نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ایجاد محدودیت زمانی kerio

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220

ایجاد محدودیت زمانی kerio

با سلام به دوستان خوبم

من یک نرم افزار kerio رو به عنوانی در شبکه نصب کردم که در هنگامی که کاربران قصد استفاده از اینترنت را داشته باشند تنها راهشان استفاده از کلمه عبور باشد تا اینجا موفق شدم ولی اکنون با یک مشکل روبرو شده ام من باید به کاربران محدودیت زمانی در استفاده از اینتر نت بدهم .

لطفاً در این زمینه به بنده کمک کنید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    آقای هاشمی شما هم البته kerio خوبه ولی اگه بخوایید محدودیت زمانی مثلا روزی 2 ساعت(متغییر) . . . . غیره ایجاد کنید می تونید از VPN استفاده کنید ولی اگه بازه زمانی مهمه یه راه دیگه هم هست که توی http policy وقتی rule تعریف میکنید توی شرایطش بگید برای چه ساعاتی معتبره اگه کافی که هیچ اگر نه یه فایل درست کنم بگم چطور این کا رو بکنید.

نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    آقا من هر کاری کردم موفق نشدم درست تنظیم کنم اگه لطف کنید توضیح بیشتری بدید من ممنون میشم

نام حقيقي: hamed

عضو عادی شناسه تصویری hamed2
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    31
    سپاسگزاری کرده
    3

Icon1 تعريف بازه زماني استفاده از اينترنت در Winroute

سلام
    ابتدا به قسمت زير رفته
    Configuration -> Definitions -> Time Ranges
    سپس دكمه add رو ميزنيد و يك Time Range رو ميسازيد .(زماني را كه نمي خواهيم كاربران از اينترنت استفاده كنند)
    بعد به قسمت زير رفته
    Configuration -> Content Filtering -> HTTP Policy
    در تب URL Tools رفته دكمه Add رو زده يكRule بصورت Deny براي كليه URL ها( * ) ميسازيد (يا براي يك كاربر خاص يا براي گروهي از كاربران) سپس در تب Advance رفته و در قسمت Valid at time interval دكمه Edit را فشرده ، در اين حالت Time Range هائي كه قبلا ساخته بوديم ظاهر ميشود كه شما Time Range مورد نظر خود را انتخاب ميكنيد .
    با اين كار ، كاربر يا كاربران شما در آن بازه زماني كه شما تعريف كرده ايد قادر به استفاده از اينترنت نيستند .
    نكته 1) شما در Time Range بايد زمانهائي را كه نميخواهيد كاربر از اينترنت استفاده كند را مشخص كنيد .
    نكته 2) يك Rule به همين صورت در قسمت FTP Policy براي جلوگيري از دسترسي كاربران به سرويس FTP بايد بسازيد.

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    واقعا لطف کردید مشکل من رو حل کردید .

متشکرم

کلمات کلیدی در جستجوها:

محدودیت زمانی در kerio

محدودیت Kerioمحدودیت زمانی در کریوايجاد محدوديت زماني ftpدر كريو محدوده زماني كار نمي كندروش تعریف بازه زمانی در کریوایجاد محدودیت زمانی در کریومحدودیت زمانی برای کاربران شبکه FTPحل مشكل محدوديت زماني در كريو كنترلکريو و nttacایجاد محدودیت با kerioايجاد محدوده زماني در كريو با vpnمحدودیت زمان درkerioمحدوديت زماني در kerioتنظیم time ranges در کریوconfig kerio with nttacزمان برای کریو site:forum.persiannetworks.comnttac kerio ruleایجاد محدودیت زمانی برای کاربران kerio site:forum.persiannetworks.com عبور از kerioKerio to nttackمحدودیت زمانی برای کاربران در keriokerio with nttacایجاد محدودیت زمانی در kerioمحدودیت زمانی kerio

برچسب برای این موضوع