نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: فعال کردن network id

عضو غیر فعال شناسه تصویری amir1348
    نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    6

فعال کردن network id

با سلام به دوستان ببخشید تاپیک جدید باز کردم هر چه در فروم سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد برای فعال کردن این گزینه در ویندوز ایکس پی مدیا سنتر باید چکار کرد ظاهرا این گزینه در مدیا را باید ازشAdministrator Tools فعال کرد ولی من نتونستم

COMPUTER name

network IDغیر فعال است برای برقراری ارتباط با SERVER2003 نیاز است ID

سوال دوم این است که به چه طریق میشود یوزر ادمین یا ..... را در ویندوزxpتعریف کرد که زمانی که چندین کاربر کار میکنند کلاینت ها نتوانند پسورد ادمین را مشاهده کنند ممنون اگر این دو مورد را پاسخ دهید

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط amir1348 : 2007-01-21 در ساعت 05:20 PM

عضو غیر فعال شناسه تصویری amir1348
    نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    6
    دوستان کسی نیست راهنمایی کند

کلمات کلیدی در جستجوها:

غیر فعال شدن network id

غیر فعال بودن network id

network id فعال كردن network id فعال کردن network idغير فعال شدن network idغيرفعال شدن network idغير فعال شدن networkidغیرفعال شدن network ID در ویندوز XPروشن کردن network idغیرفعال بودن network idغیر فعال شدن network id ویندوز xpغیر فعال شدن network id در xp مشکل غیر فعال شدن دکمه network id غیر فعال بودن networkid در ویندوز8غیر فعال شدن networkIDnetwork id در ایکس پی غبر فعال استغیر فعال شدن گزینه network id در ویندوز xpnetwork غیر فعال شدن غیر فعال بودن nework idعلت غير فعال شدن network id فعال كردن network id در وينودز8غیرفعال بودن networkid در دیندوز xpمشکل غیرفعال شدن network idرفع مشکل غیرفعال شدن network id

برچسب برای این موضوع