صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: به غیر از nttac چه نرم افزار اکانتینگ دیگه ای توصیه می کنید ؟

نام حقيقي: احمد چوپانی

عضو غیر فعال
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    20
    سلام دوستان !!!

من سعی میکنم ان تی تک رو نصب کنم اما نمیشه!!!!
    یکی میاد کمکم کنه؟

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    من هم بالاخره سوئیچ کردم به سیب ! هر روز هم دارم یه چیز جدید از برنامه یاد می گیرم و هر روز شگفت زده تر میشم. انصافا برنامه فوق العادست. خیلی براش زحمت کشیده شده. یه سری نکات کوچیک داشت که به جناب آریانپور گفتم. هرچند که دندون اسب پیشکشی رو نمیشمرن!!! چون هنوز از نسخه رایگان استفاده می کنم. خیلی خیلی از تک پلاس راحت تر و مطمئن تر عمل میکنه! هرچند طی 3 سال گذشته از تک پلاس راضی بودم اما تو روز آخر کارش پوست من رو کند. حالا تو این گرفتاری به کی زنگ می زدم واسه پشتیبانی تک پلاس ؟
    برای سیب یه سیستم معمولی گذاشتم و مثل اسب داره کار می کنه ! CPU Usage سیستم 2 درصده !! و به رم بالایی هم نیاز نداره. البته من سرویس خاصصی Run نکردم.

نت بیل هم برنامه قوی و روپایی بود. یه بار نصب کردم و باهاش کار کردم. اون هم خیلی حرفه ای ساخته شده و عالیه.

گمونم ضرر نداره سیب رو یه تستی بزنی.

اگر تبلیغ نباشه به عنوان یه استفاده کننده ازش خیلی راضیم. بهترین نکته اون راه اندازی سریع و فوری و بک آپ های خیلی راحت اون بوده که خیلی هم به کارم اومده.

نام حقيقي: siamak haghighati

عضو غیر فعال
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    20
    دوست گرامی
    nttac در نهایت سادگی کاملترین و امن ترین نرم افزاری هست که باهاش کارکردم . چون در حالت عادی امکانات وب بیس یا رسلری نداره اغلب ازش گریزانند ولی اگر بخواهی میتونم هم اونو برات وب بیس کنم و هم اشکالاتی رو که گفتی حل کرده و امکان رسلر براش افزوده و نیز سیستم حسابداری مالی و sms براش بیفزایم . فقط کمی مایه و وقت میخواد . اگر خواستی در خدمت هستم .
    ولی حالا خارج از موضوع نمیگم سفارششو به من بدین ولی پیشنهاد میکنم دوستان با افزودن کمی امکانات برای nttac از آن استفاده کنند خیلی پایدار و امن هست . تازه شرکت ایتالیایی که اونو نوشته یه نرم افزار دیگری به نام دیال ویز دارهه که خیلی توپه

نام حقيقي: hamed-pc

عضو عادی
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    26
    سپاسگزاری کرده
    97
    دوستان متخصص اگر لطف کنند که نرم افزار nttac را به همراه تمامی امکانات و نرم افزارهای اضافه شونده و همچنین آموزش این نرم افزار را به زبان را در این بخش و یا در بخش مخصوص این نرم افزار قرار بدهند . خیلی عالی میشه . و دیگه نمیریم سراغ نرم افزارهای ساخت وطن که قیمتهاشون هم بسیار بالا باشه.

نام حقيقي: hamed-pc

عضو عادی
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    26
    سپاسگزاری کرده
    97
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-pc نمایش پست ها
    دوستان متخصص اگر لطف کنند که نرم افزار nttac را به همراه تمامی امکانات و نرم افزارهای اضافه شونده و همچنین آموزش این نرم افزار را به زبان را در این بخش و یا در بخش مخصوص این نرم افزار قرار بدهند . خیلی عالی میشه . و دیگه نمیریم سراغ نرم افزارهای ساخت وطن که قیمتهاشون هم بسیار بالا باشه.
    توی همین فروم پیدا کردم به همراه نرم افزارهای جانبی . آموزشش رو هم پیدا کردم
    ممنونم

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-pc نمایش پست ها
    وقتی خودمون حاضر نیستیم به خودمون، به کشورمون، به هم نوعمان احترام بزاریم؛ چه انتظاری از سایرین باید داشته باشیم ؟

ghasr و sepehr912 سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f62/t22007.html

دانلود نرم افزار اکانتینگ سیب

آموزش نرم افزار netbill

نرم افزار اکانتینگ vpn

دانلود Netbill

netbill دانلود

دانلود نرم افزار NetBill

دانلود برنامه اکانتینگ سیب

nttac softwareقیمت نرم افزار netbillبرنامه اکانتینگ وایرلس 5800نرم افزار اکانتینگ وایرلسدانلود رایگان نرم افزار nttacplusدانلود سیبدانلود اکانتینگ sibنرم افزار اکانتینگ قاصدکنرم افزار netbillhttp://forum.persiannetworks.com/f62/t22007-2.htmlقاصدک اکانتینگnetbill قاصدکنرم افزار اکانتینگ nttacاکنتینگ قاصدگاکانتینگ رایگان netbillآموزش نرم افزار اکانتینگ سیبنرم افزاراکانتینگ قاصدک

برچسب برای این موضوع