نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ISA و مشکل کلاینتها

نام حقيقي: علیپور

عضو عادی
    نوشته
    503
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    90

ISA و مشکل کلاینتها

با سلام
    من در شبکه برای سرور اینترنت ISA Server و Routing and Remote Access نصب کردم. و کلاینتها برای اتصال به سرور اینترنت از VPN و یوزر نیم و پسورد استفاده می کنند. حالا مشکل اینجاست که وقتی RAS یا همان ( Routing and Remote Access ) را تنها و بدون ISA Server نصب میکنم مشکلی نیست و کلاینتها فقط با استفاده از یوزر و پسورد و کانکشن میتوانند به سرور وصل شده و به اینترنت دسترسی داشته باشند . اما وقتی ISA Server را هم نصب میکنم اگر کاربری یوزر و پسورد نداشت باز هم میتواند به سرور وصل شده و از اینترنت استفاده کند به این طریق که به جای استفاده از کانکشن و یوزر و پسورد کاربر IP سرور را در تنظیمات کارت شبکه کامپیوتر کلاینت و قسمت Default Gateway وارد می شود و کلاینت به اینترنت متصل می شود . حالا چطوری می تونم کاری کنم که کلاینتها نتوانند با استفاده از Default Gateway به اینترنت دسترسی داشته باشند و فقط از طریق کانکشن و یوزر و پسورد دسترسی داشته باشند؟ همانطور که گفتم وقتی Routing and Remote Access به تنهایی و بدون ISA Server هست این مشکل وجود ندارد .
    با تشکر از دوستان

نام حقيقي: mohammad

عضو عادی
    نوشته
    429
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    396
    سلام دوست عزیز متاسفانه سوال شما رو خوب متوجه نشدم شما اکتیو دایرکتوری یا radius دارید.
    شما با ایزا می توانید درخواست یوزر پسوردو فعال کنی که فقط با دلشتن یوزر و پسورد دسترسی به اینترنت داشته باشی.
    configuration/network/internal/webproxy/authenticationرا انتخاب کن بعد طرز شناسایی شبکتون رو انتخاب کنید سپس گزینه
    reguire all users to autentication را تیکش رو فعال کن بعد از این هر کاربر باید یورز پسورد نیاز دارن موفق باشی.

rq3 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علیپور

عضو عادی
    نوشته
    503
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    90
    نقل قول نوشته اصلی توسط msafari نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز متاسفانه سوال شما رو خوب متوجه نشدم شما اکتیو دایرکتوری یا radius دارید.
    شما با ایزا می توانید درخواست یوزر پسوردو فعال کنی که فقط با دلشتن یوزر و پسورد دسترسی به اینترنت داشته باشی.
    configuration/network/internal/webproxy/authenticationرا انتخاب کن بعد طرز شناسایی شبکتون رو انتخاب کنید سپس گزینه
    reguire all users to autentication را تیکش رو فعال کن بعد از این هر کاربر باید یورز پسورد نیاز دارن موفق باشی.
    با تشکر از دوست عزیز . را راهنمایی شما حل شد

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکلات isa server

اشکال در routing and remote access default gateway

ریموت از isa به کلاینت ها

مشكلات isa

مشکلات isa

مشکل در Isa

شناسايي isa در شبكه

کلاینت ها فقط از طریق vpn اینترنت داشته باشند

شناسایی شدن کلاینت ها

isa server نمایش یوزر پس کاربران