نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12

موضوع: تونل کردن به فیلترینگ مخابرات

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18

تونل کردن به فیلترینگ مخابرات

سلام دوستان من یه شبکه آزاد از فیلتر دارم یعنی همه سایت ها بازه چطور میتونم فیلتر مخابرات رو رو شبکه خودم فعال کنم تا فیلترینگ مخابرات رو اینترنت کاربرام فعال باشه .
    یه isa cach و یه squid cach هم دارم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    نرم افزار SURFCONTROL - ولی اگه می خوای راحت باشی قید شبکه آزاد رو بزن از همون دیتا بگیر

نام حقيقي: M.M

عضو غیر فعال شناسه تصویری mohsen3k
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    41
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi CP نمایش پست ها
    نرم افزار SURFCONTROL - ولی اگه می خوای راحت باشی قید شبکه آزاد رو بزن از همون دیتا بگیر
    من Surfcontrol رو گرفتم البته نه همش رو!!
    من همونی رو که آقای راستی تو همین فروم گذاشتن رو گرفتم، ولی پارت های 8 و 12 رو نتونستم چون لینکش از بین رفته بود!!

اگه میشه شما این 2 پارت رو آپلود کنید!!
    هر کروم 10MB بیشتر نیست!! ممنون

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    برای فیلترینگ بهترین کار خرید نرم افزار فیلترینگ هستش دو سه شرکت این کار رو انجام میدهند

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    آقا من برای دریافت نرم افزار Surfcontrol مشکل دارم چون تقریبآ همه لینک ها مشکل دارن
    و اینکه خدمت دوست عزیز عرض کنم خرید این نرم افزار هزینه بالایی داره که نمونش شرکت دوران هست که .... خودتون بهتر میدونید

حالا اگه این نرم افزار رو بزارند دوستان برای دانلود خوشهال میشیم
    و اگه راه تانل کردن به فیلترینگ مخابراتو بگن بهتره

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نرم افزار رو یکی از دوستان گفتن که تو RapidLibrary پیدا کردن که !؟
    متاسفانه ظاهرا فقط من این نرم افزار رو دارم که به علت عدم وجود اینترنت با سرعت مناسب (پر سرعت پیشکش ! ) نمیتونم آپلود کنم .

در خصوص نرم افزار هایی که فرمایش دادین هم، نرم افزار ها و سخت افزار هایی هم هستند که میتونن فیلترینگ رو انجام بدن، قیمت مناسب تری هم دارند !!!

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    آقای محمد رسول حق بدید با نرم افزاری که هنوز به صورت آزمایشی باهاش کار نکردم و نمی دونم که آیا با استفاده از این نرم افزار شکارچیان مخابرات که به کمین ما نشستن از موضوع بو می برن یا نه بابتش پول بدم.

آخه اینا انقدر بیکارن بجای اینکه بشینن سرعت دیتا رو درستش کنن با mrtg و امسال این برنامه ها ISPها رو شبانه روز مانیتورینگ میکنن.

اگه تضمین میدی که کاری بکنی کارستون یا علی
    اگه هاست میخوای واسه آپلود من از رو سرور مجازیم یه پکیج هاست واستون تعریف کنم 1 گیگ یا 2 گیگ که لطف کنید آپلود کنید تا دوستان هم استفاده کنن
    اگه هیچ کدوم نشد یکی لطف کنه راه تانل کردنو کامل شرح بده شنیدم در این روش وقتی درخواست باز کردن سایت رو میدی یه پکت میفرسته به سرور فیلترینگ مخابرات اگه بسته بود صفحه مخابراتو نشون میده اگه نه سایت رو باز میکنه که اگه این روش حقیقت داشته باشه از همه روش ها بهتره.

یا علی

ویرایش توسط mitikoman : 2009-05-23 در ساعت 08:31 PM

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    راه قطعی ای وجود نداره، از این بابت خیالتون راحت باشه، فیلترینگ مخابرات روز به روز داره تکمیل تر میشه، از اون طرف هم سایت ها در حال تغییر دومین هستند و همچنین سایت هایی که جدید دارن متولد میشن... گاها خیلی هاشون هم چند قلو هستند !

اما تونل کردن به فیلترینگ مخابرات، این رو من دومین باره میشنوم، هر دو سری هم از خود شما !
    آیا از جایی شنیدین ؟ یا کسی معرفی کرده ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    در مورد تانل کردن عرض کنم این موضوع رو از یک دوستی که تو دیتا کار میکرد شنیدم که می گفت این کار ا دو روش یکی اضافه کردن چند خط فرمان به کانفیگ squid و دیگری هم چند خط در کانفیگ ruter .
    حالا من در رابطه با تانل کردن چند تا نرم افزار دیدم که نمی دونم مربوط به چه چیزی می شه اما ip و port رو وارد می کنی و یه کارایی می کنه اگه می خواید بزارم.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    بزارید ببینیم...

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    نه به نظر من این کار شدنی نیست که DNS مخابرات رو تو کانکشن بزنیم اگه شدنی باشه که DNS امریکا یا کانادا یا هر جای دیگه رو می زنیم و از فیلترینگ خیلی آسون عبور میکنیم

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    این تونل زدن، فکر میکنم معکوس تونل هایی باشه که در حال حاضر داره استفاده میشه، روش کار هم ساده س، کافیه بتونید از یکی از سرویس های دهنده های داخلی، که از مخابرات سرویس میگیره، یه اکانت VPN بگیرید، پهنای باند اونها باید نسبت به پهنای باند شما یا برابر یا بیشتر باشه تا بتونید از اونها سرویس بگیرید .
    با این تونل زدن، همه درخواست ها روی این تونل به اون سرور ارسال میشه، طبق فیلترینگ رد و بدل شده و به کاربران شما عودت داده میشه.

اما چندتا مشکل این وسط وجود داره؛
    با قطع ارتباط این تونل، خط شما به حالت بدون فیلتر برگشت داده میشه، این میتونه در مواقعی که شرکت نیستید خطرناک باشه
    درخواست های شما باید به سرور دیگه منتقل بشه، از اونجا به اینترنت و دوباره این مسیر برگشت تکرار بشه، این در سرعت ارائه خدمات تاثیر زیادی میزاره
    خط ارتباطی شما تا سرویس دهنده، باید کیفیت و سرعت بالایی داشته باشه، تا میزان افت سرعت به حداقل ممکن برسه؛
    و در نهایت، سرویس دهنده ای باید پیدا بشه که امکان اتصال یه VPN Connection رو برای شما مقدور کنه

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

نرم افزارتونل

روش کار با تونل

طرز استفاده از تونلتونل کردن اینترنتhttp://forum.persiannetworks.com/f61/t24939.htmlتونل کردننحوه کار با تونلروشهای تونل زدن دانلود نرم افزار تونلطرز کار با تونلطریقه کار با تونلطرز کار نرم افزار تونلبرنامه تونلفعال کردن نرم افزار تونلmrtg مخابراتروش کاربا تونلدانلودتونل زمان شبکه من و تودانلود برنامه برای تونل زدنراه پیدا کردن به سرور مخابراتمخابرات در تونلنحوه تونل کردنکانفیگ squid پر.کسیروش فعال سازی تونلنحوه کار بانرم افزارتونلنحوئه كار mrtg

برچسب برای این موضوع