صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 23

موضوع: نور اباد ممسنی (توابع شیراز )

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136

Icon12 نور اباد ممسنی (توابع شیراز )

با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده یک مشکل برام پیش اومده و اگر بین دوستان کسی است که بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    5 ماه پیش با یک شرکت از تهران برای نصب isp قرار داد بستم که برام isp رو نصب کنن وقتی به مخابرات رفتم و برای تقاضای e1 یک لینک pri تقاضا کردم و موافقت شد و به من واگذار کردن شرکت تهرانی برای نصب که اومد (من اهواز هستم ) بعد از کلی ور رفتن با سیستم گفت که تعریف pri مخابرات مشکل داره و باید درست تعریف بشه اقا من هم زنگ زدم به مسئول واگذاری e1 و بهشون جریان گفتم حالا بیا و درستش کن بچه های مخابرات میگن اکسس سرور من مشکل داره و شرکت تهرانی میگه نه مشکل از مخابرات است من موندم بین این دو و هیچ کدوم حاضر به قبول کردن اشکال از خودشون رو نمیکنن. جالب وقتی لینک pri رو به cast تبدیل کردیم و گانفیگ اکسس سرور رو تغییر دادن خیلی راحت جواب داد حالا بازم مشکل اینجاست که مخابرات میگه اگه مشکا از ماست چرا castجواب داد و شرکت تهرانی میگه اگه مشکل از سخت افزار ماست چرا با cast جواب میده .حالا شما خودتون جای من بذارید ببینم چکار میکنید .
    رفتم مخابرات استان یه شکایت تنظیم کردم و داد برای پیگیری .اقا بعد یه هفته فرستادن دنبال ما رفتم مخابرات ببین چی میشه .بعد کلی بحث با مسئولان مخابرات قبول به تست سخت افزار من در جای که e1 pri داره و از سیستم oax استفاده میکنه کردن . حالا کجا نوراباد ممسنی از توابع شیراز .
    من دنبال کسی هستم که ساکن اونجا باشه که ببینم کدام شرکت برای اونا isp رو نصب کردن که یکی سری راهنمایی به من بده برای گانفیگ اکسس خودم چون طوری که بچه های مخابرات میگفتن باید روی سیستم oax یک سری تنظیمات خواص باید اعلام بشه ولی شرکتی که بامن قرار داد داشت گفته اصلا همچین چیزی نیست و بار اول که نیست isp نصب میکنیم همجای ایران تعاریف لینک pri یکی است و اصلا با هم فرق نمیکنن
    حالا بین شما دوستان محترم کسی است که در نور اباد ممسنی اشنای یا ساکن اونجا باشه به من کمک کنه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    شما چرا کارو به شرکت از تهران دادید که دردسر داشته باشه؟

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    من شیراز و اطراف شیراز کار کردم ولی نه تورآباد....شرکتم درست میگه چون کانفیگی که من اونجاها کردم با کانفیگ بقسه بچه ها یکی هست مشکلی هم نداشتم

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    منم توی چند تا از شهرستانای شیراز pri رو config کردم اما مشکلی نداشته. بعضی از این مخابراتیا یا بیسوادن یا تنبل. من بیچاره 3 هفته خودمو کشتم برای یه ارتباط ptp. مخابرات میگفت کانفیگ من مشکلی نداره برو router هاتو چک کن. بعد از 3 هفته وقتی باهاشون بد صحبت کردم درستش کردن.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    امان از دست اين مخابرات
    كسي نيست كه دل خوشي داشته باشه از دستش

عضو عادی
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    107
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_b20 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز ..........
    حالا بین شما دوستان محترم کسی است که در نور اباد ممسنی اشنای یا ساکن اونجا باشه به من کمک کنه
    درود !
    نگفتید چه شکل کمکی میخواهید؟شاید........................ ..... .
    موفق باشید... .

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    شما کانفیگی که برای خطت انجام میدی بذار اینجا چکش کنیم آقای بیت سعید

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    سلام دوستان عزیز با تشکر از شما
    اولا اقای حکیمی : چرا به شرکت تهرانی دادم چون خیلی ارزون تر از اهواز برام راه اندازی کردن و خیلی خوب باشونسر پولش کنار اومد
    دوما تو اهواز پیش هر کی که رفتم قیمتهای به م دادن که انگار از پشت کوه اومدم
    به خاطر این بود که قید اهواز رو زدم

اما باقی دوستان همیشه همیشه ما از مخابرات خیری نمبینیم

و اما کمکی از دوستان میخوام
    بحثی که بین من و مسئول e1 مخابرات شد باعث شد که مخابرات نماینده پیمانکاری که دستگاه مرکز مخابرات رو نصب کرده رو بخواد و از شون جواب خواستن طبق معمول گفتن مشکل از سیستم بنده است و چون من قبول نکردم
    گفتن برای روشن شدن موضوع باید سیستم سخت افزاری خودم رو تست کنم و برای اینکار نزدیکترین جا به ما ممسنی است شهر نوراباد تنها جای است که سیستم oax داره پیمانکار مخابرات میگه من اونجا لینک pri واگذار کردم و مشکلی نداره و اگه شما میگین که مشکل از سیستم ماست وسایل خودت رو ببر اونجا تست کن من حاضر هزینه رو بدم و این پیمانکار مخابرات بندازم تو خرج چون رئیس بخش واگذاری به پیمانکار گفت اگر لینک pri کار نکنه ما سیستم شما رو نمیخواهیم و باید جمع کنید
    حالا کسی اشنای یا فامیل اونجا نداره حتی اگر برام شماره تمای isp اونجا رو برام گیر بیارید ممنون میشم که بتونم با مسئول اون محل صحبت کنم و شاید بتونم مشکل خودم حل کنم
    موفق باشید

ویرایش توسط reza_b20 : 2007-04-27 در ساعت 02:26 AM

عضو عادی
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    107
    درود!
    سعی میکنم که تا امشب کاری کنم و نتیجه را اینجا اعلام میکنم .دوست بسیار خوبی دارم که اهل آنجاست و به او دسترسی آسان دارم.امیدوارم مفید باشیم!درضمن نورآباد از توابع شیراز نیست!(اگر بچه های نورآباد این رو ببینند کلی عصبی میشن!!!!!!!!!!!!)
    موفق باشید... .

reza_b20 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOBOADY نمایش پست ها
    درود!
    سعی میکنم که تا امشب کاری کنم و نتیجه را اینجا اعلام میکنم .دوست بسیار خوبی دارم که اهل آنجاست و به او دسترسی آسان دارم.امیدوارم مفید باشیم!درضمن نورآباد از توابع شیراز نیست!(اگر بچه های نورآباد این رو ببینند کلی عصبی میشن!!!!!!!!!!!!)
    موفق باشید... .

خیلی ممنون از شما
    منتظر هستم

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    سلام به دوست عزیز.
    من توی خیلی از شهرهای ایران از شمال و جنوب و شرق و غرب نصب و راه اندازی ISP داشتم ولی آدمی بیسواد تر و زیر کار در رو تر و بی ادب تر از رئیس دیتا شیراز آقای طاهری ندیدم. الباقی پرسنل هم حال بهتری ندارند.
    انواع اذیتها رو انجام میداد و میگفت مشکل از شماست. برای مثال چراغ ارتباط فیزیکی روی مودم دیتا خاموش بود میگفت اشکال از تنظیمات روتر هست و کسی که این کارو کرده آشنائی نداره !!!!
    مشکل این آدم اینه و بقیه آقایان دیتا شیراز اینه که که چرا نصب و راه اندازی ISP رو به آشناهای ایشون نمیدی.
    این رو گفتم تا رو کمک آقایان دیتا شیراز حساب نکنی.
    این که این کار رو به شرکت تهران سپردی خوبه چون میتونن از اینجا پیگیری کنن ولی متاسفانه شرکتی که این کار رو براتون انجام داده بدلیل تنبلی یا عدم آشنائی با دیتا اینجا این کارو براتون انجام نمیده.
    و اما ISP در ممسنی که مشابه سیستم اقایان شهر شماست با چه اکسس سروری کار میکنه؟
    به جای اینکه دستگاه رو از اهواز ورداری بری ممسنی، یک دستگاه اکسس سرور دیگه بذار تو ISP و تست کن.اگر دستگاه تست شده باشه که بهتر.
    و اینکه اکسس سرور شما چه مارکی هست؟

ویرایش توسط hmn566 : 2007-04-29 در ساعت 01:28 AM

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    نقل قول نوشته اصلی توسط hmn566 نمایش پست ها
    سلام به دوست عزیز.
    من توی خیلی از شهرهای ایران از شمال و جنوب و شرق و غرب نصب و راه اندازی ISP داشتم ولی آدمی بیسواد تر و زیر کار در رو تر و بی ادب تر از رئیس دیتا شیراز آقای طاهری ندیدم. الباقی پرسنل هم حال بهتری ندارند.
    انواع اذیتها رو انجام میداد و میگفت مشکل از شماست. برای مثال چراغ ارتباط فیزیکی روی مودم دیتا خاموش بود میگفت اشکال از تنظیمات روتر هست و کسی که این کارو کرده آشنائی نداره !!!!
    مشکل این آدم اینه و بقیه آقایان دیتا شیراز اینه که که چرا نصب و راه اندازی ISP رو به آشناهای ایشون نمیدی.
    این رو گفتم تا رو کمک آقایان دیتا شیراز حساب نکنی.
    این که این کار رو به شرکت تهران سپردی خوبه چون میتونن از اینجا پیگیری کنن ولی متاسفانه شرکتی که این کار رو براتون انجام داده بدلیل تنبلی یا عدم آشنائی با دیتا اینجا این کارو براتون انجام نمیده.
    و اما ISP در ممسنی که مشابه سیستم اقایان شهر شماست با چه اکسس سروری کار میکنه؟
    به جای اینکه دستگاه رو از اهواز ورداری بری ممسنی، یک دستگاه اکسس سرور دیگه بذار تو ISP و تست کن.اگر دستگاه تست شده باشه که بهتر.
    و اینکه اکسس سرور شما چه مارکی هست؟

فرمایشات شما درست
    در همه جای ایران این مشکلات است فقط فکر میکردم در اهواز بدتر که نه شیراز بدتر
    اما د رمورد تست یه سخت افزار دیگه کسی حاضر نیست اکسس خودش رو از رو بار دربیاره و isp خودشو رو به خاطر بنده برای مدتی که اصلا شاید طول نکشه بخوابونه
    و اما مدل اکس من as5300 120 مودم

و جالب اینو ببنید در همه جای اهواز کسی pri نداره
    و اولین isp که با تقاضای e1 اون موافقت شد ما بودیم
    ولی چه فاید میخوام 100 سال سیاه موافقت نمیکردن
    پیمانکار مخابرات از خود مخابراتیا بدتر است
    ما برج 11 10 روز قطع بودیم برام جبران خسارت زدن 4 روز به اونا میگم چرا
    میگه پیگیری نکردین

اما چرا میخوام بدونم کی اونجا isp داره چون پیمانکار مخابرات میگه اونجا لینک پی ار ای دادیم و داره کار میکنه و میخوام بببنم کی یا چه شرکتی برای اونا اکسس اونا رو گانفگ کرده تا ببینم شاید یک سری پارامترهای خاصی بکار برده و ما بکار نبردیم

ممنون از دوستان عزیز
    که همگی دارین کمک میکنین

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOBOADY نمایش پست ها
    درود!
    موفق باشید... .

سلام دوست عزیز چی شد من منتظر هستم

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    ببین اگه Pri روی سوییچ درست ست شده باشه شما به محض وصل کردن مودم G.hdsl به کنترلر باید کنترلر Up بشه.

تنظیمات Controller E1 به صورت زیره
    Framin crc-4
    pri-group timeslot 1-31

راستی مودمت چیه؟ Siemens. Patton. Shmid Watson. یا ایرانی هست از این آزمون کیفیت؟

چون اگه امپدانس خط رو هم درست ست نکنی براساس نوع کاننکتورت باز هم می تونی به مشکل بخوری

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar نمایش پست ها
    ببین اگه Pri روی سوییچ درست ست شده باشه شما به محض وصل کردن مودم G.hdsl به کنترلر باید کنترلر Up بشه.

تنظیمات Controller E1 به صورت زیره
    Framin crc-4
    pri-group timeslot 1-31

راستی مودمت چیه؟ Siemens. Patton. Shmid Watson. یا ایرانی هست از این آزمون کیفیت؟

چون اگه امپدانس خط رو هم درست ست نکنی براساس نوع کاننکتورت باز هم می تونی به مشکل بخوری

با سلام خدمت اقای اریا گهر
    من خودم اصلا اشنای با گانفیگ اکسس ندارم ولی ...
    مودم من SIEMENS است
    up نمیشه چون تا حالا 10 بار بیشتر تنظیمات از cast به pri برگردوندیم ولی درست نشد
    ببنید تا تنظمیات را روی cast میزاریم e1 اپ میشه ولی تنظیمات pri اپ نمیشه

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نورآباد شیراز

نوراباد شیراز

ممسنی 77

نورابادشیراز

بچه های نورآبادنور آباد شیرازنورآباد شيرازممسنی شیرازنور اباد شیرازتوابع شیرازمحلات نوراباد ممسنیاز توابع شیرازمخابرات نورآباد ممسنیكوسجان از توابع شيرازنور اباد شيرازنورآباد در شیرازممسني 77بچه‏ ‏های‏‏ ‏نورآبادممسنینور آباد استان شیرازتنظیم لینک priبچه های نورآبادی ممسنی 77بچه های نور ابادمخابرات نوراباد ممسنیممسنی77

برچسب برای این موضوع