صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 29 از مجموع 29

موضوع: با 1 میلیون چه کار کنم ؟!!

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    جای مدیر بخش عمومی خالی هستش

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    بیا کارت اینترنت از من پیش خرید کن
    40 درصد سود تضمین میکنم برات

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    بالاخره چیکار کردی ؟ من کنجکاو شدم بدونم !

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری behands
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    64
    حتی یه نفر هم در زمینه شبکه بهش پیشنهاد نداد ، جالبه !!

با 1 میلیون برو دنبال خرید کتابهای مفید شبکه و کم کم از پایه بشین بخون اگه خیلی خوب بری دنبالش و پشتشو بگیری بعد از 1 سال می تونی هر جایی استخدام بشی و حداقل حقوقش 800 الی 900 هزار تومانه.

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    پیشنهاد جالبی نیست ! گمونم شما نفست از جای گرم در میاد. این دوستمون رو این پول و کسب درآمد ازش حساب بازکردن. کار عاقلانه ای نیست بخواد بره دنبال یادگیری.
    .
    اولا که بعد یک سال معلوم نیست چی میشه !
    دویوما ب این پول میتونه یه کامپیوتر و چند تا کتاب بخره و تازه معلوم نیست در پایان سال به گجا رسیده باشه ! عمرا نتونه سه تا کتاب هم بخونه. چون به نظر نمیاد مهارت شبکه ای داشته باشه.
    سوما شما تضمین میکنی در صورت کاربلد بودن جایی استخدام بشه ! کار آزاد با تخصص شبکه هم که سرمایه زیادی میخواد ! باز میرسه سر خونه اولش !!
    .
    من میگم تا پیدا کردن یه کار خوب پولش رو بزاره تو یکی از این تعاونی های اعتباری معتبر ، لااقل 3-4 ماه دیگه میتونه یه وامی هم بگیره بزاره روش یه کار ساده ای رو شروع کنه !

ویرایش توسط ghasr : 2008-08-19 در ساعت 08:28 AM

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط behands نمایش پست ها
    حتی یه نفر هم در زمینه شبکه بهش پیشنهاد نداد ، جالبه !!

با 1 میلیون برو دنبال خرید کتابهای مفید شبکه و کم کم از پایه بشین بخون اگه خیلی خوب بری دنبالش و پشتشو بگیری بعد از 1 سال می تونی هر جایی استخدام بشی و حداقل حقوقش 800 الی 900 هزار تومانه.
    دلت خوشه مهندس ؟
    پیش قاضی ملق بازی ؟
    اینجا هیچی نباشه همه تو کار شبکه هستن
    درسته این کار اسمی واسه خودش داره و نیمه کلاسی
    اما کو سود ؟
    حقوق ماهی 800 - 900 کجا بود ؟
    به نظر من شما یا در ضمینه شبکه فعالیت نمی کنید یا توهم زدین اون هم بس زیاد
    شکر خدا اینجا دارن کار شبکه انجام میدن و یا آی اس پی دار هستن و یا جایی کار شبکه انجام میدن
    حالا شما یک همه پرسی بزارید ببینید چند درصد از راه شبکه حقوق بالای ماهی 800 دارن
    اونهایی که دولتی هستن حقوقشون بر حسب پایه تحصیلی رقم میخوره و اونهایی هم که داخل شرکت خصوصی کار می کنن هم مدیران شرکت خیلی هنر کنن حقوئق پایه اداره کار بهشون میدن
    میران آی اس پی هم با وضع و سودی که اینترنت داخل کشور داره بتونن ماهی 1 تومن سود آب کش شده از روی شرکت بردارن به نظر من کلی هنر کردن که تازه اونها هم اگر یک ملیون نه 10 ملیون هم بردارن مقداری زیادی از این سود مربوط میشه به هزینه و سرمایه اولیه ای که به شرکت تزریق کردن تا سود آوری تخصصشون

ویرایش توسط kima : 2008-08-19 در ساعت 01:21 PM
    brellian، Alux و ghasr سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری behands
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    64
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    دلت خوشه مهندس ؟
    پیش قاضی ملق بازی ؟
    درسته این کار اسمی واسه خودش داره و نیمه کلاسی
    اما کو سود ؟
    حقوق ماهی 800 - 900 کجا بود ؟
    به نظر من شما یا در ضمینه شبکه فعالیت نمی کنید یا توهم زدین اون هم بس زیاد

نیستی تو بازار کار دوست عزیز ، پستای قبلی من رو حتما کامل بخون چون چند ماهه دیگه واست از محل کارم و فیش حقوقم برات عکس می فرستم . اون وقت سعی می کنی از این توهم ناامیدی و منفی گرایی بیایی بیرون .
    اونی این حرفا رو می زنه که تنبلیش بیاد و از خوندن و یاد گرفتن بخواد با این بهونه ها در بره ، کار ریخته باید بری دنبالش.

نام حقيقي: س. عزت پور

عضو غیر فعال شناسه تصویری shnov
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    نقل قول نوشته اصلی توسط mardin007 نمایش پست ها
    دوستان من از اذربایجان غربی ==>> شهرستان مهاباد هستم و کرد هستم اگه چیز دیگه خواستید در خدمتم
    تو استان محل زندگیت و استان های همسایه، چندتا بازارچه مرزی بزرگ هست! مخصوصا" بازارچه بانه و پیرانشهر. همشون هم داخل شهر و شهرک هاشون دایر شدند، روزانه از اتمام نقاط ایران زن و مرد و پیر و جوون میاند خرید.
    تو هم میتونی بری تو خط وسایل الکترونیکی و مخابراتی، یه غرفه واسه خودت باز کن و فقط پول پارو کن!
    اینطوری هم یه شغل درست و حسابی گیرد میاد و هم یه نون درست و حسابی!

نام حقيقي: س. عزت پور

عضو غیر فعال شناسه تصویری shnov
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    نقل قول نوشته اصلی توسط brellian نمایش پست ها
    بیا کارت اینترنت از من پیش خرید کن
    40 درصد سود تضمین میکنم برات
    چه تضمینی !؟
    ایشون اون ورو شما اینور . تازه با این کاهش قیمت کارت ، و سرویس های IN و Wireless که User دوماه دو ماه پولشو دودستی میده مخابرات و یا میده اشتراک .

behands سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Arash nozari

خواننده شناسه تصویری xarashx
    نوشته
    124
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    15
    جالبه اینجا همه دوستان تو کار شبکه هستند یا isp دارن و همه دارن از درآمد پایین حرف میزنن.
    بستگی به شانس خودت داره . ممکنه بزنی تو کار فروش دستمال کاغذی و وضعت از پارس انلاین هم بهتر بشه :d
    میدونی جالبه وقتی به یه نفر میگی که تو کار شبکه ای طرف فکر میکنه داری پول پارو میکنی .
    اکثرا بچه های اینجا کلی وقت گذاشتن و هزینه کردن تا معلومات خودشون رو ببرن بالا حالا بپرس ببین کیا راضین ؟
    شاید این کافی باشه که برای پیشرفت وضعیت it کشور زحمت کشیدی خون دل خوردی ولی از نظر مالی جبران نشده.
    این خوبه که آدم معلوماتشو همیشه به روز و گسترده کنه اما وقتی کسی بهش بها نده و ارزششو ندونه چه فایده .
    وقتی آدم میبینه اینهمه مهندس کامپیوتر بیکار هست و مسئولین انفورماتیک ادارات دولتی هیچی هالیشون نیست حس خوبی نداری.
    مطمئنا اکثر کسانی که اینجان کارشون رو با عشق شرو کردن نه علاقه که اگه با علاقه بود الان سر یه کار دیگه ان .

brellian سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Saeed Poursalimi

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    اینو خوب اومدی من که به این نتیجه رسیدم مزخرفترین کار دیگه شبکه و برنامه نویسی هست اولا که باید همش خودتو بروز نگه داری بعدم شبکه که ماشالا همه اوستا شدن توش غیر از خواجه حافظ . برنامه نویسی مغزتو می پکونه تا یه برنامه بسازی بعدم براحتی مردم ازش کپی میگیرن به خاطر همین برنامه نویسها هم ...
    البته اونهایی که تو مراکز دولتی یا سایپا یا ایران خودرویی هستن بیش از یک میلیونم میگیرن جالبه که هیچ کدومشونهم چیزی حالیشون نیست که هیچ اصلا سالی یک بار هم توی این زمینه کار نمی کنن تو سایپا خودم دیدم یکی چت میکرد یکی دیگه بازی میکرد یکی هم ...حالا مراکز دولتی هم بماند که همتون میدونید به بیسواد می گن دکتر
    من که بعد 4 سال کار توی این زمینه رفتم سراغ یک کار دیگه خداییش بریدم اینهمه وقت این همه اطلاعات بعدم حقوق ...
    تازه اون پولم باز باید هر یکی دو سال خرج آپدیت اطلاعاتت کنی
    اما
    من با هفتصد هزار تومان شروع کردم باور کن که می تونی هر کاری بکنی از هر چیزی می تونی ایده بگیری و پول دراری همه چیز به تلاش خودت بستگی داره . فقط نترس گفتن اینکه من چی کار می کنم یا اون چی کار می کنه فایده نداره خودت باید راهشو پیدا کنی اگه خودت راهتو پیدا کردی موفقی . بیشتر آدمهای موفق از پول کم شروع کردن و کسی هم بهشون نگفت چی کار کنن

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    من که فکر نمی کنم با این خرج و مخارجات امروزی تا حالا اون 1 میلیونت مونده باشه !

نام حقيقي: ali,sedighi

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar نمایش پست ها
    دوست خوب این نحوه پست زدن شما اصلا زیبنده نیست

کسی از شما دعوت نکرده بود که اینجا نظر دوستان رو جویا شید . پست بی فایده دقیقا مصداق پست شماست.
    در حقیقت خود شما که می فرمایید 1 میلیون پولی نیست پس چو دانی و پرسی سوالت خطاست

پسته بی مغز چو لب وا کند ،رسوا شود !

نام حقيقي:  مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mksat
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    16
    دوست عزیز شما اصولا با مطربی چقدر حال میکنی؟ میتونی یه کیبورد خوب با این قیمت بگیری اگه تمرین خوب داشته باشی 3 ماه هم کلاس بری و اونجاست که اگه کار خوبی به ملت ارایه بدی پول کیبرد که هیچ پول 20تا کیبرد دیگه هم باهاش در میاری!
    شبی مینیمم 200 هزار تومن ماکسیمم هم که ..........

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

چه کار کنم

چکار کنم پولدار بشم

چه كار كنمبا دو میلیون چیکار میشه کردچه کار کنم پولدار بشم؟با 5 میلیون چیکار میشه کردبا 1 میلیون چیکار میشه کردبا یک میلیون چیکار کنمچه کارکنمبا پولم چیکار کنمبا سه میلیون چیکار میشه کردبا پنج میلیون چیکار میشه کردچكار كنمبا یک میلیون تومان چکار میشه کردبا پولم چه کنمبا دو میلیون چه کار کنمبا پولم چكار كنمچکار کنیم پولدار بشیمبا پولم چکار کنمبا یک میلیون چه کار میشه کردچکار کنم؟با یک میلیون چه کنمبا یک میلیون چه کار میشه کرد؟با 2 میلیون چیکار میشه کرد؟چیکار کنم پولدار شم؟

برچسب برای این موضوع