نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: راهنمایی برای کنکور کارشناسی ارشد it و کامپیوتر

عضو غیر فعال
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

راهنمایی برای کنکور کارشناسی ارشد it و کامپیوتر

سلام
    من دنبال یه کلاس خوب برای کنکور ارشد رشته it و کامپیوتر هستم و یا یکسری جزوات و یا کتابهای مفید و خلاصه هر کلاس یا کتابی که بتونه به عنوان refrence منو برای قبول شدن تو این کنکور راهنمایی کنه ، پرس و جو کردم ولی نظرها خیلی متفاوته مثلا عده ای میگن پارسه خیلی خووبه و عده ای میگن خیلی بده !!! اگه کسی تجربیاتی داره تو این زمینه و کمک کنه ممنون میشم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    منم می خوام کنکور IT شرکت کنم ولی شخصا اعتقادی به کتابی بجز منابع ندارم . منابع هم که مشخص اند . مثلا طراحی نرم افزار پرسمن یا معماری مانو ...ولی اگر کسی تجربه کنکور IT را داره خوشحال میشم استفاده کنم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    مسأله ای که هست اینه که استادهای مختلف منابع مختلفی رو معرفی کردن .منابعی که خود وزارت علوم معرفی کرده رو نمیدونم . چه طوری میتونم این منابع رو پیدا کنم

کلمات کلیدی در جستجوها:

منابع ارشد it

کارشناسی ارشد it

منابع ارشدIT

منابع آزمون کارشناسی ارشد it

منابع کارشناسی ارشدit

منابع آزمون ارشد itکارشناسی ارشدITمنابع کارشناسی ارشد itكارشناسي ارشد itكارشناسي ارشدitمنابع كارشناسي ارشدitمنابع خوب برای ارشد itراهنمایی ارشد ititمنابع آزمون کارشناسی ارشدمنابع آزمون ارشدItراهنمایی برای کنکور ارشد کامپیوترمنابع ارشد it وزارت علوممنابع کنکور کارشناسی ارشد itارشد itانجمن ارشد itراهنمایی برای کارشناسی ارشد کامپیوترمنابع کنکور ارشد ITITمنابع کارشناسی ارشدمنابع کارشناسی ارشد کامپیوتر وزارت علوممنابع ازمون ارشد it

برچسب برای این موضوع