نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 7سپاس
  • 1 توسط ya30ien
  • 2 توسط reza1881
  • 4 توسط jemitter

موضوع: مشاوره راه اندازی کسب و کار

نام حقيقي: یاسین

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

مشاوره راه اندازی کسب و کار

دوستان سلام
    من نمیدونم در چه موردی فعالیت کنم در هر مورد هم تحقیق کردم نا امید شدم مثلا isp
    من حدود 30 تا 40 میلیون میتونم سرمایه جور کنم شما میگید من در چه موردی فعالیت کنم که به نتیجه برسم؟

موضوعات مشابه:
    WORK365 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: reza

عضو عادی شناسه تصویری reza1881
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130
    والا دوست عزیز فکر کنم شما اشتباه اومدی اینجا انجمن تخصصی شبکه هستش. نه مشاوره .
    ولی یه چیزی رو از من به عنوان کسی که دست فروشی ، فروشندگی ، مغازه داری ، کارمندی و ... رو تجربه کرده نصیحت :
    دنبال کاری برو که بهش علاقه مندی نه کاری که پول داره . اگه حتی به ذغال هم علاقه داشته باشی می تونی توش با برنامه ریزی پیشرفت کنی .

meysamjazz و WORK365 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Jemitter

عضو عادی شناسه تصویری jemitter
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    47
    تایید میشه
    اولا که اینجا موسسه مشاوره نیست من نمیدونم سردر سایت چی زدن که ملت میان همچین سوالایی میپرسن
    ثانیا شما فک کن یه کسب و کار راه انداختی توش پول داشت دلت رو میخوای چه کار کنی ؟؟؟
    آدم باید به کاری که تو زندگی انجام میده عشق بورزه و براش لذت بخش باشه نه اینکه به هر دری بزنی تا یه کسب و کار خوب راه بندازی بعدش هر روز با هزار عذاب و سختی بری سرکار. شما تو همین انجمن از دوستان شبکه کار بپرسی شاید به اون درآمدی که مد نظرشون نمیرسن ولی از کارشون لذت میبرن و همون براشون بسه چون شبکه رو دوست دارن ملتفت شدی؟؟
    البته بهترین راه برای کم کردن این پست ها جواب ندادن به اونهاست ولی ...
    ثالثا موفق باشید

ویرایش توسط jemitter : 2012-05-02 در ساعت 10:47 PM
    meysamjazz، mavrick، mohamad-23 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشاوره راه اندازی کسب و کار

مشاوره در زمینه کسب و کار

مشاوره کار

مشاوره ایجاد کسب و کار

مشاوره برای ایجاد کسب و کارمشاوره در مورد کارفروم کسب و کارمشاوره برای ایجاد کارمشاوره درخصوص كارمشاوره راه اندازی کارمشاوره درمورد کارمشاوره در مورد ایجاد کسب و کارمشاوره در مورد کسب و کارمشاوره در خصوص کسب و کارمشاوره ایجاد کارمشاوره جهت شروع کسب و کارمشاوره تاسیس مغازهمشاوره برای راه اندازی کارمشاوره در مورد شروع کسب و کار مشاوره راه اندازی فروشگاه مشاوره جهت کسب و کارمشورت در موردکسب و کارمشورت جهت راه اندازی مغازهفروم کسب و کارمغازه برا کسب و کار

برچسب برای این موضوع