صفحه 2 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 84

موضوع: اخبار از ارزان شدن پهنای باند

نام حقيقي: Cisco

عضو عادی شناسه تصویری ccna
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    12
    na takhfif nemidan manam deta esf bodam
    ehtemalan isp ha hame BW az icpha begiran

RTC
    RTC آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    159
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    امروز قبض ديتاي ما هم اومد حتي ماليات رو هم افزايش دادن.
    البته ما رفتيم سراغ يه ICP كه قيمتهاش بهتر از مخابراته.
    ضمنا به ما اعلام كردن مجوز هم بايد از اول بگيرين.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    تو قبضهای قبلی نوشته بودن که تخفیف برداشته میشود .
    الان معلوم نیست میخوان ازرونش کنن یا گرون ؟؟؟؟؟؟!!!!!!

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به همه دوستان

در این مورد باید به دو نکته اشاره کرد

نکته اول : تخفیف که به صورت کلی حذف شده است و این با اطلاعیه قبلی توسط مخابرات صورت گرفته است و تا الان هم بر اساس شنیده های معتبری که من دارم خبر از تخفیف نیست در سازمان تنظیم مقررات صحبت هایی شده است ولی نتیجه ای حاصل نشده است .

نکته دوم : تمامی دوستانی که در سال گذشته برای دریافت مجوز از طریق سازمان تنظیم اقدام نکده بودند باید امسال طبق شرایط جدید مجوز خود را از این سازمان با شرایط بسیار سخت دریافت کنند و موسساتی که مانند ما سال گذشته از این سازمان اقدام به اخذ مجوز کردند باید تغییرات استبدادی جدید را با متانت بپذیرند و صدا شون هم در نیاد .

دور هم خوش میگذره ورشکستگی با سلامتی

عضو غیر فعال
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    این جوری که من خبر دارم اینا خودشونم نمی ذونن دارن چه غلطی می کنن

خواننده
    نوشته
    69
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    آقای میثم در مورد "تغییرات استبدادی جدید " توضیح بیشتر میدی ؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بعلت استانی شدن کدها تخفیف باید حذف میشد چاره ای هم نبود اونوقت ISP های بزرگ هم دستگاهها رو میبردن جایی که 40 درصد تخفیف داشت .
    در مورد تخفیف هم از طرف شرکت فخیمه مخابرات خبری نیست فقط انجمن ISP داران میخاد یه کارهایی به حال خرده پا ها بکنه .

عضو غیر فعال
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    کلا سیاست جدید مخابرات حذ فispهای کوچک بدیل شرایط سخت نظارت و پروبال دادن به شرکت های عظیم هست بدلایل زیر
    1:این شرکتها خیلی راحت بامخابرات کنار میاند و معمولا از نظر شرایط مالی مستحکم هستند
    2:دامنه نظارت سازمان گسترش پیدا میکنه .
    3:اینترنت ملی تر میشه و ....راهتتر میشه کنترلش کرد

عضو غیر فعال
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    چاره ای هم نبود اونوقت ISP های بزرگ هم دستگاهها رو میبردن جایی که 40 درصد تخفیف داشت
    همون زمان هم که تخفیف رو مد کردند مخابرات مخالف بود اما نمی تونست حرفی بزنه الان دیگه دور بچه های خودشونه هر کاری می خواستند کردند

نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به همه دوستان

متاسفانه اطلاعاتی که بنده کم و بیش از درون مخابرات دارم خبر خوشایندی در آن یافت نمی شود .

یکی از دلایل برخورد های چند گانه مخابرات با شرکت های ISP وجود تعداد زیادی از همکاران مخابراتی خودشان در گروه شرکت های ISP است که بعضاً دارای پست های جذابی هم در شرکت مخابرات هستند . و این خود هم باعث ضرر و هم باعث منفعت ایشان شده است .

یکی از راه حل هایی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی ( رگولاتری ) برای این مشکل بیان کرده است تشکیل کنسرسیوم در دریافت پهنای باند است . و این به منزله این است که ISP های درون یک شهر در غالب یک شرکت جمع شوند و پهنای باند خود را به صورت کلان خرید کنند . ( مثال در یک شهر 3 ISP وجود دارند که مجموع پهنای باندشان 1MG است . به صورت جزئی خرید کلاً مبلغ 2200000 تومان باید ماهانه پرداخت کنند ولی در غالب کنسرسیوم 1800000 تومان که این کاهش مبلغ می تواند گامی به جلو باشد ) البته این راه حل سازمان است و خدا میداند که بعداً چه بامبولی سوار کنند .

ما سال گذاشته مجوز دیتا داشتیم که به پایان زمان اعتبارش رسید . اداره دیتا اعلام کرد که باید به سازمان مراجعه کنیم و برای اینکه شرایط سازمان را دارا باشیم مجبور به تغییرات کلی و جزئی در ساختار اساس نامه ای شرکت شدیم . بعد از کلی دردسر در طی یک دوره 40 روزه موفق به اخذ شدیم الان دیگر این مشکلات نیستند و من برای آنهایی که امسال می خواهد به جمع سازمان بپیوندند متاسفم . امسال هم باید دست کم 2 تا 4 میلیون تومان به عنوان حسن انجام کار SLA به حساب این انجمن در غالب ضمانت نامه بانکی ارائه کنیم و همچنین مبلغ 50 تا 200 هزار تومان هم به عنوان پول یا مفت به حساب این سازمان در جهت تمدید اعتبار نامه واریز کنیم .

البته شرایط جدید به نظر من در انتها به تغییر در ماهیت ISP ها و تشکیل نهاد های دیگر ختم می شود البته من در تشکیل شرکت هایی در غالب کنسرسیوم موافق هستم زیرا شرکت های کوچک که توان مالی با قابلیت بالانس بالا را ندارند وقتی در غالب یک کنسرسیوم قرار بگیرند دیگر در معرض طوفان های مخابراتی نیستند و می توانند شرایط را با تاخیر و با هزینه کمتر به جان بخرند . البته تشکیل کنسرسیوم های موفق در نهایت به ادغام این کنسرسیوم ها و ایجاد غول های اینترنتی می انجامد که در سال های 1990 تا 2000 در اروپا و امریکا با موفقیت از سیطره شرکت های مخابراتی خارج شدند و دارای قدرت مالی در حد خرید شرکتهای مخابراتی شدند به صورتی که اکنون سیستم های تلویزیون کابلی در اختیار این کنسرسیوم ها هست و دارای کانالها مجزای مخابراتی هستند .

البته در ایران این مقوله در 500 یا 600 سال آینده محتمل است زیرا سازمان تنظیم به محض ایجاد کنسرسیوم احتمالاً می گوید کنسرسیوم حرام است و شرکت های جمیع این کنسرسیوم مخل آرامش مردم هستند .

ورشکستگی را دور هم جشن می گیریم

ویرایش توسط meysam22us : 2007-04-13 در ساعت 10:58 AM

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    موافق نیستم
    خیلی دید شما بد بینانه است.
    درسته که تغییرات زیادی انجام شده ولی برای اجرای کامل زمان زیادی میبره
    و هنوز اجرا نشده مصوبه دیگری میاد جاش.

نظر من اینه که زیاد به اخبار توجه نکنید.

بگذارید جو آرام و خالی از استرس باشد.

عضو غیر فعال
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط brellian
    موافق نیستم
    خیلی دید شما بد بینانه است.
    درسته که تغییرات زیادی انجام شده ولی برای اجرای کامل زمان زیادی میبره
    و هنوز اجرا نشده مصوبه دیگری میاد جاش.

نظر من اینه که زیاد به اخبار توجه نکنید.

بگذارید جو آرام و خالی از استرس باشد.
    دوست عزیز قانون بد بهتر از بی قانونی هستش
    در حال حاضر یک قانون واحد ناظر بر عملکرد مخابرات نیستش
    هر جور بازی که میخواند در میارند در عرصه اطلاع رسانی و مخابرات سیاستهای کلی باید کاملا شفاف و استوار باشه حتی تعغییر استرازی در مدت 5 سال هم درست نیست چه برسه به سالیانه تعغیر و تحول
    هر 6 ماه یک قانون میاد یک روز قرار بود icpها وارد بازار نشند اما حالا icpها هم میتونند به مصرف کننده نهایی سرویس بدند دوست عزیز لطفا مصوبات کمسیون ارتباطات سازمانتنظیم مقررات رادیویی رو بخونید هر هفته یک چیز میاد بیرون ادم میمونه دم خروس رو باور کنه یا قسم حضرت عباس رو
    هنوز رو قبلی برنامه ریزی نکردی بامبول جدید در میارند ما یک سرمایه گذاری 20 میلیونی میخوایم بکنیم توش موندییم اینقدر اینها شل کن سفت کن دراوردند
    تازه میگند چرا کشورها نمیاند سرمایه گذاری نمیکنند اخه تو کشوری مثل ایران ادم سرمایه گذاری میکنه
    تنها چیزی که مهم نیست مردمند برادر
    شما هنوز سرشاخ با سازمان نشدی طرف نمیدونه اینترنت چی هست شده مسئول دیتا
    گفتم اسم 2تا مرورگر رو بگو به من گفت ویندوز 98-داس

نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام

حق کاملاً با حامد است کسانی مثل ما و همکاران ما که دست کم مبلغ سرمایه گذاری آنها بالای 30000000 میلیون تومان بوده و هست و برنامه های جدید نیز در دست اقدام دارند یعنی تمام زندگی خودشان را بر سر این کار گذاشته اند و بدترین قسمت این تراژدی افرادی هستند که به عنوان کارمند و کارگر و یا هر جور حقوق بگیر دیگر در این موسسات برای ما و همکاران ما کار می کنند دولت متاسفانه به نظر من قصد ترور بخش IT را دارد و برای من و دیگر همکارانم اهمیت اشتغال برای خودمان نیست ما به سادگی در سازمان های دولتی یا نیمه دولتی جذب می شویم . بیچاره آنهایی که برای ما کار می کنند .

با این رفتار های نا مناسب دولت بخصوص فناوری اطلاعات حتی صدای اعتراض شرکت های PAP هم در آمده آنها دیگر با هزینه های میلیاردی روبرو هستند و فروش میلیونی و کارمندان بالای 100 تا 1000 نفر که همه حقوق خودشان را سر ماه طلب می کنند .

حدث من در باره این سازمان تنظیم این است که نه تنها قصد خارج کردن شرکت های کوچک را از بازار ارائه خدمات دارد بلکه قصد خروج ISDP ها را نیز دارد و می خواهد تمام سود و بازار این بخش توسط دولت مصادره شود و با این کار ما هم تبدیل به عربستان دیگر می شویم که تنها 1400 سایت مجاز دارند و باقی سایت ها غیر مجاز هستند .

دوست من جناب brellian شما احتمالاً زیاد خوشبین هستید ولی من نه من با سال گذشته 4 مجوز مختلف دارم اول دیتا خوزستان - دوم صدا و سیما - سوم دیتای کل کشور - چهارم سازمان تنظیم مقررات - امسال خدا می داند احتمالاً نهاد ریاست جمهوری و یا کمرکات و یا اداره مبارزه با مواد مخدر .

به خدا دیگر از شدت نگرانی شب ها در خواب نیز خواب بخشنامه و مقررات جدید را می بینم

عضو عادی شناسه تصویری TC1000
    نوشته
    170
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    با سلام
    انشاء اله به یاری خدا باید دنبال کار دیگری باشیم
    امنیت کاری یک میوه فروش رورگرد از یک ISP که در شهرستان هست خیلی بهتره.
    با 6-7 سال سابقه در این بث اینترنت و ISP باید بگم متاسفانه دیگه باید این کار رو ترک کنم و برم سراغ همون برنامه نویسی خودمون ، سگش شرفیت داره به این کار اینترنت.
    خداوند این دولت رو به راه راست هدایت کنه - همه چیز شده انحصاری
    متاسفم برای خودم نه کسی دیگه

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    آقای میثم اسم شرکت شما چیه؟
    اهواز هستید؟