صفحه 10 از 10 اولیناولین ... 6 7 8 9 10
نمایش نتایج: از شماره 136 تا 144 از مجموع 144

موضوع: گزارش گیری و تغییر Password برای NTTacPlus

عضو غیر فعال شناسه تصویری atrin
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگه ميشه براي من هم بفرست

عضو غیر فعال
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    salam dostan

Lotf konid bara man ham ersal konid
    mamnonam

reza_298@yahoo.com
    reza.sa.ir@gmail.com

Bye

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    اگر لطف کنید این فایلها روروی انجمن قرار دهید خیلی عالی است! اون لینکهاب قدیمی که 100 سال است منقرض شده اند! واگه نمی خواهید جواب کسی رو بدهید هم لطفا این موضوع رو ببندید و خیال همه رو راحت کنید! منتظر فایلهای شما هستیم h_samadpour@sina.tums.ac.ir

عضو غیر فعال شناسه تصویری ben611b
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    0
    برای منم بفرست ben611b @yahoo.com
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrad_1982
    فرستادم به ميلت.

نام حقيقي: سام قراچه

عضو غیر فعال شناسه تصویری matrixco.sec
    نوشته
    419
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    23
    سلام
    جناب این لینک ها مشکل دارند. لطفا اگه می شه تصحیح کنید .
    نقل قول نوشته اصلی توسط ssa1357
    آقا اگه صفحه سوم همين thread رو نگاه ميكردي ميديديش

خلاصه من دوباره لينك ها رو ميدم

SQL Files
    Access Files

نام حقيقي: سالار

عضو غیر فعال شناسه تصویری ghahramani
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا کوروش عزیز الان حدود 3 -4 ماهی میشه که قراره فایلهایی رو که آقا میلاد براتون فرستاده رو سایت قرار بدین شما خودتون به قول هاتون عمل نمی کنین بعد می رین تاپیک مشکلات انجمن باز می کنین فکر نکنم تست و قرار دادن چند فایل روی هاست کار چندان سخت و وقتگیرو طاقت فرسایی باشه راستش اون روزی که برای اولین بار تاپیک مشکلات انجمن رو دیدم به متن بلند بالا نوشتم که یکی از مشگلات انجمن رو من در اونجا بد قولی (عرض کردم یکی از مشگلات)
    عنوان کرده بودم ولی بعدش منصرف شدم و نفرستادم
    دو مورد بد قولی که حدود 4 ماه طول کشیده :
    یکی این تاپیک و دومی تاپیک نسخه دمویIras
    من نمی گم اعضا حتما موظف به قرار دادن نرم افزار های خود برای استفاده عموم و اعضای انجمن هستند ولی اگه اومدن نوشتن که ما یه فایلی رو قرار می دین تو فلان روز بعدش هم احیانا منصرف شدن هیچ اشکالی نداره ولی حداقل بیان بنویسن که آقا مسأله منتفیه.
    با تشکر از تمامی دوستان
    من قصدم جسارت نبود فقط یار آوری بود چون ما داریم تو انجمن زندگی می کنیم.

نام حقيقي: Sadjad Seyed-Ahmadian

عضو غیر فعال شناسه تصویری ssa1357
    نوشته
    306
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

گله

آقای قهرمانی دوست عزیز

من متوجه هستم که منظور شما چیه ولی به نظر من یکم آتیشش رو زیاد کردی. کاش کسی میومد میدید چقدر کار ریخته سرم. اگه نکاه کنید شاید 7 8 ماهی میشد که من هیچ پستی نداشتم. علتش فقط مشغله کاریه زیاد بود. حالا بعد از اینکه یه همکار آوردن برام تازه تازه دارم وقت میکنم که بازم به اینجا سر بزنم. بعضی از دوستا از طریق مسنجر سوال میکنن و جواب رو اگه با کمی تاخیر بدی ناراحت میشن. بابا به پیر به پیغمبر من دارم برای یه شرکت کار میکنم و کارم تا حدی هست که تموم شدنی نخوام دیگه روی کامپیوتر رو ببینم.
    حالا به قول اون دوستمون من 200 سال پیش یه سری برنامه کوچک نوشتم و به خاطر دوستام گذاشتم اینجا و گفتم نظر بدین و حالا 100 سالم هست که سایت ها از کار افتادن . کسایی که از اون فایلها استفاده کردن نظری ندادن که من فایلها رو تغییر بدم . بعد از دو سال یکی از دوستان یه مشکلی رو مطرح کرد که باور کنید هنوز وقت نکردم بر طرفش کنم. فکر کنم که یه پست هم در این مورد گذاشتم. خلاصه اگه کاری رو خالصانه و از سر دوستی دارم انجام میدم و انتظار مادی ندارم لا اقل انتظار معنوی دارم. میشه برگردید ببینید چند درصد از کسایی که این فایل رو گرفتن یه تشکر کردن. باور کنید انتظار اونم ندارم ولی دیگه انتطارم ندارم که اگه مدتی به خاطر مشغله کاری نبودم اینطور محکم با من و امثال من برخورد بشه. امیدوارم کار همگی خوب پیش بره و منم بتونم اینجا سر بزنم تا اینطور ...

اگه از دوستان سروری داره که بشه اینا رو روش گذاشت بگه که سریعتر این کار رو انجام بدیم و من و بچه ها یه عمر مدیونش باشیم.

نام حقيقي: سالار

عضو غیر فعال شناسه تصویری ghahramani
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام آقای احمدیان با زحمت های ما اگه یه نک توجه می کردین متوجه می شدین که پست من خطاب به آقای حکیم است نه به شما من که حدود چهار ماخ پیش با همراه شما هم تماس گرفتم و تشکرات لازم را از بابت آن به عمل آوردم و چند تا سوال بابت اینی که چرا با دات نت هستش و نرم افزار پاسخگوی تلفنی یادت اومد خلاصه من باز هم از بابت فایل های شما که حدود 1.5 سال پیش گرفتمشون تشکر می کنم و حدس می زنم که شما پست منو کامل نخوندین.
    با تشکر از همه دوستان زحمتکش وفعال این انجمن تخصصی نه انجمن وقت گذرانی.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    جناب آقای قهرمانی،
    از نهایت محبت و لطفی که در حق بنده داشتید سپاسگذارم.

بابت بدقولی و کم توجهی هم معذرت می خواهم. ممنون می شوم اگر مشکلاتی را که به ذهنتان می رسد منتقل کنید.

دلیل قرار ندادن فایل ها این است که نمی توانم مسئولیت کدی را که خودم ننوشته ام بپذیرم.
    ابتدا فکر کردم که کد ها را بخوانم و اصلاحاتی در آن انجام دهم، بعد که کد ها را دیدم فکر کردم اگر از ابتدا بنویسم بهتر خواهد بود.
    بعد تصمیم گرفتم یک نسخه از TACASP را به صورت رایگان ارائه دهم که همین کار گزارش گیری و تغییر کلمه عبور کاربران را انجام دهد. آن هم به علت مشغله کاری به تعویق افتاده است.

فایلها از آدرس زیر قابل دریافت است:
    گزارش گیری و تغییر کلمه عبور کاربران برای NTTacPlus

و همچنان از زحمتی که سجاد عزیز کشیده است متشکریم.

صفحه 10 از 10 اولیناولین ... 6 7 8 9 10

کلمات کلیدی در جستجوها:

اسلش در گزارشگيري

http://forum.persiannetworks.com/f62/t4190-6.html

nttac گزارش گیری

تغییرpasword

ipig nttac اموزش تغییر پسورد ادمین nttacdb.mdbnttac report encrypt passwordخطای Server Error in Application. در گزارشگیری nttacعوض کردن پسورد ادمین nttacسورس گزارش گیری درc#ipigگزارش گيري درC#دانلود nttac plus web report aspگزارش گیری از nttacplusهاشم سکاکیدیلیت کردن کلی اکانتها در nttacnttacplus گذارش گیری و تغییر کلمه رمز ايجاد يوزر پسورد ديتا بيسسورس گزارش گيري در c#2003خطای گزارش گیری در nttacpersiannetworks.com ipigخطای operation must use an updatable queryhttp://forum.persiannetworks.com/f62/t4190-4.htmlتغییر روز admin در nttacplus site:forum.persiannetworks.com گزارش گیری برای nttac

برچسب برای این موضوع