صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 23 از مجموع 23

موضوع: نور اباد ممسنی (توابع شیراز )

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    عزیز CAST اشتباه هست.

درستش3bit-cas هست.

اگه روی اون مشکل نداره و e1 راه می افته دقیقا بر می گرده روی تنظیمات PRI روی سوییچ.

ولی یه تست ساده می گم برای اینکه از سلامت تنظیمات و مودم هات برای حالت PRI مطمعن بشی.

CORE یا مغزی کانکتور های BNC مودم داخل وقتی ارتباط مودم ها برقرار شده و مودم به Access Server شما هم وصل هست رو بگو به هم دیگه Loop کنن. با یک تیکه سیم 10cm می تونن این دوتا رو به هم وصل کنن.

اگه دیدی به محض اتصال E1 شما UP شد پس تنظیماتت مشکل نداره. ولی اگه دیدی که مشکل داشت برای اینکه ببنی آیا تنظیمات روی switch مخابرات درست هست یا نه بگو کاننکتور های BNC رو به سوییچ متصل کنن و شما این طرف Core کانکتور ها رو به هم متصل کن و مسئول سیستم سوییچ باید همون لحظه کانال های b رو باید Idle ببینه.

اگه دیدی هیچ جور راه نمی ده دیگه نور الانوره هست یعنی کانفیگ هر دوتاتون مشکل داره. البته چون مخابرات زیر بار نمیره پس باز هم شما مشکل دارید . پس بساز اونها برقصید تا بفهمن مشکلشون از کجاست

reza_b20 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    we had pri in ahvaz from last year

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    سلام .
    اول اینکه تست قرار است برای صحت سلامت دستگاه انجام شود، پس لازم نیست مدت زیادی در مکان شما باشد و با یک ساعت هم میشود تست کرد.
    دوم این کار را شرکتی که برای شما راه اندازی کرده باید انجام دهد. اگر نمیکند از یکی از دوستان در مکان نزدیک قرض بگیرید یا اجاره کنید.
    و اینکه تنظیمات شما را برای PRI چه کسی انجام میدهد؟ میتوانید تنظیمات را اینجا قرار دهید؟ به کسی که برای شما این کار را انجام میدهد بفرمائید برای مخابرات میخواهید و بعد آن را اینجا قرار دهید.
    ولی احتمال خرابی فیزیکی دستگاه و چیزی که مخابرات گفته ضعیف است. احتمال اول مشکل از مخابرات است ، بعد تنظیمات، بعد مودم و آخر سر دستگاه.

عضو عادی
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    107
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_b20 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز چی شد من منتظر هستم
    درود!
    عزیزم ببخشید,خودم هم منتظرم!!!!
    موفق باشید... .

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    این بنده خدای آقای طاهری اگه اول باهاش مشورت کنی و تجهیزات رو از دوست و رفقاشون بخری هیچ مشکلی پیش نمیاد برات. ما هر دفعه هم که میخوایم یه لینکی چیزی راه بندازیم باید modem بره خدمت ایشون تا کانفیگ بشه وقتی هم ازش میگیریم باید خودمون دوباره کانفیگش کنیم. ولی سوادش خوبه.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    اقایان عزیز
    من تنظمات رو انجام نمیدم چون بلد نیستم و شرکتی که برام نصب کرده تهران است و نمیتونه برای تست سخت افزار من بیاد اهواز
    چون بیان همه هزینه رفت و برگشت به عهده من خواهد بود اما بازم نمیتونن یک سخت افزار دیگه به من بدن تا تست کنم چون همه میدونی وسیله برقی و خدای نکرده مشکل براش پیش بیاد من باید خسارت بدم
    اما من تو اهواز به هر کی از isp گفتم که لینکشون چیه گفتم cas
    و کسی لینک pri نداره که بریم پیش اونا و تست کنیم

اما به شرکت تهرانی که برام نصب کرده گفتم تنظمات رو به من بدن
    و اینا رو به من دادن
    clock source line primary
    pri-group timeslots 1-31

interface Serial0:15
    ip unnumbered FastEthernet0
    encapsulation ppp
    ip mroute-cache
    isdn switch-type primary-net5
    isdn incoming-voice modem 56
    no peer default ip address

حالا دوستان با تجربه ببیند ایا مشکلی داره
    مممون از شما دوستان
    در ضمن من شاید تا پس فردا شب نتونم به تایپک سر بزن چون دارم میرم تهران برای یه کاری

ppp authentication pap chap ms-chap

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    این بنده خدای آقای طاهری اگه اول باهاش مشورت کنی و تجهیزات رو از دوست و رفقاشون بخری هیچ مشکلی پیش نمیاد برات. ما هر دفعه هم که میخوایم یه لینکی چیزی راه بندازیم باید modem بره خدمت ایشون تا کانفیگ بشه وقتی هم ازش میگیریم باید خودمون دوباره کانفیگش کنیم. ولی سوادش خوبه.
    بابا دادیم خودش کانفیگ گرد.
    باور نمیکنین 120.000 تومن هزینه نصب گرفت همه کاراش حتی کابل کشی و نصب تجهیزات تو مخابرات رو خودم انجام دادم !!!
    کسی رو جائی تو مخابرات اصلا راه نمیدن اینجا ما رفتیم تو مخابرات دیوار سوراخ کنی و کابل کشی و سوکت زنی !!!
    سوادش هم تعریفی نداره حتی یک روتینگ ساده نمیدونه چیه !!! IP داده میگه ping کنین. میزنه UNreachable. میگه رونر مشکل داره. میگم عزیز من همه جا رو ping میکنم الا یک سری IP خاص منجمله همین که دادی !!! میگه با تهران صحبت کنین !!!
    حتی نمیدونه روتینگ توی مرکز خودش چی هست و کجا به کجا بسته یا بازه!
    این هم سواد آقا.

ویرایش توسط hmn566 : 2007-05-01 در ساعت 09:40 PM

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    لطفا برای مطالبی که جنبه خصوصی دارد، از پیام خصوصی استفاده کنید و از تبادل شماره تلفن در انجمن پرهیز فرمایید.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

نورآباد شیراز

نوراباد شیراز

ممسنی 77

نورابادشیراز

بچه های نورآبادنور آباد شیرازنورآباد شيرازممسنی شیرازنور اباد شیرازتوابع شیرازمحلات نوراباد ممسنیاز توابع شیرازمخابرات نورآباد ممسنیكوسجان از توابع شيرازنور اباد شيرازنورآباد در شیرازممسني 77بچه‏ ‏های‏‏ ‏نورآبادممسنینور آباد استان شیرازتنظیم لینک priبچه های نورآبادی ممسنی 77بچه های نور ابادمخابرات نوراباد ممسنیممسنی77

برچسب برای این موضوع