صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 50

موضوع: DNS روی Valid IP

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    نقل قول نوشته اصلی توسط professor نمایش پست ها
    ببینید من اینجوری انجام میدم اگه اشکالی داره جاییش بگید ...

IP رو که خوب دادم به کارت شبکه و ادامش ...
    سیستم : win 2003 Enterprise
    DNS و ... همه چیز نصب هستش
    اول مطمئن شدم دومینی رو که میخوام ثبت کنم قبلاً ثبت نشده ...
    بعد اومدم تو DNS یه Forward lookup zone براش تعریف کردم ... اینجوری ....
    روی Forward lookup zone راست کلیک کردم یه new zone مثلاً com براش تعریف کردم
    بعد اومدم تو com یه دومین مثلاً چیزی که قبلاً ثبت نشده تعریف کردم.
    بعد توی domain اومدم یه new host مثل www تعریف کردم حتی 2 تا من تعریف کردم یکی با www و یکی هم با IP خالی بدون www که اگه طرف www رو تایپ نکرد بازم IP ، دومین رو forward کنه.
    سر آخر هم یه پیغام میده : www.harchizi.com was successfully crated
    حالا اونو اگه با IP لوکال بسازم از یه سیستم تو همون رنج IP تو همون شبکه تو browser نشون میده حالا تنظیمات IIS جدا ....
    ولی وقتی با IP VALID میسازم هیچی نشون نمیده.
    در ضمن IP سیستم رو به عنوان primary تو کارت شبکه میدم به همراه 2 dns دیگه که از gateway میاد...
    اگر منظور شما اینه که با این روش بیاد یک دومین که قبلا ثبت نشده رو کاری کنید که مثلا من هم دسترسی داشته بدون اینکه dns سرور شما رو برای خودم تنظیم کنم باید بگم :
    اگر اینجوری کشکی انجام میشد که دیگه کی پول دامین میداد...یا هرکس میمود برای هودش یه top level درست می کرد.....عزیز من dns ای که com رو نگه میداره باید برای root hint]ا تعریف بشه...دست من و شما هم نیست...
    nic هم 2 تا Ip ولید نمی خواد بلکه 2 تا َرکورد dnsای می خواد که میشه هر ود تاش به یک ip رجوع داده شده باشه..مثل 99 درضد هاستینگا

mhsnrah و mthm سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    جناب Profesor کار به کجا رسید ؟ چیا کشف کردین ؟ اینجا بگین بقیاه دوستان هم استفاده کنند...

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Mohsen Rahmani

خواننده شناسه تصویری mhsnrah
    نوشته
    224
    سپاسگزاری شده
    131
    سپاسگزاری کرده
    65
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahuray_mazdaa نمایش پست ها
    اگر منظور شما اینه که با این روش بیاد یک دومین که قبلا ثبت نشده رو کاری کنید که مثلا من هم دسترسی داشته بدون اینکه dns سرور شما رو برای خودم تنظیم کنم باید بگم :
    اگر اینجوری کشکی انجام میشد که دیگه کی پول دامین میداد...یا هرکس میمود برای هودش یه top level درست می کرد.....عزیز من dns ای که com رو نگه میداره باید برای root hint]ا تعریف بشه...دست من و شما هم نیست...
    nic هم 2 تا Ip ولید نمی خواد بلکه 2 تا َرکورد dnsای می خواد که میشه هر ود تاش به یک ip رجوع داده شده باشه..مثل 99 درضد هاستینگا
    موافقم
    جناب پروفسور، اگر درست متوجه شده باشم، شما میخواهید بدون اینکه DNS Server خود را جایی ثبت کنید، اقدام به سرویس دهی ثبت دامین کنید
    ولی این کار بدون ثبت اطلاعات شما در دیتابیس DNS Server های اصلی اینترنت و Root Hint ها امکان پذیر نیست
    تنها راهی که به نظرم میرسد این است که افراد برای دیدن www.test.com (به طور مثال) باید IP این DNS Server را به عنوان Primary DNS Server خود وارد کنند، در اینصورت میتوانند از طریق Valid IP سایت شما را ببینند
    اگر شما بتوانید مردم دنیا را راضی کنید که از DNS Server شما به عنوانPrimary DNS Server خود استفاده کنند دیگر نیازی به ثبت دامین نخواهید داشت
    موفق باشید

نام حقيقي: Pooya

عضو عادی شناسه تصویری professor
    نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    root hint ی که شما میگی اینم یه مقاله راجع بهش بخونید اطلاعاتتون زیاد شه : http://www.computerperformance.co.uk...root_hints.htm

نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhsnrah نمایش پست ها
    موافقم
    جناب پروفسور، اگر درست متوجه شده باشم، شما میخواهید بدون اینکه DNS Server خود را جایی ثبت کنید، اقدام به سرویس دهی ثبت دامین کنید
    ولی این کار بدون ثبت اطلاعات شما در دیتابیس DNS Server های اصلی اینترنت و Root Hint ها امکان پذیر نیست
    تنها راهی که به نظرم میرسد این است که افراد برای دیدن www.test.com (به طور مثال) باید IP این DNS Server را به عنوان Primary DNS Server خود وارد کنند، در اینصورت میتوانند از طریق Valid IP سایت شما را ببینند
    اگر شما بتوانید مردم دنیا را راضی کنید که از DNS Server شما به عنوانPrimary DNS Server خود استفاده کنند دیگر نیازی به ثبت دامین نخواهید داشت
    موفق باشید
    شما اگه همین کارم بتونید با valid IP انجام بدید من قبولتون دارم !!!

نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    http://www.computerperformance.co.uk...s/DNS_name.htm

این مقاله رو بخونید مفید هستش

نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    با عرض پوزش از همه دوستان..باید خدمت جناب professor عرض کنم ,
    شیوه ادبی سوال پرسیدنتون در حد صفر و شایدم پایین تر هست....اگر می دونید چکار می خواهید انجام بدید و بهش اطمینان دارید , برید و انجام بدید و مردم و مسخره خودتون نکنید

---------
    ویرایش به درخواست

ویرایش توسط ahuray_mazdaa : 2007-11-30 در ساعت 07:57 AM

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    اینطور که من دستگیرم شده ، ایشون اشتباه متوجه شدن !

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    بازم صد رحمت به کسی که میاد میپرسه من میخوام شبکه یاد بگیرم لطفا راهنمایی کنید.

شما 10 خط در مورد dns بخونید همچین سوالی نمیکنید. با اینکه با دلیل توضیح دادم بازم قبول نمیکنید. از شما که آدم با سابقه ای هستید بعیده.

نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    با عرض پوزش از همه دوستان..باید خدمت جناب professor عرض کنم ,
    شیوه ادبی سوال پرسیدنتون در حد صفر و شایدم پایین تر هست....اگر می دونید چکار می خواهید انجام بدید و بهش اطمینان دارید , برید و انجام بدید و مردم و مسخره خودتون نکنید

---------
    ویرایش به درخواست

عزیزم من اگه میتونستم انجامش بدم دیگه نمیومدم اینجا از کسی سوال بپرسم بعدشم نمیدونم چی گفتم که به شما بر خورده !!!
    خود شما ببینید چطور جواب منو دادید ... با قرمز مشخص کردم.

نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    چیزی که به من بخورده اینه که هر کس جواب شما رو داده , شما اومدی یه جوری جوابش رو دادی انگار جوابش رو بلدی و اونو به مسخره گرفتی...به پاسخ هات وقتی webgard,aka و خود من جوابت رو نوشتیم نگاه کن

نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19

Icon13

نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    بازم صد رحمت به کسی که میاد میپرسه من میخوام شبکه یاد بگیرم لطفا راهنمایی کنید.

شما 10 خط در مورد dns بخونید همچین سوالی نمیکنید. با اینکه با دلیل توضیح دادم بازم قبول نمیکنید. از شما که آدم با سابقه ای هستید بعیده.
    کسی هم که از اطلاعات حالا زیاد یا کمی برخوردار هست در حد اطلاعاتش دیگران رو راهنمایی میکنه عزیزم.
    اگر کسی واقعاً نمیتونه انجام بده بگه نمیتونم یا اصلاً چیزی ننویسه خیلی بهتره!
    من از آقای M-r-r تشکر میکنم بخاطر اینکه حداقل نیم ساعت وقتشونو در اختیار من گذاشتن و با من همکاری کردن تو این بحث.

باز هم اگر کسی میتونه کمک و راهنمایی تو این قضیه بکنه البته اگر واقعاً 100% میدونه و تجربشو داره به این حقیر یاد بده.

عزیزان من شبکه رو به صورت عملی یاد گرفتم انقدر با خطا و ... مواجه شدم تا بالاخره تونستم گلیممو از آب بکشم بیرون البته کتابهای MCSE و ... رو هم خودم تنهایی تو خونه مینشستم مطالعه میکردم ... کلاس و ... هم تا به حال نرفتم کسی رو هم نداشتم تو این راه منو راهنمایی کنه خلاصه هر چی یاد گرفتم زحمت خودم بوده.
    برای همینم قبول نمیکنم کسی که رفته پول داده 2 تا کلاس دوره دیده بیاد برای من شبکه رو تشریح کنه که چی هست !!! حداقل من 9 ساله دارم با کامپیوتر ور میرم...به قول دوستان با ویندوز 3.1 و داس آب بندی شدیم اومدیم بالا...
    با تشکر از دوستان.

نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    چیزی که به من بخورده اینه که هر کس جواب شما رو داده , شما اومدی یه جوری جوابش رو دادی انگار جوابش رو بلدی و اونو به مسخره گرفتی...به پاسخ هات وقتی webgard,aka و خود من جوابت رو نوشتیم نگاه کن
    خوب عزیزم اگه من بخوام سریع حرف شما رو قبول کنم که سر از این قضیه در نمیارم
    انقدر باید کل کل کرد تا به یه نتیجه ای رسید...

نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    اینجا بجر آقای راستی 4 نفر دیگه به شما جواب دادن..اگر حرف دیگران رو قبول ندارید پس چرا سوال می پرسید؟...برای همین میگم مسخره کردی ما رو

بعدم به حرف هیچ کسم که گوش ندی...پیش خودت فکر کن برای چیزی که ملت دارند پول میدن پس یه چیزی هست و نمیشه مفتی استفاده کرد والا تا حالا 1 میلیون نفر دومین مجانی برای خودش ثبت کرده بودن

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    ببین آقای آب بندی شده
    وقتی یه پست میزنی همه میخونن. آدم با سواد تر من خیلیه. ولی چون من پیشنوک اومدم زودتر جواب دادم چیزی نگفتند.منم نه سواددارم نه قصد خودنمایی. اینایی رو که دیدی نوشتم چون واقعا لازم داشتی. اگر همینا رو که من نوشتم خونده بودی میفهمیدی چه سوال ابتدایی کردی. مطمئن باش از من و شما زرنگ تر n تا هست. میومدن مجانی دامین میگیرفتند. منم پست چرت و پرت زیاد زدم تاحالا. اما وقتی اشتباهمو فهمیدم دیگه چیزی نگفتم. وقتی چند نفر میگن نمیشه حتما نمیشه. میگی میشه برو کار کن. اگه از فروم میپرسی جوابت اینه.

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

dnsمفهوم

dnsتعریف

تعریف کردن root برای ip valid

ثبت dns جهانی

http://forum.persiannetworks.com/f73/t18725.html

DNS تعریف

ست کردن هح روی dns

217.218.127 .105

تعریف نام dns بر روی ip ثابت

تعریف ip valid در dns

آی پی ولید در iis

http://forum.persiannetworks.com/f73/t18725-4.html

ثبت دامین nic بر روی ipپبغام an attempt to resolve the DNS nameتنظیمات لازم برای ست کردن ip valid dnsنحوه تنظیم آی پی ولید روی دامیننحوه تنظیم چند ip valid بر روی یک سیستمip valid برای iisچگونگی پیدا کردن ip وdnsروی کامپیوترتنظیمات ip valid بر روی سیستمنحوه ست کردن IP static در نرم افزار pleskثبت dns برای ip validساخت dns برای ipروش کار dnsip valid dns آدرس

برچسب برای این موضوع