نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 18سپاس
  • 3 توسط Hakimi
  • 4 توسط Reza.D
  • 5 توسط Hakimi
  • 1 توسط parviz_p_t
  • 1 توسط Hakimi
  • 4 توسط nkm

موضوع: اعتراض به دریافت پیغام های تجاری

نام حقيقي: A , Karimi

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

اعتراض به دریافت پیغام های تجاری

دلیل ایجاد سایتی با مضمون PersianNetwork برای چه ؟ و البته Padmins !!
    وقتی بدون منت ، با پرداخت هزینه ای میشه مشکلات شبکه رو حل کرد !!؟
    دوستانی ، پس از ارسال این پست پیغام خصوصی دادند که این کار رو انجام میدهیم و با فلان قیمت .
    اگر قرار بر رفع مشکل بود ، تا کنون هزینه رو به یکی از دوستان پرداخت کرده بودم و نیازی به مطرح کردن سوال نبود .

#ویرایش
    ممنون از مدیر گرامی .
    منظور از " ارسال این پست " : راه اندازی و بهینه سازی Squid و کنترل پهنای باند

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط ViR-EnG : 2010-04-19 در ساعت 06:32 PM

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    نوشته شما را به بخش تبادل نظر عمومی منتقل کردم تا از بی نظمی جلوگیری شود.

و اما پاسخ:
    سودجویان همه جا هستند. افرادی که همه را به شکل تراول چک های سرگردان می بینند و همه تلاششان را به کار می گیرند تا قلابشان به گوشه ای گیر کند!
    طبق قوانین، فعالیت تجاری در این انجمن ممنوع است و با خاطیان با قاطعیت برخورد می شود. پیام های تجاری چه در بخش های عمومی و چه به صورت پیام های خصوصی، چه به صورت صریح و شفاف و چه در لفافه بیان شوند، ممنوع می باشند.

متن قانون انجمن:
    ?????? ????? - Persian Networks

تبلیغات:
    9) تبليغات به هر شکل ممنوع است. حتی اگر مفهوم تبلیغاتی در پوشش بیان شده باشد. تشخیص مصادیق تبلیغ با مدیران و مسئولان انجمن می باشد.
    برای معرفی سرويسهای خود و يا فروش نرم افزار و يا فعاليتهای مشابه، از قسمتی که به همين منظور تعبيه شده است (http://ads.persiannetworks.com) استفاده فرماييد.
    تاکيد می کنيم: تبليغات (در هر قالب و شکلی که ارائه شود) در قسمتهايی که پرسش و پاسخ های علمی مطرح می شوند، جايی ندارند.
    نکته 1: ارسال درخواست های تجاری که می تواند دیگران را به تبلیغات ترغیب کند، نیز مجاز نمی باشد.
    نکته 2: ارسال پیام های شخصی و ایمیل های حاوی تبلیغات با هدف ترغیب کاربران انجمن به دریافت خدمات و محصولات مجاز نمی باشد.

ارجاع به خارج از انجمن:
    از ارجاع کاربران به خارج از انجمن خودداری کنید. ارجاع به پیام خصوصی، پست الکترونیکی، مسنجرها و نظایر آن با اهداف راه اندازی انجمن در تضاد است.

گزارش تخلفات و عدم برخورد شخصی:
    14) لطفا در صورت مشاهده هرگونه حرکت خلاف چهارچوب، از هرگونه برخورد شخصی با فرد خاطی بپرهیزید و صرفا مدیران و مسئولان انجمن را مطلع سازید و اقدامات بعدی را به آنها بسپارید. برای گزارش کردن یک نوشته نادرست کافی است در مقابل نوشته مورد نظر، زیر مشخصات نویسنده، روی علامت کلیک کنید و موضوع را به اطلاع مسئولین انجمن برسانید.

از شما و همه کاربران گرامی خواسته می شود لطفا در صورت مشاهده هرگونه مورد خلاف قانون، موضوع را به سرعت به مدیران انجمن اطلاع دهید تا با افراد متخلف و سودجو برخورد شود و جلوی اینگونه رفتارهای ناپسند گرفته شود.

در مورد این موضوع خاص هم لطفا موضوع را به صورت خصوصی به بنده اطلاع دهید تا بررسی شده و اقدام لازم صورت پذیرد.

با سپاس
    مدیریت انجمن

nkm، SADEGH65 و pardazande سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: A , Karimi

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    قصد ارسال پست به نتیجه رسیدن درخواست بود ، که نتیجه ای در بر نداشت .
    قبلا پرس و جویی از دوستان کرده بودم که ، همه هزینه هایی جهت این کار میگرفتند ؛ گفتم حتما کسی در این رابطه اطلاعی دارد ، که این شد.
    نیازی با ذکر کردن نام دوستان هم نیست ، شاید میخواستن به شکلی مشکل بنده رو حل کنند .
    ممنون از لطف تون.

خواننده
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    63
    جناب حکیمی. اگر بنده به مشکل برخوردم و پاسخی از سوالاتی که در فروم مطرح کردم دریافت نکرده باشم و به مرحله ای رسیده باشم که حل مشکل از توان من ساخته نباشد. persiannetworks چه راه کاری به من پیشنهاد می کنه؟ ( البته این فرض برقراره که مسئولیتی در مورد مشکلات کاری من متوجه persiannetworks نیست ) نکته دوم اینکه اگر کسی با تلاش و پشتکار فردی در موردی به تجربه خوبی رسیده باشه و نخواد که به صورت رایگان اونو به کسی بده و البته در این فروم عضو باشه ، تکلیف چیه ؟ اصلا آیا مدیران می تونن به عضوی از فروم بگن خب شما در این مورد کار کردی و بلدی و حالا بیا جواب سوال این عضو دیگه رو بده ؟ اصلا مدیریت سایت چقد وقت و نیرو دارن که مثل مشکل من در Sc پا به پای من برای حل مشکل جلو بیان ؟
    گه گاهی من دیدم که عضو حتی به کار خودش هم اعتقاد نداره یعنی سوالی می پرسه که ممکنه ذهن چند نفر رو هم درگیر کرده باشه بعد از چند بار سوال جواب می گه ممنون حل شد و اصلا نمی گه مشکل از کجا بود.
    و یه نکته دیگه : آیا فکر نمی کنید پیشنهاد انجام کار با پرداخت دستمزد آخرین راه حل کسی باشه که پس از پرس و جو ، خواندن و ... دنبال راهکاری برای حل مشکلش می گرده ؟

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    نقل قول نوشته اصلی توسط parviz_p_t نمایش پست ها
    جناب حکیمی. اگر بنده به مشکل برخوردم و پاسخی از سوالاتی که در فروم مطرح کردم دریافت نکرده باشم و به مرحله ای رسیده باشم که حل مشکل از توان من ساخته نباشد. persiannetworks چه راه کاری به من پیشنهاد می کنه؟ ( البته این فرض برقراره که مسئولیتی در مورد مشکلات کاری من متوجه persiannetworks نیست ) نکته دوم اینکه اگر کسی با تلاش و پشتکار فردی در موردی به تجربه خوبی رسیده باشه و نخواد که به صورت رایگان اونو به کسی بده و البته در این فروم عضو باشه ، تکلیف چیه ؟ اصلا آیا مدیران می تونن به عضوی از فروم بگن خب شما در این مورد کار کردی و بلدی و حالا بیا جواب سوال این عضو دیگه رو بده ؟ اصلا مدیریت سایت چقد وقت و نیرو دارن که مثل مشکل من در Sc پا به پای من برای حل مشکل جلو بیان ؟
    گه گاهی من دیدم که عضو حتی به کار خودش هم اعتقاد نداره یعنی سوالی می پرسه که ممکنه ذهن چند نفر رو هم درگیر کرده باشه بعد از چند بار سوال جواب می گه ممنون حل شد و اصلا نمی گه مشکل از کجا بود.
    و یه نکته دیگه : آیا فکر نمی کنید پیشنهاد انجام کار با پرداخت دستمزد آخرین راه حل کسی باشه که پس از پرس و جو ، خواندن و ... دنبال راهکاری برای حل مشکلش می گرده ؟

اجباری در مورد جواب دادن وجود نداره.این رو همه میدونیم. حالا هزارم که یک نفر با تجربه باشه و فقط در ازای دریافت هزینه حاضر میشه تجربه اش رو در اختیار دیگران قرار بده باید در نظر داشته باشه که اینجا این کار خلاف قانون به حساب میاد و باید به این قانون احترام بزاره.نتیجه اش هم این بوده که افراد با تجربه ای که همین دیدگاه رو داشتن دیگه فعالیت خاصی در اینجا نداشتن.

نمیدونم چرا شخصا از مدیریت سایت یا بقیه اهل فن در اینجا انتظار اینکه حتما به سوالات من رسیدگی کنند رو نداشتم!شاید به این خاطر بوده که مورد خیلی حادی برام پیش نیومده اما میدونم که اگر بیاد هم هیچوقت همچین انتظاری از افراد اینجا ندارم.مسلما مدیریت با Helpdesk آنلاین تفاوت داره

Hakimi، ARM، pardazande و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط parviz_p_t نمایش پست ها

فکر می کنم درباره دلیل وجود این انجمن و کارکرد آن می بایست کمی توضیح بدهم.
    این انجمن برای به اشتراک گذاری دانش و تجربیات بین متخصص های شبکه ایجاد شده است. هیچ کجا ادعا نشده که PersianNetworks قرار است حتما همه مشکلات را حل کند و برای همه پرسشها، پاسخ کامل و دقیق و شفاف داشته باشد. بلکه فضایی فراهم آورده که بین متخصصان تعامل برقرار شود. کسانی که به عضویت انجمن Persian Networks در می آیند، یا به دنبال پاسخ دادن به پرسشهای دیگران و به اشتراک گذاشتن دانششان هستند، یا به دنبال یافتن سرنخی برای پرسش هایشان و یا هر دو و این اهداف به هیچ وجه نمی بایست با جنبه تجاری همراه شود.
    چرا؟! چون این کار می تواند کارکرد انجمن را خدشه دار کند.
    حضور افرادی که با حضور و پاسخگویی شان در انجمن صرفا به دلیل پیدا کردن مشتری هستند، روی ذهن متخصصانی که بدون مزد و منت، دانش و تجربه شان را در اختیار دیگران قرار می دهند تاثیر منفی می گذارد.

مدیران انجمن به هیچ کس اجبار نمی کنند که پاسخ بدهد. خودشان هم موظف به پاسخ گویی نیستند. مدیران تلاش می کنند شرایط انجمن را به گونه ای حفظ کنند و بهبود دهند تا فضا برای تعامل بین متخصصان مناسب باشد.
    شاید شیوه پاسخگویی من به مشکل شما در مورد SurfControl این اشتباه را به وجود آورده است. پاسخ ها و پیگیری من در آن مورد خاص، ارتباطی با مدیر بودنم نداشت. مربوط به این است که این ابزار را به این عنوان، اولین بار در انجمن معرفی کردم و پیش از آن کسی از این ابزار چنین استفاده ای نمی کرد. از آنجایی که حدود 10 سال است این ابزار را می شناسم و بیش از 5 سال است که خیلی دقیق با آن کار کرده ام و از آن بارها و بارها در انواع شبکه ها به شیوه های مختلف استفاده کرده ام، تلاش کرده ام تا تجربیاتم را به دیگران منتقل کنم.

اشازه به نوع رفتار برخی از کاربران داشتید که وقتی پاسخی را می یابند به دیگران نمی گویند. این ضعف در انجمن وجود دارد. باید شرایط انجمن به گونه ای باشد که کاربران تشویق شوند دانش و تجربیاتشان را منتقل کنند. برای این کار، مباحث زیادی بین مدیران و سرپرستان انجمن انجام شده و نتایجی گرفته شده و تغییراتی در دست انجام است که به سمت بهبود وضعیت حرکت کنیم. تلاش می کنیم که سطح کیفی انجمن بالاتر رود.

در آخر و در یک کلام، با شما موافقم که پیشنهاد انجام کار با پرداخت هزینه، یک راه حل است. ولی جای این کار در این انجمن نیست.

SADEGH65، ARM، 3hsan و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    63
    منظور من این نبود که نوع همراهی شما با من در مشکل Sc این تلقی رو به وجود میاره . من نمونه ای گفتم و مثالی که زدم و بعدش اون سوال رو ، فکر می کردم خواننده هم مثل من به اون سوال جواب منفی میده. یعنی منظور من این بود که این کار شدنی نیست و اینکه پرسیدم مدیران سایت می تونن به کسی بگن که شما بیایید و پاسخ رو بدید ، اون سوال هم مثل سوال بالایی تنها جواب منطقی که داره نه هستش.
    دو سوال که پاسخهای منطقیش دور از ذهن نیست رو پرسیدم. چرا ؟
    میخوام بگم راه حل شاید ( یا دست کم یکی از راه حل ها ) اینه که اعضا تشویق شن به دادن پاسخ . ( خیلی از سوالات پرسیده می شه که بدون پاسخ می مونن . شاید سطح سوال پایین باشه . اما آیا نمی شه یه بخشی یا عنوانی برای این گونه سوال ها در نظر گرفت ؟ شما آقای al1p0ur رو ببینید (اگر صلاح میدونید پست رو ویرایش کنید ) پاسخهای کاربردی و کارایی ارایه میدن آیا این شخص و مشابه ایشان می توانند با بازخوردهای مناسبی روبرو بشن ؟ که دیگران هم در این راستا تلاشهای بیشتری از خودشون نشون بدن ؟( منظورم بازخورد ریالی نیست
    و یه موضوع دیگه اگر به فرض آخرین جایی که برای حل مشکلم به ذهنم می رسه PersianNetworks و اینجا به جوابی نرسیدم چطور ؟
    منظورم رو ساده تر بگم آیا نمی شه از میان پیشنهاد من و پاسخ شما راه حل میانه ای هم پیدا کرد که مشکل امثال منو به نوعی حل کنه و فروم هم تحت تاثیر جو تجاری قرار نگیره ؟

ویرایش توسط parviz_p_t : 2010-04-20 در ساعت 10:02 AM
    Hakimi سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    کار نشد ندارد. وضعیت انجمن حتما می تواند بهتر شود و ما هم برای این کار تلاش می کنیم. چند سال پیش بحثی شده بود و در آن بحث، انجمن را به مزرعه ای تشبیه کرده بودم که به صورت دیم کشت می شود. با برنامه ریزی های صورت گرفته، قرار است در این وضعیت کمی تغییر بوجود آید و بتوانیم کمی آبیاری مدیریت شده داشته باشیم.
    به صورت کلی اگر بخواهم اشاره کنم، روش هایی برای تشویق به حضور فعال تر کاربران و ایجاد انگیزه برای کاربران فعال در نظر گرفته شده و تلاش خواهد شد تا سطح کیفی انجمن بالاتر رود. همچنین روشهایی برای کسب درآمد در نظر گرفته شده تا بتوان برای بهبود وضعیت هزینه هایی هم انجام شود. در مورد اقداماتی که قرار است انجام شود، به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

در مورد راه حل میانه، با صورت مسئله ای شبیه به آن چه بیان کردید مباحثی بین مدیران انجام شده ولی به نتیجه گیری عملیاتی منجر نشده است.
    شما اگر پیشنهاد خاصی دارید بیان کنید تا در موردش همفکری کنیم و اگر امکان پذیر بود به سمتش حرکت کنیم.

ARM سپاسگزاری کرده است.

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    نظر شخصي:
    به نظر من شايد خيلي از افراد اين توقع را دارن كه يا پابه پا و قدم به قدم با فرد جلو بيايند و قت خود خود را صرف آموزش كنن
    من خودم خيلي چيزها از اينجا ياد گرفتم
    ولي هيچ وقت توقع اين همراهي قدم به قدم را از كسي نداشتم
    اين اشتباه است، اگر كسي ميخواهد چيزي ياد بگيرد يا بايد به آموزشگاه ها سر بزند يا خود پشتكار داشته باشد كه با يك سر نخ و نشانه خودش تا ته خط پيش رود و تحقيق و جستجو كند در هر زمان هم كه با مشكل برخورد، خوب اگر واقعا تلاش كرد و تنوانست آن را حل كند، سوال ميپرسد و همه هم با كمال رضايت به او جواب ميدهد
    به نظر من نبايد انتظار زيادي داشت، چون همه اينجا از سرمايه خود مايه ميگزارند كه مهمترين آن وقتشان است، پس نبايد انتظار داشته باشيم كه اين زمان را فقط براي خود بخواهيم
    اينجا نامش انجمن تخصصي شبكه است، يعني همه شبكه كارند يعني همه كار را بلدند و فقط به مشكل بر خورده اند، درست است؟؟؟
    پس چگونه توقع داريد موضوع را براي كسي كه هنوز مفهوم هاي ابتدايي را نميداند باز كنند؟؟؟
    شايد باور نكنيد، خيلي از كساني كه اينجا وقت ميگزارند، به اين اندازه براي دوستان خود نيز وقت ندارند!!!
    و هدف اداي ديني كه به اينجا دارند

پس اگر ميبينيد كسي هم گاهي به شما پيشنهاداتي ميدهد، نبايد خيلي ناراحت شد، اگر واقعا خواهان حل مشكل هستيد!
    اينجا اكثر افراد فقط به شما سر نخ موضوع را ميدهند، واين شما هستيد كه بايد به عنوان يك متخصص، نه يك كارآموز، موضوع را پيگيري و به نتيجه برسانيد
    اگر هم وقت براي تحقيق نداريد، وقت براي كسب تجربه نداريد، بنظر من هم بايد براي انجامش هزينه كرد و در هنگام انجامش به فكر آموزش بود.

Reza.D، javad_1368، pardazande و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.
    بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

کلمات کلیدی در جستجوها:

کارآموز

برچسب برای این موضوع