نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 4سپاس
  • 2 توسط halvaei
  • 1 توسط dyndns
  • 1 توسط dyndns

موضوع: بازار شبکه بهتره یا برنامه نویسی وب ؟

نام حقيقي: کامبیز

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    17

بازار شبکه بهتره یا برنامه نویسی وب ؟

من دانشجوی ترم 6 کارشناسی نرم افزار دانشگاه شیراز هستم . و تقریبا دو سال است که برنامه نویسی asp.net کار می کنم اما از اینکه زیاد پشت لپ تاپ برنامه نوشتم کمردرد شدید دارم و دکتر گفت که دیسک کمر دارم و نباید زیاد پشت سیستم بشینم .
    باور کنید گردن و ستون فقراتم خیلی درد داره ، احساس می کنم برنامه نویسی پیری زود رس میاره .
    به همین خاطر تصمیم گرفتم وارد خط طراحی شبکه بشم و کلاس های سیسکو و مایکروسافت رو شروع کنم .
    خواهش می کنم بگین اگه من مدارک تخصصی شبکه و ارشد شبکه از دانشگاه دولتی بگیرم کارم تضمینیه هست ؟
    حد اقل با چه حقوقی میتونم امید داشته باشم ؟
    دوستان خوهشا راهنماییم کنین...

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    دوست عزیز به خاطر این مشکل که زمینه ی کاری رو عوض نمیکنن .!
    طرز نشستن ، فاصله و ارتفاع دید با مانیتور و کلا مسائل مربوط به ارگونومی استفاده از کامپیوتر را رعایت کنید .

aqfery و kami1234 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: پیمان پیوندی

عضو عادی
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام عزیز
    توی ایران متاسفانه تضمینی برای کار نیست مگر اینکه از خودت سرمایه هم بذاری.به عنوان کسی که در چند تا از پروژه های شبکه در ادارات دولتی با شرکتمون همراه بودم به این تجربه رسیدم که در ادارات دولتی هیچ وقت متخصص شبکه با سواد رو نگه نمیدارند!!چون توان نگهداشتن این شخص رو از نظر مالی ندارن!
    اگر متخصص خیلی حرفه ای در شبکه بشی در شرکت های خصوصی کار پیدا میشه .
    اگر سرمایه نداری شما تغییر رشته نده ولی در کنارش به شبکه هم رو بنداز و اطلاعات عمومیت رو قوی کن در کنارش دنبال کار باش بعد مناسب با کاری که پیدا کردی تخصصی در اون زمینه کسب علم کن

kami1234 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    توی ایران متاسفانه تضمینی برای کار نیست مگر اینکه از خودت سرمایه هم بذاری.به عنوان کسی که در چند تا از پروژه های شبکه در ادارات دولتی با شرکتمون همراه بودم به این تجربه رسیدم که در ادارات دولتی هیچ وقت متخصص شبکه با سواد رو نگه نمیدارند!!چون توان نگهداشتن این شخص رو از نظر مالی ندارن!
    اگر سرمایه نداری شما تغییر رشته نده ولی در کنارش به شبکه هم رو بنداز و اطلاعات عمومیت رو قوی کن در کنارش دنبال کار باش بعد مناسب با کاری که پیدا کردی تخصصی در اون زمینه کسب علم کن
    پیدا کردن کار رو بی خیال
    پول تو هست یا خیر منظورم نسبت به سرملیه و وقتی که باید برای یادگیری بزارین ؟

عضو عادی
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    2
    همون دیگه ایران برعکس همه جای دنیاست.اگر اول دنبال علم باشی بعد بری سراغ کار عقب افتادی.ولی اگر اول زمینه کاریت معلوم بشه بعد هماهنگ با اون کسب علم کنی جواب میده.اون موقع پول هم توش هست.
    ولی برای این استاتر به نظرم تغییر رشته نباید بده دوباره وقت برای مدرک بذاره .توی ایران مدرک ارزشی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2010a نمایش پست ها
    پیدا کردن کار رو بی خیال
    پول تو هست یا خیر منظورم نسبت به سرملیه و وقتی که باید برای یادگیری بزارین ؟

نام حقيقي: کامبیز

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط dyndns نمایش پست ها
    سلام عزیز
    خیلی ممنون از راهنماییت ، میشه بگین از کجا شروع کنم . به نظر شما بعد از کارشناسی، وقتمو بزارم دنبال مدارک تخصصی بهتره یا برای ارشد شبکه بخونم ؟
    از استادم پرسیدم گفتن که ارشد بخون در کنار اون مدارک تخصصی شبکه رو بگیرین ؟ اما به نظر شما وقت میارم که هردو کارو انجام بدم ؟

نام حقيقي: باقری

عضو عادی
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    14
    ببین همه کاری میشه کرد اما اگه ارشد دانشگاه معتبر درس بخونی بهتره اما اگه از این دانشگاه‌های دره‍یت می‌خوای بخونی بی خیالش شو و برو دنبال مدرک
    اینو در نظر بگیر که چون خیلی از افراد فقط مدرک دارن و هیچی بلد نیستن کارفرما به مدارکت نگا نمی کنه اما این مدارک برا رسیدن به مصاحبه مهمه
    ببین تا یه حدی موازی جلو برو هم کار برنامه نویسیت رو داشته باش و هم دنبال علم شبکه برو بعدش اگه دیدی می تونی برنامه نویسی رو کلا قطع کن
    اما به نظرم ۴ سال طول میکشه تا حقوق برنامه نویسیت رو بتونی بگیری من جات بودم بی خیال شبکه می‌شدم

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    تو هر کاری اگه ایمنی و ارگونومی رو رعایت نکنی آسیب جسمی پیدا میکنی. چه شبکه چه کد نویسی چه حتی ریاست و پشت میز نشستن.

عضو عادی
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    2
    خواهش میکنم.نمیدونم دقیقا در چه وضعیتی هستی !چند سالته، وضعیت مالیت چطوره، به چی علاقه داری، توی چی استعداد بیشتری داری! اینا فاکتورهای مهمی هست در تصمیم گیری.اما اون چیزی که من گفتم با تمام این فاکتورها سازگاری داره.
    یعنی بنظرم هرچی زودتر وارد بازار کار بشی بهتره .مدیر شرکت ما دانشجوی لیسانس بود که ترم 4 فوق دیپلم رو گرفت رفت خدمت و اومد بعد دوره ccnp رو گذروند رفت در یکی از شرکت های دولتی مدیر شبکه شد .همزمان با کارش دوباره رفت دانشگاه و لیسانس گرفت بعد از تموم شدن لیسانس با تجربه عملی که از کارش داشت و پولی که دراورده بود از اداره درومد و شرکت خودشو زد الانم ماشالا کارش گرفته.
    نمونه دیگش هم مدیر فنی شرکت خودمونه دانشگاهش و هنوز تموم نکرده ولی از بهترین متخصص های لینوکس هست چون هم داره عملی کار میکنه هم پول در میاره هم تجربه کسب میکنه و مطمنا چند سال دیگه یه شرکت درست حسابی میزنه و از کارش لذت میبره
    اما
    یکی از دوستان فوق لیسانس کامپیوتر یکی از بهترین های علم رباتیک ایران و برنده بسیاری از مسابقات جهانی الان بدون سرمایه داره برای دیگران کار میکنه سنش رفته بالا هرجایی بهش کار نمیدن و داره توی ایران حیف میشه واقعا!

یعنی اینطوری بهت بگم اگر بری سراغ کار همزمان درس بخونی دقیقا میدونی چی باید بکنی.درس خوندن خیلی خوبه ولی مدرک گرفتن توی ایران بدرد نمیخوره
    سعی کن فکرتو تخصصی کنی مدارک تخصصی معتبر بگیری اونم نه از هر آموزشگاهی ترجیحا بین المللی باشه. نه اینکه بری دانشگاه و از 140 واحد درسی 70 واحد ادبیات و تاریخ و عربی و.. یاد بگیری.
    پس قبل از اینکه دیر بشه کارتو جور کن لیسانس بگیر بعد تخصصی آموزش ببین اونوقت همه دنبالتن و تو هم مجبور نیستی هر کاری رو قبول کنی که پول در بیاری

موفق باشی همیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط kami1234 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییت ، میشه بگین از کجا شروع کنم . به نظر شما بعد از کارشناسی، وقتمو بزارم دنبال مدارک تخصصی بهتره یا برای ارشد شبکه بخونم ؟
    از استادم پرسیدم گفتن که ارشد بخون در کنار اون مدارک تخصصی شبکه رو بگیرین ؟ اما به نظر شما وقت میارم که هردو کارو انجام بدم ؟

kami1234 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

برنامه نویسی یا شبکه

برنامه نویسی بهتر است یا شبکه

شبکه بهتر است یا برنامه نویسی

برنامه نویسی بهتره یا شبکه

بازار کار رشته شبکه

شبكه يا برنامه نويسي

بازار کار شبکه بهتره یا برنامه نویسی

شبکه یا برنامه نویسی

ui بهتر است یا شبکه؟

آیاشبکه بهتراست یابرنامه نویسی وب

شبکه یا برنامه نویسی وب؟

زبان برنویسی خوبه یا شبکه های کامپیوتری

رشته برنامه نویسی شبکه

تدریس بهتره یا برنامه نویسی

برنامه نویسی بهتر یا شبکه

بازار کار کدام دوره برنامه نویسی بهتر است

رشته شبکه و برنامه نویسی

شبکه بهتره یا برنامه نویسی

برنامه نویسی وب یا شبکه

بازار کار شبکه های کامپیوتری در ایرانرشته برنامه نویسی کامپیوتر بهتر است یا شبکهکارشناس شبکه یا برنامه نویس اندروید بازار کارشبکه خوبه یابرنامه نویسیشبکه یا برنامه نویسی؟کلاس های برنامه نویسی کجا بهتره

برچسب برای این موضوع