نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: مشکل Authorization یوزرهای دومین در آیزا بعد از ریست کردن

نام حقيقي: farid

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    8

مشکل Authorization یوزرهای دومین در آیزا بعد از ریست کردن

دوستان دیگه واقعا از دست این مشکل در آیزا هنگ کردم لطفا کمک کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    شرح مشکل : شبکمون از نوع دومین است و سیستم آیزا هم عضو دومین است و تمام یوزرهای دومین را Authenticate می کنه و هیچ مشکلی نیست فقط وقتی سیستم آیزا را ریستارت می کنم (به دلیل قطعی برق یا هر دلیل دیگه) بعدش هیچ کلاینتی نمی تونه وارد اینترنت بشه(Proxy ست شده) چون ازش یوزر و پسورد می خواهد و فقط و فقط هم یوزر و پسورد خود آیزا را می شناسه نه یوزر کلاینت را. حالا نکته جالبش اینه که بعد از حدود نیم ساعت خود به خود درست میشه و کلاینت می تونه وارد اینترنت بشه!!!!!!(در ضمن در حین مشکل تمام 4 سرویس مربوط به آیزا نیز استارت شده بودن)

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    8

فورییییییییییییییییی

دوستان در system policy خود آیزا در بخش Authentication و Active directory در تب To علاوه بر Internal شبکه External را هم اضافه کردم ظاهرا درست شده کسی نظری در این مورد نداره؟؟؟پس قبلا که این نبوده چرا تا زمانیکه سیستم را ریست نمی کردیم درست بود؟؟؟؟

نام حقيقي: sy

عضو عادی
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    51
    سپاسگزاری کرده
    27
    نمیتونه به این ربطی داشته باشه!!!
    همیشه این طوری بوده یا چند وقته که اینطوری شده ؟

Sent from my Galaxy Nexus

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahram_yy نمایش پست ها
    نمیتونه به این ربطی داشته باشه!!!
    همیشه این طوری بوده یا چند وقته که اینطوری شده ؟

Sent from my Galaxy Nexus
    حق با شما بود راستی مجددا هم مشکل پیش آمد کلافه شدم. بدون اینکه کاری کنم خودش بعد از حدود 30 دقیقه درست شد!!!!!!!!!!!!!من تازه آیزا را راه اندازی کرده ام و از اولش اینطور بود. علی الخصوص وقتی آیزا با اکتیو دایرکتوری را ریستارت کنم که حتما مشکل بوجود می آید

نام حقيقي: جعفر توانا

عضو عادی شناسه تصویری ICT-M
    نوشته
    768
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    147
    خب یک مبحثی رو به صمع و نظر دوستان برسونم راجع به ISA و به اسطلاح مشکلات اون !!!!!!!!!!!!!!!!

تمامی این به اسطلاح مشکلات فقط فقط ناشی از ضعف اطلاعاتی دوستان راجع به ISA می باشد.

باید به این موضوع آگاه باشید که ISA به دلیل گستردگی که در اون نهفته شده است ، نیاز به آگاهی دقیق از تمامی بخشهای آن می باشد.
    اگر به این امید که نصب کنید و بعد Config کردنش هم یاد بگیرید یا اینکه الان تقریباً بلد هستین و میتونید فقط اونو راه اندازی کنید و مراحل کار ر. با NEXt, Next یاد گرفتین ، اکیداً توصیه میکنم طرف ISA نروید.

من در مکان های مختلفی با این جمله که "ISA به درد نمیخورد ، خودبه خود قاطی میکرد....!" روبه رو شدم ولی تمامی این مشکلات از ضعف ما ادمین ها است.

یک مورد هم اشاره کنم که من 2 سال از همین نرم افزار استفاده کردم با تمام امکاناتش که تا به امروز حتا یکبار اون رو ریست هم نکردم ! الیته ایت مورد برای خیلی از دیگر دوستان هم صدق میکند

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط ICT-M نمایش پست ها
    من در مکان های مختلفی با این جمله که "ISA به درد نمیخورد ، خودبه خود قاطی میکرد....!" روبه رو شدم ولی تمامی این مشکلات از ضعف ما ادمین ها است.

یک مورد هم اشاره کنم که من 2 سال از همین نرم افزار استفاده کردم با تمام امکاناتش که تا به امروز حتا یکبار اون رو ریست هم نکردم ! الیته ایت مورد برای خیلی از دیگر دوستان هم صدق میکند
    خب دوست محترم با این تجربه خوبی که شما دارید اولا نمیشه راجع به مشکل ما راهنمایی بفرمایید ثانیا اگر ما هم مثل شما بخواهیم خوب با آیزا کار کنیم چکار کنیم منبع خاصی را مطالعه فرموده اید؟کلاس یا دوره خاصی رفته اید؟لطفا بیشتر توضیح دهید.

نوشته
    768
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    147
    درواقع اگر متنی که الان به عنوان یک پیشنهاد به آن نگاه کنید بهتره تا راهنمایی و پیشنهاد من هم اینه که اگر هدف شما از راه اندازی ISA فقط Proxy Server بوده ، بهتره از نرم افزار های Simplex مثل CCPROXY و امثال اون استفاده کنید که خیلی راحت و بی دردسر چه میدونم Role و NAT و این قضایا تا 100 سالشو من برات تضمین میکنم که کار می کند.
    بهتره هدفت از آوردن ISA به شبکتون رو بگین تا درصورتی که علم ما به اونجا قد میداد پیشنهاد بهتری بهتون بدیم البته ناگفته نماند من خودمم اینجا دارم از حضور دیگر اساتید استفاده میکنم.
    و درکل یک جمله خودمونی راجع به کار درحال حاضر شما بگم اینه که با دستای خودتون برا خودت سرظان درست کردی.

- - - Updated - - -

یا اینکه اگر کمی هم دنبال کنجکاوی و حال کردن در زمینه شبکه هستی ، خودتون یک برنامهه Proxy Server بنویسید ! با سوکت پروگرامینگ خیلی آسونه ، یه سرچ کنی مطالب راجع بهش زیاد گیر میاد !! ولی از لحاظ امنیتی دیگه فاتحه شبکتو بخون !

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط ICT-M نمایش پست ها
    اگر هدف شما از راه اندازی ISA فقط Proxy Server بوده ، بهتره از نرم افزار های Simplex مثل CCPROXY و امثال اون استفاده کنید که خیلی راحت و بی دردسر چه میدونم Role و NAT و این قضایا تا 100 سالشو من برات تضمین میکنم که کار می کند.
    بهتره هدفت از آوردن ISA به شبکتون رو بگین تا درصورتی که علم ما به اونجا قد میداد پیشنهاد بهتری بهتون بدیم البته ناگفته نماند من خودمم اینجا دارم از حضور دیگر اساتید استفاده میکنم.
    و درکل یک جمله خودمونی راجع به کار درحال حاضر شما بگم اینه که با دستای خودتون برا خودت سرظان درست کردی.
    دوست محترم هدف اصلی من از آیزا مانیتور کردن سایتهای بازدید شده و محدود کردن حجم دانلود و بلاک کردن دانلود فبلم و ...است همین. در ضمن می خوام این نرم افزار بوزرهای دومین را بشناسه تا لاگهاش بر حسب نام یوزر باشه فقط خیلی وقتم کمه لطفا سریعا راهنمایی کنید

نوشته
    768
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    147
    هدف اصلی من از آیزا مانیتور کردن سایتهای بازدید شده
    با CCPROXY هم میشه این کار کرد.
    محدود کردن حجم دانلود و بلاک کردن دانلود فبلم و ...است
    این کار هم میشه با اون انجام داد !
    و در مورد یوزرهاتون !!! می تونید یک ردیوس سرور (از اسمش نترسید چون NTTAK هم یک ردیوس سرور هست) که با ویندوز User - Compatibility دارند کار کنید !

ببینید من اول کار به شما گفتم ، نمیتونید از ISA صرفاً جهت یکی از کاربردهاش استفاده کنید چون مانند زنجیر به هم وابسته اند و مثلا برا همین پهنای باندی که میگید اگر خبر داشته باشید ، ISA قادر به چنین کاری نیست بلکه یک PluugIn از شرکت های دیگه ای باید نصب کنید.

فقط خیلی وقتم کمه لطفا سریعا راهنمایی کنید
    Learn Professional ISA Server Then Using it to Your Network

کلمات کلیدی در جستجوها:

یوزرهای دومین

یوزر پسورد بعد از ریست planet

هنک کردن isa server 2010

هنگ کردن next proxy

proxy server ardebil

یوزر نیم next prox

فعال کردنnextproxy

ريست كردن پسورد یوزرها در دامین

یوزر و پسورد نرم افزار Nextproxy