستمزد

هزینه کارشناس کامپیوتر

حقوق یک کارشناس کامپیوتر

دستمزد كارشناس نرم افزار

plusdeck قیمت

دستمزد كارشناس

تعرفه کارهای کامپیوتری

تعرفه هاي كار در كامپيوترحقوق کارشناس شبکهتعرفه دستمزد شبکه کامپیوترنرخ کارشناس رایانهقیمت کارهای کامپیوتریقیمت کارهای شبکه کامپیوتریتعرفه های وزارت کار برای مهندسitتعرفه قیمت یک ساعت کار مهندس کامپیوتر کارشناس شبکهنرخ دستمزد سخت افزار کامپیوترهزینه کارشناس شبکهتعرفه هزينه كارشناس كامپيوتر براي شهرستانتعرفه هاي كارهاي كامپيوتري

برچسب برای این موضوع