نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مودم مطمئن لیز لاین - جهت 2 لینک

نام حقيقي: علی

عضو غیر فعال
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    3

مودم مطمئن لیز لاین - جهت 2 لینک

با سلام
    ما نماینده یه شرکت adsl هستیم . این شرکت تمام تجهیزات سمت مخابرات را نصب کرده و حالا ما باید خط لیز و مودم و پهنای باند را تامین کنیم .
    خط لیزهام یکی بین دو مرکز مخابرات و یکی دیگه بین مرکز اصلی مخابرات تا مرکز isp هست . که هر دو فاصله 2 کیلومتر هست.
    میخواستم ببینم ایا برای اساتید سایت هم همچین قراردادی با شرکتهای pap بوده و اگه بوده از چه مودمی استفاده کردن.
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    من از comtrend 538 استفاده می کنم . تو 2 سال گذشته مشکلی باهاش نداشتم.

نام حقيقي: علی

عضو غیر فعال
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    3
    ممنون میشم اگه بفرمایین خروجییه اترنت داره یا نه ؟ و قیمت مودم چقدره

نام حقيقي: S.Hosein

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوست عزیز من یه توصیه به شما می کنم و اونم اینه که قبل از اینکه هر اقدامی برای خرید مودم لیز واسه این دو لینک انجام بدی اول درخواست بدی و ببینی آیا مخابرات با انتقال پهنای باند از مرکز شرکت به محل Dslam شما موافقت می کنه یا خیر ؟
    چون من 5 روز پیش دقیقا واسه یه قضیه مشابه یه مودم لیز خریدم به قیمت 5/1میلیون ولی مخابرات با انتقال پهنای باند از شرکت تا مخابرات مخالفت کرد و گفت شما در عمل داری با این کارت به یه شرکت pap پهنای باند می فروشی و چون مجوز شما isdp نیست نمی تونی اینکارو انجام بدی و فقط می تونی به کاربر نهایی سرویس بدی!
    حالا من موندم و این مودم لیز لاین که نمی دونم چه کارش کنم ؟! در ضمن برای انتقال دیتا بین مراکز مخابراتی هم باید بری E1 بین مراکز بگیری که هزینش واسه هر لینک حدود 250 هزار تومان در ماه است !!!

کلمات کلیدی در جستجوها:

مودم لیزلاین

قیمت مودم لیزلاینمودم های لیزلاین مودم لیز لاینفروش مودم لیزلاینمودم لیزمودم خط لیزلاینعملکرد مودم لیز لاینلیزلاینمودم های دو لاینه قیمت خط لیز لاینقیمت لیزلاینمودم جهت خط لیزمودم ليزhttp://forum.persiannetworks.com/f73/t22764.htmlخطوط لیز لاینقیمت مودم لیزقیمت خط لیزنرخ خط هاي ليز لاين مخابراتمودمهای خطوط لیزلاینمودم 2 لاينهخط ليز لاينکانفیک خطوط لیزلاینمودمهای خطوز لیزليزى لاين مودم

برچسب برای این موضوع