نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 1سپاس

موضوع: سوال در مورد حقوق فردی که مدرک مایکروسافت داره

عضو غیر فعال
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5

سوال در مورد حقوق فردی که مدرک مایکروسافت داره

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    جناب سامان در پیام خصوصی هم این سوال رو از من پرسیده بودند که بنده بیشتر صلاح دیدم موضوع بصورت عمومی پیگیری بشه تا خدای ناکرده اطلاعات ناقص بنده خدای ناکرده باعث سردرگمی و گمراهی نشه..
    نقل قول نوشته اصلی توسط new_boys333
    سلام آقای رسولی امیدوارم خودتان و خانواده محترمتان خوب باشید
    من از شما یک سوال داشتم من می خواستم برمmcse یاد بگیرم می خواستم از شما بپرسم ایا اگه برم یاد بگیرم بازار کار براش هست یا نه ؟ وقت خودمو تلف کنم یا نه
    خیلی علاقه به مسائل کامپیوتری دارم اما پولشم برام خیلی خیلی مهم هست

اینه که مزاحم شما شدم تا منو راهنمایی کنید
    با تشکر
    سامان
    پاسخی که خودم میدم :

متاسفانه در ایران چندان توجهی به این موضوعات نشده . ادارات، سازمانها و ارگان های دولتی، همگی بیشتر به مدارک تحصیلی/دانشگاهی که در داخل کشور و یا دانشگاه های رسمی خارجی اخذ شده باشند توجه و اهمیت دارند، نه مدارک تخصصی ای همچون MCSE و امثال اون؛
    تنها جایی که فقط یکی دو مرتبه شنیدم به افرادی دارای مدارک MCSE البته با داشتن حداقل مدرک تحصیلی کاردانی نرم افزار، احتیاج هست، یک آموزشگاه کامپیوتر در شیراز بود که قصد استخدام چند هنرآموز رو داشت .
    جای دیگه ای متاسفانه تو ایران، بصورت رسمی و البته اشتغال دولتی، من نه دیدم و نه شنیدم که مدارکی نظیر MCSE اهمیت داشته باشه .

اما راجع به کشور های خارجی،
    از دوستان شنیدم که دبی، ابوظبی و قطر (اکثرا امارات متحده و کشور های حوضه خلیج فارس) به اینچنین مدارکی ارج مینهند و براشون اهمیت داره که کارجو، دارای چنین سوابقی باشه .

سایر اطلاعات رو اجازه بدید دوستان در اختیارتون بزارند .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    لیسانس داشته باشی برات بهتره تا این مدارک..البته اگه بخوای شبکه کار کنی قاعدتا باید اینها رو بلد باشی
    ولی این مدارک هیچ ارزشی نداره تا وقتی اون قبلیا رو نداشته باشی....چون مثلا اگه بگی دیپلم دارم دیگه بهت فرصت اینکه خودتو نشون بدی نمیدن...البته استثنا همه جا هست

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    اگه دنبال کار و پولی یه مدرک کاردانی از دانشگاه آزاد قرقون آباد هم بگیری ارزشش بیشتر از ccie هست. اما اگه دنبال سوادی بازم mcse مدرکش به درد نمیخوره. چون به غیر از مراحل غیر قانونی مدرک testking هم حال داره میده به بچه ها. برو سواد mcse رو داشته باش. به قول یه استادمون mcse نگیر MCSE بگیر.

نام حقيقي: HAMID ATAEI

عضو غیر فعال شناسه تصویری ataei
    نوشته
    295
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    باید بگم کسی که دروس دانشگاهی ( با مدرک کاری ندارم ) را بلد باشه در یادگیری و درک مطالب این مدارک بهتر خواهد بود حتی می تونم بگم دروس دانشگاهی پیش نیاز برای این مطالب است البته برای کسی که می خواهد عمقی و خیلی خوب یاد بگیرد
    همین مدارک دانشگاهی خودمون ارزش خیلی بالایی دارد اگر اساتید خوب باشند و ..... و دانشجوها هم ...... باشند
    موفق باشید

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    من با نظر آقای عطائی مخالفم . چرا که نه تنها در راستای پرسش باز کننده موضوع نبود بلکه از لحاظ اعتقادی و فنی هم درست نیست، چرا که شما حتی 5 % اطلاعات کسی که واقعا" سواد MCSE ( نه مدرک) را داشته باشد در هیچ دانشگاه داخلی آموزش نخواهید گرفت! مطالب ابتدائی و اولیه که در دانشگاههای ما تدریس می شود در سطح Network+ هم نیست چه رسد به تخصصهای دیگر شبکه .
    دوست عزیز متاسفانه مبنای حقوق به آخرین مدرک تحصیلی شما باز خواهد گشت و با وجود داشتن گواهی نامه های تخصصی و دانش مربوطه تنها کمی در ارتقاء حقوقی خودتون کمک خواهید کرد.چیزی که در اکثر کشورهای پیشرفته و در این وادی معکوسش اجرامیشه ! بطوریکه مثلا کشوری مثل استرالیا از این طریق جذب مهاجر می کنه !

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    دانشگاههای ما فقط یه چیز خوبی دارند. اونم اینه که یه base بهت میدن. یعنی بعد از گرفتن مدرک لیسانس نرم افزار متوجه میشی کی هستی اینجا کجاست اون کیه... و تازه وقت مناسبیه برای اینکه رشته کامپیوتری خودتو انتخاب و توش درس بخونی و فعالیت کنی.

عضو غیر فعال
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    از همه دوستان ممنونم که پاسخ منو دادید
    با تشکر

عضو غیر فعال
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    اما من می دونم با داشتن مدرک دانشگاهی اونم تو دانشگاه های ایران سوادی بدست نمی یاد جز یک عده معدودی .
    ما شاءالله هم که در هر شهری این رشته وجود داره.

نوشته
    295
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    4
    قرار نیست در دانشگاهها چیزی یاد داده بشه قراره راهنمایی بشه تا دانشجو مطلب را یاد بگیره و تجربه کنه
    اسمش داشجو است نه دانش آموز
    در دانشگاههای ایران و دنیا کلا دروس و سر فصلها تقریبا یکی است تا اونجایی که من خبر دارم فقط بستگی به اساتید محترم دارد که این سر فصل را براساس چه کتب و چه متدهایی آموزش دهد و تا چه حدی از دانشجو کار بکشد
    البته قبو دارم که بیشتر اساتید بی سواد هستند بگفته خیلی ها
    در ضمن خیلی دوست داشتم دوست عزیزم آقای خسروی نوشته های من را خوب مطالعه می کردند من کاری با مدارک دانشگاهی ندارم بیشتر منظورم معلومات آنجاست
    بیشتر فارغ التحصیلان ضعیف هستند بخاطر دلایل زیاد ولی بیشتر باید خود دانشجو باید بخواد
    در کل در کشور عزیزمان مدارک دانشگاهی بیشتر ارزش دارد
    موفق باشید

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    مشکل دانشگاه های ما 2 چیزه :

1-هیچ کس علاقه به کاری که می کنه نداره..چه دانشجو و چه استاد
    استاد می تونه با حرفاش دانشجو رو علاقه مند کنه و این وقتی بوجود میاد که خود استاد از سر ناچاری سر کلاس حاظر نشده باشه
    2-اساتید قبول ندارن که خیلی چیزها رو نمی دونن وحتی داشتن دکترا هم آدم و کامل نمی کنه و دانشجو هم نمی خواد قبول کنه که همه چیز اونجا گفته نمی شه

اگر یه دانشجویی در یه زمینه خودشو نشون بده , تشویقش نمی کنن ,(اکثریت دانشگاها)
    جوری دانشجو رو بار میارن که فقط به فکر پاس کردن باشه و نه فهمیدن
    چون چند تا پروژه تو دانشگاه داشتم , مثلا سر صبحانه که بعدش استاده می خواست بره سر کلاس انگار می خواستن ببرنش دارش بزنن

ataei سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    آقای عطائی عزیز تصور می کنم خرده شما بر خود شما رواست ! دوست عزیز شما با مطلب نه چندان مرتبی که طرح کردید و احتمالا پاسخ در راستای مطلب غیر مرتب خودتون رو درست مطالعه نفرمودید !! بنده هم عرض کردم آموزش و تصور نمی کنم لفظ آموزش در هیچ کجای کهکشان، معنی و مفهوم مدرک را برساند! با فرضیه شما هنوز هم مخالفم ! چرا که هر رشته و هر دانشگاه و گرایش، بر مبنای اصول و سر فصل هائی بنا شده که حدود و مرزهای آن دانش را مشخص می کند.در مورد یکی بودن سر فصلها هم عرض شود که شما هیچ گرایشی در ایران پیدا نخواهید کرد بر اساس دانش شبکه و مشتقاتش بنا شده باشه، فقر تقسیم بندی تا به آنجائی است که مهندسی IT و نرم افزار در 75 % سر فصل ها مشترک هستند و بیشتر هم متمایل به نرم افزار ! پس برای درک بهتر کافیه سر فصلها در دروس دانشگاهی و دوره های تخصصی شبکه و امنیت اطلاعات را مرور و مقایسه کنید. اما در مورد اینکه مبادی دانشگاهی صرفا" جهت راه اندازی مخیله و به اصطلاح روغن کاری این چرخ طیار دیده شود آن نیز سخنی و عقیده ای است!

نوشته
    295
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    4
    ببخشید
    هدف خورده گیری نبود !!!!!!!!
    از برخی نظرات متعجبم
    موفق باشید

کلمات کلیدی در جستجوها:

مدارک مایکروسافت

http://forum.persiannetworks.com/f73/t18538.html

مدرك مايكروسافت

حقوق mcse

network حقوق

ارزش مدرک مایکروسافت

ارزش مدارک مایکروسافت

مدرك مدرس مايكروسافت

حقوق فردی

آخرين مدرك تحضيلي غرقيمدرک مایکروسافت در کاناداارزش مدارک سیسکومدرک ماکروسافتمدرک مایکروسافت شیرازحقوق مدرک مایکروسافتمدارک شبکه مایکروسافتمدارک شبکهمدرک مایکروسافت در ایرانآخرین مدرک در مایکروسافتمعادل مدرک mcseمدارک سیسکو یا دانشگاهشبکه مدارک پولمایکروسافت مدرکمایکروسافت استرالیامدرک مایکروسافت امتیاز داره

برچسب برای این موضوع