نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل Kerio Control با DNS

نام حقيقي: علی حاتم

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل Kerio Control با DNS

با سلام
    من به تازگی kerio رو نصب کردم و مشکلی که دارم اینه که روی کامپیوتر firewall اینترنت ندارم. در نتیجه کلاینتها هم هنوز اینترنت ندارن. دو تا کارت شبکه دارم که یکی واسه شبکه داخلیه و یکه هم کارت شبکه خارجی که از مودم ADSL به صورت اتومات ip میگیره. تنظیمات کارت شبکه هم تا جایی که میدونم درست ست کردم. کارت شبکه داخلی gateway نداره و خارجی هم dns server اینترنتی ست شده.
    نکته دیگه اینکه با ping کار name resolution درست انجام مشه ولی در browser هیچی نمایش نمیده و خطا هم نمیده.
    بعضی وقت ها هم بعد از کلی معطلی یه صفحه دیگه و نا مفهوم رو میاره
    خودم حدس میزنم که مشکل DNS باشه ولی نمیدونم چطوری رفعش کنم. با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رواقی

عضو عادی شناسه تصویری SISYPHUS
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6
    چه نسخه ای از Kerio رو استفاده میکنید ؟ برخی نسخه ها بتا هستند و مشکل دارند.سایت Kerio رو چک کنید.

نام حقيقي: علی حاتم

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از پاسختون .مشکل من حل شد.برای کاربرانی که شبیه این مشکل رو دارند عرض کنم که :
    مشکل از آنتی ویروس نود 32 - قسمت web accesse بود که دسترسی های وب رو بسته بود . با دستکاری تنظیمات آنتی ویروس و غیر فعال کردن بخش Web Accesse مشکل حل شد.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل kerio

ارور 1920 در نصب کریومشكلات kerioحل مشکل کریومشکل dns در keriokerio مشکلمشکلات کریومشکل ارور 28201 کریورفع ارور 1920مشکل کریوerror 28201 کریومشكل kerioerror 28201 kerioمشکلات kerioكريو خطاي 1920kerio control مشکلارور 28201 kerioحل مشکل 1920کریورفع خطای کریو 1920مشکلkerioدلیل ارور 28201 در نصب کریو مشکل kerio controlkerio مشکلاتمشکل kerio و dnsخطا 28201 kerio

برچسب برای این موضوع