نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 14سپاس
  • 1 توسط one hacker
  • 2 توسط hashemie
  • 1 توسط topoli_d
  • 1 توسط hashemie
  • 1 توسط alpacinoo
  • 1 توسط one hacker
  • 1 توسط alpacinoo
  • 1 توسط hashemie
  • 1 توسط one hacker
  • 1 توسط hashemie
  • 1 توسط Reza.D
  • 1 توسط one hacker
  • 1 توسط hashemie

موضوع: بهترین لپ تاپ به نظر شما چیه؟؟؟

نام حقيقي: شاهین اسمانی

عضو عادی
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    43

بهترین لپ تاپ به نظر شما چیه؟؟؟

با سلام
    دوستان هدف از ایجاد این تاپینک استفاده از تجربیات دوستان دراستفاده از لپتاپ ها هستش تا ادم هایی مثل من که میخوان بخرن بتونن بهترین گزینه رو با توجه به پولشون انتخاب کنن
    واما حالا
    بهترین مدل پ تاپ ها مال هر شرکت چه مدلی هست
    من لپ تاپی رو میخوام که اگه سه روز هم روشن بود آخ نگه و اینکه تا سه چهار سال دیگه هم برام کار کنه حالا نظر شما چیه در این زمینه شما چی رو پیشنهاد میکنید
    من خیلی برام مهمه که اگه زیاد روشن بمونه مشکلی برام پیش نیاد
    قیمت هم اگه دستتون بود بگین
    حدود 1 تومان میخوام

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: sayyed hassan hashemi

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    111
    براي چي ميخاي؟
    در ضمن حدود يك ميليون كه با هدف تاپيك مغايرت داره كه استفاده از تجربه دوستان راي خريد لپتاپ باشه.
    اما من از بين حدود 20 تا لپتاپي كه خريد و فروش كردم از برندهاي ايسوز، دل و فوجيتسو زيمنس خوشم اومده و از اچ پي هم بدم نيومده شايد دنبال اسم سوني ميگشتيد به نظرم خيلي پول برند رو ميديد اگه سوني بگيريد در ضمن از حدود 8 تا سوني كه دوستان گرفتند سه تا سوخت مادربرد داشتيم كه باعث شد ازش خوشم نياد اما سوني خوب اگه گيرت بياد عمري هست البته پولش هم عمقي هست.
    اما معرفي مدل تاريخ دار هست و قيمت ها معتبر نيست پس مدل معرفي نميكنم اما سايت هاي مختلف اينهاست:
    بهین تکنولوژی | خانه
    براي فوجيتسو
    زیگورات تکنولوژی
    براي دل
    براي ايسوز هم تو سايتش قيمت نيست و بايد بريد پايتخت.
    اما به قيمت اين سايتها اكتفا نكنيد و حتما بريد پايتخت و اين نكته طلايي رو تو ذهن داشته باشيد:
    **گارانتي توي ايران از كشك هم كشك تر هست پس پول زبون بسته رو حروم گارانتي نكنيد همه در مورد گارانتي دروغ ميگن حتي دو تا شركتي كه بالا گفتم**
    اگه از دوستان كسي موردي كمك خواست در خدمتم البته تو تاپيك تا دوستان ديگر هم از اشتراكاتش استفاده ببرند.

one hacker و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Dariush

در اتتظار تایید
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    47
    سلام
    آقاي هاشمي نظر شما درباره جونيپر چي هست ؟
    قيمتش نسبت به قطعاتش خيلي خوبه . اما تا حالا خيلي تو بازار نبوده.
    گارانتي زيگورات كه بد نيست .
    البته نسبت به بقيه.
    نظر شما چيه.

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    111
    گارانتي وقتي خوبه كه جوابش رو خوب پس داده باشه زيگورات هم تو امتحانش براي ما رفوضه شده و هم اينكه بسياري از قطعات رو در داخل كشور نداره(همينطور بهين)

جونيپر فقط يه دونه براي يكي از رفقا گرفتم اونم بعد از 2 ماه فروختش ولي ازش راضي بود كلا هنوز تست نشده منم نميتونم به قطع در موردش اظهار نظر كنم.
    در ضمن تا يادم نرفته يه چيز رو بگم مثل اينكه وزارت علوم يه سري امكانات براي خريد نوت بوك توسط دانشجويان فراهم كرده يه سر به سايتش بزنيد(البته اگه دانشجو هستيد) بد نيست.

نام حقيقي: محمدتقی ذاکری

عضو غیر فعال
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    3
    لپ تاپ را برای چه منظوری لازم دارید؟* اگر مولتی مدیا و کارهای عادی مثل آفیس و اینترنت و در کل به غیر از کارهای سنگین مثل گرافیک نیاز دارید پولتون را دور نریزید. از نت بوک ها بگیرید. با حدود ۵۰۰ تومن به راحتی تمام نیازها را جواب میده. من خودم مدل 1005HA از ایسوز را خریدم ۴۰۰ تومن مانیتور ۱۰ اینچ و رم یک گیگ و هارد ۱۶۰ و یک رایتر اکسترنال ایسوز هم گرفتم ۷۵ تومن که نیاز به آداپتور نداره و مستقیما با کابل USB به کار میافته. ویندوز اورجینال XP home هم داره. البته من لینوکس نصب کردم اما با همون ویندوز حدود ۱۰ (ده) ساعت باطریش با یک شارزژ کار میکنه! وزنش هم که تقریبا ۱.۳ هست.
    در مورد مصرف برقش که کم هست و لذا روشن بودنش از نظر برق صرفه جویی زیادی داره. از طرفی عمر لپ تاپ بستگی به روش نگهداریش داره. اگر درست استفاده بشه مشکلی پیش نمیاد.

عضو عادی
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    43
    من بیشتر برای برنامه نویسی و کار های سخت و سنگین میخوام
    و دوست دارم تو اوناع شرایط محیطی کار کنه و جون سخت باشه قطعاتش از شرکت های معروف با پشتیبانی بروز باشه
    خودم Dell latitude رو انتخاب کردم نظر شما چیه؟؟

نام حقيقي: محمدتقی ذاکری

عضو غیر فعال
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    3
    برنامه نویسی کار سنگینی فکر نمیکنم باشه مگر اینکه بطور مثال روی share point بخواهید کار کنید. شرایط سخت منظور جی هست؟ اگر منظور پردازش سنگین هست که هیچ اما شرایط فیزیکی اگر منظور باشه قضیه متفاوت میشه. این لپ تاپ ۵۰۰ تومنی هم قطعاتش شرکتهای معروف هست تنها منتاژ تو چین هست.
    اگر میخواهید لپ تاپ قیمت بالا بگیرید به نظرم مارکی بگیرید که غیر از چین باشه. طبیعتا سونی ژاپن یا USA تقریبا در اکثر موارد رتبه اول هست البته قیمتش یکم بالاتر هست اما خوب کیفیت بالاتری دارند. من تجربه لپ تابهای توشیبا هم داشتم به جز سنگینی و باطری کم ایراد دیگه ای نداشت. سایز مانیتور هم مهم هست. اگر خیلی جابه جایی دارید سایز کوچکتر میتونه راحت تر باشه برای شما.

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط one hacker نمایش پست ها
    من بیشتر برای برنامه نویسی و کار های سخت و سنگین میخوام
    و دوست دارم تو اوناع شرایط محیطی کار کنه و جون سخت باشه قطعاتش از شرکت های معروف با پشتیبانی بروز باشه
    خودم Dell latitude رو انتخاب کردم نظر شما چیه؟؟
    اگه مبلغت همون اولي هست انتخابت خوبه البته ال سي دي رو خوب دقت كن كه پيكسل سوخته نداشته باشه.
    فوجيتسو زيمنس ESPRIMO M9410 هم بدك نيست.
    كه البته بين اين دو مدل مقايسه قدرت پردازنده و ميزان رم و همچنين قيافه و شكل ظاهري با خودت.
    موفق باشيد

عضو عادی
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    43
    کد:
    اگه مبلغت همون اولي هست انتخابت خوبه البته ال سي دي رو خوب دقت كن كه پيكسل سوخته نداشته باشه.
    منظورت چیه خوب قبل از خرید همه چیز چک میشه دیگه
    راستی خارج بحث مدل موقع خرید چه چیزایی رو در نظر بگیرم
    مثلا اینکه کیبوردش چراغ داشته باشه که شب ها دکمه هاش مشخص باشن و از این حرفا

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط one hacker نمایش پست ها
    کد:
    منظورت چیه خوب قبل از خرید همه چیز چک میشه دیگه
    راستی خارج بحث مدل موقع خرید چه چیزایی رو در نظر بگیرم
    مثلا اینکه کیبوردش چراغ داشته باشه که شب ها دکمه هاش مشخص باشن و از این حرفا
    علتي كه اين رو گفتم اينه كه من تو اين مدل پيكسل سوخته زياد ديدم و براي همين گوشزد كردم تا يادت نره چك كني.
    بك ليت و امثال اون شايد خيلي مهم نباشه معمولا چيزهاي مهم رو يه لپتاپ امروزي داره(منظورم وايرلس و بلوتوث و ...) هستش فينگر پرينت هم به نظر من تو ايران هنوز يك دكوره تا يه كاربرد.

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    برای انتخاب لپ تاپ خوب به نظر من باید با یک تعمیر کار حرفه ای نوت بوک مشورت کرد ببینی چی میگه چون به هرحال دستشون تو کاره و اون چیزی که ما در ظاهر میبینیم اونها باطنش رو هم میبینن.

من خودم فاکتور وزن برام خیلی اهمیت داره.تو دستگاههای کوچک عملا قدرت کار پایین میاد مگر در دستگاههای سونی که با وزن کم قدرت خوبی رو هم در اختیار کاربر میزارن اما پول زیادی هم(عملا بالای 1.500) باید بابتش هزینه کنی.

انتخاب دیگه ای که بین دستگاهها داشتم Dell Vostro 1310 2.66 بوده که عملا با وزنی که داره قطعات خوبی هم داره و قیمتش هرحدود همون هست که شما گفتین

اگرکسی از دوستان تجربه کار با دستگاههای HP رو داره لطفا بگه چه طور سیستم هایی هستند

عضو عادی
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    43
    خوب پیکسل سوخته رو چجوری تشخیص بدم مانیتور رو روشن کنم بعد صفحه رو نگاه کنم ببینم نقطه سیاه داره یا نه اره؟؟

خوب چجوری پیکسل ها میسوزه چرا باید بسوزن قضیه چیه؟؟؟
    دسترسی با تعمییرکار هم ندارم متاسفانه

یعنی شما Dell Vostro 1310 2.66 رو به مدل latitude ترجیح میدین

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    111
    نه اينكه ترجيح بدم نه تو اين مدل ديدم صرف تجربه هست و دليل خوب و بد بودن نميشه

يك بار با بك گراند تمام سفيد دنبال نقطه خاموش(سياه) بگرد و يك بار با بك گراند مشكي دنبال نقطه روشن بگرد.
    ممكنه ضربه در حين ساخت و يا حمل و نقل يا ... دليل اون باشه كاريش هم نميشه كرد اگه اشتباه نكنم دل بيش از 3 پيكسل سوخته رو به عنوان ايراد قبول داره و ميتوني عودت بدي البته تو ايران در عرض 24 يا 48 ساعت

کلمات کلیدی در جستجوها:

لب تاپ چه مارکی خوبه ؟

بهترین لپ تاپ چه مارکی است

لب تاپ چه مارکی خوبه

بهترین لینوکس برای لپ تاپ

بهترین لب تاب چه مارکی است

بهترین لب تاب از نظر شما

بهترین لپ تاپ

بهترين لپ

بهترین لپ تاپ برای برنامه نویسی

لپ تاپ جونیپر

بهترین لپ تاپ برای لینوکس

لب تاب چه مارکی خوبه

پ تاپ خوب چه مارکی؟بهترین لبتاب برای برنامه نویسیبهترين لبتاب براي برنامه نويسيبهترین لب تاپ چه مارکی هستبهترين لپ تاپ سوني از نظر شمالب تاب جونیپرلبتاپ جونیپربهترین لب تاپبهترین لب تاپ برای لینوکسلپ تاپ چه مارکی خوبهبرای خرید دلب تاب چه مارکی بهترهچه مارکی از لپ تاپ خوب استبهترین لب تاب برای برنامه نویسی

برچسب برای این موضوع