نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 6سپاس
  • 1 توسط taher12112
  • 4 توسط Hakimi
  • 1 توسط hiva_1198

موضوع: عدم سازگاری Nttac با Windows Server 2008

نام حقيقي: طاهر ...

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    1

عدم سازگاری Nttac با Windows Server 2008

با سلام

دوستان تقریباً به این نتیجه رسیدم که Windows Server 2008 با nttac سازگار نیست.

البته بهتر هست بگم که Network Policy Server که از برنامه های 2008 هست ، با دستور های دریافتی از سوی nttac سازگار نیست. برای مثال من rras رو روی 2008 راه اندازی کردم ، و policy ها رو به دقت تنظیم کردم به طوری که NAP رو طوری تنظیم کردم که به عنوان Radius proxy عمل کنه. اما هر بار با ارور زیر مواجه میشم:

The RADIUS Proxy received an unexpected response from server ***. The data is the RADIUS message.
    ببینید ، ارتباط با رادیوس به درستی انجام میشه ، اما NAP متوجه پاسخ های دریاقتی از nttac نمیشه.

آیا میشه attribute های خاصی رو در policy ها اضافه کرد که مشکل حل بشه ؟ اگر کسی میدونه ، لطفاً راهنمایی کنه.

از دوستان کسی هست که تونسته باشه با موفقیت rras و nttac رو راه اندازی کنه ؟

اگر رادیوس دیگه ای رو میشناسید که با موفقیت با rras 2008 کار کنه ، لطفاً به من اعلام کنید.

با سپاس.

موضوعات مشابه:
    microbit سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    من هم به چنین مشکلی برخورد کردم و می نویسم که اگر فرد دیگری هم به همین مشکل برخورد کرد متوجه بشه:
    ظاهرا مشکلی روی پاسخ های ارسالی از NTTacPlus وجود دارد که NAP Server قادر به شناسایی آنها نیست. به همین دلیل نمی توان به عنوان Radius Proxy از NAP استفاده کرد و Authentication Request ها را به سمت NTTacPlus ارسال کرد. با Radius Server های دیگر بجز NTTacPlus تست شد مشکلی وجود نداشت.

پاسخ Microsoft
    Event ID 32 — Remote RADIUS Server Response Status

To reconfigure, update, or replace the RADIUS server:

1. Contact your RADIUS server vendor for configuration assistance or software or firmware updates. RADIUS server vendors might provide updates that allow the RADIUS server to send response messages that comply with the RADIUS protocol.
    2. If your RADIUS server vendor cannot provide reconfiguration instructions or updates that allow the RADIUS server to send RADIUS protocol-compliant messages, you must obtain and install a RADIUS protocol-compliant RADIUS server for use with NPS.

SADEGH65، mgholami، yogishiip و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: هیوا

خواننده
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

hiwa

سلام من هم با سرور 2008 راه اندازی کردم ولی نمی دونم چرا خطای 812 می زنه انگار نمیتونه خودش رو با به یوزرها در سرور 2008 تطبیق بده باز تلاش می کنم اگه جوابی گرفتم حتما میزارم

microbit سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

nttacplus windows 2008

install nttacplus windows 2008

nttac windows 2008

nttacplus server 2008nttacplus for windows server 2008install nttacplus in win server 2008کانفیگ nttac روی 2008پیغام خطای 812 در ویندوز سرور 2008مشکل nttac با ویندوز 2008nttacplus on windows server 2008forum.persiannetworks.com t37671nttac 2008install nttac on windows server 2008رادیوس NTTACplus نصب و راه اندازی سرور MyProxywindows server 2008 radius nttacCONFIG NTTAC PLUS TO 2008آیا isa server 2003 با وینوز سرور 2008 سازگار استsetup nttacplus to work with windows server 2008 npsنصب و راه اندازی nttac روی windows server 2008nttagplus برای server 2008how to config nttac on win2008how to use https proxy on nttac plusnttacplus un windows 2008nttac در win 2008 r2

برچسب برای این موضوع