نظرسنجی: آیا با مطالعه گروهی و منظم مباحث شبکه موافقید یا خیر ؟

شرکت کننده ها
60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

55 91.67%
  • خیر

5 8.33%
صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 39

موضوع: نظرسنجی: آیا با مطالعه گروهی و منظم مباحث شبکه موافقید؟

نام حقيقي: kazi

عضو عادی شناسه تصویری fireboy007
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
    اصل موضوع کار برای من کمی گنگ هست.البته با توضیحی که دوست عزیز paravand20 دادند کمی متوجه شدم ، اما آیا اصل کار به همین صورت هست که یکسری منبع و کتاب معرفی میشه و دوستان خودشون میخونند و اینجا اطلاعات رو به اشتراک میزارن؟یا به صورت بخش به بخش از یک یا چند کتاب به صورت تفهیمی در همینجا توسط یک فرد مسلط توضیح داده میشه و اگر کسی مشکلی داشت مطرح میکنه و یا کلا مدل دیگه ای هست؟آیا امکان طرح پروژه مثلا در وسط یا انتهای دوره ، برای گرفتن بازخورد دوره وجود داره؟که دوستان به صورت عملی هم کمی درگیر کار بشن و فقط کتاب خوندن نباشه؟نمیدونم شاید این مورد به صورت پیش فرض جزئی از این طرح باشه ، یا شاید هم اصلا ربطی به این طرح نداشته باشه.میگم که، کلا چگونگی انجام این طرح برای من نا مفهوم هست.اما در کل هر طرحی که منجر به فعالیت بیشتر و پیشرفت دوستان باشه ، من باهاش موافقم.

نام حقيقي: مژده بیگزاد

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    5
    منم میخوام شرکت کنم لطفا....

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط fireboy007 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
    اصل موضوع کار برای من کمی گنگ هست.البته با توضیحی که دوست عزیز paravand20 دادند کمی متوجه شدم ، اما آیا اصل کار به همین صورت هست که یکسری منبع و کتاب معرفی میشه و دوستان خودشون میخونند و اینجا اطلاعات رو به اشتراک میزارن؟یا به صورت بخش به بخش از یک یا چند کتاب به صورت تفهیمی در همینجا توسط یک فرد مسلط توضیح داده میشه و اگر کسی مشکلی داشت مطرح میکنه و یا کلا مدل دیگه ای هست؟آیا امکان طرح پروژه مثلا در وسط یا انتهای دوره ، برای گرفتن بازخورد دوره وجود داره؟که دوستان به صورت عملی هم کمی درگیر کار بشن و فقط کتاب خوندن نباشه؟نمیدونم شاید این مورد به صورت پیش فرض جزئی از این طرح باشه ، یا شاید هم اصلا ربطی به این طرح نداشته باشه.میگم که، کلا چگونگی انجام این طرح برای من نا مفهوم هست.اما در کل هر طرحی که منجر به فعالیت بیشتر و پیشرفت دوستان باشه ، من باهاش موافقم.
    ببینید من در دو مدل مطالعه داشتم یکی مثلا ما اومدیم کتاب 31dar before ccna exam رو برای مرور زیر نظر دوست عزیزمون شروع کردیم من ویکی دیگه از دوستان بخش بخش کتاب رو مطالعه می کردیم ترجمه کامل رو اونجا میزاشتیم دوستان و هدر کار برای ما نظر می داد و ما هم مشکلی داشتیم رفع مشکل می شود و در صورت نیاز از رفرنس های دیگه هم مطالبی برداشته می شود و قرار داده می شود

مطالعه دست جمعی کتاب icnd1

مطالعه ی دسته جمعی Icnd 2

بخش دوره جمعی 31days_before_CCNA_exam

این یک مدل هست

مدل دیگه این جوری ما کورس معرفی می کنیم مثلا کورس CCIE r-s دوستانی که در حال امادگی و یاد گیری هستن ثبت نام می کنن زیر نظر یک نفر بصورت هفتگی کانسپت ها پیش برده می شود و در طول هفته هم دوستان با کمک هم رفع مشکل و سناریو انجام میدهند و توسط هدر دوره هم رفرنس های مرجع به دانشجویان معرفی می گردد

نمونه مطالعه جمعی کورس CCIE r-s زیر نظر استاد زندی

CCIE Room

امیدوارم منظور رو روسونده باش و قوانین فورم رو زیر پا نزاشته باشم

به امید موفقیت روز افزون هم دوستان

fireboy007 و CSW سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    سلام
    والا تجربه نشون داده که این بحث ها به سرانجام نمیرسه ! البته امیدوارم اینبار برسه
    شاید این داستانها شروع بشه ، اما ادامه پیدا نمیکنه ، مثالش رو به وضوح میشه تو تاریخچه انجمن دید .
    ضمنا اگه قراره کسی آموزشی رو شروع کنه ، بهتره به جای راه اندازی نظر سنجی و ... آستینش رو بزنه بالا و بیاد شروع کنه . حالا هر کی خواست بیاد جلو و یه گوشه از کار رو دست بگیره .

یه پیشنهادی هم داشتم .
    بهتره به جای آموزشهای تئوری ، رفت سراغ پروژه های کاربردی در دنیای واقعی . مطالب پایه ای رو هم که باید هر کسی خودش بخونه و یاد بگیره .
    الان خیلی ها هستند که تا حدودی مفاهیم رو بلدند اما بلد نیستند چطوری و کجا باید از اونها استفاده کنند .
    فرض کنید من میدونم میخ چیه ، چکش چیه ، اره به چه درد میخوره و ... اما نمیتونم هنوز یه میز ساده با این ابزارها بسازم .
    بهتره تو هر بخش (cisco,vmware,microsoft, ...) سناریوهای کاربردی تعریف بشه و بعد هر کسی تو هر کدوم از این زمینه ها که تخصص داشت بیاد و اعلام آمادگی کنه و یه گوشه از کار بگیره . هر مطلب رو هم از چند جهت مورد بررسی قرار بده تا تقریبا همه نیازها تو اون زمینه پوشش داده بشه . یعنی بیاد 0 تا 100 یه قضیه رو بگه .

این مدل کار چند تا مزیت داره :
    -آموزشها خشک نیست و برای کاربران ، کاربردی و ملموس هست .
    -یادگیری مطلب در قالب پیاده سازی پروژه ، خیلی موثر تره تا فقط تئوری کار کردن .
    -وقتی این کار ادامه پیدا کنه بعد از مدتی انجمن پر میشه از سناریوهای کاربردی در هر بخش ، که بسیاری از سوالات به خودی خود پاسخ داده میشه .

ویرایش توسط al1p0ur : 2013-06-24 در ساعت 07:53 PM
    aliafzalan، tanha8080، mohammadi4 و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

CSW
    CSW آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو عادی شناسه تصویری CSW
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط al1p0ur نمایش پست ها
    سلام
    والا تجربه نشون داده که این بحث ها به سرانجام نمیرسه ! البته امیدوارم اینبار برسه
    شاید این داستانها شروع بشه ، اما ادامه پیدا نمیکنه ، مثالش رو به وضوح میشه تو تاریخچه انجمن دید .
    ضمنا اگه قراره کسی آموزشی رو شروع کنه ، بهتره به جای راه اندازی نظر سنجی و ... آستینش رو بزنه بالا و بیاد شروع کنه . حالا هر کی خواست بیاد جلو و یه گوشه از کار رو دست بگیره .

یه پیشنهادی هم داشتم .
    بهتره به جای آموزشهای تئوری ، رفت سراغ پروژه های کاربردی در دنیای واقعی . مطالب پایه ای رو هم که باید هر کسی خودش بخونه و یاد بگیره .
    الان خیلی ها هستند که تا حدودی مفاهیم رو بلدند اما بلد نیستند چطوری و کجا باید از اونها استفاده کنند .
    فرض کنید من میدونم میخ چیه ، چکش چیه ، اره به چه درد میخوره و ... اما نمیتونم هنوز یه میز ساده با این ابزارها بسازم .
    بهتره تو هر بخش (cisco,vmware,microsoft, ...) سناریوهای کاربردی تعریف بشه و بعد هر کسی تو هر کدوم از این زمینه ها که تخصص داشت بیاد و اعلام آمادگی کنه و یه گوشه از کار بگیره . هر مطلب رو هم از چند جهت مورد بررسی قرار بده تا تقریبا همه نیازها تو اون زمینه پوشش داده بشه . یعنی بیاد 0 تا 100 یه قضیه رو بگه .

-وقتی این کار ادامه پیدا کنه بعد از مدتی انجمن پر میشه از سناریوهای کاربردی در هر بخش ، که بسیاری از سوالات به خودی خود پاسخ داده میشه .
    با تشکر از دوستان عزیزی که میان و نظراتشون رو میزان چه مخالف و چه موافق من خیلی خوشحال میشم .. چون به شدت مصمم هستم که این طرح رو عملی کنم .... چون پتانسیل های زیادی توی این فروم و البته توی اینترنت هست که ازش استفاده نمیشه !!!!
    از جناب علیپور هم واقعا سپاسگذارم که هم تجربیاتشون رو منتقل میکنن و هم پیشنهاد سازنده میدن !
    واقعیتش من الان دارم یه سری پیش نیاز های این طرح رو فراهم میکنم و خوشبختانه جناب حکیمی هم از هیچ کمکی دریغ نکردن تا این لحظه !!!
    از همه ی دوستان بابت پشتیبانیشون متشکرم .
    در جواب جناب علیپور و همچنین دوستمون fireboy باید عرض کنم که 100% همینطوره .. البته دوره کاملا کتاب محوره ولی کتاب هم روی سناریو تاکید داره !!!
    البته ناگفته نماند که از استاد هر دوره تقاضا میشه تا سناریو های مختلف و نکته دار زیادی رو در اختیار اعضای هر گروه قرار بده ( به صورت تکلیف ) و بازخواست کنه و در آخر حل اون رو قرار بده ... مسلمه که دوره های شبکه علمی عملی هست و باید کار بشه ....

بازم از نظرات خوب دوستان سپاسگذارم !!!

CSW
    CSW آنلاین نیست.

نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1qaz2wsx نمایش پست ها
    بسیار سپاسگذارم اشکان جان
    بهتر بود یه توضیح هم راجع به لینکی که درج کردی میزاشتی!!! در هر صورت لینک جالب و مفیدی بود ،
    اما طرح ما بسیار متفاوت تر از اینه ، ما بیشتر سعی داریم از ابزار آلات سبک و کم حجم استفاده کنیم تا دوستانی که از سرعت زیادی برخوردار نیستند بتونند مثل بقیه بیشترین بهره رو ببرن ... و خیلی نکات دیگه که ممکنه زیاد به چشم نیاد !!!
    البته میشه از یه سری ایده های این سایت استفاده کرد !!!

بازم سپاس !!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mojde نمایش پست ها
    منم میخوام شرکت کنم لطفا....
    با سلام
    مژده جان این طرح هنوز در مرحله ی پایه ریزی هست و ایشالا بزودی با یه نظر سنجی دیگه پیرامون موضوع اولین دوره ی مطالعه گروهی این طرح رو استارت میزنیم !!!

پیگیر اخبار این طرح باشین !!!

با سپاس

ویرایش توسط CSW : 2013-06-24 در ساعت 11:34 PM

CSW
    CSW آنلاین نیست.

نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami-01 نمایش پست ها
    oooooooookkkkkkkkk

- - - Updated - - -

اگه ممکنه همه چی رو در نظر بگرید .از سرعت اینترنت تا اخر
    حتما حسام جان ، تمام جوانب سنجیده میشه !!!

نام حقيقي: rasool taheri

عضو عادی
    نوشته
    82
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    115
    منم موافقم.

نام حقيقي: هادی

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    77
    نقل قول نوشته اصلی توسط al1p0ur نمایش پست ها
    سلام

یه پیشنهادی هم داشتم .

من کوچکتر از اونم که بخوام نظر بدم. ولی با پیشنهاد آقای علیپور بسیار موافقم. روش بسیار خوبیه. در نظرسنجی هم شرکت کردم.
    یا علی

نام حقيقي: فواد صالحی

خواننده شناسه تصویری sarow
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    10
    مه هم کاملا موافقم اگه باشه خیلی خوب میشه و پشاپیش تشکر میکنم از دوستان که میخوان چنین کاری انجام بدن

CSW
    CSW آنلاین نیست.

نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarow نمایش پست ها
    مه هم کاملا موافقم اگه باشه خیلی خوب میشه و پشاپیش تشکر میکنم از دوستان که میخوان چنین کاری انجام بدن
    مرسی سارو جان
    امیدوارم تمام اعضای فعال و با انگیزه ی فروم بتونن از این طرح استفاده کنن !!!

با سپاس

نام حقيقي: میثم

عضو عادی شناسه تصویری saayeban
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    6
    سلام
    طرح خوبیه که از تجریه افراد با تجریه و ریش سفیدا به نحو احسن استفاده کرد
    مطالب مربوط به مدیریت اینترنت، میکروتیک و مجازی سازی رو هم حتما تو نظر سنجی لحاظ کنید.
    سپاس

نام حقيقي: علی محمدی

خواننده
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    0
    کی شروع میکنید ؟

CSW
    CSW آنلاین نیست.

نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط saayeban نمایش پست ها
    مطالب مربوط به مدیریت اینترنت، میکروتیک و مجازی سازی رو هم حتما تو نظر سنجی لحاظ کنید.
    سپاس
    نظر سنجی فقط برای اولین دوره میباشد و بین موضوعاتی که منابع و امکاناتش در دسترس میباشد .. از دوره های بعد بسته به امکانات موجود دوره ارائه میشه ..
    میثم جان از عناوینی که شما ذکر کردی حتما یک یا دو موضوعش واسه نظر سنجی گذاشته میشه !!!

با سپاس

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

filetype:pdf site:www.http:www.hajarian.comIT

حرفی با کریم پراوند

برچسب برای این موضوع