نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14
سپاس ها 25سپاس
  • 1 توسط patris1
  • 3 توسط shahram_yy
  • 6 توسط ARM
  • 2 توسط patris1
  • 1 توسط PersePolis
  • 3 توسط tsotodeh
  • 3 توسط Avaa
  • 2 توسط s_p_h1369
  • 2 توسط Bill Gates
  • 2 توسط ARM

موضوع: چرا همیشه تو فورومهای ایرانی دعواست

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272

چرا همیشه تو فورومهای ایرانی دعواست

چرا همیشه تو فورومهای ایرانی دعواست ولی تو خارج اینطور نیست و همه سعی میکنند به هم کمک کنند نه همدیگر را مسخره یا ضایع؟؟؟؟؟

موضوعات مشابه:
    shahram_yy سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: sy

عضو عادی
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    51
    سپاسگزاری کرده
    27
    اگه یک نگاه بکنی میبینی که هر جا که ایرانی جماعت باشه یک جورایی خصلت هایی مثل :
    1- حسادت
    2- خساست
    3-زیرآب زنی
    4-مغرور بودن به خود
    و ...
    کار رو خراب کرده.

برا همینه که ایرانی جماعت داخل همه ضمینه ها : (ورزش - صنعت و ...)
    کار گروهی نمیتونه بکنه.
    کار با کیفیت نمیتونه بکنه.
    و ....

همین مسائل باعث میشه که چنین قضایایی پیش بیاد.

ولی با این وجود بچه هایی داخل خیلی از فروم های فارسی هستند که انصافا بدون هیچ چشم داشتی دارن زحمت میکشن و اگه اینا هم نبودن دیگه واویلا میشد.

مطالب بالا کاملا نظر شخصی هست و به هیچ عنوان قصد توهین به کسی را نداشتم.خودمم ایرانی هستم.کسی نیادگیر بده.

hamed89156، s_p_h1369 و Avaa سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    این رو هم توی فروم های ایرانی می شه دید که مطالب مربوط به فروم و بحث های فروم کمتر از بحث های دعوا و انتقاد از مدیران و درگیری و شوخی و .. هست

امیدوارم پیشرفت کنیم

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    باور کنید در فوفروم خارجیها اینطور نیست

حتی اگر یک Admin اشتباه پاسخ بده و دیگری اشتباه را گوشزد کنه طرف از آن شخص تشکر می کنه نه اهانت ویا اینکه مدارک وغیره به رخ هم بکشن چون هدف کمک به همدیگر است

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    سلام
    در تمام جوامع این اختلاف نظر ها و بحث ها وجود دارد .من میتوانم مثال های زیادی از انجمن های خارجی غیر انتفاعی برای شما بیاورم. تفاوت این انجمن ها با انجمن های ایرانی این است که آنها توسط شرکتی حمایت می شوند و مدیران آنجا بابت حضور و پاسخگویی حقوق می گیرند البته این یک کلیت نیست ولی اکثر انجمن های خارجی وابسته به ارگان های مالی می باشند که محصولات آن ارگان را با پرسش و پاسخ حمایت می کنند.
    این انجمن یک انجمن کاملا خصوصی است که هیچ نوع فعالیت مالی در آن فعلا وجود ندارد و حتی بحث های مالی در آن مجاز نمی باشد.
    این ساختار بوجود آمده است تا کسی که سوالی دارد در این مکان بپرسد و کسانی که دوست دارند به ایشان کمک کنند و پاسخ دهند.
    ممکن است کس دیگری بیاید و به نفر پاسخ دهنده بگوید که پاسخ اشتباه است و بحثی بین این دو نفر بوجود بیاید.
    مدیران انجمن نظاره گر این بحث خواهند بود و تا جایی که در آن بی احترامی بوجود نیاید کاری انجام نمی دهند.
    حال اگر برخورد غیر عادی از یک و یا هر دو طرف بحث سر بزند با اخطار و برخورد طبق قوانین انجمن مساله فیصله پیدا می کند.
    در این چند ماه گذشته دو یا سه برخورد در انجمن داشتیم که باعث برخوردهای شدید شد.
    این را با تعداد پست های انجمن در چند ماه گذشته مقایسه نمایید . انصافا رقم بسیار ناچیزی است.
    من تمام پستهای Patris1 را مطالعه کرده ام. شخصا هم از زحمات ایشان تشکر خصوصی نموده ام. خودشان گواه هستند.
    patris1
    اگر فکر میکنید که کسی به شما اهانت و یا بی احترامی کرده و یا شما را مسخره و یا ضایع کرده حتما گزارش نمایید.
    فکر میکنم که باید به داشتن اینچنین انجمنهایی در این اجتماع که آقای shahram_yy به آن اشاره نموده اند افتخار نماییم.
    این گونه پست ها که باعث باز شدن برخی درد دل های خصوصی و پشت پرده در ملا عام می شود باعث تنش و نا آرامی در انجمن می شود. هر چند که بحث و انتقاد و نظر دادن در این انجمن بسیار مطلوب می باشد و استقبال می شود ولی باید با مثال و دقیق وارد اینگونه تاپیک ها شوید. نه کلی گویی و زیر سوال بردن همه چیز و همه زحمات.
    با تشکر و احترام
    علیرضا مشعلی

ویرایش توسط ARM : 2009-08-04 در ساعت 08:30 PM
    tsotodeh، SADEGH65، shahram_yy و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    سلام دوسته عزيز
    اشتباه برداشت نشه، کسی به من توهين نکرده، و من از شما و دوستانتن ممنون هستم که تلاش کرديد و اين سايت را راه انداختيت و مشکل ديگرن را هل ميکنيد، صحبت من کلی است و قسته جسارت يا اهنت به کسی ندارم،
    چون اين forum تخسسی است اين صحبت را کردم ، چون تو چنتا forum بودم و ديدم، ولی اينجا هنوز نديدم و خيلی خوشحال هستم، در ضمن در forum تخسسی نه فرومهايه ديگر خا رجی منظورم بود.
    با تشکر از شما و همه و ببخشيد اگر سوتفهمی شد من منظوره بدی نداشتم، باز هم مزرت از همه ميخوام

ARM و shahram_yy سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    تاپیک پاک بشه سنگین تره !

Naderpour سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Sotoodeh Toofanian

عضو عادی شناسه تصویری tsotodeh
    نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    اگه یک نگاه بکنی میبینی که هر جا که ایرانی جماعت باشه یک جورایی خصلت هایی مثل :
    1- حسادت
    2- خساست
    3-زیرآب زنی
    4-مغرور بودن به خود
    و ...
    کار رو خراب کرده.

برا همینه که ایرانی جماعت داخل همه ضمینه ها : (ورزش - صنعت و ...)
    کار گروهی نمیتونه بکنه.
    کار با کیفیت نمیتونه بکنه.
    و ....
    انقدر راحت به تاریخ و تمدن ایران بی احترامی نکنید.
    انسان ها ممکن الخطا هستند و در همه جای کره زمین وجود دارند. توهین به تاریخ و تمدن چندین هزار ساله ایران و مقایسه آن با تمدن چند صد ساله خارج قابل مقایسه نیست.

SADEGH65، ARM و s_p_h1369 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: porya

مسدود شده
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط tsotodeh نمایش پست ها
    انسان ها ممکن الخطا هستند و در همه جای کره زمین وجود دارند. توهین به تاریخ و تمدن چندین هزار ساله ایران و مقایسه آن با تمدن چند صد ساله خارج قابل مقایسه نیست.
    خب فرمایش شما کاملا قابل قبول هست ولی بیشتر دوستان از این ناراحت هستند که با وجود چندین اعتراض قدمی در راه بهتر شدن این مشکل برداشته نشده وگرنه هیچ کدوم از دوستان قصد بی احترامی به فرهنگ ایرانی رو نداشتن خب اگه شما میفرمایید ایرانی خیلی با فرهنگه خب باید این فرهنگ رو در نوشته هامون هم به کار ببندیم.
    البته همونطور که شما میدونید خیلی از افرادی که توی این فروم هستن انسانهای محترمی هستن فقط همین بی احترامی ها سبب شده که افراد بزرگی که تجربیات بسیاری داشتن از این فروم برن

نام حقيقي: آوا

خواننده شناسه تصویری Avaa
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50
    دوست عزیز کسی منکر این نشده که ایرانی ها فرهنگ و تمدن چندین هزار ساله دارند اما متاسفانه تا زمانی که چشممون رو روی واقعیت ببندیم و هر جا که صحبتی از مشکلات ما ایرانی ها میشه حرف تاریخ و تمدن چندین هزار ساله رو پیش بکشیم که ما قبلا این چنین بودیم و آنچنان بودیم مشکلاتمون حل نمیشه.
    حرف های آقای شهرام در مورد جامعه امروز کاملا درسته {{{البته از نظر من که هنوز خیلی از مسائل دیگرو که حتی توی همین فروم بوده ایشون مطرح نکردند و من هم مطرح نمی کنم}}}. اما بهتره بجای اینکه صحبت از تاریخ و تمدن بکنیم به فکر اصلاح خودمون باشیم و چشممون رو روی واقعیت ها نبندیم که ما چطوری هستیم.

بحث ایران و خارج از ایران هم نیست توی خیلی از فروم های خارجی هم همدیگرو دست میندازند و دعوا هم میشه اما سر این مسائل فشار خون هیچ کس الکی بالا پایین نمیره و بعضی افراد بیخودی بن نمیشن !
    شاید این تاپیک رو هم بزودی ببندند اما اگر تلنگر کوچکی برای همگی ما باشه خوبه.

با سپاس

shahram_yy، PersePolis و s_p_h1369 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: porya

مسدود شده
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط Avaa نمایش پست ها
    دوست عزیز کسی منکر این نشده که ایرانی ها فرهنگ و تمدن چندین هزار ساله دارند اما متاسفانه تا زمانی که چشممون رو روی واقعیت ببندیم و هر جا که صحبتی از مشکلات ما ایرانی ها میشه حرف تاریخ و تمدن چندین هزار ساله رو پیش بکشیم که ما قبلا این چنین بودیم و آنچنان بودیم مشکلاتمون حل نمیشه.
    حرف های آقای شهرام در مورد جامعه امروز کاملا درسته {{{البته از نظر من که هنوز خیلی از مسائل دیگرو که حتی توی همین فروم بوده ایشون مطرح نکردند و من هم مطرح نمی کنم}}}. اما بهتره بجای اینکه صحبت از تاریخ و تمدن بکنیم به فکر اصلاح خودمون باشیم و چشممون رو روی واقعیت ها نبندیم که ما چطوری هستیم.

بحث ایران و خارج از ایران هم نیست توی خیلی از فروم های خارجی هم همدیگرو دست میندازند و دعوا هم میشه اما سر این مسائل فشار خون هیچ کس الکی بالا پایین نمیره و بعضی افراد بیخودی بن نمیشن !
    شاید این تاپیک رو هم بزودی ببندند اما اگر تلنگر کوچکی برای همگی ما باشه خوبه.

با سپاس
    حق با شماست کلا ایران هر جا کم بیاره به گذشته پر افتخارش اشاره میکنه اما سوال اینه که چرا آیندگان به فرهنگ و رفتار ما افتخار نکنند؟

shahram_yy و PersePolis سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    چه تایپیگ شلوغیه؟
    در همین تایپیگ همه دارن با هم دعوا میکنن البته به صورت دوستانه .
    کد:
     حق با شماست کلا ایران هر جا کم بیاره به گذشته پر افتخارش اشاره میکنه اما سوال اینه که چرا آیندگان به فرهنگ و رفتار ما افتخار نکنند؟:)
    دوستان و اساتید محترم قصد جسارت نداشتم نظر شخصی رو گفتم.

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط patris1 نمایش پست ها
    چرا همیشه تو فورومهای ایرانی دعواست ولی تو خارج اینطور نیست و همه سعی میکنند به هم کمک کنند نه همدیگر را مسخره یا ضایع؟؟؟؟؟
    این طور هم که شما میگید نیست عزیز.

من خودم تو چند تا فروم خارجی عضو هستم. اتفاقا اونجا هم بعضی وقتها دعوا میشه و حتی کار به فحش های
    رکیک و آبدار هم می رسه اما اونا اینقدر دنده شون پهنه که اصلا خیالشون نیست و بعد که حسابی به هم
    فحش و متلک دادن باز بحث رو ادامه می دن. انگار نه انگار دعوایی بوده !

انسان ها ممکن الخطا هستند و در همه جای کره زمین وجود دارند. توهین به تاریخ و تمدن چندین هزار ساله
    ایران و مقایسه آن با تمدن چند صد ساله خارج قابل مقایسه نیست.

تمام این تمدن رو بار یه کامیون کنید ببرید دم در شرکت سیسکو یه دونه IC هم بهتون نمیده! فعلا که ملت هایی
    با 200 سال سابقه 100 سال از ما (با 3000 سال تمدن) جلوتر هستن ! این حرفا فقط باعث میشه ما سعی و
    تلاش نکنیم و فقط حواسمون به آینه عقب ماشین باشه !

سخن آخر ...

فروم یا تالار گفتمان همونطور که از نامش پیداست جایی برای بحث هست. درگیری در بحث های جدی هم
    اجتناب ناپذیره . این اتفاقا از مزایای یک فروم هست که چالشی باشه. فقط باید مدیران خوب مدیریت کنن.

shahram_yy و PersePolis سپاسگزاری کرده‌اند.

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    سلام

7) اين انجمن محلی برای بحث و تبادل نظر در مورد مسائل علمی است. بیان اعتقادات شخصی در مورد مسائل سياسی و مذهبی و اجتماعی، کمکی به اهداف علمی این انجمن نخواهد کرد. لطفا برای مباحث با موضوعات ديگر از انجمنهای ديگری که با همين هدف ايجاد شده اند، استفاده فرماييد.

فکر میکنم با جوابیه patris1 نیازی به ادامه این بحث نباشد.این تاپیک بسته می شود.
    موفق باشید

SADEGH65 و shahram_yy سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مزایای یکفروم

برچسب برای این موضوع