نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: فایروال ویندوز xp

نام حقيقي: sara

خواننده
    نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    86

فایروال ویندوز xp

سلام
    یه سوالی در رابطه با فایروال خود ویندوز xp داشتم . امروز فهمیدم که تو محیط cmd هم میشه با زدن دستور روی این فایروال کار کرد . مثلا برای ورود اولیه بش netsh و بعد firewall رو میزنیم و یکسری دستوراته دیگه .
    من این دستورات رو میزنم . مثلا فایروال رو فعال یا غیر فعال میکنم ping رو میبندم و .... بعد از زدن هر کدوم از این دستورات هم یه ok میده . اما مثلا وقتی میرم چک کنم که واقعا ping بسته شده ، میبینم که بازه !
    نمیدونم کسی این مدلی با این فایروال ویندوز کار کرده ؟ میدونید چرا این دستورات اعمال نمیشه؟ کار خاصی یا دستوره خاصی بعد از زدن این دستورات لازم نیست؟
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ahmad

خواننده شناسه تصویری radar
    نوشته
    1,106
    سپاسگزاری شده
    191
    سپاسگزاری کرده
    1357
    Netsh که برای تنظیمات شبکه ویندوز نه فایر والش ! شما دارید کارت شبکرو دستکاری می کنید !

*** انسان برای شکست آفریده نشده است ***

نام حقيقي: sara

خواننده
    نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    86
    من اونجایی که داشتم این مطالب رو میخوندم نوشته بود : به وسیله ی netsh میتوانید به تنظیمات شبکه در ویندوز xp دسترسی پیدا کنید . در ادامه برای دسترسی به تنظیمات فایروال باید دستور firewall را اجرا نمایید...... برای اینکه فایروال ویندوز را فعال نمایید باید دستور زیر را وارد نمایید : set opmode enable و یا برای غیرفعال کردن آن set opmode disable و ........
    حالا دقیقا این دو تا دستور اعمال هم میشن یعنی وقتی میرم از کنترل پنل windows firewall رو نگاه میکنم میبینم جای این تیک های on و off عوض شده . ولی وقتی مثلا دستوره این رو میزنم که dont allow exception فعال بشه (set opmode enable enable ) یا مثلا ping رو ببندم اینا اعمال نمیشن و مثلا ping بازه و ....
    نمیدونم چه مشکلی داره

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظیمات فایروال در xp

http://forum.persiannetworks.com/f61/t37173.html

تنظیمات شبکه در ویندوز xp

فايروال ويندوز Xp

آموزش تنظیمات فایروال در xp

off کردن فایروال به وسیله ی cmd

فایروال ویندوز

تنظیمات فایروال ویندوز xp

چرا فایروال ویندوز اکس پی من

تنظیمات فایروال xp

تنظیمات فایروال

نحوه غیر فعال کردن آپدیت و فایر وال ویندوز xpنحوه باز کردن پینگ در فایروال ویندوزآموزش تنظيمات فايروال xpاجرا نشدن فایروال ویندوز ایکس پیغير فعال كردن firewallدرويندوز xpتنظیمات فایر وال در ویندوزاکس پی دستور off کردن فایروال در cmdتنظیمات xpباز كردن ping در فايروال ويندوز xpتنظیمات فریروال ویندوزxpتنظیمات فایروال شبکه در ویندوز xpتنظیمات پینگ شدن در ویندوز xp تنظیمات فایروال ویندوز اکس پی تنظیمات شبکه در XP

برچسب برای این موضوع