صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: ویندوز ۷ پدیده ای در جهان کامپیوتر

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    اکثر امکاناتی که ماکروسافت به عنوان امکان جدید برای ویندوز اعلام میکنه سالهاست که توی لینوکس داره استفاده میشه
    نصب سریع ، شناختن سخت افزار ، ....

rostamiani سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Strange

عضو غیر فعال
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    521
    نقل قول نوشته اصلی توسط PersePolis نمایش پست ها
    ویندوز ۷ پدیده ای در جهان کامپیوتر

با درود به دوستان کامپیوتری . ۲-۳ روز پیش ویندوز ۷ که گفته می شه محبوب ترین ویندوز در تاریخ ساخت ویندوزهای مایکروسافت هست رو نصبیدم ( نصب کردم ) در نگاه نخست بسیار شیک . پایدار و ترو تمیز به نظر اومد اما ازونجا که من خیلی سخت گیر و کنجکاوم یه جورایی موتور ویندوز ۷ رو آوردم پایین ببینم توش چیه نخستین چیزی که خیلی برام شگفت انگیز بود این بود که مایکروسافت به وعدش عمل کرده بود و همونجور که پیش تر گفته بود ویندوز ۷ همه سخت افزارها رو شناخت بدون نیاز به سی دی یا دیوی دی نصب . حتی پرینتر که از پورت یو اس بی استفاده می کرد ! خداییش با این کار ویندوز خیلی حال کردم ما رو از شر نصب سخت افزاری راحت کرد ! اما جالبتر اینکه نصب ویندوز به همراه پرفورمنژ اون کلا ۱۲ دقیقه طول کشید !!!! فقط نکته بعدی اینکه خدا رو شکر که ما تو ایران زندگی میکنیم (چه ربطی داشت ) با یه سرچ کوچولو توی گوگل کرک همیشگی اون رو دانلود کردم نصبیدم که خدارو شکر به راحتی رجیستر شد ! تازه ویندوز رو آپدیت هم کردم ... اما از جزییات ویندوز براتون بگم که واسه بچه ها یه شطرنج خیلی توپ داره . واسه مهندس ها چند جور ماشین حساب با کلاس و واسه نقاش ها یه نرم افزار نقاشی فول ! البته واسه اینترنتی ها و شبکه کاران که دیگه واقعا گل کاشته (اینترنت اکسپلولر ۸ + واسرلس نت ورک + و .... )! واسه دی جی ها هم مدیا پلیر ۱۲ + مدیا سنتر فول اسپید . برای تایپیست ها هم یه ورد پد مثل آفیس ورد ! این رو هم بگم که من با نصب هیچ یک از برنامه هایی که روی اکسپی نصب کرده بودم روی ویندوز ۷ مشکلی نداشتم !
    کلا خیلی ازش خوشم اومد و الان هم شده ویندوز ۱ کامپوترم البته اکسپی رو دلم نیومد پاک کنم !
    عزیز هنوز نتونستم هیچ جایگزینی رو به جای ویندوز اکس پی و لینوکس دبیان سیستمم پیدا کنم.
    7 رو نصب کردم.کلی مشکل داشتم باهاش.کوچک ترینش مشکل با نرم افزار Alcohol 120 % بود.فعلا که بی خیالش شدم.
    اما امیدوارم یه روز درست و حسابی به درد همه بخوره.خوش به حالت . به درد شما که خورده.

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    دوست گلم , نمی شه در نگاه اول ما از ویندوز 7 درباره خوب یا بد بودنش حرف زد اما در نگاه اول همان طور که نوشتم و نوشتیم ویندوز خوبی به نظر میاد و خوشبختانه این بار مایکروسافت به جای فلش بازی و خشکل کردن ویندوز های قبلی و قالب کردن اون به عنوان ویندوز جدید , Performance ویندوز رو بالا برد و به عنوان ویندوز 7 ارائه داد همینطور که می بینیم در شکل ظاهری ویندوز 7 تغییر چندانی نسبت به ویستا نداد .

یادتون باشه نخستین روزهایی که xp که هم اکنون همه اون رو سازگارترین و حتی سریعترین سیستم جهان میشناسن اومده بود با 90% برنامه ها مشکل داشت . درست یادم میاد که بازی درایور رو نمی تونستم روش نصب کنم و خیلی از بازی ها و نرم افزارهای دیگه ولی با توجه به اینکه سیستم خوبی از کار دراومد در کمتر از 1 سال همه نرم افزار ها و بازی ها سازگار شدن باهاش . ویندوز ویستا زمانی که اومد کسی از اومدنش خوشحال نشد چون کافی بود طرف یکبار سیستم رو روشن کنه و سرعت بالا اومدن ویندوز رو ببینه دیگه نیازی نبود باهاش کار کنه اما ویندوز سون با اومدنش خیلی ها رو شگفت زده کرد از جمله خودم . و شک ندارم تا چند وقته دیگه بهترین سیستم جهان می شه ...

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    Microsoft probing Windows 7 zero-day hole

Microsoft said on Wednesday it is looking into a report of a vulnerability in Windows 7 and Server 2008 Release 2 that could be used by an attacker to remotely crash the computer.
    The company is investigating claims of a "possible denial-of-service vulnerability in Windows Server Message Block (SMB)," the Microsoft spokesperson said, adding that the company was unaware of any attacks trying to exploit the hole.
    The bug triggers an infinite loop on the Server Message Block (SMB) protocol used for sharing files in Windows, researcher Laurent Gaffié wrote in a posting on the Full-Disclosure mailing list and on a blog.
    "Whatever your firewall is set to, you can get remotely smashed via IE or even via some broadcasting NBNS [NetBIOS Naming Service] tricks," Gaffié wrote.
    Gaffié also posted proof-of-concept code for the "Windows 7, Server 2008R2 Remote Kernel Crash."
    On Tuesday, Microsoft issued six patches to fix 15 vulnerabilities, including a critical hole in the Windows kernel, as part of November's Patch Tuesday

News Link
    کد:
      http://news.cnet.com/8301-27080_3-10395891-245.html?tag=newsEditorsPicksArea.0

نام حقيقي: [جوزف مانوسیان

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    با تشکر از مطلب جالبتون
    اگه ممکنه از کجا میتونم ویندوز seven کرک شده تهیه کنم

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    لینک دانلود رو توی گوگل سرچ کنید خیلی از سایت ها گذاشتن. اگه نصب کردید بگید کرک رو براتون بفرستم
    ولی از دید من اگه بتونی بخریش راحت تره چون اندازش زیاد هست زمان زیادی می بره واسه دانلود .

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

درایور اسکنر جنیوس hr6x برای ویندوز 7

دانلود نرم افزار اسکنر جنیوس hr6x

دانلود درایور اسکنر جنیوس HR6X

درایور اسکنر جنیوس برای ویندوز 7

درایور اسکنرجنیوس hr6xبرای ویندوز 7

درایور اسکنر جنیوس hR6Xدانلود درایور اسکنر جنیوسhr6xدانلود نرم افزار اسکنر genius hr6xدانلود نرم افزار اسکنر جنیوس hr6x برای ویندوز 7دانلود برنامه اسکنرhr6xدرایور اسکنر جنیوس hr6x win7 ویندوز 7درایور اسکنر جنیوس برای ویندوز سونويندوز پديدهدانلود درایور اسکنر جنیوس HR6x برای ویندوز سوناسکنر نصب جنیوسدانلود نرم افزارنصب اسکنرhr6xدانلود رایگان نرم افزار اسکنر جنیوس hr6xدانلود درایور اسکنر جینیوس ویندوز 7نصب اسکنر جنیوس روی ویندوز 7نصب اسکنر genius در ویندوز 7نرم افزار اسکنر جنیوس hr6x برای ویندوز 7دانلود درایور ویندوز 7 اسکنر جنیوس hr6xنصب اسکنر cp-hr6xنرم افزار اسکنر hr6xدانلود درایور اسکنر hr6x ویندوز 7

برچسب برای این موضوع