نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12

موضوع: سیاست غلط و نارضایتی کاربران از تکنولوژی ADSL

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78

سیاست غلط و نارضایتی کاربران از تکنولوژی ADSL

دوستان گرامی مستحضر هستید که چند صباحی هستش که پیشروی زیر ساخت و استفاده از تکنولوژی ADSL روی ریل افتاده و داره لاکپشتی به جلو میره و در مراکز استان ها و برخی شهرستان ها کاربران رو تحت پوشش میده حالا بماند چند درصد مرکز خودش رو پوشش داده یا میده و یا خواهد داد . بحثی که بنده می خوام اینجا عنوان کنم مربوط به سیاست های اقتصادی همکاران isp دار هستش و شرکت های بزرگ تر و غیره . از باب همکاری این بحث رو ادامه می دم که همکاران ما اومدن این سرویس رو با هزار زحمت راه اندازی می کنن و ... ولی روی قیمت و تقسیم باند متاسفانه تمام کاسه کوزه ها رو سر یوزر ها خرد می کنن . بنده اون جوری که در انجمن ها دیدم و جاهایی که حضوری دیده بودم اکثر کاربران این شرکت ها که سرویس ADSL میدن ناراضی هستند که شرکت اون چیزی رو که در قرار داد داره اصلا اینها ندیدن . مثالی می زنم یک شرکتی اومده در لیست قیمت گذاشته 128/64 خوب این یعنی کف 64 تا سقف 128 یعنی یک کاربر که میاد این سرویس رو انتخاب می کنه حداقل 64 یا همون 8kb رو باید ترانسفر دانلود بهش بده یعنی این اقای isp دار در این گروه 2 نفر باید بندازه که نفری 64 رو داشته باشن و اگر یکی نخواست اون یکی خواست 128 بره به سمتش ولی جالب هستش که کسی میاد این سرویس رو انتخاب می کنه ترانسفر دانلود بهش میده 4 و 5 وبعضی مواقع میره بالا حالا بعضی وقت هم 2 . ایا این حرام خواری نیست ایا این کلاهبرداری نیست ؟ حالا گذشته از مسایل حقوقی این همکاران نمی دونم کاربر رو چی فرض می کنن نادان یا نا بلد یا القاب دیگری که نمیشه نام برد . واقعا این همکاران با این سیاست های غلط بازاری که سایر همکاران در اینده ایجاد خواهند کرد رو دارن خراب می کنن چون وقتی یک یوزری استفاده کنی از سرویس ADSL و این بلا سرش بیاد دیگه بقیه رو خودتون برید فکر کنید ...
    امیدوارم دوستان در این زمینه بحث خوبی رو ادامه بدن ....

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط wazet : 2007-05-19 در ساعت 02:52 PM

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به شما دوست خوبم

البته حرفی که شما می زنید کاملاً درست هست و حق 100% به جانب شماست من هم قبول دارم . من در شرکت خودم مشترکینی دارم که می خواهند اینترنت پرسرعت داشته باشند از طریق وایرلس . برای اینکه حقوق همشهریام کاملاً رعایت بشه و خدای نکرده از ما ناراضی نباشند فرم قردادی براشون تهیه کردم و از 30KBPS تا 128KBPS و در اختیار خودشون قرار می دهم و ازشون می خوام بنابه شرایطی که می خواهند داشته باشند سرویس و تعرفه پرداختی رو خودشون انتخاب کنند .

خوب دیگر شرکت ها هم می تونن خودشون برای رضایت مشتری از این قبل کارها انجام بشه نه بیان وعده های جذاب بدن و بعد یه 128 رو بین 5 کاربر شیر کنند .

ولی متاسفانه بعضی مواقع سیاست های غلط بخش دولتی و فشار هایی که به پیکره شرکت های خصوصی وارد می کنند باعث بروز اینگونه رفتار ها میشه

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    بعضی جاها به حسام بیگ گفتن برو جلو بوق بزن

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز اولا 128/64 به معنی حد اقل 64 نیست بلکه دریافت تا 128 و ارسال تا 64 هست
    شیر ادسل اکسر شرکتها یک به ده هست و باز دز این حالت شرکت ها سر به سر میان مگر پهنای باند خیلی بالا مثل پارس انلاین داشته باشن یا ادسل رو بیشتر به خاطر جوریت خدمات عرضه کنن مثل شرگت فناوا
    که از سرویس این دو شرکت راضی تر هستم
    تو مراکز استانها اکثر بقیه شرکتها یک لینک 2 مگا خریدن و بین یوزر ها شیر کردن
    روز های اول که یادتونه چه سرعتی داشتن ولی حالا که یوزر زیاد شده سرعت ها اومده پایین

اگه دیتا قیمت ها رو اساسی پایین نکشه اکثر این شرکت ها ورشکست می شوند و حد اقل دوره خطوط بدون محدودیت دانلود به سر میرسه

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    بنده دریافت رو مثال زدم کاری به ارسال ندارم . در مورد قیمت ها بنده هم از طریق مخابرات تهیه می کنم و کسانی دیگر مثل من که پهنا می گیرن از مخابرات. بحث من روی سیاست حساب و کتاب هستش خوب من که گرون می گیریم یا ارزون می گیریم باید درصد بکشم روش و بفروشم این یک اصل در بازار ولی نه اینکه بیام بگم اقا سرویس اشتراکی 64 تا 128 فلان قدر بعد بیام 5 نفر بندازم توش توی عالم خودم هم بگم اینا که دانلودی نیستن می شینن چت می کنن بسه براشون . متاسفانه الان من و امثال بنده که داریم دنبال ADSL می دوییم باید چوب ندانم کاری های همکارای قبلی رو بخوریم . بله دوست من اقای پورهاشمی بنده هم لیست قیمت رو پیوست زدم به قرار داد و سرویس وایرلس دادم به مشتری ها م مشتری انتخاب کرده داره پول میده بنده هم حقش رو میدم این یک وجدان کاری هستش .

ویرایش توسط wazet : 2007-05-19 در ساعت 04:37 PM

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    دوستان گرامی

اگه از مخابرات پهنای باند میگیرند وبه یوزر بصورت ای دی اس ال میدن فقط با مقایسه قیمت میشه فهمید که پهنای باند شیر شده باید باشه والا حد اقل اگه 64 به یوزر بدی و با قیمت مخابرات مقایسه کنی فقط درصورتی ممکنه که ضرر بدی

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    البته اینها سیاستشون اینه که مثلا یک به 16 یا 20 تقسیم می کنند اما نمیان یه 128 رو به 16 نفر بدن مثلا هم 16 هم 128 رو ضرب در 20 میکنن اینجوری چون تعداد یوزر بالا میره خیلی راحت با هم share میشن. چون همه یوزر ها که با هم نمیشینن پشت کامپیوتر. مشکل شرکتهایی که adsl میدن اینه که تند تند قیمت همدیگرو میشکنن. که البته توی dialup هم هست که این مال بیسوادی و نداشتن فهم کاریه کاریشم نمیشه کرد. ارزون فروشی هم جرم نیست.

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    آخه 128 چیه که رو 20 نفر هم شیر بشه؟!
    مشکل قیمت مخابراته وقتی 64 رو قیمت زده 180000تومن یه شرکت ای دی اس ال 64 رو میده 20 تومن حداقل رو 10 نفر باید شیرش کنه تا سر به سر بشه
    من تو isp فقط پهنای باند ددیکت میفروختم اونم هم قیمت مخابرات

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    دوست عزیز . شما در باره ADSL استباه دارید. در تمام دنیا سرویس ها ADSL با پهنای باندهای اشتراکی استفاده میشه. مثل در سنگاپور ضریب اشتراکی پهنای باند 1 به 40 هست ولی روی STM4 متاسفانه در ایران هزینه ها بالاست و پهنای باند کمتره و البته ضریب 1 به 8 و ماکزیمم 1 به 10 هستش. حداقل پهنای باند هم برای مراکز 2 مگابیت هست که نسبت به جاهای دیگه دنیا خیلی کمه. ولی باید تحمل کرد. یه هویی که نمیشه مالزی یا سنگاپور شد. در ضمن تا حالا ندیدیم کسی 128 ببره به DSLAM وصل کنه.

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    بنده تا حدودی حرف جناب اریاگوهر رو قبول دارم . مشکل ما نبود پهنای باند هستش به نظر بنده بهترین مدل حسابگری سرویس ADSL همون اعمال محدودیت بر روی حجم هستش و این در حالتی جوابگو میشه که پهنا داشته باشیم . اگر یک isp بیاد 2 مگابیت پهنا بگیره و کلهم بزاره روی سرویس ADSL و بیاد روی حجم کنترل داشته باشه هم به نفع فروشنده میشه هم خریدار . به نفع فروشنده میشه از اون جهت که قدرت مانور دهیش زیاد میشه و می تونه پهنا رو به مقادیر متنوعی تقسیم کنه و مشتری هم راضی میشه چون پهنای زیاد که بهش میدی حریص میشه و همش می خواد دیتا بگیره از اون ور هم که روی حجم کنترل داریم مشتری میاد حجمش رو فرضا توی همون 15 روز اول تموم می کنه پس دوباره کشیده میشه به سمت فروشنده که به نفع فروشنده میشه دوباره .

ویرایش توسط wazet : 2007-05-20 در ساعت 12:46 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    این ادسل با این وضعیت موندنی نیست
    ببینین من کی این حرف رو زدم ها

خواننده
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    دزدی تو کشور ازاده دوستان فقط نباید ازطبقه ضعبف باشی دران صورت مچ دست را فطع می کنند من از داتک
    256 خریدم هیچ وقت این سرعت را نداده چون از طبقه ضغیف نبست

کلمات کلیدی در جستجوها:

لیست تعرفه ادسل

تکنولوژی dial up

تکنولوژی adsl

دزدی پهنای باند اشتراکی adsl

همه چيز در بارهadsl

مقایسه سرعت اینترنت ددیکت با شیر

نارضایتی سرویس ADSL

برچسب برای این موضوع