صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 35

موضوع: يه آنتي ويروس ميخوام

نام حقيقي: حامد

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوستان خسته نباشید کامپوتر منم دچار همین مشکل شده بود که خوشبختانه به لطف شما حل شد خیلی خیلی ازتون تشکر می کنم
    اما خوب باز هم مشکلی هست. مبدا این ویروس یک عکس بود که بعد از اجرا تو کامپیوتر منتشر می شد اما بعد از کشتن ویروس و از بین بردن اون فایل اصلی مشکل از بابت ویروس حل شد.
    اما حالا یه مشکل دیگه هست اونم اینه که متاسفانه خیلی از عکس های من دچار این ویروس شدن و پسوندشون exe شده که با اجراشون دوباره ویروس فعال می شه خواستم بپرسم که با این عکس ها چه کار باید کرد که به حالت اصلیشون برگردن ؟و این که وقتی در تنظیمات فولرد آپشن روی حالت نمایش فایل مخفی کلیک کنیم پسوندشون به نمایش در میاد. اگه میشه لطف کنید راهنمائی کنید باز هم از کمکتون ممنونم.

نام حقيقي: mohsen.mousavi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mohsen_dez
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام دوست من من هم كه اين مشكل رو داشتم ولي مجبور شدم كل عكسهام رو پاك كنم و دوباره با برنامه Recover My Files v2 برگردونمشون شما هم امتحان كنيد البته اول يه كپي از عكسهاتون رو ي يه فلش مموري بگيريد كه اگه احيانآ برنامه نتونست پيداش كنه مشكلي پيش نياد

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    شما اون symantec که معرفی کردم رو روی یک کامپیوتر دیگه نصب کن بعد از update کامل از طریق شبکه یا هاردبه هارد اون ویروس رو به طور کامل از بین ببر . من همین ویروس رو با همین symantec به طور کامل از بین بردم.

نام حقيقي: mohsen.mousavi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mohsen_dez
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام دوست عزيز من كه نتونستم با symantec اين ويروس را پاك كنم ولي به روشي كه همشهري خودم گفت (روش دستي) به راحتي جلوي فعاليت ين ويروس رو گرفتم و نابودش كردم به جز symantec با 7 تا ديگه از آنتي ويروسها امتحان كردم هيچكدوم جواب نداد و سورس اين ويروس براي هيچ بانك اطلاعاتي شناخته شده نبود !!!

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام از اطلاعاتتون ممنونم منم با مکافی انتر پرایس که کار می کنم ویروس رو نمی شناسه
    منم سورس ویروسو با اون روش دستی از بین بردم ولی مشکل عکس هاست که ویروسی شدن روشی رو که گفتید رو امتحان می کنم

نام حقيقي: رضا رضائی

عضو عادی
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dez نمایش پست ها
    واقعآ متشکرم حالا امتحان میکنم ببینم چی میشه دستتون درد نکنه سيل كن دويي اگر خومون ور خومون كمك نكنيم چه عاييدمون نمبوهه چون هنون هيچ سرشون نمبوهه الان 5 روزه كه اين تاپيكه دامه اما هيچ كونشون چه سرش نمبييس يان سايت منه دانلود , آموزش , مطالب جالب و جلب , جديدترين ها , همه و همه در p30sky.net ار مخاسي سر زن ورم

سلام به هر دو همشهری عزیزم...
    دوستمون درست گفتند ، اصل ویروس به این صورت پاک خواهد شد...

منتها مشکلی که باقی خواهد ماند ، عکس های آلوده هستند که فرمت اونها از جی پی جی به اکزه تبدیل خواهد شد و در واقع این ویروس مستقر میشه در فایل های فرمت بالا...

جالب اینجاست که این ویروس تنها در دزفول وجود داره ، یعنی بومی هستش...
    البته فعلا...

فکر کنم اگه پروگرامر این ویروس ، موفق بشه انتشار اینترنتیش رو فعال کنه ، دنیا رو بترکونه...
    چون خیلی روش جالبی داره...

البته آنتی ویروس هایی که هوش مصنوعی دارند مثل نود و کسپر ، از انتشار اون جلوگیری میکنند.

ضمنا ، آنتی ویروس اون رو ظاهرا یک کافی نت به نام آرویا ، یا یه همچین چیزی به قیمت 30 تومن میفروشه...

موفق باشید دزفولی های گل...

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    من با همه آنتی ویروسها کار کردم سیمانتک کارش خوبه.ولی میروس گیری هیچکدوم مثله avira نبود.خیلی شاهکاره ویروسهایی رو میگیره که nod32 باهاشون رفیقه.من فقط avira رو پیشنهاد میکنم.البته یه ویندوز عوض کن و قبل از کار با سیستم نصب کن و ویروس یابی و ....

نام حقيقي: gholoom

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام به بروبچس خوشتيپ . مثل اينكه هنوز مشكلتون كامل حل نشده . يه چيز كوچولو براي حل مشكلتون بگم بعد توضيحات تكميلي رو بدم .

فايل هيدن ها رو باز كنيد حتماً عكساتونو با فرمت واقعي پيدا مي كنيد . پس عكساتون از دست نميرن . فقط هايد شدن . اگر اون ويروس ها با فرمت JPG.EXE رو باز كنيد عكستون باز ميشه مطمئن باشيد عكستون يه جايي همون وراست . اما احتمالاً بصورت مخفي .

اما توضيحاتي راجب اين ويروس بدم :

اين ويروس كه از طريق فلاش مموري ها منتقل ميشه . رو فلاش مموري آلوده سه فايل هست كه يكيشون يه عكسه و يكيشون يه ويروس با فرمت exe ( اين دو تا مخفي هستن ) و يكي ديگه به اسم ASK.JPG.EXE . كار اين آخري هم اينه كه اون دوتا فايل رو اجرا ميكنه .

و اما عملكردش روي هارد بعد از ويروسي شدن چطوره ؟

كار ندارم چه غلطي ميكنه اما به شكل خيلي جالبي منتشر ميشه . مياد هر عكسي با فرمت jpg رو اول هايد ميكنه . بعد يه فايل با همون اسم كه JPG بهش اضافه شده با فرمت exe درست ميكنه . كه اين فايل در واقع تركيبي از همون عكس خودتونه كه هايد شده به علاوه ويروسي كه بهش اضافه شده . مثال بزنم كه روشن تر بشه .

gholoom.jpg رو هايد ميكنه بعد يه gholoom.JPG.EXE به جاش ميذاره و چون بطور پيش فرض توي فولدر آپشن تيك نمايش ندادن پسوندها فعاله exe رو نشون نميده پس چي ميشه ؟ فايلتون ميشه gholoom.JPG و شما فكر ميكني عكسه .

اگر توي فولدر آپشن قسمت View تيك Hide extensions for known file types رو برداريد فرمت اصليش كه exe باشه مشخص ميشه . همچنين اگر فايلاي هايد رو نمايش بديد عكس واقعيتونو ميبينيد .

پس هرچي .JPG.EXE ديديد پاك كنيد و عكساي هايد شده رو نگه داريد .

در ضمن بعضيا ميگن با nod آخرين ورژن آپديت شده پاك ميشه . من فكر نكنم اما الان دارم آخرين ورژن رو دانلود ميكنم . اگه جواب داد بهتون خبر ميدم .

hammed سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    بچه ها اين آنتي ويروس nod ويروس رو شناخت . البته ورژن 4 با آپديت امروز !

تو اينترنت nod زياد هست اما من اين لينكي رو كه ميذارم آخرين ورژنه و اگه آپديت كنيد جواب ميده . اينم لينك ====> Nod v4

تو اين سايت نيازي به ثبت نام نيست فقط از قسمت لينك كمكي استفاده كند . 24 مگه . بدون آپديت نميشناستش . حتماً بايد آپديت كنيد !

بعد ديگه آنتي ويروس ميزنه همه فايلاي JPG.EXE رو پاك ميكنه . عكساي خودتونم كه هايد شده روي هارد ميمونن . امتحان نكردم ببينم سورس اصلي رو هم ميتونه پاك كنه يا نه . اما مهم نيست چون سورس رو ميتونيد همون دستي پاك كنيد .

فكر كنم با اين مطلب و مطلب قبلي مشكل تقريباً حله . نظر شما چيه ؟

دسفيليون ايشلا كه ترسه بوُم مشكلتونه حل كُورده بوُم . حتماً بم خبر دهه كه قضيه حل بيسه يا نه .

قربون سوبلاتون !

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    من از Symantec End Point Protection*به صورت MANAGE استاده مي كنم.

تو اين 3 ماه تا حالا هيچ مشكلي نداشتم. Avira رو هم تست كردم بد نبوده.

ولي از Bit Defender به شدت متنفرم. با همه چي به مشكل بر مي خوره مخصوصا با TFTP سرور.

mgholami سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    من واقعا با Symantec End Point Protection موافقم

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    عزيز دلم آخه اگه تو ويروس ساز بودي الان اينجا نبودي و اين خزعبلات رو سر هم نميكردي .

"من سازنده ي ويروس ask هستم " !!! آره جون عمت .

من يوزر آدما رو ببينم تشخيص ميدم چيكارن ! به قيافت نميخوره حتي بتوني با مجيك پي اس يه تروجان آماده كني !

بروبچ تو فكر نباشيد . قضيه حل شدس . همون روشهايي كه گفتم كافيه . اصلاً هم برگشتي تو كار اين ويروس نيست .

عكسهاتونم كه گفتم خراب نميشن و حتي فرمتشون عوض نميشه فقط بايد فايلاي مخفي و سيستمي رو باز كنيد تا ببينيدشون .

jpg.exe ها هم كه ويروسن delete كنيد .

بنده خدا نوشته وبلاگ مربوط به ask بعد براي لينك دادن دستشو روي 5 كليد الكي چرخونده و دات كام گذاشته .

متاسفم كه همچين همشهري دارم !

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام به شما هم استانی های محترم و با تشکر از راهنمائی های مفیدتون اول از همه می خواستم بپرسم که وقتی در فولدر آپشن گزینه نمایش فایل های مخفی و سیستمی رو فعال می کنیم دقیقا کجا می شه عکس های اصلی رو پیدا کرد (منظورتون خود پوشس یا جای دیگه) چون من هرچی گشتم نتونستم اصل عکس ها رو پیدا کنم حتی تو کل درایو سرچ کردم اما چیزی پیدا نکردم اگه می شه بیشتر راهنمائی کنید ممنون می شم .البته بخش فولدر آپشن سالمه و برای بقیه فایل های مخفی کار می کنه . دوم این که آیا می شه دو تا ویروس یاب مثلا nod رو با mcafee هم زمان نسب کرد (با هم مشکلی ندارن)و این که اگه عکس های ویروسی سر جاشون بمونن بعد از عوض کردن ویندوز البته به شرط اجرا نکردن عکس ها مشکلی پیش میاد و یا اصلا لازمه ویندوز عوض بشه یا نه.
    راستی من این ویروس رو تو اهواز گرفتم . البته از پسر خالم که اهل دزفوله . باز هم از لطفتون ممنون.

نام حقيقي: زراعت پیشه

عضو غیر فعال شناسه تصویری ramin3281
    نوشته
    298
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط brellian نمایش پست ها
    Symantec Endpoint protection

بهترین ، قویترین ، کامل ترین و از همه مهمتر بدون کرک و شماره سریال با قابلیت آپدیت اتوماتیک بدون هیچ درد سر

لینک دانلود
    کد:
    www.kamyabonline.com پسورد

من دانلودش کردم ولی موقع اپدیت یه پیغام ارور می ده

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزيزم اگر با نمايش دادن فايلهاي مخفي و سيستمي باز هم عكسايتان را نمايش نمي دهد نگران نباشيد . احتمالاً ويروس اختلال ايجاد كرده وگرنه عكس هايتان از بين نرفته اند . متن كامل پاكسازي اين ويروس را در اين قسمت نوشته ام . اگر بخواني متوجه خواهي شد كه اشكال از كجاست . اميدوارم كه با خواندن متن مشكلت بطور كامل حل شود .

يا علي

hammed سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

کونشوکردم

کونشو کردم

ویروس ask

خالم کونشو

آنتی ویروس a.s.k

دانلود آنتی ویروس ASK

خالم کونشو کردم

اطلاعاتی در مورد ویروس AKS

كونشوكردم

ویروس A.S.Kویروس data.exeفولدر DATA.EXEاز بين بردن ويروس askانتی ویروس A.S.K.JPGAskچیستdata.exedata.exe ویروسدانلود آنتی ویروس a.k.slsassویروسپاک کردن ویروس A.K.Sویروس a.s.k.jpg.exehttp://forum.persiannetworks.com/f73/t23724.htmlروش از بین بردن data.exeویروس exe ساز فولردويروس ميخوام

برچسب برای این موضوع