صفحه 12 از 18 اولیناولین ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 166 تا 180 از مجموع 269

موضوع: kerio winroute firewall

نام حقيقي: Hamed M

عضو غیر فعال شناسه تصویری 1603
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

درخواست كمك

آقا پيمان خواهش ميكنم يه كمكي به من بكنين من بد جوري تم اداره گير كردم واسم حياتيه.هر 1 ساعت 1 ساعت به اينجا سر ميزنم.

نام حقيقي: roya

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام به همه اساتید عزیز

میخواستم بدونم میشه یه جوری فایروال Keiro رو دور زد ؟؟؟ قبلا بدون نیاز به لاگین شدن تو سرور و با استفاده از فری گیت و با آیپی 127.0.0.1 و از طریق پورت 8580 این کار شدنی بود و میشد دورش زد ولی این آیپی و پورت رو رو سیستم سرور بستن و دیگه کار نمیکنه . چجوری میشه آیپی و پورت بازی رو که فایروال نبسته باشدش پیدا کرد و به فری گیت داد تا بشه بازم دورش زد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .

نام حقيقي: peyman j

تازه وارد شناسه تصویری peyman.net
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1603 نمایش پست ها
    آقا پيمان خواهش ميكنم يه كمكي به من بكنين من بد جوري تم اداره گير كردم واسم حياتيه.هر 1 ساعت 1 ساعت به اينجا سر ميزنم.
    سلام
    دوست من اگه kerio را درست كانفيگ كني نبايد مشكلي داشته باشه
    براي من ورژن kerio را بنويس و برام تصاوير از كانفيگ kerio بفرست.
    به Email p_javiz@yahoo.com
    پيمان

ویرایش توسط peyman.net : 2008-10-09 در ساعت 09:21 AM

نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام و ممنون كه جواب دادين .
    اما در مورد كانفيگ بايد بگم كه من اين مشكل رو در حالت ديفالت هم امتحان كردم يعني بعد از نصب بدون هيچ تنظيمي بازم اين مشكل هستش.
    در ضمن اينم بگم كه بعضي وقتها ايميل هارو ارسال ميكنه اما از 100 تا 1 اونم به زور ولي بعد از حذف kerio درست ميشه
    و ديگه اينكه ايميل اداره رو از يه هاست خارجي خريديم و ويندوز 2003 اينترپرليس رو سرور نصب، سرور هم x300 asus هستش خط اينترنت هم shatel 384kbps و ورژن kerio هم Kerio.WinRoute.Firewall.v6.2.2.Build.1746
    حالا ميخوام اينم بگم كه كاملا تعجب ميكنين من خودم اين مشكل رو رو سيستم خودم تو شركت امتحان كردم چجوري به اين ترتيب كه خودم يه ايميل شخصي رو هاست شركت maxnet خريدم و اتفاقاَ خط adsl هم واسه شركت از maxnet خريدم و جالب اينجاست كه اين مشكل رو تو شركت خودم با ايميل خودم و خط خودم ندارم اما وقتي با ايميل اداره و خط خودم تو شركت تست ميكنم بازم اين مشكل هست يعني ارسال نميشه kerio و كانفيگش هم يكيه.ولي ايميل اداره بدون kerio مثل موشك ارسال ميكنه .شايد هم چون ايميل و خط اينترنت من مال يه شركته و رو يه هاست اين مشكل پيش نمياد .
    و اما حدس خودم اينه كه چون kerio سرعت اينترنت رو به خاطر كنترل هاش كم ميكنه اينطوري ميشه اما بازم من وقتي اولين rule رو تو kerio كلا any ميزارم اين حدس هم از بين ميره چون بازم فرقي نميكنه.
    حالا يه سوال وقتي تو kerio من rule اول رو كلا تو حالت any ميزارم بازم firewall رو خط اينترنت كنترل يا تاثير داره يا نه؟
    خيلي خيلي ممنونم لطفا زود جواب بدين منتظرم

نام حقيقي: SPSDEV

عضو عادی
    نوشته
    93
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    22
    دوستان من رو سرور نصب کردم و خب اینترنت رو قطع کرد. تو ترافیک کدوم بخش رو باید تنظیم کنم ؟ سرور ما سرور هاستینگ است

نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    دوست عزيز بازهم تاكيد مي كنم اگه Kerio را درست كانفيگ كني نبايد مشكلي پيش بياد
    غير از باز كردن دسترسي ها بايد به Route و NAT هم دقت كني .
    شما مسير ارسال ديتا را روي سيستم چك كن .
    ممكنه ارسال ديتا نياز به تغيير كانفيگ يا تعريف يك يا چند خط Route داشته باشه.

پيمان

نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط peyman.net نمایش پست ها
    با سلام

پيمان

اقا پيمان من همه اين راههارو امتحان كردم يعني چيزايي كه ميدونستم اما نشده من از شما يه خواهشي دارم اگه ميشه لطف كنين شماره تلفنتون رو به آدرس ايميل من بفرستين(hamed_alice@yahoo.com) تا تماس بگيرم يا اينم موبايل منه
    (09144189307) حامد . تك زنگ بزنين تا من تماس بگيرم من كارم خيلي رو اين قضيه گير كرده.
    خيلي ممنون ميشم از لطفت

ویرایش توسط 1603 : 2008-10-15 در ساعت 10:00 AM

نام حقيقي: Sadegh, Alavi

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل در نصب و راه اندازی Winroute در شبکه داخلی + خط ADSL

آقا پیمان سلام
    امیدوارم شما خوب و خوش باشید
    اول بگم که من براتون ایمیل هم زدم همین متن رو از اونجاییکه بدجوری کارم گیر کرده و البته ذکر کنم تمام راهنماییهات رو تو اینجا خوندم و همه رو اعمال کردم ولی جواب نگرفتم حالا نمی دونم اشتباهم چیه، حتی امروز نگارش 6.5 رو گرفتم نصب کردم باز هم نشد به خرحال امیدوارم روی من رو مین نندازید و من بتونم از تجربه و وقت گرانبهاتون برای تنظیم Winroute تو شبکه داخلی شرکت استفاده کنم چون خداوکیلی بدجوری کارم گیر کرده

شرایط موجود:
    1- LAN با سرور 2003 که روی سرور اصلی ISA 2004 در حال کار کردن هستش + یک Exchange 2003 + Domain Controller- خط ADSL با یک مودم USB که وقتی نصب میشه برای خودش یک Net Adapter مجازی می سازه و از طریق اون WAN می شه و با ساختن یک کانکشن از نوع dial-up کانکت می کنه.
    2- یک سرور تستی راه انداختم تو همون رنج IP و Winroute رو نصب کردم و تنظیم (با روش خودکار + روشهای مذکور توسط دوستان تو فروم و کلی هم سر و کله زدن و ...) و ADSL رو روی اون گذاشتم که جواب نداد
    3- بخاطر امکانات کنترل و بررسی عملکرد کاربران شبکه خواستم حتما VPN باشه و از اون طریق وصل بشن که وقتی VPN Client وصل میشه و Ping می کنم پیغام Destination Host unreachable بهم می دهد و هیچ برنامه ای به اینترنت وصل نمی شه. حالا چرا نمی دونم!
    حالا نمی دونم با ISA موجود Conflict می دهد یا نه؟ نمی دونم! چون می خواستم مطمئن بشم که Winreoute جواب بده بعد اون رو پاک کنم و جایگزینش کنم علت هم اینه که Accounting و کنترل که ISA داره دیگه جواب من رو نمی ده و خیلی هم سبک نیست برای شبکه ما که کلا 10 نفر هستیم

انتظارات:
    واسه من مهمه که :
    1- اینترنت تو شبکه Share باشه همیشه2
    2- برای کاربرای شبکه که تو شرکت ثابت هستند فقط از طریق VPN بتونن وصل بشن – این خیلی مهمه چون مدیریت ریز عملکرد اونها رو لازم داره و امکانات Winroute بی نظیره3
    3- برای وصل شدن IE و Outlook و امثالهم ... لازم نباشه هیج تنظیمی روی دستگاهها انجام داد مثل Proxy ویا gateway و ... (ترجیحا VPN) به علت همون Monitoring توسط همون Userهایی که تو Domain Controller دارن4 و وارد ویندوز شدن
    4- برای کامپیوترهای مهمان که به شبکه وصل می شن (مثلا از جایی میان جلسه) بشه راحت کاری کرد – لازم به نصب VPN Client دیگه نباشه
    واقعا ممنون می شوم من رو راهنمایی کنید و این مشکل خانمان سوز! رو به کمک شما بتونم حل کنم
    من صادق علوی هستم و شماره من هم 09121881600 و 88731660 می باشد اگر لازم باشه لطف کنید تلفنی صحبت کنیم و یا من عکسهای config رو بفرستم ، حالا هرطوری شما راحت هستید و مزاحمتی براتون نیست.
    ایمیل: allavi@gmail.com
    بسیار سپاسگذارم

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    با سلام

پيمان
    متاسفانه بایید بگم اشکال از کانفیگ نیست و این مشکل واقعا توی kerio هست و دقیقا هم روی سرویس SMTP&POP3 به طرز l ملموسی خودش رو نشون میده مگه پهنای باند خوبی داشته باشی.البته تو نسخه جدید خیلی بهتر شده .

ویرایش توسط mgholami : 2008-10-26 در ساعت 11:25 AM

خواننده
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    Kerio Winroute Firewal رو چطور مي تونم از اين برنامه اسفاده كنم لطفا يك مثل كاربردي براي كانفيگش در داخل شبكه بزاريد.

نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman608 نمایش پست ها
    سلام
    این نر مافزار را میشه روی ویندوز xp که عضو یک workgroup هستش را برای کنترل سایر سیستم ها استفاده کرد؟؟؟
    البته با یک کارت شبکه

سلام
    بله دوست من ميشه مشكلي نيست
    پيمان

نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadeghAlav نمایش پست ها
    آقا پیمان سلام
    امیدوارم شما خوب و خوش باشید
    اول بگم که من براتون ایمیل هم زدم همین متن رو از اونجاییکه بدجوری کارم گیر کرده و البته ذکر کنم تمام راهنماییهات رو تو اینجا خوندم و همه رو اعمال کردم ولی جواب نگرفتم حالا نمی دونم اشتباهم چیه، حتی امروز نگارش 6.5 رو گرفتم نصب کردم باز هم نشد به خرحال امیدوارم روی من رو مین نندازید و من بتونم از تجربه و وقت گرانبهاتون برای تنظیم Winroute تو شبکه داخلی شرکت استفاده کنم چون خداوکیلی بدجوری کارم گیر کرده

شرایط موجود:
    1- LAN با سرور 2003 که روی سرور اصلی ISA 2004 در حال کار کردن هستش + یک Exchange 2003 + Domain Controller- خط ADSL با یک مودم USB که وقتی نصب میشه برای خودش یک Net Adapter مجازی می سازه و از طریق اون WAN می شه و با ساختن یک کانکشن از نوع dial-up کانکت می کنه.
    2- یک سرور تستی راه انداختم تو همون رنج IP و Winroute رو نصب کردم و تنظیم (با روش خودکار + روشهای مذکور توسط دوستان تو فروم و کلی هم سر و کله زدن و ...) و ADSL رو روی اون گذاشتم که جواب نداد
    3- بخاطر امکانات کنترل و بررسی عملکرد کاربران شبکه خواستم حتما VPN باشه و از اون طریق وصل بشن که وقتی VPN Client وصل میشه و Ping می کنم پیغام Destination Host unreachable بهم می دهد و هیچ برنامه ای به اینترنت وصل نمی شه. حالا چرا نمی دونم!
    حالا نمی دونم با ISA موجود Conflict می دهد یا نه؟ نمی دونم! چون می خواستم مطمئن بشم که Winreoute جواب بده بعد اون رو پاک کنم و جایگزینش کنم علت هم اینه که Accounting و کنترل که ISA داره دیگه جواب من رو نمی ده و خیلی هم سبک نیست برای شبکه ما که کلا 10 نفر هستیم

انتظارات:
    واسه من مهمه که :
    1- اینترنت تو شبکه Share باشه همیشه2
    2- برای کاربرای شبکه که تو شرکت ثابت هستند فقط از طریق VPN بتونن وصل بشن – این خیلی مهمه چون مدیریت ریز عملکرد اونها رو لازم داره و امکانات Winroute بی نظیره3
    3- برای وصل شدن IE و Outlook و امثالهم ... لازم نباشه هیج تنظیمی روی دستگاهها انجام داد مثل Proxy ویا gateway و ... (ترجیحا VPN) به علت همون Monitoring توسط همون Userهایی که تو Domain Controller دارن4 و وارد ویندوز شدن
    4- برای کامپیوترهای مهمان که به شبکه وصل می شن (مثلا از جایی میان جلسه) بشه راحت کاری کرد – لازم به نصب VPN Client دیگه نباشه
    واقعا ممنون می شوم من رو راهنمایی کنید و این مشکل خانمان سوز! رو به کمک شما بتونم حل کنم
    من صادق علوی هستم و شماره من هم 09121881600 و 88731660 می باشد اگر لازم باشه لطف کنید تلفنی صحبت کنیم و یا من عکسهای config رو بفرستم ، حالا هرطوری شما راحت هستید و مزاحمتی براتون نیست.
    ایمیل: allavi@gmail.com
    بسیار سپاسگذارم
    دوست عزيز سلام
    اول ياد آور بشم كه نرم افزار آيزا و Kerio نبايد باهم روي يك سرور نصب باشند.
    براي تعدا ده نفر Kerio خوبه و شما پس از نصب kerio بايد دسترسي سيستمها را به كانكشن اينترنت باز و سپس NAT كنيد.
    پيمان

نام حقيقي: Sadegh, Alavi

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزيز سلام
    اول ياد آور بشم كه نرم افزار آيزا و Kerio نبايد باهم روي يك سرور نصب باشند.
    براي تعدا ده نفر Kerio خوبه و شما پس از نصب kerio بايد دسترسي سيستمها را به كانكشن اينترنت باز و سپس NAT كنيد.
    پيمان

با عرض سلام و تشکر فراوان از شما آقا پیمان
    من همونطور که توضیح دادم این 2 تا روی یک سرور نیستند و روی 2تا کامپیوتر جدا ولی روی یک شبکه و رنج IP هستند نه اینکه روی یک سیستم باشند.
    در مورد راهنمایی دوم هم باید بگم که من دقیقا گفته های قبل شما رو Config کردم در سیستم ولی نشد یعنی نمی دونم مشکل چیه چون شبکه بین سرورها و ایستگاه ها کار می کند و برقرار است ولی وقتی با VPN Client ارتباط برقرار می شود در مرورگر که هیچ کجا را باز نمی کند و وقتی Ping می کنیم همون پیغام Destination Host unreachable را می دهد. ( می خوام که همینطوری باشه و حال Gateway نداشته باشه که بتوانیم به بهترین شکل Log داشته باشیم، چون ظاهرا در حالتهای دیگه که Userها از A.D گرفته می شوند یکسری را ناشناس تشخیص می دهد، شاید هم من اشتباه کنم دراینصورت راهنمایی کنید).

باز هم مثل قبل بسیار سپاسگذار می شوم راهنمایی بفرمایید.
    صادق

نام حقيقي: Muhammad,Rezafar

عضو غیر فعال شناسه تصویری kamiarir
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima-proxy نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    اگر كسي در مورد kerio winroute firewall .Isa-server سووالي داشته باشه مطرح كنه تا راهنماييش كنم
    مشکل در اضافه کردن یک خط adsl دیگر در kerio

دوست من سلام
    من به یه مشکل بزرگ تو kerio برخوردم و اون اینه که ما حدود یکسال پیش 2 خط adsl از داتک گرفتیم و با استفاده از kerio بین user ها پخش کردیم حالا یک adsl دیگه با پهنای یک مگ از شاتل گرفتیم ولی نمیدونم چطوری باید اینو به دو خط قبلی اضافه کنم. لطفا منو راهنمایی کنید...خیلی هم عجله دارم

تازه وارد شناسه تصویری hichkas
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    5

Icon12 سپاس و سوال

اول باید یه خسته نباشید ، مشتی ، به این داش پیمان گل بگم...که با تمام مشغولیت هاش...باز هم جوابگوی همه دوستان هستش.
    دوم اینکه ...اگه یه زحمت میکشیدید و تمام این 13 صحفه رو میخوندید ،به خیلی از جواب هاتون میرسیدید.
    سوم اینکه ، یه اشکال بزرگ در این پست ها هستش ، اونم اینکه جوابها بیشتر حالت کلی گویی داره .
    و به جزئیات کمتر دقت شده البته این یه حقیقته .. سوال خوب ، جواب خوب خواهد گرفت.
    در آخر یه سوال کلی دارم و یه جواب کلی میخوام بگیرم. ممنون میشم پیمان عزیز هر وقت ، که تونستی ، به شکلی تفصیلی جواب بنده رو بدی.

یه کافی نت با 12 تا کلاینت میخواد به وسیله یک سرور به اینترنت وصل بشه .
    روی سرور با سیستم عامل xp دو عدد کارت شبکه موجوده .
    یکی به isp وصل شده یکی به hub .
    ساده ترین روش برای اتصال کلاینت ها ، کانکشن شیرینگ هستش .
    اما مدیر کافی نت میخواد با توجه به پهنای باند 512 که داره ، هم از کش سرور ، استفاده کنه هم از محدودیت پهنای باند(دانلود و اپ لود) برای کلاینت ها.
    با توجه به تعداد کم کلاینت ها ، بهترین گزینه و راحترین آن با توجه به توضیحات شما استاد گرامی ، برنامه kerio هستش.

بزرگواری کنید ، و مرحله به مرحله ، با توجه به مبتدی بودن ، افردای همچون بنده ، توضیحی کامل بدید.
    به طوریکه اگه بعدا ، من مردم و داره فانی رو وداع گفتم.
    شخصی که الان مدیر ه کافی نته ، بتونه بعدا دوباره راهندازی کنه شبکه اش رو .
    برای شما دوست گرامی ، آرزوی بهترین ها رو میکنم.
    یا حق

صفحه 12 از 18 اولیناولین ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

قطع و وصل شدن کریو

قطع شدن kerio

مشکل قطع شدن کریو

مشکل قطع شدن kerio

kerio

مشکل قطع و وصل شدن کریو

دانلود Kerio WinRoute Firewall 6

قطع و وصل کریو

کریو وی پی اننرم افزار kerio vpn clientkerio winroute firewall 6.7.1 دانلوددانلود نرم افزار kerio winroute firewallرفع مشکل قطع شدن kerioقطع کریوقطع و وصل شدن kerioقطع شدن کریودانلود Kerio winroute firewall 6.2.3آموزش کرک kerioحل مشکل قطع کریوچرا کریو قطع و وصل میشه؟مشکل قطع و وصل شدن keriothe kerio vpn client service is not running مشکلhttp://forum.persiannetworks.com/f61/t10395-4.htmlhttp://forum.persiannetworks.com/f61/t10395-10.htmlKerio Winroute

برچسب برای این موضوع

2 کارت شبکه, 2003, 2008, access, active, add, adhoc, adsl, asus, authentication, bandwith splitter, browser, cach, call, control, crack, default gateway, delete, desktop, destination, device, dhcp server, dial-up, disable, dns, dns server, domain controller, download, email, enable, endpoint, erorr, filter, firewall, forum, gateway, getway, google, gui, handycafe, home page, host, html, http, https, hub, img, invalid ip, ip address, ip dynamic, ip invalid, ip valid, ipvalid, kaspersky, kerio, kerio control, kerio control 7, kerio vpn, kerio vpn client, kerio winroute, lan, licence, license, loadbalancer, local, login, mac, man, monitoring, outlook, page, patch, php, ping, policy, problem, quota, ras, receive, remo, restart, role, round robin, route, routing, routing and remote access, rule, run, secure, security, send, share کردن, skype, smtp, software, split, start, static, static ip, stop, time, traffic, traffic policy, ttl, update, usb, user, username, فیلترینگ, فايروال, فایر وال, كمك, كارت شبكه, لپ تاپ, لاگین, مهم, مودم, مانیتورینگ, مجازی, محدود کردن, محدودیت, مدیریت, مدیریت پهنای باند, مشكل, مشکل dns, نام کاربری, ناشناس, نرم افزار, نصب, نصب نرم, نصب و راه اندازی, نصب برنامه, نصب شده, هاست, هاستینگ, هزینه, هستش, ويندوز سرور, ویندوز, ویندوز سرور, ویندوز سرور 2003, ویروس, وبلاگ, ورود, یوزر, یا حق, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کنترل دسترسی, کافی نت, کامپیوتر, کانفیگ, کانکشن, کابل, کار, کارها, کاربر, کاربران, کارت شبکه, کرک, کردن, کش سرور, گوگل, گزارش, پهنای باند, پورت, پیشنهاد, پروکسی, پرشین, valid ip, virtual, vpn, vpn server, vps, wan, web, web filter, webmail, windows, windows server, windows server 2003, winroute, آموزش, آموزشی, آی پی, آی پی ولید, آپدیت, امنیت, انجمن, اولین, اينترنت, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, اینترنت adsl, اکانتینگ, اکتیو دایرکتوری, اپراتور, اتوماتیک, اتوماسیون, اتصال, اتصال به اینترنت, اجرای, استاد, اشتراک, اطلاعات, بهترین, بوت, برنامه, برای, بررسی, تلفنی, تماس, تنظیمات, تجربه, تحت وب, تخصیص پهنای باند, ترافیک, ترافیک شبکه, تست, تعویض, تغییر, حداقل, حذف, خودکار, خودش, خیلی مهم, خطا, دو کارت شبکه, دومین, دانلود, درخواست, دستور, دسترسي, دسترسی به اینترنت, روی, روی ویندوز 2003, روتر, روزانه, روش, راهنمایی, راهی, رایگان, زمانی, سویچ, سوییچ, سوئیچ, سیستم, سیستم سرور, سایت, ساخت vpn, ست کردن, سرویس vpn, سرور, سرور 2003, سرعت, شما, شیر کردن اینترنت, شیرینگ, شبكه, شبکه کامپیوتر, شبکه بیسیم, صفحه, غیرفعال

نمایش برچسب ها