نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: سوال در مورد کانشن wan miniport (pptp) ؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: محمد سلیمانی

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

سوال در مورد کانشن wan miniport (pptp) ؟؟؟؟؟؟

با سلام
    در یک شرکت رایانه ها به هم شبکه داخلی هستند و هز رایانه بعد از اتصال با کانشن WAN MINIPORT (PPTP) در ویدوز XP به اینترنت اتصال پیدا میکنه و این کانشن هیچ رمز عبور و نام کاربری نداره و مستقیم رایانه به اینترنت متصل میشه ( تا جایی که میدونم این یک نوع کانشن VPN است اما چطور میشه که نام کاربری و . . . نمی خواد). سوال من اینجاست اگر بخوام این کانشن را تو ویندوز XP و سون خودم درست کنم باید چه کار کنم و در مورد این سیستم اطلاعات کلی لازم دارم .

با تشکر فراوان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    احتمالا چون محیط کوچیک بوده از مک آدرس بعنوان یوزر نیم استفاده کرده .

کلمات کلیدی در جستجوها:

wan miniport چیست

طریقه پیدا کردن پسورد wan miniport (pppoe )ساخت wan miniportطریقه ساخت vpn miniport wanشرکت اینترنتی wan miniportپورت mini wan چیستنحوه فعال کردن wan miniportpptp در موردwan miniport(ppoe)چیستایجاد wan minportwan miniportچيستميني پورت wanچيستروش فعال کردن miniport wan در سونیعنی چی wan miniportشبکه wan miniport(pppoe چیست)wan miniport (pppoe)چیستاطلاعاتی در مورد WAN miniportدر مورد wan miniportwan mini port pptp ساختطریقه ساخت wan miniport در ویندوز ایکس پیطریقه ساخت wan miniport pppoe در ویندوز ایکس پیwan miniportچیستکانشن کامپیوتر چیستفراموش کردن یوزر نیم و پسورد کانشنطریقه ایجاد wan

برچسب برای این موضوع