نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مشکل در isp و نرم افزار اکونتینگ

عضو غیر فعال شناسه تصویری aftab_isp
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل در isp و نرم افزار اکونتینگ

سلام دوستان عزیز از اینکه باهاتونم خیلی خوشحالم امیدوارم که به خیلی از سوالهایی که تا حالا داشتم اینجا به جوابشون برسم .ما تو یه شهرستان کوچیک isp داریم اینجا تنها isp مجوز دار ما هستیم 16 تا خط تلفن داریم که با مالتی پورت کار می کنند نرم افزار اکونتینگمون سیگماست جدیدنا خیلی به مشکل خوردیم قبلا ویندوزی که اکونتینگ روش نصب بود 2000 سرور بود 3 سال باهاش کار می کردیم خوب بود این بار که نرم افزار اکونتینگ رو دروباره نصب کردیم ویندوز 2003 سرور نصب کردن و مشکلات ما شروع شده هز روز 2 ، 3 بار ریستارت می کردیم ولی دیگه الانا به هر ساعت یه ریستارت رسیدیم جوری که خود به خود مودم ها از نصب خارج می شن مجبوریم دوباره نصب کنیم یا ریستارت و بعضی وقتها سیستم هم هنگ می کنه خیلی طول می کشه تا ریستارت بشه و بعضی وقتها مجبوریم دستی ریستارت کنیم . به نظرتون این مشکل چیه ؟ من تصمیم گرفتم که سیستم سرور بخرم نمی دونم مشکل از سیستمه یا نه ؟ قرارداده خط ایوان رو هم بستیم و تو خرید اکسس سرور موندیم هر کی یه قیمت میده از 3500000 تا 270000 قیمت می دن از یه نوع نمی دونم چیکار کنم و به خاطر مشکل اکونتینگ موندم که ایوان رو هم رو اون سیستم نصب کنم یا .... من مقاله های شما رو خوندم اکثرا تو همه موارد . مخصوصا راه اندازی isp واقعا خسته شدم از این کار به قولی بد جوری خوردم به پیسی هر چند با این وضعیت هم مشتری زیادی داریم ولی خودم به جای مشتریها اعصابم به هم ریخته نمی دونم چیکار کمن. شرمنده زیاد حرف زدم همه اینها رو بذارین به جساب دردو دل . باز هم ممنون از دوستان . خوشحال می شم راهنماییم کنین

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال
    نوشته
    131
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز.
    از طرف خودم و سایرینورود و حضور شما رو تبریک و خوش آمد عرض میکنم .

در مورد مشکل شما باید عرض کنم بنده هم اوایل که با ویندوز 2003 آشنا شده بودم مشکلاتی نظیر مشکلات مشروحه ی شما رو داشتم . مشکل مودم های شما که بدرستی و همچون گذشته کارایی ندارند مربوط به Driver ای میباشد که توسط آن مودم های خود را به سیستم معرفی و نصب کرده اید . برای حل این مشکل از آنجا که نه بر روی CD و نه بر روی سایت شرکت سازنده مودم Driver مرتبط جهت ویندوز 2003 موجود نیست بایستی مودم خود را با استفاده از بخش Modems در قسمت Control Panel با نام Standard Modem 56000 bps نصب نمایید .
    پس از نصب و یک راه اندازی مشکل مودم های شما حل خواهند شد.

راجع به نرم افزار حسابرسی Accounting که فرمودید . چرا از نرم افزار های حسابرسی دیگر که امتحان خود را پس داده اند استفاده نمیکنید ؟ نرم افزار هایی همچون nttacplus یا isputil ؟

و در نهایت راجع به خرید AcessServer جهت راه اندازی سرویس ایوان
    پیشنهاد میکنم وضعیت فعلی شبکه تان را شرح دهید . همچنین اینکه مشخصات AccessServer هایی که با قیمت های متفاوت به شما معرفی شده اند را دریافت و در این بخش بنویسید .
    برخی مشخصات مورد نظر :
    ضمانت کارکرد و گارانتی - تعداد پورت های Serial - تعداد خطوط E1 قابل پشتیبانی - تعداد Modem ارائه شده به همراه ابزار - مقدار Ram ارائه شده و ...

عضو غیر فعال شناسه تصویری aftab_isp
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام ممنون از راهنمائیتون - ولی هنوز ما این مشکلو داریم مخصوصا وقتی یه کم باهاش وی مریم واسه نصب مودمها سیستک هنگ می کنه

عضو غیر فعال
    نوشته
    131
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    در صورت تمایل میتونم بصورت حضوری خدمت رسیده و در صدد رفع مشکل باشم .

کلمات کلیدی در جستجوها:

اکونتینگ

مشکلات isp

نصب مودم توسط standard modem bps

نرم افزار bps

برچسب برای این موضوع