نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط mehrzadmo
  • 2 توسط M-r-r
  • 1 توسط M-r-r

موضوع: kill شدن کاربر در nttac و عدم توانایی دسترسی به یوزر

نام حقيقي: حمزه

خواننده شناسه تصویری Gold_
    نوشته
    475
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    128

Arrow kill شدن کاربر در nttac و عدم توانایی دسترسی به یوزر

سلام
    کل این تالار رو گشتم و همه killer های nttac مشکل داشتند.
    مثلا اگه nttac دارای سکرت کی باشه ، یا مثلا اگه پورتش از حالت پیشفرض خارج باشه ، برنامه ها کار نمی کنند.
    به همین دلیل دست به کار شدم و خودم یه killer قدرتمند و همه کاره نوشتم . که در همه شرایط کار میکنه.
    مشکلی که دارم با nttac اینه که میخام مثلا سر 1 دقیقه یوزر kill بشه و اگه دوباره خواست وصل بشه . بتونه.
    از طریق عکس زیر این کار رو انجام دادم :

اما متاسفانه بعد از یک دقیقه که یوزر kill میشه ، مقدار Time Left صفر میشه و یوزر دیگه نمیتونه متصل بشه.
    چطوری میشه این مشکل رو رفع کرد ، که یوزر بتونه مجدد وصل بشه؟
    ممنون.

موضوعات مشابه:

نوشته
    475
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    128
    با اینکه میدونستم کسی چواب نمیده
    اما از دوستان اگر کسی برای رفع این مشکل کمک کرد ، نسخه همه کاره این killer رو به عنوان هدیه میدم خدمتش.
    ممنون.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    با اینکه میدونستم کسی چواب نمیده
    شما 335 پست داشتید توی این انجمن و مطمئنا خیلی هاشون سوال بوده و مطمئنا به خیلی هاشون جواب داده شده ! کاش دوستان در مقابل این همه زحمت کسانی که بی مزد و منت به بقیه کمک می کردند فقط کمی قدر شناس باشند .

اما از دوستان اگر کسی برای رفع این مشکل کمک کرد ، نسخه همه کاره این killer رو به عنوان هدیه میدم خدمتش.
    یادتون باشه کسانی که به شما کمک کردند قبلا و اون همه کیلر و نوشتند و گذاشتند از این صحبت ها نداشتند . جوابتون رو میدم اما خواهشا اون هدیه تونو برای خودتون نگه دارید !!!

شما کافیه موقعی که کاربر توسط برنامه کیل شد چک کنید و اگه یوزر تست صفر شده یه دقیقه بهش اضافه کنید !!!

Gold_ سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    شما احتمالا برای یه سرویس بخصوص !؟!؟ میخوای اکانت تست بدی به کاربر و هر کاربر بیش از یک دقیقه نتونه روی خط باقی بمونه. بد نبود سری به راهنمای تنظیمات کاربران و گروه ها که بنده حدودا 5 6 سال پیش نوشتم میزدید. در قسمت کردیت هر گروه یا کاربر، همونطور که خودتون هم اسکرین شات گذاشتید، بخشی داریم تحت عنوان Max Connection Time ؛ شما این قسمت رو روی زمان دلخواه خودت قرار بده. مدت زمان هر ارتباط، محدود میشه به این مقدار.

در دو بخشی که شما مارک کرده بودی، مدت زمان اصلی کاربر باید وارد بشه و برای اینکه مدیر بدونه که کاربر چقدر زمان اولیه داشته (و البته محاسبات نرم افزار اکانتینگ) دو قسمت تعریف شده که قسمت بالایی مدت زمان اولیه رو نشون میده و قسمت پایینی مدت زمان باقیمانده کاربر.

با این اوصاف، شما قسمتی که بنده اشاره کردم رو روی مقدار 1 قرار بدید، دو قسمتی که خودتون اشاره کردید رو هم برای مثال هر دو رو 600 تعریف کنید، یعنی (10 ضربدر 60 دقیقه که اعتبار در این حالت میشه 10ساعت)

مجددا تست کنید، مشکلتون حل میشه.

در خصوص کیل که خودتون زحمت کشیدین و اون رو نوشتید؛ ما هم همون سال هایی که از این ابزار ساده و قدرتمند (Nttacplus) استفاده میکردیم، یکی برای خودمون نوشتیم که بدرستی برای اکثریت سرویس ها (Vpn ,dialup, lan, pppoe, .... ) بدرستی کار میکرد.

موفق باشید و پیش از هر پرسش جستجوگر.

mehrzadmo و Gold_ سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    475
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    128
    ممنون از جوابتون
    شما 335 پست داشتید توی این انجمن و مطمئنا خیلی هاشون سوال بوده و مطمئنا به خیلی هاشون جواب داده شده ! کاش دوستان در مقابل این همه زحمت کسانی که بی مزد و منت به بقیه کمک می کردند فقط کمی قدر شناس باشند .
    بنده قصد بی احترامی و قدر نشناسی به کسی رو نداشتم. البته سخت نیست . میتونید ببینید دقیقا چند پست من سوال بوده.
    با اینکه برام مقدور نیست که دقیقا تعداد بگم خدمتتون. اما به یقین میتونم بگم 90 درصد پستهایی که در این فروم دادم ، در جواب به سوالات دوستان بوده.
    و اینکه بنده در تالارهای دیگه چندین سال به عنوان مدیر بوده ام . و کامل میدونم که کسی ملزم به جواب دادن سوالات نیست . پس نیاز نیست این مورد رو به من گوشزد کنید. اما انتظار دارم مدیران این سایت ، هم قدر شناس باشند. من چند ماهی تو این تالار فعال بودم. حتی چنتا برنامه به صورت خصوصی به صورت رایگان برای دوستان عزیز در این سایت نوشتم ، اما بعد چند ماه که دیدم روش مدیریتی این سایت به گونه ای هست که اصلا هیچ امتیازی برای کاربران فعال در نظر گرفته نمیشه ، فعالیتم رو کم کردم.
    لا اقل من در سایتهایی که به عنوان مدیر فعال بودم ، کاربران فعال رو حتی با دادن یک ستاره یا پوون های دیگه دلخوش میکردیم و حتی گاهیشون به مدیریت میرسیدند.
    اما متاسفانه (خودتون هم میدونید) ، البته نظر شخصی منه و قصد بی احترامی و یا به قول شما قدر نشناسی رو ندارم. کیفیت این سایت از نظر فنی و مدیریتی شدید اومده پایین.
    در جایی که حتی میشه این ضعف رو کامل حس کرد.
    یادتون باشه کسانی که به شما کمک کردند قبلا و اون همه کیلر و نوشتند و گذاشتند از این صحبت ها نداشتند
    من یادم نمیاد کسی به من کمکی کرده و حتی اگر کرده باشه ، مطمئنا بی جواب نزاشتم و به هر روشی بوده جبران کردم.
    البته زیاد سخت نیست ، هیچ کدوم از kiiler هایی که در این سایت معرفی شده در همه شرایط کار نمیدهد ، میتونم سرور بدم خدمتتون و تست کنید.
    kiiler های موجود در شرایط عادی کار میککند و در همه شرایط کار نمیکنند.
    جوابتون رو میدم اما خواهشا اون هدیه تونو برای خودتون نگه دارید !!!
    ممنون از جوابی که دادید. اما من قصد ناراحت کردن کسی رو نداشتم . برنامه ای نوشته بودم ، و وقتی گزاشته بودم برای نوشتنش ، و کسی منو مجبور به رایگان قرار دادن در سایت نکرده . بنا به دلخواه خودم ، دوست داشتم ، کسی که برام وقت میزاره و جوابم رو میده ، منم براش کاری کرده باشم.
    کل نیت این بوده.
    حالا شما بهتون بر خورده ، اون یه چیزه دیگست.
    شما کافیه موقعی که کاربر توسط برنامه کیل شد چک کنید و اگه یوزر تست صفر شده یه دقیقه بهش اضافه کنید !!!
    پس حالا که شما بدون مزد و منت جواب دادید ، کامل و درست راهنمایی میکردید ، که لا اقل برای اولین بار ، یادم بمونه یکی به ما کمک اساسی کرد :d

البته پستها قابلیت ویرایش نداره وگرنه به خاطر شما هم شده ، پست رو اصلاح میکردم.

- - - ادامه - - -

شما احتمالا برای یه سرویس بخصوص !؟!؟ میخوای اکانت تست بدی به کاربر و هر کاربر بیش از یک دقیقه نتونه روی خط باقی بمونه. بد نبود سری به راهنمای تنظیمات کاربران و گروه ها که بنده حدودا 5 6 سال پیش نوشتم میزدید. در قسمت کردیت هر گروه یا کاربر، همونطور که خودتون هم اسکرین شات گذاشتید، بخشی داریم تحت عنوان Max Connection Time ؛ شما این قسمت رو روی زمان دلخواه خودت قرار بده. مدت زمان هر ارتباط، محدود میشه به این مقدار.

در دو بخشی که شما مارک کرده بودی، مدت زمان اصلی کاربر باید وارد بشه و برای اینکه مدیر بدونه که کاربر چقدر زمان اولیه داشته (و البته محاسبات نرم افزار اکانتینگ) دو قسمت تعریف شده که قسمت بالایی مدت زمان اولیه رو نشون میده و قسمت پایینی مدت زمان باقیمانده کاربر.

با این اوصاف، شما قسمتی که بنده اشاره کردم رو روی مقدار 1 قرار بدید، دو قسمتی که خودتون اشاره کردید رو هم برای مثال هر دو رو 600 تعریف کنید، یعنی (10 ضربدر 60 دقیقه که اعتبار در این حالت میشه 10ساعت)

مجددا تست کنید، مشکلتون حل میشه.

در خصوص کیل که خودتون زحمت کشیدین و اون رو نوشتید؛ ما هم همون سال هایی که از این ابزار ساده و قدرتمند (Nttacplus) استفاده میکردیم، یکی برای خودمون نوشتیم که بدرستی برای اکثریت سرویس ها (Vpn ,dialup, lan, pppoe, .... ) بدرستی کار میکرد.

موفق باشید و پیش از هر پرسش جستجوگر.
    بله . دقیقا .
    سرویس هایی که جایگزین vpn شدند ، مثل قدیم نیستند و خیلی سخت تر باید کانفیگ بشوند.
    ممنون از جوابتون.
    اون تیک های پایین کدوم باید باشه و کدوم نباشه؟

ویرایش توسط Gold_ : 2013-08-20 در ساعت 05:26 PM

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    پیشنهاد میکنم از گروه ها استفاده کنین. برای کاربران همه گزینه های اینطوری رو روی حالت use group بذارید بمونه و روی گروه ها تنظیمات دلخواهتون رو اعمال کنید. در خصوص بخش Credits؛ هر دو گزینه Kill User رو فعال کنید و قسمت Allow extra credit رو غیر فعال کنید.

این تنظیمات رو عینا روی یکی یکی کاربران هم میتونید پیاده کنید که در صورت استفاده از گروه ها، تنظیمات و تعریف ها به مراتب با دقتی بالاتر و سریعتر انجام خواهند شد.

Gold_ سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

عدم دسترسي يوزر به برنامه ها

عدم دسترسی کاربران به اینترنت در اکتیو دایرکتوری

کیل نشدن یوزر های nttac

عدم جواب nttac

برچسب برای این موضوع