نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: کمک در مورد اکانتینگ

نام حقيقي: ahmad

عضو عادی
    نوشته
    136
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    123

کمک در مورد اکانتینگ

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز

من در یک شرکت مدیر شبکه هستم .ما توی شرکتمان یک شبکه ورک گروپ داریم که با سوییچ شبکه شده و یک نرم افزار اداری تحت شبکه که هر نفر با توجه به نیازش از این نرم افزار استفاده میکنه .این نرم افزار فقط روی یکی از کامپیوترها ( کامپیوتر اصلی ) نصب شده است و بقیه افراد از کامپیوتر خودشون و با یوزر و پسورد خودشون با نرم افزار کار میکنند . ما یک اینترنت وایرلس با آی پی ولید خریدیم و اونو وصل کردیم به کامپیوتر اصلی و از اونجا شیر کردیم تا همه کامپیوترها به اینترنت وصل باشند .
    حالا من میخوام اینترنت رو بگونه ای مدیریت کنم که مثلا در زمان خاصی فقط 2 کامپیوتر اینترنت داشته باشند و بقیه اینترنتشون قطع باشه در حالیکه همه بتونن از نرم افزار اداری تحت شبکمون بدون هیچ مشکلی استفاده کنن . اینکار رو با nttac plus بهتره انجام بدام یا با Isa server .؟؟؟

آیا غیر از این دو نرم افزار راه بهتری سراغ ندارین ؟

ویندوز کامپیوتر اصلی به خاطر نرم افزار اداری باید حتما ویندوز سرور 2003 باشه .و همچنین نرم افزار sql server نیز باید روی آن نصب شود .

ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    میتونین به راحتی از nttacplus استفاده کنید؛ نیازی به دستکاری سرویس های موجود روی سیستم هاتون هم نیست، ابزار های دیگری همچون میکروتیک هم هستند که از نظر پایداری، وضعیت بهتری نسبت به nttacplus و سایر روش های نرم افزاری دارند .

ahmadkh سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: على كريمى

مسدود شده
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    میتونین به راحتی از nttacplus استفاده کنید؛ نیازی به دستکاری سرویس های موجود روی سیستم هاتون هم نیست، ابزار های دیگری همچون میکروتیک هم هستند که از نظر پایداری، وضعیت بهتری نسبت به nttacplus و سایر روش های نرم افزاری دارند .
    يه مقدار توضيح ميدين لطفا

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahoa
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز
    من هم مثل شما هستم اما من سیب اکانتیگ گرفتم و خیلی خیلی راحت شدم اگر تعداد افراد آن لاین شما هم زمان از 3 نفر بیشتر نمیشه حتی نمی خواهد آن را بخرید فقط نسخه رایگان را بگیرید و نصب کنید بزرگترین برتریش اینه که یک پشتیبانی خوب داره و راحت جواب یده

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    منظورتون فکر میکنم 30 کاربر بود، نه 3 کاربر . بله این گفته در خصوص نرم افزار سیب صادق است، اما مستلزم استفاده از یک سیستم تماما مجزا میباشد .

در خصوص Mikrotik یا nttacplus هم در انجمن مقالات مفیدی هست، با مطالعه اونها میتونید حتی سرویس رو هم برقرار کنید .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

مقابه درباره اکانتینگ سرور

اکانتینگ اینترنت در ورک گروپ

برچسب برای این موضوع