صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 44

موضوع: انتقاد از مدیران !!!!

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط parmid نمایش پست ها
    با سلام
    من هم با نظر اکثریت بچه های این فروم موافقم . در بیشتر پستهایی که افراد مبتدی مثل من مطرح میکنند که شاید هم تنها با یه پاسخ ساده مشکل طرف حل بشه شاهد هستیم که هرکی از راه می رسه یه متلکی به طرف بار میکنه ، که این امر خود باعث به حاشیه کشیدن و وبی پاسخ ماندن موضوع مطرح شده می شود .
    دوست عزیز افراد و مبتدی واسه سوال های ابتدایی نباید نظر بدن و سوال کنن
    سطح اطلاعات فروم باید روز به روز بالا بره
    اگر قرار باشه هر روز هر کسی بدون ذره ای سرچ کردن و به خودش زحمت دادن بیاد بپرسه اسکویید چیه و بقیه هم بخوان براش توضیح بدین فایده این کار چیه ؟
    مطمئنا وقتی کسی سرچ کنه اسکویید چیست 400 تا ریزالت بهش میده که اسکویید چیه و این کار معنیش پسرفته
    چرا که روزی که شما پیشرفت نداشته باشید این کار معنیش پسرفته
    اگر کسی سوال تکراری نپرسه مطمئنا سطج سوال پرسیدن ها هم بالا میره
    مورد دوم هم اینکه چرا وقتی همه ما هایی که اینجا هستیم تا به حال ساعت ها وقت صرف کردیم برای یک موضوع مختصر که به نتیجه برسیم اونوقت به کسی میاد داخل فروم سوال می پرسه که حاضر نیست گزینه جستجو رو کلیک کنه کمک کنیم
    جواب دادن زمانی ارزش داره که سوالش ارزش داشته باشه
    این فروم فروم عمومی نیست که هر چیزی داخلش قابل پذیرش باشه
    فرومی هست تخصصی که کسانی که در مورد شبکه فعالیت داره و علاقه دارن به این ضمینه میان داخلش و فعالیت می کنن نه کسانی که اجبارا با شبکه درگیر شدن و حاضر نیستن 5 دقیقه وقت خودشون رو صرف این کار کنن

herus_deus، meysam22us، arminvox و 6 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dj Pashmak نمایش پست ها
    اگرچه ادامه بحث این تاپیک رو شخصا دوست ندارم اما فکر کنم ایشون کلی گفتن و انجمن خاصی رو مطرح نکردن و مسلما دلیل خاص خودشون رو هم داشتن برای این کار.

هرجایی یه سری معایب و یه سری مزایایی داره.هدف باید این باشه که کم کم همه کمک کنند تا مزایا نسبت به معایب بیشتر باشه(نمیگم هیچ کاستی وجود نداشته باشه.مدینه فاضله هم نمیخوایم!)

فکرکنم با دنبال کردن بحث های اینجوری به جایی نرسیم.اگر ایرادی هست بهتره پیشنهادی جهت رفع اون داده بشه.قبلا هم گفتم چرا باید فضای طوری بشه که خیلی از افاد خوب و باسابقهو با سواد دیگه به جمع ما سر نزنن؟

این یکی از اعتراضات همیشگی اینجاست.

فکر نمیکنید با کمی جستجو آدم لااقل خودش یه چیزی بیشتر یاد میگیره.خیلی ها اینجا پست میزنن بعد یه نفر میاد براشون از تاپیک های خودانجمن جواب میزاره.

یه عده دیگه میان سوال میپرسن جوابشون لینک گووگل میشه.

دسته دیگه حتی حاضر نیست متن رو انگلیسی بخونن میگن چرا فارسی ننوشتی؟؟؟!!!

شما در جواب این دوستان چی میگین؟

کسی که در انجمن شبکه عضو هست اما از پایه واساس باIP و subnetting مشکل داره وقتی بهش میگن برو از اول بخون چرا باید بهش بربخوره؟(صرفا یک مثال زدم وقصد جسارت حضور هیچ کس ندارم).یا من که از مباحث wireless سر در نمیارم چرا برای جواب گرفتن حتما باید پست جدید بزنم؟

بزرگان این مجموعه همه زمانی تازه کار بودند اما باید پرسید آیا اونها هم مثل ما یه فاروم داشتن که توش سوال بپرسن بلافاصله جواب بگیرن؟ و الان به این سطح از سواد شبکه رسیدن؟
    دقیقا حرفهایی رو که من نوشتم و قبل از پست کردن پست شما رو خوندم و دیدم صحبت های من و شما مشابه هست
    در حال حاضر در بعضی از فروم های ماهواره ای که در پیت ترین آدم ها از سن کم گرفته تا سواد کم که اکثرا یا تین ایجر هستن یا رسیور و دیش فروش داخلش عضو هستن با قانونگذاری های درست کاری کردن که مقدار زیادی از این مشکلات از بین رفته و دیگه کسی واسه سوالات الکی و پیش پا افتاده وقت خودش رو تلف نمی کنه چون میدونه کسی جوابشو نمیده و تاپیکش دیلیت میشه چون تاپیک و رفرنس داشته
    اما این مشکل مدت زیادی که اینجا هست و روز به روز هم داره بیشتر میشه

arminvox، Bill Gates و Reza.D سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    حی علی خیر العمل
    فقط سرچ کنید ببینید چند بار در مورد مدیران بحث شده ؟؟؟؟؟؟
    خوب حالا بگید چرا باید دوباره یکی از راه برسه و دوباره این موضوع را تکرار کنه ؟؟؟؟
    یا بگید چه تغییری در رفتار مدیران سایت مشاهده کردید؟؟؟؟؟

عزیزان من این سایت همونطور که اینهمه بازدید کننده جمع کرد میتونه همینطور از هم بپاشه و یک سایت نمایشی بشه

aryagohar و Reza.D سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    رسم بر این شده که هر چند وقت افراد برای تخلیه خودشون از فشارهای کاری خانوادگی اجتماعی و ... بیان و در نقد مدیران اینجا چند خطی بنویسند

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    انقدر مطالب تكراري و مبتدي زياد شده كه رغبت نوشتن كه هيچي رغبت خوندن رو هم از ادم ميگيره.
    علت اينكه خيلي از دوستان قديمي ديگه سر نمي زنند و يا جواب سوالي رو نمي دن اينه كه سطح تخصصي اينجا به شدت اومده پايين و اگر سوالي خوبي هم پرسيده بشه تو انبوه سوالات ديگه گم ميشه.
    براي مثال اين ليستي كه براي من به عنوان نوشته هاي جديد اومده:
    راه اندازی شبکه بین 2 کامپیوتر
    استاتید وایرلس کمک کنید لطفآ
    ایجاد شبکه وایرلس با دو AP
    راهنمای نصب IBS به فارسی یا اینگلیسی
    مشكل در بستن Run كلاينتها
    How to Remove Favorites button on IE?
    سند از طریق VPN و رسیو از ماهواره
    تنظیمات DHCP
    اکتیو نمودن ویندوز 7
    کار با progdvb
    ...
    من هر سري كه ميام با اين چيزا روبرو ميشم تعداد شون هم معمولا بيشتر از 30-40 تا ميشه.بنابراين ترجيح ميدم ببينم پست رو كي زده اگر از اعضاي با سابقه باشه مي خونيم ببينيم چي نوشته اگر هم بشه يه نگاه مختصر به عنوان.عنوان ها كه ماشاء الله همه گويا.دقيقا به چيزي اشاره مي كنند كه بايد باشند!!!
    ما يه زماني اينجا home page مون بود.نكنيد اينكارو آقا.
    به جرات مي تون بگم كه اين انجمن قبلا سطحش خيلي بالاتر بود ولي اينجوري كه داره پيش ميره كاربرهاي قديمي رو از دست مي ده. كاربرهاي جديد باسواد هم موندگار نمي شن و بعد يه مدت كوچ مي كنن.
    سوال تكراريه خوب پاكش كنيد بدون اخطار.سوال مبتديه پاكش كنيد.عنوان نادرسته پاكش كنيد.يعني چي هي تذكر تا كي تذكر.تا كي اعضا بگن اول جستجو كن.بعضي ها انتظار دادن بگردي براشون لينك مطلب كه قبلا بحث شده رو هم پيدا كني بدي بهشون بعضي ها از دوستان هم فكر مي كنند ديگران جستجو تو اينترنت بلد نيستن اينجا رو با لينكستان اشتباهي گرفتن هر چي لينك پيدا مي كنند فرتي زبان اصلي پيست مي كنن اينجا.
    خلاصه اينكه ما دلمون خيلي پره .خيلي از دوستان قديم اينجا هم كه باهاشون بيرون از انجمن ارتباط دارم نظرشون همينه.
    روي صحبتم دقيقا با بعضي ها بود كه اميدوارم متوجه شده باشند.نارحت اينا هم شديد مهم نيست .يه عمريه ما حرص مي خوريم از دست بعضي ها ...
    جواب هاي بعضي از دوستان رو كه اسم نمي برم از همين الان مي دونم چيه.شما رو كسي مجبور نكرده بيان اينجا و از اين صحبت ها...توجيه مثلا منطقي بعضي ها رو هم از حفظم.برادر من اگر حرف شما درست بود كه وضع اينجا الان اين نبود.
    صحبت هام از سر دلسوزي و اينا نبود واسه اينه كه چند وقته ديگه هيچ چيز جديدي ياد نميگيرم اينجا.همين پست رو هم چند بار خواستم نزنم و گفتم به من چه.ولي ميزنم.اميدوارم آخرين پستم تو اين انجمن نشه.

kima، meysam22us، Alux و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    دیگه این روزا با شبگرد کی میره PNW اقا مهدی

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    نگران نباشید تا چند روز آینده طی یک کودتا همگی مدیران و همچنین مدیر اصلی انجمن رو از قدرت برانداخته و خودمون همه چیز رو در دست می گیریم . پست تکراری رو هم آزاد می کنیم . یه بخش هم برای دوست یابی راه می ندازیم که گامی محکم در راستای هدف مند کردن ازدواج ها برداریم . سپس با همکاری دوستان همه نوشتار های انجمن رو با گوگل برگردون . به انگلیسی بر می گردونم تا تمام جهان از دانش ما بهره مند شوند . و در آخر در شبی بارانی همه مدیران را گردن خواهیم زد !

Alux، Bill Gates و saeed25 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20

وضعیت فروم

چه بر سر فروم آمده. مثل اینکه جناب ادمین ، انجمن را به حال خود رها کرده اند. پراکندگی مطالب ، عدم نظارت بر تاپیک ها ، مطالب تکراری و وقت گیر و ... عناوین انگلیسی برای تاپیک ها فروم را از چشم انداخته است. کسی رغبت جستجو در این همه تاپیک و بخش را ندارد. یک خانه تکانی اساسی لازم است وگرنه باید فاتحه انجمن را خواند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi CP نمایش پست ها
    در شبی بارانی همه مدیران را گردن خواهیم زد !
    چرا در شبی بارانی ؟! در یک روز آفتابی این کار را بکنید تا همه ببینند و مایه عبرت سایرین شود.

saeed25 و aliafzalan سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: tak_speed

عضو غیر فعال
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    سلام

مثلا در مورد پرسش هایی که تازه وارد ها مطرح می کنند، برخی اوقات پاسخ های تندی داده می شود که البته این هم ارتباطی به مدیر بودن یا نبودن افراد ندارد. واقعیت این است که برخی از اعضاء بر این عقیده هستند که انجمن جای حضور افراد غیر متخصص نیست. شاید این نظر تا اندازه ای درست باشد. این انجمن تخصصی شبکه است و انتظار عمومی این است که افرادی به مطرح کردن پرسش هایشان بپردازند که در مباحث شبکه خبره و متخصص هستند.
    پیروز باشید و پایدار
    جالبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    وقتی همه خبره و متخصص باشند چرا میان انجا؟؟؟؟؟!!!!!

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bill Gates نمایش پست ها
    چه بر سر فروم آمده. مثل اینکه جناب ادمین ، انجمن را به حال خود رها کرده اند. پراکندگی مطالب ، عدم نظارت بر تاپیک ها ، مطالب تکراری و وقت گیر و ... عناوین انگلیسی برای تاپیک ها فروم را از چشم انداخته است. کسی رغبت جستجو در این همه تاپیک و بخش را ندارد. یک خانه تکانی اساسی لازم است وگرنه باید فاتحه انجمن را خواند.

چرا در شبی بارانی ؟! در یک روز آفتابی این کار را بکنید تا همه ببینند و مایه عبرت سایرین شود.
    ممنون از دقت نظرتان
    من سیاه و سفید نمی بینم. انجمن نقاط مثبت و منفی دارد. باید سعی کنیم از منفی ها کم کنیم و نقاط قوت را تقویت کنیم.

در بین مواردی که اشاره کردید، عناوین انگلیسی را هم گنجانیده بودید که این مشکل نیست. در این انجمن دو زبان انگلیسی و فارسی به رسمیت شناخته شده است.

شما هم می توانید در مدیریت انجمن ما را همراهی کنید. اگر مشکلاتی می بینید، گزارش دهید. دوستانی که نوشته های نادرست و ایرادها را گزارش داده اند تایید می کنند که در اولین فرصت به آن رسیدگی شده است.

باز هم از دقت نظرتان سپاسگذارم.

@ khatib
    تا به حال انجمن های تخصصی ندیده اید؟ (الزاما اینترنتی مورد نظرم نیست.) در انجمن های تخصصی فرض بر این است که همه شرایط حداقل را دارا هستند و به عضویت انجمن در آمده اند. متخصص بودن به معنای علامه دهر بودن نیست. متخصصان هم حتما در مواردی با مشکلاتی مواجه می شوند که این مشکلات را با هم قطاران و همکاران خود مطرح می کنند و به تبادل نظر می پردازند.

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    نقل قول نوشته اصلی توسط khatib نمایش پست ها
    جالبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    وقتی همه خبره و متخصص باشند چرا میان انجا؟؟؟؟؟!!!!!
    هیچ کس کامل نیست دوست عزیز.

نام حقيقي: vahdani

خواننده شناسه تصویری vahdani_d
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    12

خدمت همه دوستان سلام و عرض ادب و احترام

خوب فرصتي شد جز حرفهايي در مورد سيستم و شبكه ... بزنيم
    اولا خدمت همه دوستان اساتيد و همه عزيزان خسته نباشيد ميگم كه واقعا كارتون درسته و بينهايت سپاسگذار از اينهمه محبت دوستان و وقتي كه براي پاسخ به سوالات ميزارين .

دوستاي گلم من با هر دو جناح موافقم هم اونايي كه از اين اوضاع ناراحتند و با دلخوري صحبت ميكنند هم با مديران و مسئولين فروم

حالا دلايل موافقت با مديران :*
    به نظر من حق با اين عزيزانه كه دارن گله ميكنن از من و امثال من كه واقعا سوالهايي رو ميپرسيم كه در خور اين فروم نيست نمونش خودم كه پرسيدم نحوه نامگذاري IOS اين سوالها فقط باعث دلسردي اساتيد ميشه سوالاتي كه ميشه با ي جستجوي ساده تو گوگل پيداش كرد جاش اينجا نيست بهتره اينجا حرفاي تخصصي تر زده بشه تا روز مبادا كه گير كرديم و هيچ جايي نبود براي جواب حداقل دلگرم باشيم كه جواب سوالمون رو ميتونيم از يكي بگيريم و قدم به قدم كمكمون كنن ...
    " اما مشكلي كه به اين موضوع هست اينه كه اين مطالب رو همه نميبينند|مطالب اين تاپيك رو منظورمه| و هميشه اعضاي جديدي ميان كه سوالات تكراري و ساده در روزهاي اول عضويتشون ميپرسند درست مثل خود من كه خبر از قوانين و صحبتهايي كه در فروم شده ندارن

اما راه حل : پاك كردن، بدون هيچ تذكر به من و امثال من كه به خودمون زحمت نميديم از سرچ فروم استفاده كنيم يا حتي از گوگل كمك بگيريم براي ياد گرفتن sub net و ... كه حتي اينم سوال ميكنيم

اما مشكل بعدي تاپيكهايي هستند كه با موضوعشون همخوني ندارن و حتي در آرشيو هم نميشه ازشون خوب استاده كرد و فقط كلافه كننده هستند و بار اول قابل خوندن
    راه كار بهتره ادمين و ديگر دوستانشون يا حظفش كنند يا اينكه خودشون زحمت اديت رو كشن و به كاربرش ي تذكر بدن كه دفعه بعد موضوع خوب انتخاب كنند

من قبلا كه به فروم سر ميزدم وقتي موضوع جديد كم بود ميرفتم سراق مطالب آرشيوي فروم و لابلاش مطالب جالب زيادي براي ديدن و خوندن و استفاده كردن پيدا ميشد اما جديدا اينقدر مطالب بقول دوستمون تكراري و ابتدايي شده كه وقت كنم اينا رو ببينم كار كردم ...|باز من نگاه ميكنم ان دوستان كه ...|

من نظرم اينه كه 100% تاپيكهايي كه تكراري هست و همچنين خيلي سادست و اگه تو گوگل سرچ كني مطلب و 1000 تاشو ميبيني رو پاك كنيد
    البته يادمون نره كه اطلاعات فروم بايد كامل باشه و در هر زمينه اي صحبت شده باشه تا كاربر از فروم به بيرون نره و همه نيازهاشو در داخل فروم بدست بياره
    نتيجه : مطالب ساده در فروم باشه بد نيست چون آرشيو كامل ميشه اما مطالب تكراري مثل راه رفتن روي دايره هست !!

حالا دلايل موافقت با ديگر دوستان :
    اول موضوع تبليغاتي كه گفتين و پاك ميكنيد
    بنا به ادعاي همه مديران و دست اندر كاران فروم جاي تبليق نيست ok درسته و همه قبول داريم اما چرا بضي از تبليقها آزاده ؟ مگه نگفتيد اينجا جاي بيزينس نيست و جمع شديم تا ما كه نه شما اساتيد با هم اطلاعاتتون رو شير كنيد و من و باقي دوستان از اونا استفاده كنم پس چرا بعض موارد زير ميزي رد ميشه ok اينم مشكلي نيست همه موافقيم كه خداييش شركتهايي كه بچه ها نام بردند كه تبليغاتشون ناديده گرفته ميشه كارشون حرف نداره و كاربراشون از اونها راضي هستند اما چ اشكالي داره بچه ها نصبت به دريافتشون از شركتهاي مختلف در چارچوب فروم با هم بحث كنند و من نوعي كه نياز به يك خريدي دارم كه اينجا متخصصاني در مورد معاب و مزاياي اون شركتها صحبت كردند با چشم باز به طرف خريدم برم ؟ " طلا كه پاكه چ منتش به خاكه ؟ "

راه كار : آزاد گذاشتن تبليغات اما در چارچون قوانين و خيلي دوستانه و محترمانه در خور شخصيت افراد
    نتيجه : انتخاب و خرديد درست من و امثال من كه آگاهي لازم در مورد شركتها رو نداريم

من اين نكات به نظرم رسيد و هيچ نيتي از اين گفتهها ندارم و اميد وارم دوستان كسي از من دلخور نباشه
    به نظرم ادامه اين بحث ها به جايي نميكشه فقط حرف تو حرف ميشه اگه راه كاري داريد ارائه كنيد اگه نه خواهشم از دوستان اينه كه اين تاپيك رو ببندند تا وقتمون رو روي اين مطالب نزارم

خيلي زياد شد ببخشيد وقتتون رو گرفتم يا حق

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط adel28 نمایش پست ها
    هیچ کس کامل نیست .
    دیالوگ معروف فیلم بعضی ها داغشو دوست دارن !

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bill Gates نمایش پست ها
    دیالوگ معروف فیلم بعضی ها داغشو دوست دارن !
    میگن گل بی خار مریمه

نام حقيقي: حامد.م

عضو غیر فعال شناسه تصویری hmoradof
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    34
    سلام
    چند نکته و یک سوال ؟
    1- یه قانون بذارید که کسی تاپیک تکراری نزنه
    2- گفته شده : برخی از اعضاء بر این عقیده هستند که انجمن جای حضور افراد غیر متخصص نیست
    اگه اینجوریه خوب انجمن رو قفل کنید و به اونایی که حرفه ای هستند و فکر می کنید لیاقت اومدن به این انجمن رو دارن کلید قفل (پسورد) رو بدید
    تا ما هم بریم یه جایی که مدیرانش این عقیده رو نداشته باشن . راحت
    3 - تا حالا این همه مدیر تو به انجمن ندیده بودم !!!!؟؟؟؟
    مثلا زده در صورت بر طرف نشدن فلان مشکل با مدیر انجمن تماس بگیرید
    ولی کدوم مدیر ؟؟؟ نه ایمیلی نه ......
    4 - شمایی که مدیر اصلی انجمن هستید .واسه مدیرانتون یه درجه بندی بذارید که مشخص کننده عملکردشون باشه
    و کاربران بتونن تو ارسال های هر مدیر ، به اون مدیر امتیاز + یا _ بدن . تامثلا مدیری که با تازه کارا رفتار خوبی نداره امتیازش بره رو بی نهایت منفی و شما ایشون رو از سمتشون بر دارید .

سوال :
    نام کاربری من محدودیت داره
    نه میتونم تشکر کنم و نه می تونم موضوع (تاپیک) جدید بسازم ؟؟؟؟؟
    من تو چند انجمن فعالیت دارم ولی اینجوریشو ندیده بودم ؟؟؟!!!!
    کمک پلیز

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتقاد مدیران انجمن

برچسب برای این موضوع