نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط imannami
  • 1 توسط gimboo
  • 1 توسط richman
  • 1 توسط richman
  • 1 توسط richman

موضوع: بهترین مدل utm?

نام حقيقي: علی

عضو عادی
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    39

بهترین مدل utm?

سلام خدمت دوستای عزیز
    من دنبال یه utm سخت افزاری خوب هستم که هم هزینه پایین و معقولی داشته باشه.هم نباید هرسال پول لایسنس بدی.هم بتونه قوی و مناسب عمل کنه.ولی نمیدونم از مصولات کدوم شرکت باید استفاده کرد.برندهایی که دیدم اینا هست
    Fortinet Fortigate
    Astaro
    Cisco PIX
    Juniper Netscreen
    WatchGuard
    Symantec

نمیدونم از کدوم برند استفاده کنم.و البته به سایتهاشونم سر زدم که هیچ بقالی نمیگه....
    میشه دوستانی که کار کردن یه مقایسه کن

ممنون

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    شرکت امن افزار - محصولات در مورد این هم تحقیق کن من واسه چند جا استفاده کردم بد نیست

ali-shi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امین فرجی

عضو عادی
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    MITA یکی از قدرتمند ترین هاست.
    mitautm.ir

نام حقيقي: mehrdad hajizadeh

عضو عادی
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    104
    سپاسگزاری کرده
    75
    دوست عزیز اکثر این برندها در ادارات دولتی ممنوع شده اگه جای دولتی هستی حواست باشه....
    اگه اشتباه نکنم در اخرین رنکینگی که دیدم (دسامبر 2011) checkpoint اول بود و fortinet دوم
    من خودم با فورتی نت کار کردم خیلی ردیفه ولی من نمیدونم برای چندتا کلاینت و برای چه کاری میخای...قیمتش هم نسبتا بالاست...باید دقیق بگی چند تا کلاینت داری و تمرکزت برای چه کاری هست که میخای utm بگیری...
    خیلی دقت کن هم به بحث لایسنس که تقریبا همه برندهایی که گفتی نیاز به لایسنس و تمدید اوون دارن...دوم اینکه توی بحث انالیز و گراف های ماهانه و... توی بعضی برندها مثل فورتی نت باید لایسنس forti analyzer رو هم بخری وگرنه فقط گراف های انلاین رو میبینی و خبری از گراف های ماهانه و هفتگی نیست(البته میتونی از نرم افزار های جانبی استفاده کنی)

عضو عادی
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط richman نمایش پست ها
    دوست عزیز اکثر این برندها در ادارات دولتی ممنوع شده اگه جای دولتی هستی حواست باشه....
    اگه اشتباه نکنم در اخرین رنکینگی که دیدم (دسامبر 2011) checkpoint اول بود و fortinet دوم
    من خودم با فورتی نت کار کردم خیلی ردیفه ولی من نمیدونم برای چندتا کلاینت و برای چه کاری میخای...قیمتش هم نسبتا بالاست...باید دقیق بگی چند تا کلاینت داری و تمرکزت برای چه کاری هست که میخای utm بگیری...
    خیلی دقت کن هم به بحث لایسنس که تقریبا هم...)
    با سلام خدمت شما دوست گرامی:میشه بفرمایید منظورتون از ممنوع بودن در ادارات دولتی ضعیف بودن این برندهاست یا .....
    و در ضمن ایا منظورتون از ممنوع بودن کل محصولات برند هست یا فقط مثلا محصولات سطح پایینش
    اگه اطلاعی از اینکه کدوم برندها در کجاها ممنوع هستن رو بفرمایید که خیلی ممنون میشم

عضو عادی
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    104
    سپاسگزاری کرده
    75
    دوست عزیز قانونی اومد که در ادارات دولتی از به کار بردن برندهای خارجی بخاطر مسایل امنتی خودداری کنید این برندها همونطور که گفتم جزو بهترین های دنیا هستن ولی برخی از سازندگان اونا اسراییلی و چندتا دیگه امریکایی هست... و بعضی جاهای بخصوص ادارات که اطلاعات امنیتی در اونها وجود داره مطلقا استفاده از این برندها ممنوع شده است وبجای ان از دیواس های ایرانی استفاده میشه...

عضو عادی
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    39
    دوست عزیز قانونی اومد که در ادارات دولتی از به کار بردن برندهای خارجی بخاطر مسایل امنتی خودداری کنید این برندها همونطور که گفتم جزو بهترین های دنیا هستن ولی برخی از سازندگان اونا اسراییلی و چندتا دیگه ...
    با سلام مجدد.خیلی ممنون از راهنماییتون-فقط میشه بفرمایید بهترین محصول مجاز(ایرانی یا خارجی) برای شرکتهای دولتی چی هست؟شما با چیا کار کردید و کدوم رو انتخاب میکنید

ایا برای سازمانهای خصوصی هم این ممنوعیت وجود داره.اگه نداره برای این شرکتهای چی رو پیشنهاد میکنید.

با تشکر

عضو عادی
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    104
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali-shi نمایش پست ها
    با سلام مجدد.خیلی ممنون از راهنماییتون-فقط میشه بفرمایید بهترین محصول مجاز(ایرانی یا خارجی) برای شرکتهای دولتی چی هست؟شما با چیا کار کردید و کدوم رو انتخاب میکنید

ایا برای سازمانهای خصوصی هم این ممنوعیت وجود داره.اگه نداره برای این شرکتهای چی رو پیشنهاد میکنید.

با تشکر
    با سلام
    من با محصولات ایرانی کار نکردم و فقط با خارجی ها و یا نرم افزارهای اوپن سورس کار کردم....فکر نمیکنم برای شرکتهای خصوصی محدودیتی باشه وخیلی ها هر روز دارن این محصولات رو خریداری میکنن....شما باید ابتدا مقیاس شبکه و دلایل استفاده از یو تی ام رو مشخص کنید و یه رنج قیمیت و فیچر های اصلی مد نظرتون رو معرفی کنید تا بشه راهنمایی کرد...
    من نمونه های تاپ رنکینگ رو مشخص کردم اینا بر اساس کلی امار و تحقیق بدست میاد و رتبه بندی میشه ولی خوب شرایط تحریم و لایسنس و هزینه و...هم هست...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-shi نمایش پست ها

با تشکر
    با سلام
    من با محصولات ایرانی کار نکردم و فقط با خارجی ها و یا نرم افزارهای اوپن سورس کار کردم....فکر نمیکنم برای شرکتهای خصوصی محدودیتی باشه وخیلی ها هر روز دارن این محصولات رو خریداری میکنن....شما باید ابتدا مقیاس شبکه و دلایل استفاده از یو تی ام رو مشخص کنید و یه رنج قیمیت و فیچر های اصلی مد نظرتون رو معرفی کنید تا بشه راهنمایی کرد...
    من نمونه های تاپ رنکینگ رو مشخص کردم اینا بر اساس کلی امار و تحقیق بدست میاد و رتبه بندی میشه ولی خوب شرایط تحریم و لایسنس و هزینه و...هم هست...

عضو عادی
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    39
    با سلام
    من با محصولات ایرانی ......... ام رو مشخص کنید و یه رنج قیمیت و فیچر های اصلی مد نظرتون رو معرفی کنید تا بشه راهنمایی کرد...
    من نمونه های ......................
    - - - Updated - - -

با سلام
    من با محصولات ایرانی کار نکردم و فقط با خارجی ............کلی امار و تحقیق بدست میاد و رتبه بندی میشه ولی خوب شرایط تحریم و لایسنس و هزینه و...هم هست...
    سلام.ممنون از راهنمایی خوبتون
    برای شبکه راستش من میخوام isms رو توی شبکه راه اندازی کنم-برفرض که حدود 30 تا 50 تا کلاینت داره.میخوام هم به درد شرکتهای دولتی بخوره هم خصوصی البته دونوع هم باشه مشکلی نیست-از نظر قیمتی هم بتونه رقابت کنه

ممنون میشم راهنمایی کنید

کلمات کلیدی در جستجوها:

بهترین utm

مدل Utm

بهترین utm ایرانی

بهترين UTM

برترین utm های ایرانی

بهترین utm در ایران

بهترین برند UTM برند UTM juniperutmسخت افزاريcheckpoint یو تی امبهترین utmهای ایرانیبرترین utmهامقایسه UTMمدلهای utm juniper Best Iranian Unified Threat Management softwareبرترین utm ایرانیبهترين برند هاي UTMبرند های utmچند utm ایرانیبرترین utm در ایرانلایسنس فورتینتاسامی بهترین utm ایرانیبهترین utm دنیابهترین utm juniperutm هاي ايراني

برچسب برای این موضوع