صفحه 4 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 از مجموع 84

موضوع: اخبار از ارزان شدن پهنای باند

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    فکر کنم سازمان تنظیم نمره اول را بیاورد

عضو عادی
    نوشته
    151
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7
    مهندس مخابرات شهر ما ميگه براي برداشتن كد در داخل استانها نياز به قطعات و سخت افزارهاي خاص گراني است كه مخابرات بايد آنها را بخرد
    بچه فكر نميكنيد ما (isp ها) قرباني معامله مخابرات با يك شركت آقازاده اي شده ايم چه بهانه اي براي خريد اين همه سخت افزار بهتر از اين ؟

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    نه اینطور نیست
    احتیاج به سخت افزار نیست
    این کار صرفا نرم افزاریست

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به دوستان و همکارن خوبم

باز خوبه و خوشحا ل شدم که در این تاپیک دوستان و همکاران ISP دار به صورت جدی شرکت دارند و درد دلهاشان را بیان می کنند باعث شد که اندکی از اندوه من کاسته شود .

دوست من بله من در جریان نامه و شکایت متقارن ISP های اهواز و دزفول به خاطر ارائه خدمات مشترکین ضعیف که نه بد باید گفت خدمات فضاحت بار اداره دیتای خوزستان بوده . دوست من من تنها کسی هستم در استان که فکر کنم به از طرف یکی از کارمندان اداره دیتا مورد فحاشی قرار گرفتم و تنها به خاطر حرف پدرم از شکایت و کتک کاری منصرف شدم . این کارمندان دیتا وقاحت و بی شعوری را به حدی رساندن که به سادگی مانند یک فرد مجرم با ما برخورد می کنند .

متاسفانه اگر بجای تلفنی که در دستم بود رودر رو مورد توهین قرار گرفتم الان باید با کمپوت به دیدنم در زندان می آمدید .

اتحادیه هم که هیچ کاری نمی تواند بکند به غیر از حرف یا مفت در مورد تجمیع باند وید که به نظر من حرفی بس بیهوده است زیرا مخابرات تن به همچین کاری نمی دهد . پس اتحادیه هم بی سبب و به درد نخور است . به نظر من با هماهنگی های دوستان در تهران و یا کرج باید همایشی برگزار شود و از تمامی ISP ها درخواست شود که شرکت کنند و یا دعوت نامه رسمی ارسال شود و در این همایش استراتژی مقابله به مثل با اداره دیتاو همچنین سازمان تنظیم مقررات پیریزی شود .

یکی از این راه کارها به نظر من در یک اقدام هماهنگ فیلتر کردن تمامی سایت های دولتی و نیمه دولتی از طرف ISP ها در سراسر کشور است . در ایران 1200 ISP کار انتقال و فرابری داده ها را در اینترنت به عهده دارند و این اقدام می تواند بزرگترین ضربه به ساختار اداره دیتا باشد

لطفاً به نظر من انتقاد و یا پیشنهاد کنید .

عضو غیر فعال
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    من عقیده ام ایجاد یک تومار اینترنتی و پخش او ن در اینترنت هستش متنش در این فوروم اماده میکنیم و سپس توسط دوستان لینک میدیم تا اینجا امضا کنند خدای نکرده این فوروم متشکل از نخبگان اینترنتی ایران هستش ما اگر نتونیم حقمون رو بگیریم چه برسد به مردم عادی
    امام علی فرموده: حق گرفتنی است نه دادنی
    پس برای احقاق حقوق حقه خودمونم برای سرافرازی وطنمون و برای گسترش این فناوری عجله کنید مطمئنا جواب میگیریم
    نظر من در وحله اول مهم نمودن این تایپیک ایجاد یک تایپیک جدید هستش و مطمئنا موفق میشیم
    دوستان

عضو عادی
    نوشته
    151
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7
    من با نظر اين دوستمون موافقم بشرط آنكه همه مسائل مطرح بشه مثل حذف تخفيف و حذف كد بين شهري و ...
    لطفا يكي آماده كردن متن را به عهده بگيره

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به دوستان

تهیه طومار به هیچ وجه من الوجوه از طرف مخابرات قابل قبول و تاثیر گذار نخواهد بود همانطور که در طرح حذف سرعت ADSL به نظر من باید طح دارای قدرت اجرایی بوده و تمامی ISP ها با میل و رغبت و تمایل آن را انجام دهند تا این عمل یکدست به مخابرات قدرت عمل شرکت های ISP را نشان دهد . من با بحث علمی در مورد اعمال فیلترینگ اختصاصی موافق تر هستم پیش نویس و طومار برای مخابرات معنایی ندارد .

عضو عادی
    نوشته
    103
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    59
    تازه دیروز قبض دیتای من اومد . نامردا تخفیف رو هم برداشتن ...

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    از فکر طومار در بیائید این یک سیاست کلی است و با طومار و درخواست و تظاهرات درست نمیشه

اما از جانب مخابرات نگاه کنید >>>>>> چرا درآمد آی اس پی های کوچک را در یک جا جمع نکنم تا سیاستگذاری را آسونتر کنم ؟؟؟

ضمنا توجه شما را به مصاحبه رییس جمهور قبل از انتخابات جلب میکنم که وقتی نظرشون را در مورد اینترنت پرسیدند درجواب فرمودند : مقدار زیادی از قبض تلفن ما مربوط به استفاده از اینترنت میشه

بنابر این ممکنه به فکر کم کردن هزینه تلفن مردم باشند

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    اووووووووووووه عجب قبضی! چرا 400.000 تومن زیاد شده؟
    الحمدالله ما دیگه تو کار ISP نیستیم :P

نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us

. دوست من من تنها کسی هستم در استان که فکر کنم به از طرف یکی از کارمندان اداره دیتا مورد فحاشی قرار گرفتم و تنها به خاطر حرف پدرم از شکایت و کتک کاری منصرف شدم . این کارمندان دیتا وقاحت و بی شعوری را به حدی رساندن که به سادگی مانند یک فرد مجرم با ما برخورد می کنند .

.
    اول اسم این کارمند مهندس پ...د نبود؟ که الانم دیگه خودش ISP داره و از مخابرات اومده بیرون ؟

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us
    با سلام به دوستان و همکارن خوبم

باز خوبه و خوشحا ل شدم که در این تاپیک دوستان و همکاران ISP دار به صورت جدی شرکت دارند و درد دلهاشان را بیان می کنند باعث شد که اندکی از اندوه من کاسته شود .

دوست من بله من در جریان نامه و شکایت متقارن ISP های اهواز و دزفول به خاطر ارائه خدمات مشترکین ضعیف که نه بد باید گفت خدمات فضاحت بار اداره دیتای خوزستان بوده . دوست من من تنها کسی هستم در استان که فکر کنم به از طرف یکی از کارمندان اداره دیتا مورد فحاشی قرار گرفتم و تنها به خاطر حرف پدرم از شکایت و کتک کاری منصرف شدم . این کارمندان دیتا وقاحت و بی شعوری را به حدی رساندن که به سادگی مانند یک فرد مجرم با ما برخورد می کنند .

متاسفانه اگر بجای تلفنی که در دستم بود رودر رو مورد توهین قرار گرفتم الان باید با کمپوت به دیدنم در زندان می آمدید .

اتحادیه هم که هیچ کاری نمی تواند بکند به غیر از حرف یا مفت در مورد تجمیع باند وید که به نظر من حرفی بس بیهوده است زیرا مخابرات تن به همچین کاری نمی دهد . پس اتحادیه هم بی سبب و به درد نخور است . به نظر من با هماهنگی های دوستان در تهران و یا کرج باید همایشی برگزار شود و از تمامی ISP ها درخواست شود که شرکت کنند و یا دعوت نامه رسمی ارسال شود و در این همایش استراتژی مقابله به مثل با اداره دیتاو همچنین سازمان تنظیم مقررات پیریزی شود .

یکی از این راه کارها به نظر من در یک اقدام هماهنگ فیلتر کردن تمامی سایت های دولتی و نیمه دولتی از طرف ISP ها در سراسر کشور است . در ایران 1200 ISP کار انتقال و فرابری داده ها را در اینترنت به عهده دارند و این اقدام می تواند بزرگترین ضربه به ساختار اداره دیتا باشد

لطفاً به نظر من انتقاد و یا پیشنهاد کنید .
    شاید؟ با شما اینطوری بودن ولی با من یه جور دیگه به خاطر شکایتی که از اداره دیتا به تهران به سازمان تنظیم مقررات کردم سه ماه منو علکی الاف کردن به هزار یک بهانه

نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_b20
    شاید؟ با شما اینطوری بودن ولی با من یه جور دیگه به خاطر شکایتی که از اداره دیتا به تهران به سازمان تنظیم مقررات کردم سه ماه منو علکی الاف کردن به هزار یک بهانه
    بالاخره خودتونو معرفی نکردید

نام حقيقي: داور پیرعلیلو

خواننده
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3
    فکر می کنم بشه با استخدام یک حقوقدان(به جای اتحادیه و ... ) تمام حقوق تضییع شده توسط هرکس را گرفت

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    نقل قول نوشته اصلی توسط DaNi_84
    بالاخره خودتونو معرفی نکردید

سلام اقای احمدی زاده شما منو خیلی خوب میشناسید
    خیلی با شما کار کردم و مزاحم شما شدم