صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 36

موضوع: راهنمایی و خرید ip phone

نام حقيقي: kamran azizi

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط Samen نمایش پست ها
    برای داخل کشور که با هر جایی که میخواین ارتباط داشته باشین با توجه به نیاز یا از همین IP Phone ها یا از این Voip Gateway ها بذارین

این کار رو بطور مثال پارس آنلاین گذاشته واسه نمایندگی های شهرستان هاش
    هرکی با پشتیبانی پارس آنلای توی تهران کار داره شماره تلفن داخلی همون شهرستان رو میگیره
    البته پارس آنلاین از Cisco استفاده کرده
    قیمت این Voip Gateway چند هستش و ایا این Voip Gateway مثل ای پی فون کار میکنه یعنی طرف مقابل باید داشته باشه یا نه

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    كامل ميكنم. در شهرستان ها از Tenor استفاده مي كنه.

ولي core اون Cisco unity call manager هست

نام حقيقي: مرتضی نکویی

عضو عادی شناسه تصویری offers2you
    نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    با سلام
    یک Asterisk راه اندازی کنید و علاوه بر برقراری ارتباط آی پی فون ها ، از قابلیتهای استریسک هم استفاده کنید .
    بطور کلی ، شما با راه اندازی یک SIP Server ، حالا هر نرم افزاری میخواد باشه ! در صورتیکه همه ی کاربران در مجموعه قادر باشند با SIP Server ارتباط برقرار کنند ، همگی قادر هستند با هم مکالمه داشته باشند و دیگر هیچ !!

نام حقيقي: Hamid S

عضو عادی شناسه تصویری Samen
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mardin007 نمایش پست ها
    قیمت این Voip Gateway چند هستش و ایا این Voip Gateway مثل ای پی فون کار میکنه یعنی طرف مقابل باید داشته باشه یا نه
    قیمت 4 پورتش حدود 400.500 تومنه ، آره طرف مقابل هم باید داشته باشه و با این تفاوت که با انتخاب پورت FXO و FXS مناسب روی دستگاه هم میشه ارتباط روی خط شهری باشه هم خط داخلی هم گوشی ها با هم صحبت کنن

آقای آریا گوهر هم درست فرمودن من یه Tenor جا انداختم

این gateway ها توی این سری جدید بطور مثال VIP-480 از 2 پروتکل هم پشتیبانی میکنن یعنی هم H.323 کار میکنن هم Sip
    که فکر میکنم توی این جایی که ایشون میگن H.323 بهتر باشه

میتونی یه سری به سایتش بزنی http://www.planet.com.tw/

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    14
    قیمت 4 پورتش حدود 400.500 تومنه ، آره طرف مقابل هم باید داشته باشه و با این تفاوت که با انتخاب پورت FXO و FXS مناسب روی دستگاه هم میشه ارتباط روی خط شهری باشه هم خط داخلی هم گوشی ها با هم صحبت کنن

آقای آریا گوهر هم درست فرمودن من یه Tenor جا انداختم

این gateway ها توی این سری جدید بطور مثال VIP-480 از 2 پروتکل هم پشتیبانی میکنن یعنی هم H.323 کار میکنن هم Sip
    که فکر میکنم توی این جایی که ایشون میگن H.323 بهتر باشه

میتونی یه سری به سایتش بزنی http://www.planet.com.tw/
    خوب دوست عزیز واسه همین نوشته بودم ای پی فون چون طرف مقابل هم نداشته باشه هم میتونی تماس بگیری بزارید دقیق براتون توضیح بدم
    اولین بار که با ای پی فون (تلفن اینترنتی) اشنا شدم از یکی سایت ها بود
    این سایت نگاه کنید بعد نوشته های من را بخوانید
    http://www.irankenwood.com/ipphon.htm
    حالا من به این شرکت زنگ زدم و دقیق این سوال پرسیدم که ایا میشه با یک خط adsl چند تا ای پی فون راه اندازی کنیم و همزمان ای پی فون ها با هم کار کنند یعنی هر دستگاه ای پی فون همزمان به یک تلفن و یا موبایل زنگ بزند بدون اینکه طرف مقابل این دستگاه ای پی فون داشته باشه و پاسخ انها این بود اره حالا من خواستم تو این سایت دوستانی که اطلاعاتی از این قبیل دارند بهم بدند و ایا گفته انها صحت داره ؟؟ از همگی دوستان که لطف دارند متشکرم

نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mardin007 نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز واسه همین نوشته بودم ای پی فون چون طرف مقابل هم نداشته باشه هم میتونی تماس بگیری بزارید دقیق براتون توضیح بدم
    اولین بار که با ای پی فون (تلفن اینترنتی) اشنا شدم از یکی سایت ها بود
    این سایت نگاه کنید بعد نوشته های من را بخوانید
    http://www.irankenwood.com/ipphon.htm
    حالا من به این شرکت زنگ زدم و دقیق این سوال پرسیدم که ایا میشه با یک خط adsl چند تا ای پی فون راه اندازی کنیم و همزمان ای پی فون ها با هم کار کنند یعنی هر دستگاه ای پی فون همزمان به یک تلفن و یا موبایل زنگ بزند بدون اینکه طرف مقابل این دستگاه ای پی فون داشته باشه و پاسخ انها این بود اره حالا من خواستم تو این سایت دوستانی که اطلاعاتی از این قبیل دارند بهم بدند و ایا گفته انها صحت داره ؟؟ از همگی دوستان که لطف دارند متشکرم

دوست خوبم واقعا سایت باحالیه این جا که معرفی کردین
    واقعا اگه میشد با این شکلی که اینا گفتن همه میرفتن به جای اینکه ایرانسل بخرن یه دونه از اینا میخریدن صبح تا شب فک میزدن دیگه
    مخابرات هم این وسط نقش چغندر و تو این مایه ها بود دیگه

ببینید تو این شکل ارتباط Ip Phone سیگنال Voice رو کد میکنه و باید یه جایی باشه که دوباره این رو دوباره دی کد کنه
    بطور مثال شما تو تنظیمات Gateway ها میگی که ip طرف مقابلم چنده و چه شماره ای رو میگیره

تازه سرویس های Net2Phone پولیه چه برسه به این جور سرویس ها
    حتما اگه یه همچین چیزی باشه مثلا تو خارج باید بری یه شارژ از یه Carrier مخابراتی بگیری بعد به اون کانکت بشی و بقیه ماجرا

حالا از همه اینها گذشته میتونی بهش بگی بیار اجرا کن تموم شد پولشو بگیر

نام حقيقي: مرتضی نکویی

عضو عادی شناسه تصویری offers2you
    نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    با سلام و عرض ادب
    دوست عزیز برای اینکه سر در گم نشی ، یک مطالعه کوچک در رابطه با همین Gateway که آقای حمید عزیز معرفی کردند داشته باشید و با اتصالات اون مثل پورتهای FXS / FXO آشنا بشید ، یک مطالعه کوچک در مورد پروتکلهای مورد استفاده مثل SIP / H323 و نحوه استفاده کاربر از اونها داشته باشید ، کل قضیه حل خواهد شد !
    شما قبل از خرید IP Phone بهتره از Softphone های آزاد روی اینترنت استفاده کنید که کار آی پی فون را انجام میده فقط بصورت نرم افزاری ! ... روی ویندوز میتونید از SJPhone برای تست استفاده کنید و اگر لینوکسی هستید از kiax و twinkle استفاده کنید .
    در صورتیکه کارتون عجله ای هم باشه میتونید با تقبل هزینه کار رو به کسی بسپارید تا واستون راه اندازی کنه و خودتون هم با همه ی مسائل آشنا خواهید شد .
    بقول دوست عزیز و گرانقدرم علیرضای عزیز :
    پاورقی : ( دوستان احیانا این حرفی که زدم تبلیغ نبود که ؟! با توجه به اینکه قوانین انجمن برای من کاملا قابل احترامه , خواهشا اگر موردی داخل این پست بود که بر خلاف قوانین بوده ، مدیران محترم زحمت ویرایش اون رو بکشند. )
    موفق و پیروز باشید ..

ویرایش توسط offers2you : 2008-04-12 در ساعت 10:27 PM

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    نحوه تنظیم SJphone چطوره؟

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    14
    دوست خوبم واقعا سایت باحالیه این جا که معرفی کردین
    واقعا اگه میشد با این شکلی که اینا گفتن همه میرفتن به جای اینکه ایرانسل بخرن یه دونه از اینا میخریدن صبح تا شب فک میزدن دیگه
    مخابرات هم این وسط نقش چغندر و تو این مایه ها بود دیگه

ببینید تو این شکل ارتباط Ip Phone سیگنال Voice رو کد میکنه و باید یه جایی باشه که دوباره این رو دوباره دی کد کنه
    بطور مثال شما تو تنظیمات Gateway ها میگی که ip طرف مقابلم چنده و چه شماره ای رو میگیره

تازه سرویس های Net2Phone پولیه چه برسه به این جور سرویس ها
    حتما اگه یه همچین چیزی باشه مثلا تو خارج باید بری یه شارژ از یه Carrier مخابراتی بگیری بعد به اون کانکت بشی و بقیه ماجرا

حالا از همه اینها گذشته میتونی بهش بگی بیار اجرا کن تموم شد پولشو بگیر
    دوست عزیز من والا نمیدونم چی بگم سر در گم هستم باز هم به این اقا تماس گرفتم و میگه همچین چیزی امکان داره
    این هم نام و شماره
    نام: پویان کاوش
    ایمیل: pkavosh@gmail .com

تلفن: 66424331 021

اقای اژدادی
    09192384089

در شکل بالا میبینید که از آی پی فون و آی پی استار برای فقط تلفن ثابت استفاده میشود
    من این رو هم پیدا کردم نظر شما چیه

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    ببين دوست من شدنيش ميشه ولي هزينه ها طوري هست كه براي داخل كشور چندان معقول نيست
    شما براي اين كار بايد در هر شهر يك گيتوي نصب كني و بعد با شبكه اينه رو به هم وصل كني
    اونوقت مشترك در تهران شماره دستگاه تو در تهران رو ميگيره ( يعني كد نميزنه) بعد صدا ديجيتال ميشه ميشينه روي شبكه ميره تا مثلا اصفهان اونجا گيتوي تو شماره مورد نظر مشترك تهرانيت رو بدون گرفتن كد ميگيره
    حالا اينجا 2 تا هزينه تلفن داخ شهري داريم كه اولي رو مشتركت در تهران رو خط خودش ميده دومي رو تو رو خط شعبه شركتت در اصفهان كه دستگاه دوم اونجاست پرداخت مي كني
    از همه مهمتر هزينه ارتباط تهران تا اصفهان روي بستر فيبر نوري يا حد اقل يك ادسل پدر مادر دار در هر كدام از شعب شركتت
    يعني يدونه مثلا 512 تو دفتر تهرانت و يدونه 512 ديگه تو دفتر اصفهانت رو بايد پرداخت كني و همينطور هزينه نگهداري دستگاهات و استهلاك اونها و اجاره دفتر ها و غيره هم يادت نره
    حالا ببين اگه ميصرفه بفرما راش بنداز كه تازه اونوقت ميبيني كلي شركت مختلف قبل از تو اين كار رو كردن كه يك نمونش الكارته

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    راستي اينم بگم كه اين كار كلي هم دردسر هاي پليسي با خودش به همراه داره
    حالا يك حالتي هم هست كه شما يك سري دوست و فاميل داري تويه مثلا اصفهان
    تو خونهيكي از اونها يدونه voip gatewaye از همين 1 الي 4 پورت ها نصب ميكني كه كاملا بستگي به تعداد خطوط همزمان داره كه ميخاهي باهاشوون تماس بگيري بعد به تعداد پورت ها از مخابرات خط تلفن تهيه مي كني و يك adsl كا حداقل 128 متقارن باشه وصل ميكني به دستگاه
    سخت افزار مورد نياز هم چيز پر هزينهاي نميشه و حدودا براي هر پرت بين 80 تا 100 تومان خرج داره يدمه هم مودم روتر ادسل لازم داري كه 60 تومنه و تمام
    از اين به بعد خودت و هر فردي كه تو اجازه بدي ميتونه از هر كجاي ايران با داشتن يك خط ادسل و داشتن كامپيوتر يا يك ايپي فون يا يك گيت وي تك پورت به بالا با اصفهان به صورت رايگان صحبت كنه كه البته هزينه مكالمه اون و صد البته مسئوليت و عواقب ناشي از اون تماس از خونه فاميلت در اصفهان تا شماره مورد نظر طرف در اصفهان بر عيده تو خواهد بود

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    صحبت جناب ترک درسته
    و این کار به عبارتی یک ترمینیت ساده خواهد بود
    که البته سازمان تنظیم مقررات در موردش تا به حال صحبتی نکرده اما از اونجا که پا جای کفش مخابرات گذاشتن هست (البته نه در این مقدار کوچک) نباید قانونی باشه
    تا به حال هم نشنیدم مخابرات باهاش مشکل داشته باشه
    اما از اونجا که این دوستمون که تاپیک باز کرده میخوان این کار را به صورت تجاری انجام بدن و کار تجاری هم با افراد مختلف و از قضر های مختلفی سر و کار داره شاید احتیاط مختصر درش بد نباشه

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    پورت های استاندارد SIP و H323 در داخل شبکه IP کشور مستمر در حال مانیتور شدن هستن. شما برای اینکار با باید VPN بزنی.

من برای دفاتر نمایندگی مون تو شهرستان های همچین کاری رو دارم انجام میدم.

هزینه ها پایین میاد. ولی بر اساس آیین نامه انتقال مکالمات تلفنی بر روی بستر IP برای مکالمات داخل کشور ممنوع هست.

ولی از نظر فنی راخت می تونی این کاری رو که می خوای انجام بدی. در ضمن من دو IP-PBX رو امتحان کردم و بسیار هم راضی بودم

3CX تحت ویندوز
    و Elastix که یه مدل بهینه شده از free pbx هست تحت لینوکس.

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar نمایش پست ها
    پورت های استاندارد SIP و H323 در داخل شبکه IP کشور مستمر در حال مانیتور شدن هستن. شما برای اینکار با باید VPN بزنی.

من برای دفاتر نمایندگی مون تو شهرستان های همچین کاری رو دارم انجام میدم.

هزینه ها پایین میاد. ولی بر اساس آیین نامه انتقال مکالمات تلفنی بر روی بستر IP برای مکالمات داخل کشور ممنوع هست.

ولی از نظر فنی راخت می تونی این کاری رو که می خوای انجام بدی. در ضمن من دو IP-PBX رو امتحان کردم و بسیار هم راضی بودم

3CX تحت ویندوز
    و Elastix که یه مدل بهینه شده از free pbx هست تحت لینوکس.

سلام بر استاد ارجمند
    اگه مقدوره اون ايين نامه اي كه به ممنوعيت اين كار اشاره كرده رو اعلام بفرماييد چون بنده حقير از همچين ايين نامه اي بي خبر هستم طي استعلامي هم كه از ديتا كردم مشكل خاصي براي داخل كشور وجود نداره
    در مورد اين IP-PBX ها كه فكر كنم مركز تلفن بر پايه اي پي باشه ميشه كمي توضيح بدين ؟ فكر كنم براي اسفاده از اينها هر يوزر بايد پشت يك كامپيوتر بشينه اگه را حلي هست كه بشه با يك كارت pci كامپيوتر داراي اين نرم افزار رو به يك voip gateway 8 پورت تبديل كرد خيلي عالي ميشه
    در ضمن من شنيدم با نصب اكسچنج سرور ماكروسافت ميشه اسكايپ رو در شبكه داخلي فعال كرد البته فقط شنيدم ها راست و دروغش پاي من نيست فقط گفتم پپرسم ببينم راسته يا نه

نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط naserturk نمایش پست ها
    سلام بر استاد ارجمند
    اگه مقدوره اون ايين نامه اي كه به ممنوعيت اين كار اشاره كرده رو اعلام بفرماييد چون بنده حقير از همچين ايين نامه اي بي خبر هستم طي استعلامي هم كه از ديتا كردم مشكل خاصي براي داخل كشور وجود نداره
    در مورد اين IP-PBX ها كه فكر كنم مركز تلفن بر پايه اي پي باشه ميشه كمي توضيح بدين ؟ فكر كنم براي اسفاده از اينها هر يوزر بايد پشت يك كامپيوتر بشينه اگه را حلي هست كه بشه با يك كارت pci كامپيوتر داراي اين نرم افزار رو به يك voip gateway 8 پورت تبديل كرد خيلي عالي ميشه
    در ضمن من شنيدم با نصب اكسچنج سرور ماكروسافت ميشه اسكايپ رو در شبكه داخلي فعال كرد البته فقط شنيدم ها راست و دروغش پاي من نيست فقط گفتم پپرسم ببينم راسته يا نه
    IP-PBX همون سانترال خودمونیه مبتنی بر شبکه و آی پی و تلفن هایی هم که بهش وصل میشن IP بیس هستن

یه سری هم SIP USB Phone هستش که به یه SIP Server میتونن وصل بشن

منم شنیدم با Exchange میشه این کارو کرد ولی ندیدم جایی ،منم خوشحال میشم کسی تجربه خوبی داشته باشه یبه منم بگه

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

فروش ip phone

خرید Ip

خرید IP phone

فروش آی پی فون

خريد ip

http://forum.persiannetworks.com/f73/t20172-2.html

ip phone فروش

قیمت آی پی فون cisco

خرید ipphone

IP phone قیمت

elastix with vip 480

فروش تلفن های ای پی فون ip phone

ip phone خرید

تلفن آی پی بیسراه اندازی مرکز تلفن آی پی بیسخريد ip phoneip فوننحوه کار ip phoneخرید آی پی فونفروش ای پی فونراه اندازی آی پی فونخرید voipدر مورد ای پی فونخرید sipفروش تلفن آی پی

برچسب برای این موضوع